Ölüm Ayini

Merdut

Kayıtlı Üye
🜏

Katılımcılar:
Rahip - siyah cüppeli
Rahibe - çıplak, sunak üzerinde
Kadın (Mistress) - kırmızı cüppeli, seksi
Cemaat - kırmızı kurdele ile bağlanmış siyah cüppeli

Tapınak Hazırlığı:
Sunak üzerinde siyah mumlar. Küçük, gümüş tapınak zili. Mars'ın tütsüsü (misk) kullanılacak. Yapılacak olan balmumu heykel için uygun boyutta bir ahşap tabut, siyah bir örtüyle kaplanmış şekilde sunağa yakın bir yere yerleştirilir ve üzerine bir avuç mezar toprağı konur.
Ayine düzgün bir şekilde başlamadan önce, kadın yalnızca Rahibe'nin bulunduğu tapınağın bir köşesinde balmumu bir figür yapar. (Heykelin en kolay yapılma yöntemi, yeni kaynatılmış su içeren bir kabın içine birkaç beyaz mum yerleştirmektir. Bir süre sonra, balmumu yüzeyde ince bir film oluşturacaktır. Bu balmumu daha sonra, olabildiğince gerçekçi olacak şekilde, elle şekillendirilerek heykel haline getirilebilir.)
Rahibe çıplak bir şekilde sunağın üzerinde yatar. Kadın bu figürü Rahibe'nin rahminin üzerine yerleştirir, sonra sembolik olarak onu aşağı doğru hareket ettirerek uylukları arasında bırakır. Kadın, figürü misk esanslı bir yağ ile kutsar ve şöyle der: "Seni yarattım ve doğurttum, şimdi sana N.N. adını veriyorum" diyerek (N.N Kurbanın tam adını belirtir.) Kadın ve Rahibe, figürü hedeflenen kurban olarak imajine eder - ve istenilen takdirde figürü kurbanın giydikleri gibi giydirilir. Görüntü daha sonra Rahibenin rahmine yerleştirilir ve kadın, ayini başlatmak için on üç kez zili çalarak ayinin başladığını belirtirken Rahip cemaati Tapınağa yönlendirir.

Ayin:
Rahip:
Cehennem sunaklarına ineceğim.

Hepsi:
Hayat veren Şeytana.

(Rahip, Rahibe'yi dudaklarından öper, cemaate döner ve ters pentagram işaretini yaparak şöyle der: )

Gökteki Babamız...

(Cemaat, onunla birlikte Şeytan Babamız duasına katılır. Rahip daha sonra cemaati, Şeytani İtikadı söylemeye önderlik eder: "Ben inanıyorum ..." İtikadın ardından Rahip der ki: )

Bize zevk ver, Karanlığın Prensi, ve bize arzularımızı gerçekleştirmede yardım et.

(O, dönüp Rahibe'yi okşarken şunları söyler: )

Coşku ile prensimize övgü veriyoruz.

(Rahip mumla figürün üzerine sessizce şunları söylerken; cemaat Sanctus Satanas'ı tekrarlar: )

Sie anod namretae meiuqer.

(Sonra cemaate yüzünü dönerek yüksek sesle şunları söyler: )

Gel, her şeye gücü yeten ebedi Şeytan!

(Kadın daha sonra şöyle der: )

Agios o Satanas!

(Cemaat ona cevap verir: )

Agios o Satanas!

Kadın:
Satanas - venire!

Hepsi:
Satanas - venire!

Kadın:
Dominus diabolus sabaoth. Tui sunt caeli

Hepsi:
Tua est terra!

Kadın:
Ave Satanas!

Hepsi:
Ave Satanas!

(Kadın, Rahibi öper. Rahip, cemaatin üzerinde ters pentagram işaretini yaparak şöyle der: )

Biz, Kaos'un yaratıkları, N.N.'yi lanetliyoruz.

Hepsi:
N.N.'yi lanetliyoruz.

Rahip:
N.N. kıvranacak ve ölecek

Hepsi:
N.N. kıvranacak ve ölecek!

Rahip:
Bizim irademizle yok edildi

Hepsi:
Bizim irademizle yok edildi!

Rahip:
Öldür ve gül!

Hepsi:
Öldür ve gül!

Rahip:
Öldür ve gül ve sonra prensimize dans et

Hepsi:
Öldür ve gül ve sonra prensimize dans et!

Rahip:
N.N. ölüyor!

Hepsi:
N.N. ölüyor!

Rahip:
N.N. öldü!

Hepsi:
N.N. öldü

Rahip:
Biz öldürdük ve şimdi öldürmekten gurur duyuyoruz!

Hepsi:

(Rahip güler, sonra cemaat güler, neşeyle zıplar ve dans eder. Bu arada kadın iki kez zili çalarak Rahip'e işaret eder ve şöyle der: )

Dünya N.N.'yi reddediyor.

Hepsi:
Sen N.N.'yi reddedersin.

(Kadın, resmi alır, cemaate gösterir ve ardından mezarlık toprağına yerleştirir, üzerine siyah bez örter. Bezi, içindeki toprak ve resimle birlikte tabuta yerleştirir. Ardından cemaate dönerek şunları söyler: )

N.N. öldü.

(Cemaat Diabolus'u bir ilahi gibi tekrarlayarak güneşin hareket ettiği yönün tersine doğru dans etmeye başlar. Sonrasında, tabutun etrafında toplanır ve kadının etrafında toplanır. Rahip onlara şunu der: )

Fratres, ut meum ac vestrum sacrificium acceptabile fiat apud Satanas.

(Rahip, Rahibe ile sunağın üzerinde cinsel ilişkiye girerken, cemaat onaylayarak ellerini çırpar, "Ave Satanas!" diye tekrarlar. Birliktelikten sonra, Rahip geri çekilir; kadın, Rahibeyi dudaklarından öper ve ardından "'locis muliebribus'dan" öper. Daha sonra cemaatin her üyesini öper. Bu işlemlerden sonra Rahip, tabutun üzerine ters pentagram işaretini yaparak yüksek sesle şunları söyler: )

N.N. öldü ve hepimiz bu ölüme ortak olduk. N.N. öldü ve biz sevinç duyuyoruz!

Kadın:
Dignum et justum est.

(Rahip ve cemaat güler. Kadın daha sonra Rahip'e doğru gider, onun penisini ağzına alır ve erekte hale gelene kadar orada tutar. Sonra geri çekilir ve eserini hayranlıkla izlerken cemaate şöyle der:

Ben hayat getirenim, aynı zamanda alan.

(Sonra ellerini tabutun üzerinden geçirir, bunu yaparken N.N.'nin bir tabutta yattığını imajine eder. Tabutu alır ve tapınağı terk eder. Kadın ayrılırken, Rahip şunları söyler: )

Şimdi şölen ve sevinç zamanı, çünkü biz Prens'imizin işini yaparak öldürdük!

(Rahip, tapınakta 'arzunun' orgisini başlatır. Kadın tabutu önceden hazırlanmış küçük bir mezara götürür. Tabutu toprağa yerleştirir, üzerine toprak atarak şöyle der: "N.N., sen artık ölüsün; şimdi, lanetimizle öldürüldün."
Gömme işlemini tamamlar ve bölgeden ayrılır.)

Moderatör ekibinin dikkatine,
Belirtilen bazı duaları eklemedim.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Filmlerdeki ayin sahneleri doğru demek ki. Kimi öldürdüklerini anlamadım ama.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben başka birşey anlamadım. Eksik ritüel yayınlama sebebi. Sitede bu tür ritüeller yasak. Ancak eksik yayınlamaya izin veriliyor. Hiç verilmese daha iyi gibi...

Bir de şu rahibe denen kadındaki cesaret... Kamikaze cesareti.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ben başka birşey anlamadım. Eksik ritüel yayınlama sebebi. Sitede bu tür ritüeller yasak. Ancak eksik yayınlamaya izin veriliyor. Hiç verilmese daha iyi gibi...

Ne gibi sakıncası var, satanist ayinlerde cinsellik yaşanıyormus bu ayine özel bir durum değil bildiğim kadarıyla.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı

Bence kadın kamikaze değil kurban. Muhtemelen bilinci yerinde değil. Belki bayıltılmış ya da darp edilmiş.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ne gibi sakıncası var, satanist ayinlerde cinsellik yaşanıyormus bu ayine özel bir durum değil bildiğim kadarıyla.
Ben eksik ritüel olayını beğenmiyorum.
Rahibe konusu da. Cinselliği yadirgamadim , yaşanıyor biliyorum. Yadırgadım olay öldürülen kişinin temsili anne olması. En ufak yanlışlıkla ya da güçlerin isteğiyle. Oklar kime dönecek? Bilin bakalım. Bir de altarın üstüne kurban konur, sunak yapılır. Bir kadını altarın üstüne koymak bana göre yanlış.
Şu Satanistlerin ritüelleri tuaf. Yok tütsü yakıp Demin çağırıyorlar.
Yok altarın üstünde doktorculuk oynuyorlar. Anlamıyorum.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
Ve onlar İsa'nın önüne kurban bir fahişe getirdiler, kurban edilmesi taşlanması gerekiyordu derken İsa oyunu bozup, onları şok etti:

"Günahsız olanınız ilk taşı atsın!"

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ve onlar İsa'nın önüne kurban bir fahişe getirdiler, kurban edilmesi taşlanması gerekiyordu derken İsa oyunu bozup, onları şok etti:

"Günahsız olanınız ilk taşı atsın!"
Şair burda ne demek istedi şimdi 🤩
Ne yani fahişe rahibeyi savunacağız şimdi boş keseden duyar kasmayın kendi canınız azıcık yansa dünyayı yakarsınız.

Vanilia

Kayıtlı Üye
Bunun mantığı nedir? Rahibe mi bakire mi?
Eğer bakireyse belki daha büyük günahları vardır neden bakire? O zaman zina en büyük günah da, o yüzden mi şeytana bakire olanı kurban ediyorlar.

Bir de kadının rızası yokken nasıl kurban edebilirler. Neticede ruhunu vermek istemeyeni zorla alıyorlar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Eğer bakireyse belki daha büyük günahları vardır neden bakire? O zaman zina en büyük günah da, o yüzden mi şeytana bakire olanı kurban ediyorlar.

Bir de kadının rızası yokken nasıl kurban edebilirler. Neticede ruhunu vermek istemeyeni zorla alıyorlar.
Bakire olması hiç seks yapmadığı anlamına gelmezki :D ne alaka rahibe denilmiş o da ilginç, rahibe kurban filan değil küçük çocuk mu sanki ne kurbanı orda ritüele aktif katılım gösteren birisi sadece.

birdgarden

Kayıtlı Üye
🜏

Katılımcılar:
Rahip - siyah cüppeli
Rahibe - çıplak, sunak üzerinde
Kadın (Mistress) - kırmızı cüppeli, seksi
Cemaat - kırmızı kurdele ile bağlanmış siyah cüppeli

Tapınak Hazırlığı:
Sunak üzerinde siyah mumlar. Küçük, gümüş tapınak zili. Mars'ın tütsüsü (misk) kullanılacak. Yapılacak olan balmumu heykel için uygun boyutta bir ahşap tabut, siyah bir örtüyle kaplanmış şekilde sunağa yakın bir yere yerleştirilir ve üzerine bir avuç mezar toprağı konur.
Ayine düzgün bir şekilde başlamadan önce, kadın yalnızca Rahibe'nin bulunduğu tapınağın bir köşesinde balmumu bir figür yapar. (Heykelin en kolay yapılma yöntemi, yeni kaynatılmış su içeren bir kabın içine birkaç beyaz mum yerleştirmektir. Bir süre sonra, balmumu yüzeyde ince bir film oluşturacaktır. Bu balmumu daha sonra, olabildiğince gerçekçi olacak şekilde, elle şekillendirilerek heykel haline getirilebilir.)
Rahibe çıplak bir şekilde sunağın üzerinde yatar. Kadın bu figürü Rahibe'nin rahminin üzerine yerleştirir, sonra sembolik olarak onu aşağı doğru hareket ettirerek uylukları arasında bırakır. Kadın, figürü misk esanslı bir yağ ile kutsar ve şöyle der: "Seni yarattım ve doğurttum, şimdi sana N.N. adını veriyorum" diyerek (N.N Kurbanın tam adını belirtir.) Kadın ve Rahibe, figürü hedeflenen kurban olarak imajine eder - ve istenilen takdirde figürü kurbanın giydikleri gibi giydirilir. Görüntü daha sonra Rahibenin rahmine yerleştirilir ve kadın, ayini başlatmak için on üç kez zili çalarak ayinin başladığını belirtirken Rahip cemaati Tapınağa yönlendirir.

Ayin:
Rahip:
Cehennem sunaklarına ineceğim.

Hepsi:
Hayat veren Şeytana.

(Rahip, Rahibe'yi dudaklarından öper, cemaate döner ve ters pentagram işaretini yaparak şöyle der: )

Gökteki Babamız...

(Cemaat, onunla birlikte Şeytan Babamız duasına katılır. Rahip daha sonra cemaati, Şeytani İtikadı söylemeye önderlik eder: "Ben inanıyorum ..." İtikadın ardından Rahip der ki: )

Bize zevk ver, Karanlığın Prensi, ve bize arzularımızı gerçekleştirmede yardım et.

(O, dönüp Rahibe'yi okşarken şunları söyler: )

Coşku ile prensimize övgü veriyoruz.

(Rahip mumla figürün üzerine sessizce şunları söylerken; cemaat Sanctus Satanas'ı tekrarlar: )

Sie anod namretae meiuqer.

(Sonra cemaate yüzünü dönerek yüksek sesle şunları söyler: )

Gel, her şeye gücü yeten ebedi Şeytan!

(Kadın daha sonra şöyle der: )

Agios o Satanas!

(Cemaat ona cevap verir: )

Agios o Satanas!

Kadın:
Satanas - venire!

Hepsi:
Satanas - venire!

Kadın:
Dominus diabolus sabaoth. Tui sunt caeli

Hepsi:
Tua est terra!

Kadın:
Ave Satanas!

Hepsi:
Ave Satanas!

(Kadın, Rahibi öper. Rahip, cemaatin üzerinde ters pentagram işaretini yaparak şöyle der: )

Biz, Kaos'un yaratıkları, N.N.'yi lanetliyoruz.

Hepsi:
N.N.'yi lanetliyoruz.

Rahip:
N.N. kıvranacak ve ölecek

Hepsi:
N.N. kıvranacak ve ölecek!

Rahip:
Bizim irademizle yok edildi

Hepsi:
Bizim irademizle yok edildi!

Rahip:
Öldür ve gül!

Hepsi:
Öldür ve gül!

Rahip:
Öldür ve gül ve sonra prensimize dans et

Hepsi:
Öldür ve gül ve sonra prensimize dans et!

Rahip:
N.N. ölüyor!

Hepsi:
N.N. ölüyor!

Rahip:
N.N. öldü!

Hepsi:
N.N. öldü

Rahip:

Hepsi:

(Rahip güler, sonra cemaat güler, neşeyle zıplar ve dans eder. Bu arada kadın iki kez zili çalarak Rahip'e işaret eder ve şöyle der: )

Dünya N.N.'yi reddediyor.

Hepsi:
Sen N.N.'yi reddedersin.

(Kadın, resmi alır, cemaate gösterir ve ardından mezarlık toprağına yerleştirir, üzerine siyah bez örter. Bezi, içindeki toprak ve resimle birlikte tabuta yerleştirir. Ardından cemaate dönerek şunları söyler: )

N.N. öldü.

(Cemaat Diabolus'u bir ilahi gibi tekrarlayarak güneşin hareket ettiği yönün tersine doğru dans etmeye başlar. Sonrasında, tabutun etrafında toplanır ve kadının etrafında toplanır. Rahip onlara şunu der: )

Fratres, ut meum ac vestrum sacrificium acceptabile fiat apud Satanas.

(Rahip, Rahibe ile sunağın üzerinde cinsel ilişkiye girerken, cemaat onaylayarak ellerini çırpar, "Ave Satanas!" diye tekrarlar. Birliktelikten sonra, Rahip geri çekilir; kadın, Rahibeyi dudaklarından öper ve ardından "'locis muliebribus'dan" öper. Daha sonra cemaatin her üyesini öper. Bu işlemlerden sonra Rahip, tabutun üzerine ters pentagram işaretini yaparak yüksek sesle şunları söyler: )

N.N. öldü ve hepimiz bu ölüme ortak olduk. N.N. öldü ve biz sevinç duyuyoruz!

Kadın:
Dignum et justum est.

(Rahip ve cemaat güler. Kadın daha sonra Rahip'e doğru gider, onun penisini ağzına alır ve erekte hale gelene kadar orada tutar. Sonra geri çekilir ve eserini hayranlıkla izlerken cemaate şöyle der:

Ben hayat getirenim, aynı zamanda alan.

(Sonra ellerini tabutun üzerinden geçirir, bunu yaparken N.N.'nin bir tabutta yattığını imajine eder. Tabutu alır ve tapınağı terk eder. Kadın ayrılırken, Rahip şunları söyler: )

Şimdi şölen ve sevinç zamanı, çünkü biz Prens'imizin işini yaparak öldürdük!

(Rahip, tapınakta 'arzunun' orgisini başlatır. Kadın tabutu önceden hazırlanmış küçük bir mezara götürür. Tabutu toprağa yerleştirir, üzerine toprak atarak şöyle der: "N.N., sen artık ölüsün; şimdi, lanetimizle öldürüldün."
Gömme işlemini tamamlar ve bölgeden ayrılır.)

Moderatör ekibinin dikkatine,
Belirtilen bazı duaları eklemedim.
Sapkınlık .

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Cinsel birliktelik yaşamış kadının tercih edilmemesi rahim hafızasından kaynaklanıyor. Konu ile ilgili bilimsel araştırmalar var.. Spermin genetik bilgisini dahi hafızasına kaydediyor.

Kısacası ; Saflık bozulumu bekaret ile ilgili değil. Bakireden kasıt el değmemiş olması.

Dinde mahrem diye geçen aile bireylerine dikkat edin. Soy bilgisini yüksek oranda üstünüzde taşıdığınız kişilerdir.
1-2-3. derece akrabalar ( Dede, nine, anne, baba, amca, dayı, teyze, hala , kardeş ) Saflık korunumu yani soy kriteri
4 dahil sonrası saflık bozulumudur.

Merdut

Kayıtlı Üye
Yazılanların aksine rahibe, ingilizce karşılığı olarak priestess, bir inanışın ayinlerini yerine getirmeye yetkili kadın anlamına gelir.