SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

nurumm

Kayıtlı Üye
Yedigöller nasıl olur acaba ilkbaharda ?
Sonbahardan daha güxel olur bence 😁 sonbaharda bariz soğuk ve çamurlu oluyor. evet renk geçisi olarak çok güzel ağaçlar.Bilsem ilkbaharda gelirdim dediğim yer.Kapatokya’yı dört mevsim de görmüş olarak illaki kış bembeyaz karlara bürünmüşken bide eşsiz şarapları ve şöminleriyle deneyin derim eğer bir kere gitme hakkınız olsa.Yedigöllerde bence ilkbahar da görünmesi kayda değer.🤩

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Sonbahardan daha güxel olur bence 😁 sonbaharda bariz soğuk ve çamurlu oluyor. evet renk geçisi olarak çok güzel ağaçlar.Bilsem ilkbaharda gelirdim dediğim yer.Kapatokya’yı dört mevsim de görmüş olarak illaki kış bembeyaz karlara bürünmüşken bide eşsiz şarapları ve şöminleriyle deneyin derim eğer bir kere gitme hakkınız olsa.Yedigöllerde bence ilkbahar da görünmesi kayda değer.🤩
Kapadokyaya sonbahar da gitmiştim iyiydi :)
Gitmedim hiç Yedigöller turuna aklımda kalmasın, hayat geçip gidiyor.
Büyücüyü de azad ettim, gezip tozmayı kafasına göre takılmayı bilen kendi başının çaresine bakmayı da bilsin yani dimi 🙃 Bana saldırmaya kalkarsa cevabım sert olur, ama sadece kendimi korumak için saldırım artık, zira beni korumaya çalışan dostlar var sadece o olmadı hiç yani neyse.. bundan sonra gezme time.. çok sıkıldım çıkmam lazım şehirden..

nurumm

Kayıtlı Üye
Evet zaman geçiyor @Mya o kadar haklısın ki ve bazen o kadar sıkılıyor ki insan hafta sonu dahi olsa bi kafa dağıtmak istiyor 2 günlük bile insanı rahatlatıyor. Ve biz sırf kebab yemek için 350 km yer gidip ( yemeği çok aradıpımdan değil) Adana’yı boyladığımızı biliyorum maksat bahane olsun 😁 aşırı keyifli oluyor 🤩 Ortam,sohbet,yeni lezzetler tatmak rahatlatıyor insanı yine de.
Umarım 🤲etrafındaki saldırılardan da tamamen arınırsın ve gezdiğin yediğin herşey çok daha lezzetli ve keyifli gelir.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
eşsiz şarapları ve şöminleriyle deneyin derim
O kısmı partnerle olur ancak.. kısmet bakalım..

Evet zaman geçiyor @Mya o kadar haklısın ki ve bazen o kadar sıkılıyor ki insan hafta sonu dahi olsa bi kafa dağıtmak istiyor 2 günlük bile insanı rahatlatıyor. Ve biz sırf kebab yemek için 350 km yer gidip ( yemeği çok aradıpımdan değil) Adana’yı boyladığımızı biliyorum maksat bahane olsun 😁 aşırı keyifli oluyor 🤩 Ortam,sohbet,yeni lezzetler tatmak rahatlatıyor insanı yine de.
Umarım 🤲etrafındaki saldırılardan da tamamen arınırsın ve gezdiğin yediğin herşey çok daha lezzetli ve keyifli gelir.
Ayy harikaymış.. umarım ben de yaşarım.. güzel dileklerin çok teşekkür ederim 😘

nurumm

Kayıtlı Üye
😘Rica ederim olur inşallah 🤲 Tabi karşında güzel insanlar,sevgi aşk yani aşk olmasa bile keyifli bi ortam olsa da kafi olur 🤩 tabi aşk varsa tadundan yenmez 😍

Alakan

Kayıtlı Üye
Az önce konulardan birine yazdığım mesajı tekrar okurken bir şeyler belirdi kafamda. O konuya tekrar dâhil olmak istemedim (üyeye yüklenmemek ve konunun amacından sapmaması açısından) fakat varlığımızı neden bir birey olarak değil de başkalarıyla yücelttiğimiz konusunda eksik şeyler söylediğimin farkına vardım.

Genel olarak baba ile ilişkileri sorunlu bir toplumuz. Anneyle olan ilişkinin de çok sağlıklı olduğu söylenemez fakat baba konusu tam bir facia. Özellikle hayalet baba tipinde bir babaya sahip kişiler özsaygı ve özgüven geliştiremiyor.
Nedir hayalet baba? Varlığı ile yokluğu bir olan baba. Ya eve gelmez ya da gelse dahi sadece fiziksel varlığı oradadır. Tabiri caizse ha köşe kırlenti ha bu baba bir farkı yoktur. Devamında çocuk babadan alması gereken onay, takdir edilme gibi ihtiyaçlarını alamadığı için özgüven geliştiremez. Baba aslında kendini soyutlarken çocuğun varlığını yok sayıyordur. Yine babadan alması gereken sevgi ihtiyacını alamadığı için ileriki yaşlarda(bu noktada özellikle kadınlar) partnerlerinden almaya çalışır. Halbuki partnerimiz babamız olamaz. Partner kişiyi sevgiye boğsa dahi kişi için yeterli gelmeyecektir. Bu durum yapboz parçasını ısrarla uygun olmayan yere yerleştirmeye benzer. Kişi istediği sevgi doyumuna ulaşamadıkça partnerine saldırmaya başlar. Devamında da ilişkide bozulma meydana gelir. Bu yine iyi bir senaryo. Çoğu zaman partner bu doyumsuz sevgiyi karşılamak için çaba harcamaz bile.
Bir diğer nokta ise bağımlılık geliştirmektir. Kişi peşine düştüğü sevgiyi kazanabilmek için partnerine sıkı sıkıya bağlanır. Onay görebilmek ve terk edilmemek adına kendinden ödün verir.
Benzer örüntüler diğer baba veya anne tipleri için de oluşturulabilir.

Öğrenmeye ilk başladığımız yer ailedir. Hayatın kurallarını ailede öğrenir ve yetişkinlik döneminde pratiğe dökeriz. Dolayısıyla kuracağımız bütün ilişkilerde ailemizden izler taşıyacağız. Doğru kişiyi aramadan veya hayatımızdaki insanları bizim için doğru kişiler haline getirmeye çalışmadan önce "doğru kişi"olabilmeyi öğrenmek gerekiyor. Bizim kendimize veremediklerimizi başkaları bize veremez. Ben önce kendimle alakalı sorunlarımı çözeceğim; kendimi anlamlandıracağım daha sonra başkalarını dahil ederek anlamı zenginleştireceğim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
The Witcher izleyeniniz var mı, tavsiye eder misiniz?

Retro

Kayıtlı Üye
Bunun adı Romeo. En alfa kedim. Onu elde edene kadar çok uğraștım. Birgun tam pes edip, tüm sevgimi Ramiz'e yöneltecekken (en psiko kedim) salataya koyduğum Ton balığı suyunu lavaboya dökmetkense buna vermek geldi aklıma..
QiM9Sv.jpeg

Sonra ben mi onu elde ettim, o mu beni elde etti anlamadım. Her sabah Cama dayanıp ton balığı suyu istemeye başladı. Kadir İnanır gibi tehdit delici bakıyor. Ton balığı suyunu başta ziyan olmasın diye buna veriyordum , sonra nasıl olduysa markete her gittiğimde eve ton balığı almak zorunda olduğumu farkettim. Beni hipnoz etmiş. Zihnimle oynamıș. Evde suyu buna verilmiş ve kutusunda bırakılmış 2 ton balığım var, galiba ton balıklarınını da vericem bu gidişle.

QiM490.jpeg

Romeom benim 😘

Punishment

Banlı Kullanıcı
Bunun adı Romeo. En alfa kedim. Onu elde edene kadar çok uğraștım. Birgun tam pes edip, tüm sevgimi Ramiz'e yöneltecekken (en psiko kedim) salataya koyduğum Ton balığı suyunu lavaboya dökmetkense buna vermek geldi aklıma..
QiM9Sv.jpeg

Sonra ben mi onu elde ettim, o mu beni elde etti anlamadım. Her sabah Cama dayanıp ton balığı suyu istemeye başladı. Kadir İnanır gibi tehdit delici bakıyor. Ton balığı suyunu başta ziyan olmasın diye buna veriyordum , sonra nasıl olduysa markete her gittiğimde eve ton balığı almak zorunda olduğumu farkettim. Beni hipnoz etmiş. Zihnimle oynamıș. Evde suyu buna verilmiş ve kutusunda bırakılmış 2 ton balığım var, galiba ton balıklarınını da vericem bu gidişle.

QiM490.jpeg

Romeom benim 😘

Juliet te sen misin. Benimde var boyle 2-3 güne bir gelir. Hic birakmaz. Yemek verdigimde bile ilk yemege degil bana elime gelir, sırnaşır, kucagima cikar. Sevgiye ihtiyacı var.
Yani benimki gercek romeo sneinki ton balığına geliyo kusura bakma.

Retro

Kayıtlı Üye
Soldaki siyahlı kedi mı o?
Kedi hayaleti galiba..

Yok, yabancı kedi giremez. Ramiz var, ona takılır. Ramiz hayalet te kovar, cin de kovar, hırsız da kovar, siteye parkeden yabancı arabaları bile kovar. Kovamazsa üstüne k*ka yapar.

Qi9BNp.jpeg

Komşu sitelerin kedileri hep hasta buna. Romeo ile liderlik kavgası yapıyorlar arada ama Romeo manipule ederek sorun çözüyor, bu kaba kuvvetle.

Ama bu sabah bütün kediler tersinden kalkmıș:

Qi9urs.jpeg

Mart ayı tiplerini benden çıkarıyorlar.

Qi9Cbb.jpeg

Aisling

Kayıtlı Üye
Hayatımda bir kere kendime fal bakmaya oturdum ondada harfler belirmeye başladı diye korkup fincanı nasıl yıkadığımı hatırlamıyorum bile. Kucağında bebek taşıyan sarıklı bir adam ve şehadet parmağını havaya kaldırmış kara çarşaflı bir kadın vardı. Onların müslüman olduğunu ve benim fal bakmamı istemediklerini anladım ve ondan sonra Tevbe ettim fal bakmaya.

Ü

Üye silindi 76175

Hayatımda bir kere kendime fal bakmaya oturdum ondada harfler belirmeye başladı diye korkup fincanı nasıl yıkadığımı hatırlamıyorum bile. Kucağında bebek taşıyan sarıklı bir adam ve şehadet parmağını havaya kaldırmış kara çarşaflı bir kadın vardı. Onların müslüman olduğunu ve benim fal bakmamı istemediklerini anladım ve ondan sonra Tevbe ettim fal bakmaya.
Fincanı kırıp çöpe atardım ben olsam.

Retro

Kayıtlı Üye

Görülen o ki psișik yetilerinin sana yanlış bir şey yaptırmasından yine psișik yetilerinin rehberliğinde sıyrılmıșsın.