Etkili bir rituel var mı lütfen yardım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 77822
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 77822

Merhaba 5 6 aydır aşk acısı çekiyorum o kızdan ayrıldıktan sonra çok kötü oldum o başkalarıyla olabildi ama ben olamadım lütfen etkili bir döndürme ritueli varsa yardım edin çok minnettar kalırım :(

UnauS

Kayıtlı Üye
Merhaba 5 6 aydır aşk acısı çekiyorum o kızdan ayrıldıktan sonra çok kötü oldum o başkalarıyla olabildi ama ben olamadım lütfen etkili bir döndürme ritueli varsa yardım edin çok minnettar kalırım :(
Ve göktürk alfabesine bak defalarca oku anlamaya gayret et.
Ayrıca sana tavsiyem YouTube Dr. Redpill videolarını izlemek ve erkekadam sitesine girip okuma yapıp içselleştirmen olacaktır.

Ü

Üye silindi 77822

Ve göktürk alfabesine bak defalarca oku anlamaya gayret et.
Ayrıca sana tavsiyem YouTube Dr. Redpill videolarını izlemek ve erkekadam sitesine girip okuma yapıp içselleştirmen olacaktır.
Kral o resimleri çizecek miyiz ?

Retro

Kayıtlı Üye

O başkaları ile oldu ama sen olamadınsa sıkıntı büyük. Sana annelik yapması için mi geri getirtmek istiyorsun ?

Retro

Kayıtlı Üye
Annelikle ne alaka kardeşim seviyoruz çünkü istesem olurum zaten sevdiğim için olamıyorum ?

Hiç bir kadın çaresizce kendini sevmeye devam eden bir erkeğe geri dönmez.

Özellikle de ayrıldıktan sonra sen (erkek) başkaları ile olamıyorken o (kadın) olabiliyorsa.

Rolleriniz değișmiș. Kadın tüm yaşananlardan sonra bir sebepten geri dönerse, kendi bile bunda bir gariplik sezinler. Hatta ilişkiyi bir güzel mındar ederek yuvadan bir anda yine uçar gider. Seviyor olduğun için toz pembe görüyorsun, büyü yapacak kadar da çaresiz olduğunu 100 km uzaktan hissediyordur.