Lütfen yardımcı olur musunuz

gnl1234

Kayıtlı Üye
Merhabalar değerli üyeler.
Önceleri üye olmadan çok araştırma yaptım sitede ama bı sonuç elde edemedim. Sizlerden yardım istiyorum.
Eşimle 4 sene önce görücü usulü tanışıp severek evlendik. Nişan ve evlilik sürecinde eşimin ailesinin eşime birçok yanlışı oldu ve bu yüzden araları yoktu. Beni de sesim çok çıktığından ötürü kabullenmedi ailesi. Evliligimizin ilk 1 buçuk yılı çok güzeldi. Eşim beni koruyup kolluyor kimseyi ailemize karıştırmiyim gerekirse ailesine cevabını veriyordu. 1 buçuk yılın sonuna doğum yaptım. Kaynanam geldi bizde kaldı. O bize geldikten birkaç gün sonra eşim değişmeye, bana karşı hor davranmaya başladı. Lohusa olduğum halde destek olmadı beni evden kovdu. Adam resmen 180 derece döndü. Ailem ailem demeye başladı. Doğum yapalı 2 buçuk sene oldu ve biz hala tam olarak aramizi duzeltemedik. Her kavgamizda olaylar çok büyüdü. Ben birkaç hocayla görüştüm telefon üzerinden. Eşimde ve bende büyü olduğunu söylediler. Çevreden de fazlasıyla fark ediliyor esimdeki değişim. Ancak ben bu işi çözemedim. Şuan eşimle ayrı yaşıyoruz. Boşanmak istediğini söylüyor ama dava açmıyor. Benimle yakınlaşıyor bazen sevdiğini söylüyor bazen nefret ettiğini söylüyor. Nolur bana yardımcı olun yol gösterin evliliğimi kurtarıp eşimin eski haline dönmesini istiyorum

gnl1234

Kayıtlı Üye
Sanırım konuyu yanlış yere açmışım. Forumu ilk defa kullanıyorum. Doğru yere taşıyabilir misiniz