SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Absoluta Virtute

Elit Üye
Yani arada tek tük yapamayız ya düzenli yapacağız yada hiç yapmayıp direneceğiz.. ben yorumları okurken bu büyüye zorlama durumunun sadece varlıkla çalışıldığında olduğunu sanmıştım yani bir varlıkla işbirliği içinde olmasak da mecburuz.
Anlatması biraz zor. Kendi enerjimizle büyü yaptımız zaman bir gerçekliği değiştiriyoruz. Bir veya birkaç egregorun strüktürel yapıya müdahale ediyoruz. Tabiki bu olaydan o egregor kendi payını alır.
Şimdi anladınız mı, neden varlık değil de güçler kelimesini kullanıyorum.

Alakan

Elit Üye
Varlıkların üstünden atlaması için mi? 🤭
Hahaha öyle olsa başka boyutta gerçeklik yaratıp atlamalarını da sağlayabilirdik yağmurdan etkilenmezdi böylece 😱

Kendimizdeki negatif etkiyi temizlemek ve kötü şansı defetmek için... Ateş elementini kendi niyetinize göre uyarlayabilirsiniz. Örneğin hayatınız çok durağan geçiyorsa hıdırellez enerjisini kullanıp ateşten atlamadan önce harekete geçebilmeyi niyet edebilirsiniz veya bir konuda dönüşüme ihtiyacınız varsa bunu niyet alabilirsiniz.

Alakan

Elit Üye
Bu arada fark ettiğim bir şeyi söyleyeceğim belki aramızda çoktan bilenler vardır ama... Benim doğum haritam ateş ve toprak baskın. Ateş ve toprak elementini kullanarak yaptığım işlemler hep çok başarılı oluyor. Su ve hava neredeyse hiç yok. Su ve hava elementi ile tökezlemeler yaşıyorum. Sanırım su ve hava ile çalışırken bu elementleri ritüellerime eklemem gerekiyor.

İşlemleri başarısız olanlar varsa aramızda haritasını kontrol edip eksik olan elementleri destekleyici olarak ritüele ekleyebilir.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Bu arada fark ettiğim bir şeyi söyleyeceğim belki aramızda çoktan bilenler vardır ama... Benim doğum haritam ateş ve toprak baskın. Ateş ve toprak elementini kullanarak yaptığım işlemler hep çok başarılı oluyor. Su ve hava neredeyse hiç yok. Su ve hava elementi ile tökezlemeler yaşıyorum. Sanırım su ve hava ile çalışırken bu elementleri ritüellerime eklemem gerekiyor.

İşlemleri başarısız olanlar varsa aramızda haritasını kontrol edip eksik olan elementleri destekleyici olarak ritüele ekleyebilir.
Elementleriyle uyumlama rituellr de yapılabilir.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
@Absoluta Virtute
Varlıklar da uyuşturucu benzeri maddeler kullanıyor mu rüyamda görmüştüm yerde kıvranıyorlardı garip maddeler kullanmışlar ne aldıklarını bilmiyorum.. o tür maddeleri kullanıp şekil değiştirenler bile vardı galiba..

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
@Absoluta Virtute
Varlıklar da uyuşturucu benzeri maddeler kullanıyor mu rüyamda görmüştüm yerde kıvranıyorlardı garip maddeler kullanmışlar ne aldıklarını bilmiyorum.. o tür maddeleri kullanıp şekil değiştirenler bile vardı galiba..
Kahve içtiklerine göre extacy de kullanıyor olabilirler. ✌️😎

Absoluta Virtute

Elit Üye
@Absoluta Virtute
Varlıklar maddeden oluşmuyor ki madde kullansın. Ama musallat oldukları kişilerin keyiflere ortak olurlar. Yani o şekilde kullanıyorlar diyebiliriz.

Son düzenleme:

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Varlıklar maddeden oluşmuyor kiadde kullansın. Ama musallat oldukları kişilerin keyiflere ortak olurlar. Yani o şekilde kullanıyorlar diyebiliriz.
Yani bu şekilde kendilerini kullanıyor göstermeleri bizi özendirmek için mi.. peki bizim rüyada madde kullanmamızın ne gibi etkisi olur yani maddesel dünyada yapmıyorsak.. :oops:

Absoluta Virtute

Elit Üye
Yani bu şekilde kendilerini kullanıyor göstermeleri bizi özendirmek için mi.. peki bizim rüyada madde kullanmamızın ne gibi etkisi olur yani maddesel dünyada yapmıyorsak.. :oops:
Haberci rüyalar birşeyler direk göstermiyorlar. Metaforik anlatımı var rüyaların.
Kişi rüyada madde kullandığını görüyorsa ki rüyadaki olaylara ve hislere bağlı yorum yapılır. Ama kesin bir aldanma ve yanlış giden birşeyler var.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Bizi öldürmeyen herşey, bizi güçlendirir. Eğer ilerde iyi ki o kadın yapmış demeyecekse demek majisyen olmamış.
Başa gelen musibetleri iyiliğe çeviren sadece Allah'tır. Yani burada önemle dikkat edilmesi gereken konu, o kadına kesinlikle hiçbir paye vermemek. Yoksa o tür basiretsizler, arsizlikta yüzsüzlükte hadlerini aşarak "Biz zaten senin iyiliğini planlayıp kötülük yaptık, en başından bunun böyle olacağını zaten biz öngördük, biz planladık" diyerek kendilerini hem ilahlaştırıp, hem de sizin basarınıza ortak olmaya çalışabilirler. Kendi kendilerini üstadlarınız, rehberleriniz ilan ederler. Böylelerine ne diyoruz? "işte meydan orada. Haydi siz de dans edin, dansınızı görelim." Eh, gerisi anlaşılır zaten nasıl çalkaladıklarından.

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Başa gelen musibetleri iyiliğe çeviren sadece Allah'tır. Yani burada önemle dikkat edilmesi gereken konu, o kadına kesinlikle hiçbir paye vermemek. Yoksa o tür basiretsizler, arsizlikta yüzsüzlükte hadlerini aşarak "Biz zaten senin iyiliğini planlayıp kötülük yaptık, en başından bunun böyle olacağını zaten biz öngördük, biz planladık" diyerek kendilerini hem ilahlaştırıp, hem de sizin basarınıza ortak olmaya çalışabilirler. Kendi kendilerini üstadlarınız, rehberleriniz ilan ederler. Böylelerine ne diyoruz? "işte meydan orada. Haydi siz de dans edin, dansınızı görelim." Eh, gerisi anlaşılır zaten nasıl çalkaladıklarından.
Bir rüya paylaştınız diye hatırlıyorum ordaki üç dört tane dişi şeytan maynun beyni yiyorlardı öğrenebildiniz mi cingözlerinizin kimler olduğunu 🤩

Rhea

Elit Üye
İş
Witch
Haberci rüyalar birşeyler direk göstermiyorlar. Metaforik anlatımı var rüyaların.
Kişi rüyada madde kullandığını görüyorsa ki rüyadaki olaylara ve hislere bağlı yorum yapılır. Ama kesin bir aldanma ve yanlış giden birşeyler var.
Evet bir kadın bana ikram etti ama ben kullanmadım sonra da kullanan varlıkları gördüm..

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Cinler insanlardan beslenirler. Mesela sen yemek yiyince onlar da senin midenden veya kanından beslenir. Uzun süre oruç tutup hicbirsey yemezsen seni terk etmek zorunda kalırlar. Ama yine yiyince yine gelirler. Bu yüzden riyazet ile visal orucu tutulur. Aynı şekilde kişi uyuşturucu kullanınca da onun kanından damarından o maddenin etkisine giriyor olabilirler. Çünkü cinler insanın kanına ve bedenine nüfuz ederler.