SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
@Retro Sayın Büyü Bilinç Uzmanımız :)
Size göre iki kişi birbirine büyü yapsa karşılıklı büyüleri tutar mı.. yani anlaşmalı şekilde.. birinin A konusunda diğerinin B konusunda ama birbirlerinin yerine yapıyorlar.. yada bana büyü yap diyen bir insana büyü yapsan tutar mı? Mesela kendisine önceden de aşk-bağlama büyüleri yapılan birisine, benim yaptığım tutar mı kişinin bundan haberi olursa.. biraz karışık görünmüş olabilir.. deneğim olmaya razı birisi var büyü için, yaptığım tutar mı bilemedim ;) henüz yapmadım 🙃

Retro

Kayıtlı Üye
@Retro Sayın Büyü Bilinç Uzmanımız :) merhaba Size göre iki kişi birbirine büyü yapsa karşılıklı büyüleri tutar mı.. yani anlaşmalı şekilde.. birinin A konusunda diğerinin B konusunda ama birbirlerinin yerine yapıyorlar.. yada bana büyü yap diyen bir insana büyü yapsan tutar mı?

Daha yoğun ve daha konsantre olan enerji kazanır. Kader de bir enerjidir, kaderin enerjisini arkasına alan enerji hangisi ise o kazanır. Kadere muhalefet eden güçlü bir papaz büyüsü de kazanabilir, ama kader kendini gercekleștirmek için illa o büyüyü de kendine hizmet ettirmenin bir yolunu bulacaktır.

Büyücülük bile alt kaderi yönetirken strateji gerektirir.

O yüzden büyücüler sadece tek bir büyü yapmak yerine etrafını kuşatan büyüler de yaparlar. Mesela hem aşık etme büyüsü yaparlar, ama așık olduğun başka birisi varsa ondan da soğutma büyüsü yapar, uzak yerde yaşıyorsan hem seni getirtmek için büyü yapar hem de o yaşadığın beldeden kaynaklı sana bir daralma büyüsü yapar, sen de içgüdüsel olarak taşınmak istersin. Sana büyü yolu ile nereye taşınman gerektiği konusunda 6.his verilir.

Bazı büyücüler büyüyü korumak için bile büyüler yaparlar istinad duvarı gibi sen çözersin, çözdükçe büyü devam eder. Sen çözmekten yorulursun büyü kendini yenilemekten yorulmaz. Bazı büyülere cinler ve hatta onların soyları atanır. Zaten bin yıl yaşıyorlar tut ki öldürerek bozdun, yakınları geliyor hemen. Yani çok karmaşık işler. Cinlerin marifeti bir yana büyücünün de zekası ve karmaşık düşünebilme yeteneği önemli, elinde ne kadar çok koz varsa etrafını saracak o kadar değişik büyüler de yapar. Ve senin kaderinde bilinç üstünlüğün yoksa dış güdümlü olursun. Çünkü üst kaderin, düşük bilinçte kaldığın için buna izin vererek üst kaderinin onayı ile büyüleniyorsun demektir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Daha yoğun ve daha konsantre olan enerji kazanır. Kader de bir enerjidir, kaderin enerjisini arkasına alan enerji hangisi ise o kazanır. Kadere muhalefet eden güçlü bir papaz büyüsü de kazanabilir, ama kader kendini gercekleștirmek için illa o büyüyü de kendine hizmet ettirmenin bir yolunu bulacaktır.

Büyücülük bile alt kaderi yönetirken strateji gerektirir.

O yüzden büyücüler sadece tek bir büyü yapmak yerine etrafını kuşatan büyüler de yaparlar. Mesela hem aşık etme büyüsü yaparlar, ama așık olduğun başka birisi varsa ondan da soğutma büyüsü yapar, uzak yerde yaşıyorsan hem seni getirtmek için büyü yapar hem de o yaşadığın beldeden kaynaklı sana bir daralma büyüsü yapar, sen de içgüdüsel olarak taşınmak istersin. Sana büyü yolu ile nereye taşınman gerektiği konusunda 6.his verilir.

Bazı büyücüler büyüyü korumak için bile büyüler yaparlar istinad duvarı gibi sen çözersin, çözdükçe büyü devam eder. Sen çözmekten yorulursun büyü kendini yenilemekten yorulmaz. Bazı büyülere cinler ve hatta onların soyları atanır. Zaten bin yıl yaşıyorlar tut ki öldürerek bozdun, yakınları geliyor hemen. Yani çok karmaşık işler. Cinlerin marifeti bir yana büyücünün de zekası ve karmaşık düşünebilme yeteneği önemli, elinde ne kadar çok koz varsa etrafını saracak o kadar değişik büyüler de yapar. Ve senin kaderinde bilinç üstünlüğün yoksa dış güdümlü olursun. Çünkü üst kaderin, düşük bilinçte kaldığın için buna izin vererek üst kaderinin onayı ile büyüleniyorsun demektir.
İşte o kaderi anlamanın bir yolu yok mu, enerjimizi, zamanımızı israf etmeden.. yada diyelim ki çok fazla kaybımız var zaman enerji, kaderi anlamayı hak etmiş olmuyor muyuz?

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Tarot Büyüleri kitabını inceleyen oldu mu... içinde ise yarar ritueller var mı bilen var mı?
O kitaptan olmasa bile tarot kartlarıyla büyü yapabilenleriniz tavsiye verecek olanlar vardır değil mi 🙃

Alakan

Kayıtlı Üye
Tarot Büyüleri kitabını inceleyen oldu mu... içinde ise yarar ritueller var mı bilen var mı?
O kitaptan olmasa bile tarot kartlarıyla büyü yapabilenleriniz tavsiye verecek olanlar vardır değil mi 🙃
Ne yapmayı planlıyorsunuz? Absoluta'nın böyle bir konu başlığı vardı değişik maji çeşitlerini anlattığı bir başlık. Orada Tarot kartları ile yapılan büyüden de bahsediyordu. İsteğinize uygun olarak kartları diziyorsunuz ve yapmaya başlıyorsunuz ama dizilim kafanıza göre değil uygulaması var bildiğiniz telefon uygulaması. Sizin yerinize diziyor ve siz yapmaya başlıyorsunuz ardından zaten devamı geliyor.
Onun dışında bir veya birden fazla kartın(çok sayıda değil) enerjisini de çekebilirsiniz fakat bir süre sona gölge yanları çalışmaya başlıyor kartların onu iyi tespit etmek lazım. Tarot kartlarının gölge yanları da olduğu ve her biri birden fazla durumu da temsil edebildiği için o örüntüyü oluştururken çok dikkatli hareket etmek gerekiyor. Yani örneğin Şeytan kartını seçtiniz. Çok uçlarda bir durum yaşıyorsunuz ya da bağımlılıklarınız var çalışma yapacaksınız. Başarılı olursunuz fakat size başka alanlarda kısıtlanma, daralma hissiyatı da yaşatması olası. Çünkü kart Satürn enerjisinde. Ben niyetimi iyi düzenlerim diyorsanız bilemiyorum. Ben üç kere kullandım bu yöntemi. Üçünde de niyetime ulaştım fakat söylediğim durumları da yaşadım. Önüne geçemedim bu durumun bir türlü.

Ü

Üye silindi 76175

"Kim Rahman'ın Zikri'ni görmezlikten gelip ondan uzaklaşırsa biz ona bir şeytanı musallat ederiz de o ona can yoldaşı olur." Zuhruf / 36