Bu tesadüf mü?

Talgaran

Kayıtlı Üye
Ortaokul sonlarına ve lisenin başına kadar süren bir arkadaşlığım vardı kendisi bir kızdı. Bugün rüyamda onu gördüm genelde unutadamıdığım rüyalar işaret gibi bir şey oluyor o da bundan.

Rüyamda gördüm ve evine gittik fakat gece geç saatte karşılaştık o yüzden ailesinden gizli çıkmış o nedenle gece evin arkasından tırmanarak evine gittik beraber sonra sohbet ettik uyandık.

Normalde bu rüyayı sormazdım fakat bugün annemin benden bir şey not etmemi istemesi üzerine defter aldım ve defterin bir sayfasında 3 yıl önce yazdığım notu gördüm. Not şöyle; bugün arkadaşım aşık olduğu kişiyi söyledi üzgünüm.

Bu rüyanın ardından bunu görünce sormak istedim kendisiyle arkadaşlığımız birden bitti sebepsiz.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Hayatınızda köklü değişiklikler yaşanacak ve öncesinden uyarılmışsınız. Yaşanılacak bu değişiklikler sizi ilk etapta oldukça olumsuz etkileyecek. Lütfen sabır eşiğinizi arttırın. Fevri kararlar veriyorsunuz hayatınızın genelinde. Daha sakin olmalı ve aldığınız kararların, almayı düşündüğünüz kararların direkt olarak sizi etkileyeceğini unutmamalısınız. Yakın zamanda bir rahatsızlık geçirmiş olma ihtimaliniz yüksek. Hücresel yıpranmalar yaşıyorsunuz. Moral ve motivasyonunuzu yüksek tutacak faaliyetlerde bulunmalısınız.

Saygılarımla.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Hayatınızda köklü değişiklikler yaşanacak ve öncesinden uyarılmışsınız. Yaşanılacak bu değişiklikler sizi ilk etapta oldukça olumsuz etkileyecek. Lütfen sabır eşiğinizi arttırın. Fevri kararlar veriyorsunuz hayatınızın genelinde. Daha sakin olmalı ve aldığınız kararların, almayı düşündüğünüz kararların direkt olarak sizi etkileyeceğini unutmamalısınız. Yakın zamanda bir rahatsızlık geçirmiş olma ihtimaliniz yüksek. Hücresel yıpranmalar yaşıyorsunuz. Moral ve motivasyonunuzu yüksek tutacak faaliyetlerde bulunmalısınız.

Saygılarımla.
Gerçekten bu dediklerinizi bir bir yaşıyorum 1 hafta önce üniversiteyi bıraktım şimdi ise karamsar bir şekilde iş arıyorum. Daha neler olacak sizce 1 haftadır stresten sinirden bir şey yapamıyorum ailemin durumu yok gittiğim üniversite bölümünün ataması olmadiği için bıraktım ve çalışmaya karar verdim.