Etkili bir rituel var mı lütfen yardım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 77822
  • Başlangıç tarihi

nisann

Kayıtlı Üye
Kral bu işler çocuk oyuncağı değil bilgin yoksa varlık musallat olabilir ve bu ihtimali de göz önünde bulundurarak büyü tarifleri eksik veriliyor tecrübesiz insanların başını derde sokmaması için. eğer büyü yapmayı kafaya koymuşsan iyi bir medyum bul fakat dediğim gibi cinlerin enerjisi yüzünden hasta olma ihtimali de var. Kendim bizzat tecrübe ettim nefes darlığı bile yapıyor büyü varken.

İyi bir medyum bul demek kolay da nasıl bulacak?

Retro

Kayıtlı Üye
Ben hazırım büyük günahlar için. İlçe emn amiriyim.

O zaman seçim otobüslerini uzaktan hekle.
Muhalefet otobüslerine "sordum sarı çiçeğe" , iktidar otobüslerine de Gülşen'den Lolipop'u çaldır.

Tüm polis arabalarını sirenler eşliğinde trafiğe sal ve ilçede korku ve terör paniği yaşat, ilçenin frekansı düşsün ve açılan portaldan giren zuzula kavmi her eve girerek milleti seçimlere kadar paranoyak yapsın.

Bu büyük günahları şu anca sen işleyebilirsin.

nisann

Kayıtlı Üye
Sitenin üstünde site sahibi Urumun instagram hesabı çıkıyor oradan iletişime geçip bakım yaptırabilirsin eğer varlık musallatı varsa ilk başta rüya vs ile başlıyor daha sonra da ileri aşamaya geçebiliyorlar. Tabi ben sadece duyduklarımı söylüyorum Urum daha iyi bilir kendisi iyi bakım yapan bir majisyendir.

Nerde çıkıyor ben bu adresi göremiyorum