Etkili bir rituel var mı lütfen yardım

• Konbuyu başlatan Üye silindi 77822
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 77822

1500 - 2000 lira gibi fiyat isteyenden duyduğun zaman kaç çünkü dolandırıcıdır o kadar ucuz olamaz. 30-40 binden aşağı büyü yapan gerçek anlamda medyum yoktur hele ki varlık görevlendirilen büyüler yapıyorsa.
Büyü değil enerji çalışmasıymış sözde bir de doğal taşta satıyormuş kişiye özel

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
1500 - 2000 lira gibi fiyat isteyenden duyduğun zaman kaç çünkü dolandırıcıdır o kadar ucuz olamaz. 30-40 binden aşağı büyü yapan gerçek anlamda medyum yoktur hele ki varlık görevlendirilen büyüler yapıyorsa.
Ayy senin büyücü bi de öyle paralar harcıyor yani seni bağlamak için :ROFLMAO:
Birçok kadın kendini akıllı sanan kerizleri ayaklı ATM ye çevirip finansal sponsoru olarak kullanmak için büyü yaparken seninki başka erkeklerden kırptıgı paraları seni bağlamak için medyumlara yediriyor öyle mi 🤩
O kadar da kötü değilmiş canım bir şans mı versen acaba 😜

emre0654

Kayıtlı Üye
Ayy senin büyücü bi de öyle paralar harcıyor yani seni bağlamak için :ROFLMAO:
Birçok kadın kendini akıllı sanan kerizleri ayaklı ATM ye çevirip finansal sponsoru olarak kullanmak için büyü yaparken seninki başka erkeklerden kırptıgı paraları seni bağlamak için medyumlara yediriyor öyle mi 🤩
O kadar da kötü değilmiş canım bir şans mı versen acaba 😜
Kendisinin parası olduğu kesin de sürekli de o paraları harcayacağını sanmıyorum tanıdığı medyum var büyük ihtimalle 🤩 bu arada benim boyum 1.81 civarı onun da 1.75 falan, boyu posu da yerinde, en iyisi bir şans veriyim 😍

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kendisinin parası olduğu kesin de sürekli de o paraları harcayacağını sanmıyorum tanıdığı medyum var büyük ihtimalle 🤩 bu arada benim boyum 1.81 civarı onun da 1.75 falan, boyu posu da yerinde, en iyisi bir şans veriyim 😍
Fiziği de yerindedir onun boylu poslu demek.. güzel kadın görünce maymuna dönen erkekleri ne bicim sağmıştır kimbilir belki de karma vaktidir erkekleri kandırıp kullandığı kesin belki de sen onların intikam kahramanı olursun çatır çatır parasını yiyip :devilish:

emre0654

Kayıtlı Üye
Fiziği de yerindedir onun boylu poslu demek.. güzel kadın görünce maymuna dönen erkekleri ne bicim sağmıştır kimbilir belki de karma vaktidir erkekleri kandırıp kullandığı kesin belki de sen onların intikam kahramanı olursun çatır çatır parasını yiyip :devilish:
Onun parasını alabileceğimi pek sanmıyorum medyumuna bakım yaptırıp anlar niyetimi 🤩

Vanilia

Kayıtlı Üye
Bence şeytan insanın kendisi her haltı yiyen tipler tutturmuşlar bi şeytana uydum diye kendi vicdanlarını rahatlatıyorlar böylelikle.
Şeytana uydum da demiyorlar artık. Şeytanla anlaşmak isterim diyorlar davet olarak. Sanki hiç ölmeyecek gibi şeytanın verdiği 10 yıllık iktidarlık için tüm varlığını feda etmeye hazır. Garip bir basiret bağlanması sanırım. Canından geçmiyor ama bütün varlığından kısa süreli doyum için geçiyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Şeytana uydum da demiyorlar artık. Şeytanla anlaşmak isterim diyorlar davet olarak. Sanki hiç ölmeyecek gibi şeytanın verdiği 10 yıllık iktidarlık için tüm varlığını feda etmeye hazır. Garip bir basiret bağlanması sanırım. Canından geçmiyor ama bütün varlığından kısa süreli doyum için geçiyor.
Tabi canımm bir de diyorlarki şeytan dostlarını ihya edermiş dünyaya kral/kraliçe yaparmış, şeytan bunların ağızlarına bir parmak bal çalar anca sonra da sırf eğlencesine aleme soytarı yapar 🤩

Vanilia

Kayıtlı Üye
Tabi canımm bir de diyorlarki şeytan dostlarını ihya edermiş dünyaya kral/kraliçe yaparmış, şeytan bunların ağızlarına bir parmak bal çalar anca sonra da sırf eğlencesine aleme soytarı yapar 🤩
Bazen insanlar der ya bükemediğin eli öpeceksin diye işte şeytan hayranları da böylece kaybederken kazandığına inanıyorlar. İşleri kolaylaşıyor mu çoğu zaman dünyada evet hem de göz göre göre ama ben ölmeyeceğim diye bir seçeneğimiz olmadığı için neticede kaybetmek. Kurunun yanında biz de yanıyoruz buna direnirken.

birdgarden

Kayıtlı Üye
Kral bu işler çocuk oyuncağı değil bilgin yoksa varlık musallat olabilir ve bu ihtimali de göz önünde bulundurarak büyü tarifleri eksik veriliyor tecrübesiz insanların başını derde sokmaması için. eğer büyü yapmayı kafaya koymuşsan iyi bir medyum bul fakat dediğim gibi cinlerin enerjisi yüzünden hasta olma ihtimali de var. Kendim bizzat tecrübe ettim nefes darlığı bile yapıyor büyü varken.
her büyüde musallat olmaz ruh çağırma olsa evet musallat olur cin ulaşması zor bir form musallat ruh olur .

birdgarden

Kayıtlı Üye
Çoğu medyumlara güvenmiyorum çoğu insan fotoğraf istiyor ben neden fotoğraf atıyım bilmediğim kişiye bazıları ise enerji çalışması yapıyormuş isim üzerine o ne kadar doğru bilmiyorum ama çok olumlu sonuç alan var ve paralı yapılıyor 1500 2000tl gibi bir fiyat.
gelen kendi biliinciyle gelsin zorla güzellik olmaz.

birdgarden

Kayıtlı Üye
Bence şeytan insanın kendisi her haltı yiyen tipler tutturmuşlar bi şeytana uydum diye kendi vicdanlarını rahatlatıyorlar böylelikle.
Birde beddua kılıf uydurmuşlar beddua iki uçlu pislik yap paratoner çözüm bul :) bunu düşünen zekaya şapka çıkardım beddua iki uçlu değil benim biri canımı yaktı aynı ne dedim aynısını yaşamış yok öyle dünya yok iki uçluymuş şeytan metafor olmuş klıf lazım ya.