Sembol yorumu

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Merhaba : )
Dayanamayacağım soracağım.
Bir süredir tekrar eden,artık öylesine olmadığına kanaat getirdiğim semboller görüyorum.Araştırma yaptım ancak biraz girift olduğu ve tek bir sembol olmadığı için birlikte yorumlamak daha doğru ve belki fikir verebilen çıkar.
semboller kertenkele(küçük ev kertenkelesi,gecko denilen cins.),kara kedi,beyaz köpek.
Evet.....
eve çatıdan giren kertenkeleyle başlıyor.ancak daha önce korkmadığım kadar ürktüğümü hatırlıyorum.yakalamaya çalıştıysam da olmadı.1 gün sonra kendiliğinden yok oldu.
2 ay sonra parkta hava almak için otururken ve aslında baya huzursuz ve napcam ben Allahım diye içimden öyle düşünürken yine kertenkele belirdi.kara bir kedi bi 20 dk boyunca oynamıştır.aslında normal bi durumken o an can çekişen kertenkeleyi gördüğümdeki huzursuzluğumu hatırlıyorum.ürkmüştüm.akabinde komşunun beyaz bir köpeği var gezdirmeye geldi.beyaz köpek kara kediyi kovdu.
üstünden baya zaman geçti.bu sefer apartmanda bir kapının önünde aynı cins kertenkeleye denk geldim,bu sefer çok düşünmeden geçtim gittim.
sonra yine aynı parkta hava alırken ,hafiften benzer düşünceler içindeyken çat diye komşum ve meşhur beyaz köpeği geldi.
en son yine parkta topraklanırken 2 beyaz köpek biri hafif benekli,bir çiftin köpeği.ve saat tam 20.20 idi.
eve dönüşte ayakkabıma yapışan beyaz bir tüy,benekli.
Yani bu üçlü sembolizmanın tesadüf olmadığına inanmak istiyorum çünkü neticede tekrar ediyorlar sürekli.Nasıl yorumlardınız ? Ben değil bir arkadaşımın hikayesi diye yazacaktım da daha önce bahsettiğim aklıma geldi.:p

Alakan

Kayıtlı Üye
Tarot bilgilerimden yola çıkarak yazacağım. Kertenkele dönüşümü, yenilenmeyi simgeler. Hayatınızda gerekli olan bir dönüşüme vurgu yapıyor olabilir. Kertenkele insanların korktuğu ama aslında insanlara hiçbir zararı olmayan aksine evde börtü böceği de temizleyen bir hayvan. Buradan yola çıkarak sizi korkutan, düşmanlık eden birileri varsa aslında abarttığınız kadar olmadığını da vurguluyor olabilir. Yani size düşündüğünüz kadar zarar verebilecek biri değildir.
Kara kedi ise tüm potansiyelini, sırlarını açığa vurmamış birine işaret edebilir aynı zamanda kişinin sezgisel yeteneğine de işaret eder.
Köpek sadakat, koruma gibi anlamlara gelmektedir.

Hepsini toparlayacak olursak size kötülük ettiğini düşündüğünüz biri aslında sandığınız kadar mühim değil. Siz zaten sezgileriniz vasıtasıyla doğru ile yanlışı ayırt edebilecek güçtesiniz. Hayatınızda bir dönüşüme, değişime kısaca yenilenmeye ihtiyacınız var hangi konuyu düşünüyorsanız o konu hakkında. Siz bunu yaparken zaten koruma altında olacaksınız. Evren, tanrı, enerji artık ne derseniz size bu dönüşüm sürecinde yardımcı olacak.
Benim yorumum bu kadar.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Tarot bilgilerimden yola çıkarak yazacağım. Kertenkele dönüşümü, yenilenmeyi simgeler. Hayatınızda gerekli olan bir dönüşüme vurgu yapıyor olabilir. Kertenkele insanların korktuğu ama aslında insanlara hiçbir zararı olmayan aksine evde börtü böceği de temizleyen bir hayvan. Buradan yola çıkarak sizi korkutan, düşmanlık eden birileri varsa aslında abarttığınız kadar olmadığını da vurguluyor olabilir. Yani size düşündüğünüz kadar zarar verebilecek biri değildir.
Kara kedi ise tüm potansiyelini, sırlarını açığa vurmamış birine işaret edebilir aynı zamanda kişinin sezgisel yeteneğine de işaret eder.
Köpek sadakat, koruma gibi anlamlara gelmektedir.

Hepsini toparlayacak olursak size kötülük ettiğini düşündüğünüz biri aslında sandığınız kadar mühim değil. Siz zaten sezgileriniz vasıtasıyla doğru ile yanlışı ayırt edebilecek güçtesiniz. Hayatınızda bir dönüşüme, değişime kısaca yenilenmeye ihtiyacınız var hangi konuyu düşünüyorsanız o konu hakkında. Siz bunu yaparken zaten koruma altında olacaksınız. Evren, tanrı, enerji artık ne derseniz size bu dönüşüm sürecinde yardımcı olacak.
Benim yorumum bu kadar.
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için 🙏🏼
Beyaz köpek sembolünün 2 ye çıkması, kararsızlıkları mı simgeliyor acaba? Ben de ilahi koruma olarak düşünmüştüm ancak 2 li görmek ve çift saatler ,ve bunların bir çiftin köpeği olması.

Alakan

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim güzel yorumunuz için 🙏🏼
Beyaz köpek sembolünün 2 ye çıkması, kararsızlıkları mı simgeliyor acaba? Ben de ilahi koruma olarak düşünmüştüm ancak 2 li görmek ve çift saatler ,ve bunların bir çiftin köpeği olması.
Aslında sezgileriniz yoluyla en doğru yorumu siz yaparsınız. Çünkü o semboller size sizin anlayacağınız şekilde gösteriliyor. Eğer öyle olduğunu hissediyorsanız tabii ki o anlamı da vardır. Kimi köpekten hiç haz etmez o zaman ona tutup bak seni koruyorlar demenin bir manası da yoktur.

Shining Brighter

Kayıtlı Üye
Aslında sezgileriniz yoluyla en doğru yorumu siz yaparsınız. Çünkü o semboller size sizin anlayacağınız şekilde gösteriliyor. Eğer öyle olduğunu hissediyorsanız tabii ki o anlamı da vardır. Kimi köpekten hiç haz etmez o zaman ona tutup bak seni koruyorlar demenin bir manası da yoktur.
Teşekkür ederim🪄