SOHBET-i MUHABBET

*LiLiTH*U

Yönetici
Katılım
31 Ara 2013
Mesajlar
1,566
Tepkime puanı
1,021
Konum
Ankara
İş
Teknik Ressam/KarmaAstrolog/Tarolog/...
Merhaba Sevgili Üyeler, sohbet ve muhabbet edeceğimiz bir platformda tekrar beraberiz. Daha önce Tabula Rasa, Gevezelik başlıkları altında açılıp, sistemde değişim ve bazı alanlarda yığılma olması nedeniyle teknik sistemin temizlik yapılması isteği üzerine ara ara sohbet alanı silinmiştir. Şu an sistem rahat, çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler her zaman ki gibi saygı sevgi çerçevesinde fikirlerinizi özgürce beyan edebilirsiniz. Yığılma olduğunda ara ara silinip tekrar yenilenecektir.Tabi günlük silinmeler olacaktır :)) Hayırlı olsun mabedimize. Yeniliklerle yakında karşınızda olacağız. Sevgi ve ışık ile ?
 

Darkon

Kayıtlı Üye
Katılım
14 Eki 2016
Mesajlar
188
Tepkime puanı
210
Siteye girince bir an korktum ne oluyor diye. Hem 4 tane moderator online hem renkler değişmiş. :D

Neyse zaten yeni sohbet konusu açılacağı söylenmişti. Geç olsun güç olmasın derler, herkese iyi sohbetler o zaman.
 

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
Katılım
5 Haz 2008
Mesajlar
6,473
Tepkime puanı
2,669
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sistem düzenlemesini bitirdik. Site arka planında çalışmaktan ön tarafa zaman kalmıyor. Yazı düzenle, sil, onayla, şikayetleri düzenle, özel mesaja cevap ver derken siteye ayıracağımız zamanı admin panel de düzenleme ile geçiriyoruz.

ayda 80 binden fazla mod işi yapılıyor. Özel mesaj cevaplama hariç.
 

yule

Yönetici
Katılım
4 Haz 2008
Mesajlar
3,141
Tepkime puanı
1,532
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Hiçbirşey değişmedi. Hala çok fazla olduğunda belli aralıklarla temizleme çalışması yapacağız. Sadece üyelerimizden gelen yoğun talep sebebiyle geri benzer bir konuyu açmaya karar verdik. Önemsesek taleplerinizi laf söylüyorsunuz önemsemesek dinlemesek laf söylüyorsunuz. Bırakın artık şu negatifliği. Herşeye negatif bakmayı. Kaç zamandır düzene sokmak için elimizden geleni yapıyoruz. İnsanoğlu hiçbir zaman yetinmiyor.
 

RabbitHole

Kayıtlı Üye
Katılım
21 Eki 2019
Mesajlar
3
Tepkime puanı
6
Aslında doğru cevabın bu olmadığını biliyoruz... Yoğun talep edenlerin hiçbiri burada yok artık... kırmızı kırmızı yazdığınız yazılar sebebiyle başka bir yerde toplanıyorlar. sizde orayı izleyip teker teker üyeleri banlıyorsunuz... Selam... ışık... dua... falan derken asıl negatifliğin sizde olduğunu biliyoruz...

Ama dediğiniz gibi olsun :)


bu mesajın ömrü de çok fazla değil zaten... hadi ben görüşürüz...
 
Üst