SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Retro

Elit Üye
Son düzenleme:

Retro

Elit Üye
Değil. Gerçek Dennise benim.

Sensin tabi ki. Herkes ben sanıyor. Çünkü Dennis' in kendini 3 profile bölüp 3 ayrı motivasyonla konsantre işçilik yapacak kadar odaklanabileceğinden bence kimse şüphelenmezdi. Sonuçta çoklu kişilik deneyimi herkeste yok.

(buna egregor yutması denir, sen artık bana çalışıyorsun, aksini ispatlayana kadar smit seni yuttu 😀)

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Açılın gerçek Dennis benim, 5 ayrı kişiliğim var, 1 i insan dennis, diğeri şeytan dennis, biri cadı cin, 4. sü evliya, 5. i de cinci hoca Dennis :love:
3 ü burda ikisi de piyasada :)

Retro

Elit Üye
Açılın gerçek Dennis benim

Doğru 😮
5 ayrı kişiliğim var,
3 ü burda ikisi de piyasada :)

Doğru 😮
3'ü burda ikisi de piyasada (omg)

QhmQW1.jpeg

Kendimi bardağa da etiketledim. Tulpa yaptım.
Şimdi bu bardağı burada bırakıcam ve eğer mabet üyesi buradan geçerse Dennis' in egregoru onu da yutmuş olacak. (Pastayı kuşlara bıraktım 😀, çok başarısız)

Son düzenleme:

business woman

Kayıtlı Üye
4-5 gündür çok net ve acayip rüyalar görüyorum. Bi gece çok yakın arkadaşımın sol ayak bileğinde kırmızı mürekkeple merve ismi yazıyodu kurtar beni çıkamıyorum burdan diye yalvarıyodu. Bi gece eski sevgilimi dövüyodum ama baya tekmeledim(çok rahatladım aldatmıştı beni). Bi gece dedemlerin köyüne giden yolda uzay gemisi buluyolar. Silahlı adamlar tarafından baskına uğruyoruz. Sabah çok yorgun kalkıyorum. Bütün enerjim çekilmiş gibi. Yorgun hissediyorum. Gün içinde başım dönüyor.

Absoluta Virtute

Elit Üye
4-5 gündür çok net ve acayip rüyalar görüyorum. Bi gece çok yakın arkadaşımın sol ayak bileğinde kırmızı mürekkeple merve ismi yazıyodu kurtar beni çıkamıyorum burdan diye yalvarıyodu. Bi gece eski sevgilimi dövüyodum ama baya tekmeledim(çok rahatladım aldatmıştı beni). Bi gece dedemlerin köyüne giden yolda uzay gemisi buluyolar. Silahlı adamlar tarafından baskına uğruyoruz. Sabah çok yorgun kalkıyorum. Bütün enerjim çekilmiş gibi. Yorgun hissediyorum. Gün içinde başım dönüyor.
Gülüm skript yaptık zannedersem sizin istek üzerine. Kullanın kanımca. Çok güzel dişil enerjinizi "uzaylılara" yedirmeyin.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Güzelmiş eski sevgiliyi tekmelemek filan, kadını da ayağına taş bağlayıp uzay boşluğuna fırlatsaydın :D

Absoluta Virtute

Elit Üye
Doğru 😮

Doğru 😮

QhmQW1.jpeg

Şimdi bu bardağı burada bırakıcam ve eğer mabet üyesi buradan geçerse Dennis' in egregoru onu da yutmuş olacak. (Pastayı kuşlara bıraktım 😀, çok başarısız)
Oh. Keyfe bak. Orada yatan köpekten bahsediyorum. Köpek olmak varmış. Kuçuya verseydiniz pastayı.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
@createtherules Orda konuyu dağıtmamak için söylemedim ama ben çekim yasasına inanmıyorum bu arada. Zamanında çok kafa patlattım, gerçekten başarılı olduğum, bilinçaltımı değiştirdiğim ve elde ettiğim şeyler oldu ama bunlar psikoloji ile zaten açıklanabilecek şeyler. Düşündüğünü çekersin felsefesine pek inanmıyorum aksi halde bebeklerin daha bilinci şekillenmemişken yaşadığı korkunç şeyleri çekim yasasına bağlayamayız. Belki atalardan gelen karmaya bağlanabilir ama çekim yasasını bir tür polyanna histerikliği olarak görmeye başladım.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@createtherules Orda konuyu dağıtmamak için söylemedim ama ben çekim yasasına inanmıyorum bu arada. Zamanında çok kafa patlattım, gerçekten başarılı olduğum, bilinçaltımı değiştirdiğim ve elde ettiğim şeyler oldu ama bunlar psikoloji ile zaten açıklanabilecek şeyler. Düşündüğünü çekersin felsefesine pek inanmıyorum aksi halde bebeklerin daha bilinci şekillenmemişken yaşadığı korkunç şeyleri çekim yasasına bağlayamayız. Belki atalardan gelen karmaya bağlanabilir ama çekim yasasını bir tür polyanna histerikliği olarak görmeye başladım.
Kesinlikle istediğin kadar olumlu düşün bi yere kadar, mesela diyelim ki gizli bir düşmanın suikast düzenlese kiralık katilin peşine düşmesine engel olamazsın, sadece ölürken sırıtırsın :D
Burda üst sistem ve alt sistemin planları devreye giriyor, alt değişkenleri bir derece kontrol edebilirsin.. Karma, ilahi plan, vermen gereken sınavlar gibi faktörler belirliyor yaşayacaklarını.

Retro

Elit Üye

Vallahi sen de bildin 😮

Orada yatan köpekten bahsediyorum.

Evet, asıl Keyfi köpek yaptı,
ben ışığı güzel alan foto çekene kadar 2 masa değiştirdim 😮 keyfim resmen ona geçti, ben de
Yarım bıraktığım pasta parası ile eve giderken marketten kaç tane pasta malzemesi alabilirdim diye hesaplama yaparken, bir anda

boşu boşuna zengin ve yakışıklı biri konumuna girdim, pastayı yarım bırakarak ta arkamda bu çocuk ayda kaç para kazanıyor diye soru işaretleri bile bırakmıș olabilirim 😮

Tulpamın forsu kime geçtiyse yaşadı😀

@Absoluta Virtute senden de korktum ben.

Kuçuya verseydiniz pastayı.

En azından Kuçuyu bedavaya getirdim. Mahalledeki kaçtı. Kediler kaldı sadece. Kedilerimi mutlaka görmelisiniz.

Son düzenleme:

Alakan

Elit Üye
Doğru 😮

Doğru 😮

QhmQW1.jpeg

Bu fotoğrafın çekildiği cihaz bilgisini alabilir miyim? Odaklamayı çok başarılı yapmış.