Tanrıça görmek

gencAslan

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar yaklaşık 2yıldır mabeti takip ediyorum farklı nicklerle arkadaşlar 2 gündür bağlantılı rüyalar görüyorum 1. Rüyam çöldeyim ve çok susamış ve dudaklarım kurumuş halde piramitleri gördüm. 2.si ise karanlık bir yerde yıldızlardan oluşan ISIS yazısını gördüm ve sonra bir kadın çıktı karşıma bende ISIS diye seslendim ve güldü sonrada kayboldu.Nette araştırdım ISIS nedir kimdir die meğersem eski bir mısır tanrıçasıymış. Bu rüyamı lütfen yorumlar mısınız. (Bu ismi ilk defa duydum.)

Fehu

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar yaklaşık 2yıldır mabeti takip ediyorum farklı nicklerle arkadaşlar 2 gündür bağlantılı rüyalar görüyorum 1. Rüyam çöldeyim ve çok susamış ve dudaklarım kurumuş halde piramitleri gördüm. 2.si ise karanlık bir yerde yıldızlardan oluşan ISIS yazısını gördüm ve sonra bir kadın çıktı karşıma bende ISIS diye seslendim ve güldü sonrada kayboldu.Nette araştırdım ISIS nedir kimdir die meğersem eski bir mısır tanrıçasıymış. Bu rüyamı lütfen yorumlar mısınız. (Bu ismi ilk defa duydum.)
Ben İsis'e cok değer veririm. Çok kez Isis davet meditasyonları da yaptım fakat hiç böyle bir deneyim yaşayamadım:( siz altın üçgen sifa enerjisi yaptınız mı? Veya size bir şifa çalışması yapılmış olabilir mi biri tarafından?

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Çölde susayan hayal görür. Ama hiçbir zaman ulaşamaz gördüğü vahaya. Hayalci bir kişiliğiniz varsa bununla ilgili psikolojik bir rüya olabilir. Ya da uyarıcı bir rüyadır, hayallerinizi gerçekleştirmek için atılımda bulunmanız gerektiği hakkında. Kendi hayallerinizi gerçekleştirmek için sağa sola bakmadan, kimseden bir şey beklemeden, kendi yolunuzu çizip izlemelisiniz. Ayrıca gülüp kaybolan kadın aldatıcı şeytan olabilir. Çöl zaten seraplar ve hayaller diyarıdır.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Çöl, hiç bitmeyen yollara ve hiçbir zaman ulaşılamayacak hedeflere de işaret ediyor olabilir. Çölde görülen hayalse, başka insanlardan beklenti içinde olmaya. Zira kendileri atılımda bulunmayıp başkalarından beklenti ve talep içinde olan kimseler hayallerine hiçbir zaman ulaşamazlar. Tıpkı çölde görülüp hiçbir zaman varılamayan, gittikçe uzaklaşan vahalar gibi. Tıpkı bir görünüp bir kaybolan o Tanrıça gibi. Uzun lafın kısası, size hiç kimseden hayır yok, kendi işinizi kendiniz görecek, hangi konuda sıkıntı plan veya hayaliniz varsa, bunu kendi aklınız fikriniz ve kendi cabanizla kendiniz gerçekleştireceksiniz. Aksi takdirde ömür geçer, Tanrıçanın yolunuza bıraktığı altınlar ya soğan kabuğu ya da ekmek kırıntısına döner.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
@gencAslan Gerçeğin çölü acımasızdır.Yol seraplar ve tehlikeler ile doludur İsis bu serapların ana bir işaretçisi.

İsa'nın 60 gün orucu sonucu tevhid kentine zaferle geri dönüşü gibi.

Suya(vahaya) ulaşmak zorundasın.Bir kere bu yola girdin mi geriye dönüş yoktur.

Bazen maden aramak, bazen karayı aramak bazen su aramak hayatın en temel iç güdüsü:

Bazen yalnız olduğun halde tüm tevhidin ruhu istemsizce etrafında dönüyor ve bir miknatis gibi puzzle parcalarini ve denemeleri üzerine çekiyor.

"Nerden geldim?Nereye gidiyorum?Kaynak nerede?"

"Gerçeği bilmelisin.Gerçek, seni özgür ve özgün kılacak."

Başarılar.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
@gencAslan Gerçeğin çölü acımasızdır.Yol seraplar ve tehlikeler ile doludur İsis bu serapların ana bir işaretçisi.

İsa'nın 60 gün orucu sonucu tevhid kentine zaferle geri dönüşü gibi.

Suya(vahaya) ulaşmak zorundasın.Bir kere bu yola girdin mi geriye dönüş yoktur.

Bazen maden aramak, bazen karayı aramak bazen su aramak hayatın en temel iç güdüsü:

Bazen yalnız olduğun halde tüm tevhidin ruhu istemsizce etrafında dönüyor ve bir miknatis gibi puzzle parcalarini ve denemeleri üzerine çekiyor.

"Nerden geldim?Nereye gidiyorum?Kaynak nerede?"

"Gerçeği bilmelisin.Gerçek, seni özgür ve özgün kılacak."

Başarılar.
Gerçeği bilmelisin dediğinize göre gerçeği biliyorsunuz. Yıllardır bir türlü açıklanamayan bu gerçek neymiş bir açıklayında hepimiz öğrenelim. Herkes bir gerçektir deyip tutturmuş ama asla kimse ne olduğuyla ilgili açıklama yapmıyor😂

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Soyağacınızı sorgulamanızı tavsiye ederim. Uzaktan ya da yakından bir kan bağınız olma ihtimaliniz yüksek. Ruhunuzun 9.boyut yaşamında da bir birlikteliğiniz-tanışıklığınız olabilir. Bu boyutta bilmediğinizi-duymadığınızı iddia ettiğiniz bir adı zikretmeniz mümkün değildir. Genetik kodlarınızda, zihinsel aktivitelerinizin bir dalga boyutunda Mısır'a ya da İSİS'E ait parçalar bulunuyor. Rüyanızda da sizi kendinizi keşfedebilmeniz için davet etmiş.

Saygılarımla.

Warofhearts

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Soyağacınızı sorgulamanızı tavsiye ederim. Uzaktan ya da yakından bir kan bağınız olma ihtimaliniz yüksek. Ruhunuzun 9.boyut yaşamında da bir birlikteliğiniz-tanışıklığınız olabilir. Bu boyutta bilmediğinizi-duymadığınızı iddia ettiğiniz bir adı zikretmeniz mümkün değildir. Genetik kodlarınızda, zihinsel aktivitelerinizin bir dalga boyutunda Mısır'a ya da İSİS'E ait parçalar bulunuyor. Rüyanızda da sizi kendinizi keşfedebilmeniz için davet etmiş.

Saygılarımla.
Son konumu yorumlarsanız çok sevinirim sevgiler.