şifa çalışması deneyimleriniz

Çınar

Kayıtlı Üye
İlk kez katıldım şifa çalışmasına. Çok enteresan şeyler yaşadım.
Muhtelif yerlerimde seğirmeler, baskı ve elektriklenme hissi oluştu.
Örneğin, sağ kulak zarım geçen yıl yırtılmıştı. Ellerimden sonraki ilk yoğunluk kulağımda oluştu. Boynumda düzleşme mevcut; orada da yoğunluk hissettim. Bunun gibi bir çok yerde yoğunluklar yaşadım. Şimdi düşünüyorum da benim sağlam tarafım kalmamış galiba:D

İşin bir diğer ilginç yanı, 4 yıldır uyku bozukluğu tedavisi görüyorum. Çok erkenden uyku bastırdı. Korkarım yan dönüp yattığımda çalışma henüz bitmemişti. Teşekkür ederek uykuya daldım.

Emeği geçen hherkese çok çok teşekkürler:)

Sevgiyle kalın...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Ben sadece ayaklarımda karıncalanma ve elektriklenme hissettim ama 15 dk içinde uyuya kaldım :( normalde uyuyamazdım ama öyle oldu bide mumlar felan yakmıştım ama aşağıda düğün vardı çok ses vardı gıcık oldum :( haftaya yine varım ama :) teşekkür ederim şifacı arkadaşlarıma :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bu sefer hiçbirşey hissedemememin sebebi nedir acaba? Gerekli herşeyi yerine getirdim iyide konsantre oldum ama sadece aşırı bir uyku çöktü :D

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Her seferinde bir şey hissedeceksiniz diye bir şart yoktur. Merak etmeyin bedeniniz ihtiyacı olduğu kadarını almıştır. Enerji çalışmalarında uyku gelmesi de son derece normaldir.

Sevgi, sağlık ve ışıkla kalın:)

can-dan

Kayıtlı Üye
Çalışmalar için emeği geçen herkesten Yüce Allahım sonsuz razı olsun ...

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Dün akşam 4 arkadaşımla birlikte bu deneyimi yaşadık ve bu sefer acayip derecede hissedildi, bide mumlar normalken seyrindeyken hepsi bir anda böyle yükseldi felan korktu arkadaşlarım :D Ve hepsi uyuya kaldı ben gibi :D Çok teşekkür ederiz, güzeldi :)

nsnnsn

Kayıtlı Üye
Dünkü şifa çalışmasına katıldım.. Enerjiyi ilk başımda hissettim, sonra sol baş parmağımda ve sol kulağımda... Bir ara sanki enerji alırken biri bana dokundu.. Bazen enerji ellerimden vücuduma doldu... Ve sürekli değilde, onar dakikalık aralarla enerji gönderildi... Bilmediğim için üstümü örtmedim ve çok üşüdüm... Üstümü örtsem olur mu? Çok üşüyorum ve ışık nasıl olmalı? Fazla aydınlıkta olur mu?... Emek veren şifacılara teşekkür ederim

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Dünkü şifa çalışmasına katıldım.. Enerjiyi ilk başımda hissettim, sonra sol baş parmağımda ve sol kulağımda... Bir ara sanki enerji alırken biri bana dokundu.. Bazen enerji ellerimden vücuduma doldu... Ve sürekli değilde, onar dakikalık aralarla enerji gönderildi... Bilmediğim için üstümü örtmedim ve çok üşüdüm... Üstümü örtsem olur mu? Çok üşüyorum ve ışık nasıl olmalı? Fazla aydınlıkta olur mu?... Emek veren şifacılara teşekkür ederim

Enerjiye nerenizde daha çok ihtiyacınız varsa orada hissedersiniz. Ayrıca avuç içlerimizde enerjinin giriş yaptığı minik çakralar vardır, hissetmeniz çok doğal. Şifa sırasında dokunulma hissi de normaldir, yoğun enerjinin vücudunuza gelişini hissediyorsunuz.
Eğer çok üşüdüyseniz, üstünüze ince bir örtü örtebilirsiniz. Ama ellerinizi örtünün dışında, vücudunuzun iki yanında ve avuç içleriniz yukarı bakacak şekilde tutun.
Işık olabilir veya uyuyup kalmayacaksanız mum ışığı da olabilir. Loş bir ışık da olur, bu sizin tercihiniz.

Vereceğim linki okumanızı öneririm.

Şifa Çalışması sırasında siz ne Yapacaksınız. - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Moderatör tarafında düzenlendi:

nsnnsn

Kayıtlı Üye
birşey hissedemedim acaba msajım gitmedi ve bana enerji yollanmıyormu diye düşünürken kalkmadım bekledim başım çok ağrıdı ve hala ağrı devam ediyor sol baş parmağım soğudu üşüdüm... 50 dakika yatmışım başım feci şekilde ağrıyor. Geçen hafta hissetmiştim..bu hafta olmadı sanırım.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
birşey hissedemedim acaba msajım gitmedi ve bana enerji yollanmıyormu diye düşünürken kalkmadım bekledim başım çok ağrıdı ve hala ağrı devam ediyor sol baş parmağım soğudu üşüdüm... 50 dakika yatmışım başım feci şekilde ağrıyor. Geçen hafta hissetmiştim..bu hafta olmadı sanırım.

Mesajınız alındı ve şifa yollandı, merak etmeyin. Baş bölgenizde daha önceden bir rahatsızlığınız var mıydı? Enerji nereye gitmesi gerektiğini bilir ve tedaviye başlar. İyileşme belirtilerinden önce ağrının artması hatta çok şiddetlenmesi normaldir, sonra bir anda kesilebilir. Baş parmak Sujok yönteminde zaten başı temsil eder, ve başla ilgili hastalıklar oradan yapılır. Ellerimizde vücudumuzun yansımaları ve tüm organların noktaları mevcuttur. Enerjiyi baş parmağınızda da hissetmeniz orada da enerjinin çalıştığını gösterir.
Bu hafta hissetmedim diyorsunuz, ama hissetmişsiniz. Bazen hiç bir şey hissetmeyebilirsiniz, sadece huzur da olabilir veya kişiden kişiye değişen hisler olabilir.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Herzamanki gibi atar damar atması gibi bişe olur ya vücudumun bazı yerlerinde dağınık bir şekilde o şekilde oldu, dün karın ağrım çoktu orada daha çok hissettim ve şuan karnımın feci şekilde ağrıması gerekirken ağrımıyor. Ben kendimde şunu farkettim, sanki her perşemde enerji doluyorum ve cumalarım pazartesim gibi oluyoru çarşambaya yine bitiyorum. Bu 4. katılışım oldu ve bırakmayıda düşünmüyorum. Gerçekten teşekkür ederim sizlere :)

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Günaydın arkadaşlar

Dün gece gönderdiğiniz şifa enerjisine yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Harika bir deneyimdi. 1,5 sene öncesinde ters bir hareket yapmam sonucu sol omzumun altında sinir sıkışması meydana gelmişti ve bana şiddetli ağrılar veriyordu zaman zaman, hatta bununla ilgili çok iğne yaptırmak zorunda kalmıştım, dün gece vicudumun o kısmında sürekli bir titreşim hissettim, harikaydı :) Enerji hakikaten nereye gideceğini çok iyi biliyor. 20 dk dan daha fazla sürdü diyebilirim sonrası uyudum çünkü . Çok teşekkür ederim hepinize

Sevgiler...

nsnnsn

Kayıtlı Üye
Mesajınız alındı ve şifa yollandı, merak etmeyin. Baş bölgenizde daha önceden bir rahatsızlığınız var mıydı? Enerji nereye gitmesi gerektiğini bilir ve tedaviye başlar. İyileşme belirtilerinden önce ağrının artması hatta çok şiddetlenmesi normaldir, sonra bir anda kesilebilir. Baş parmak Sujok yönteminde zaten başı temsil eder, ve başla ilgili hastalıklar oradan yapılır. Ellerimizde vücudumuzun yansımaları ve tüm organların noktaları mevcuttur. Enerjiyi baş parmağınızda da hissetmeniz orada da enerjinin çalıştığını gösterir.
Bu hafta hissetmedim diyorsunuz, ama hissetmişsiniz. Bazen hiç bir şey hissetmeyebilirsiniz, sadece huzur da olabilir veya kişiden kişiye değişen hisler olabilir.
Başımda bildiğim bir rahatsızlığım yok... Sujo isimli teknikten bahsetmişsiniz her hafta farklı yöntemlermi uygulanıyor? bu yüzdden değişik haller hissediyor olabilirim... Dün gece koşa koşa geldim yetişebilmek için ve yatarken yollanılan bütün enerjiyi almak iyileşmek istedim... Acaba bütün kişilere tektek mi yoğunlaşılıyor yoksa herkese aynı andamı gönderiliyor... Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Başımda bildiğim bir rahatsızlığım yok... Sujo isimli teknikten bahsetmişsiniz her hafta farklı yöntemlermi uygulanıyor? bu yüzdden değişik haller hissediyor olabilirim... Dün gece koşa koşa geldim yetişebilmek için ve yatarken yollanılan bütün enerjiyi almak iyileşmek istedim... Acaba bütün kişilere tektek mi yoğunlaşılıyor yoksa herkese aynı andamı gönderiliyor... Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum

Her hafta ayrı bir yöntem uygulanmıyor, baş parmağınızdaki hissi açıklayabilmek için sujokla örnek verdim. Bedenimizde ki her organın karşılığı sujok yönteminde elimizde vardır, hassas olan bölgeler de elimizde belirli noktalarda baskı sonucunda ağrı olarak kendini gösterir ve eldeki o bölgeden tedavi uygulanır. Yani sizin belki de koşturmadan ötürü oluşan baş ağrınız için enerji doğru noktaya gitmiş, belirtmek istediğim buydu. Sujok zaten uzaktan yapılamaz.

Ayrıca şifa çalışmalarında kişilere tek tek yoğunlaşılıyor.

nsnnsn

Kayıtlı Üye
Her hafta ayrı bir yöntem uygulanmıyor, baş parmağınızdaki hissi açıklayabilmek için sujokla örnek verdim. Bedenimizde ki her organın karşılığı sujok yönteminde elimizde vardır, hassas olan bölgeler de elimizde belirli noktalarda baskı sonucunda ağrı olarak kendini gösterir ve eldeki o bölgeden tedavi uygulanır. Yani sizin belki de koşturmadan ötürü oluşan baş ağrınız için enerji doğru noktaya gitmiş, belirtmek istediğim buydu. Sujok zaten uzaktan yapılamaz.

Ayrıca şifa çalışmalarında kişilere tek tek yoğunlaşılıyor.

Teşekkür ediyorum :) benim omurgamda problem var.. Her hafta katılacağım bununla birlikte yoğun bir enerji alıp hemen iyileşmek istiyorum... Uzaktan bukadarmı mümkün oluyor... Yanlış anlaşılmayacağımı umuyorum... Sevgiler...

AJA

Elit Üye
Emegi için tüm şifacı arkadaşIarıma teşekkür ediyorum.Herzamanki gibi çok iyiydi sonuçIarı.Ayrıca şifa sırasında birinin üzerinde beyaz bir kıyafet varmıydı sormadan geçemeyecegim :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın nsnnsn, siz bir şey hissetmeseniz bile gerekli şifayı bedeniniz alır. Şunu da hatırlatayım, zihin devrede olduğu sürece zaten hislerinizi algılamanız zorlaşır. Kendinizi ne kadar rahat bırakır ve denilenleri uygularsanız o kadar şifa alırsınız.
Biz şifayı yollarken kanal oluyoruz, ara kablo gibi düşünün. Şifa enerjisini sizin bedeninize aktarıyoruz, şifayı sizin bedeniniz gerçekleştiriyor. Eğer sizin içinizde şüphe ve şifaya karşı inançsızlık olursa şifanın etkisi o derece azalır. Şifaya yatarken özellikle hangi bölgenizin şifalanmasını istiyorsanız, niyetinizde belirtin. İnşallah şifa bulurum gibi inancınız doğrultusunda dua edin ve daha önce de belirtildiği gibi 3 defa evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum deyin. El ve ayakları çapraz şekilde bağlamayın. Ellerinizi avuçiçleriniz tavana bakacak şekilde bedenin iki yanına yerleştirin ve kendinizi huzur içinde akışa bırakın. Bitiminde de yollanan enerji için teşekkür etmeyi unutmayın.
Bu dediklerim aslında şifa çalışması sırasında yapmanız gerekenlerde yazıyor. Ancak tekrar yazmak gereği duydum, şifanın gücü sizin alıcılığınızın, şifaya inancınızın kuvvetine bağlıdır.

Uzaktan bu kadar mı mümkün oluyor demişsiniz :)

Siteden yetişen kundalini reiki ve diğer enerjilere uyumlanan şifacı arkadaşların yanısıra bende bunların yanı sıra pranik şifacı olarak değişik teknikleri uyguluyoruz. Usui reiki, melek atama, sözel- görsel komutla şifa, ilahi şifa enerjisi atama, Gümüş mor alev enerjisi (G.M.A.) bunlardan bazıları. Bunlar bir şekilde harmanlanıp, şifacıların kendi belirlediği yöntemlerle uygulanıyor.
Yollanan şifanın gücü konusunda şüpheniz olmasın. Siz kendi inancınızı sorgulayın, gerçekten şifa almaya niyetlenebiliyor muyum? Gerçekten istiyor muyum? diye.

Sayın JUNGFRAU, sizin gördüğünüz enerji beden, kıyafeti ise sizin zihninizin ürünü.

AJA

Elit Üye
BiIemiyorum sayın embriyo :) Beyaz gömlegi oIan biri bana egiIdi ve sag omuzuma dogru sarıIdı ben de o an şaşırdım ne oIuyor diye :) Huzur ve sevgi hissettim sadece o an .

simera

Kayıtlı Üye
iki haftadır katılamıyorum.:(haftaya bende olucam inşallah:)