6. His

teraspy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle Merhaba bu platformda yeniyim bir kaç yıldır resmen her gün yaşadığım olayları anlatacağım ama nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama her şeyi hissetmeye başladım insanların kafasında tuttuğu sayıyı ders çalışırken sorunun cevabını bu sadece bir kaç kez yaşanmış bir tesadüf değil kendimi bildim bileli tahmin yeteneğim çok gelişmiş 6. His mi bilmiyorum ve ne istersem üzerinden uzun zaman geçse bile oluyor belki beni bu yazdıklarımdan sonra kibirli zannediyor olabilirsiniz bana yardımcı olun daha yaşadığım başka olaylarda var.

teraspy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Başka bir yaşadığım olay ise geçen hafta yaşandı ben auraları güçlü insanlarıda hissedebildiğimi fark etmiştim yürürken bir anda tüylerim diken diken olmuştu hayatımda hiç hissetmediğim kadar güçlü birini hissetmistim o korku ile hiç hareket edemedim elimden telefonumu düşürüp kırdım adam yerden telefonumu alıp bana verdi hayatımda ilk kez böyle bir şey yaşıyorum

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
kibirli zannediyor olabilirsiniz
Zannetmeyiz, burada çeşitli paranormal yetenekleri olan bir sürü insan var.

tahmin yeteneğim çok gelişmiş 6. His mi bilmiyorum ve ne isterse
Başlamadan önce herhangi kaza ya da şok edici olayı yaşadınız mı? Başınızı bir yere vurmuş olabilir misiniz?

hayatımda hiç hissetmediğim kadar güçlü birini hissetmistim
Musallatli birine rastlamış olabilirsiniz. Kim olduğunu öğrendiniz mi?

teraspy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Zannetmeyiz, burada çeşitli paranormal yetenekleri olan bir sürü insan var.

Başlamadan önce herhangi kaza ya da şok edici olayı yaşadınız mı? Başınızı bir yere vurmuş olabilir misiniz?

Musallatli birine rastlamış olabilirsiniz. Kim olduğunu öğrendiniz mi?
Daha önce evimde muska ve domuz yağı çıktı annemin iş yerinin duvarlarına gözükmeyen yerlerine konulmuş büyüler ve domuz yağları çıkmıştı daha önce ayrıca ben ağır başlı biriyim ani hareketler yapmam ama bir an olunca vücudum benden habersiz aşırı tepki veriyor daha haberim bile olmadan bir duruma tepki veriyor reflex gibi ayrıca babaannem büyücü olduğunu düşünüyorum bir gün köye gidiyorduk gece saat 3 4 gibi varmıştık ve babaannem garajda bir şeyler yapıyordu ve bir anda garajtan çıktı biz eve girdik ve gsraja geri girip 5 10 dk sonra geri geldi ama garajdaki su motorunun altında tütsü bulmuştum ama kimseye soylemedim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Fark eder mi? Önceden yaptığı büyülerin etkisiyle olmuş olabilir mi, anne karnındayken maruz kaldığı enerjiler nedeniyle.
Açıklamalara bakınca musallat gibi göründü.

Anneannesini, belki de ailevi varlık olabilir diye sordum. Onlar sahibi vefat edince , başka bir aile üyesine geçiyorlar. Genelde toruna.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Obsession komplasyonların yani takıntılı düşüncelerin ve takıntılı davranışların otomatik olarak yapılan davranışlar nedeniyle oluştuğu düşünülüyor.Psikoloji yeni kopmuş bir bilim dalı.Yüz senelik bir geçmişi var.Kesin olarak otomatik olarak yapılan davranışları beyin algılayamadığından demek yanlış olur.Doğru olduğunu kabul edersek bilinçaltından bir koşullanmayla bunu yapıyoruz.Düşünmeden davranış yapıldığından beyin algılayamıyor ve sürekli geri dönüyor.
Bu tarz davranışları geleceği öngörme olarak kullananlar var.Yüzeysel bir trans halinde çizim yapmak veya yazı yazmak bilinçaltından bilgi almak için kullanılabiliyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Açıklamalara bakınca musallat gibi göründü.

Anneannesini, belki de ailevi varlık olabilir diye sordum. Onlar sahibi vefat edince , başka bir aile üyesine geçiyorlar. Genelde toruna.
Torunun olmak istedim bir an :)
Kızına da geçebilir yani halalardaki bu muhteşem büyü potansiyeli anneden geçiyor demekki

arren

Kayıtlı Üye
Öncelikle Merhaba bu platformda yeniyim bir kaç yıldır resmen her gün yaşadığım olayları anlatacağım ama nasıl başlayacağımı bilmiyorum ama her şeyi hissetmeye başladım insanların kafasında tuttuğu sayıyı ders çalışırken sorunun cevabını bu sadece bir kaç kez yaşanmış bir tesadüf değil kendimi bildim bileli tahmin yeteneğim çok gelişmiş 6. His mi bilmiyorum ve ne istersem üzerinden uzun zaman geçse bile oluyor belki beni bu yazdıklarımdan sonra kibirli zannediyor olabilirsiniz bana yardımcı olun daha yaşadığım başka olaylarda var.
yaşadığınız şey çok normal basit bir tahmin olayı basit denk gelişler ile zihninizde yer etmiş,şimdi teekrar test edelim size hangi sayıyı tuttum?