Dimmrunir - karanlığın rünleri

business woman

Kayıtlı Üye
işte bunların hepsi tek bir runla oluyor siz ayrı ayrı yapınca işlemin boyutu değişmiş.Adamın savunmasını arakneyle kırsaydınız ritüelden önce sonra da isteğiniz için tek bir run belirleyip yapsaydınız daha olumlu sonuç alırdınız gibi
Artık kaçtı o iş Azerbaycan'a. Keşke sorsaymışım.

nurumm

Kayıtlı Üye
Veee 🤩🤩🤩🤩 varan 2 bir bilgiye ulaşmam lazımdı yapmıştım böyle olmadık yerden olmadık birileri tahminimin üstünde bilgiler geldi 😁😁😁 ayyy @Absoluta Virtute bu semboller çok enteresan çok başka yerlerden başka şeylerden pat diye önünde bitiyor,merakla araştırıp soruşturup bulamadıkların. Öyle bir yol çizip beni buldu ki öğrenmek istediklerim,şaka gibi ☺️

UnauS

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Merhaba, bir süre bekleyip cevabını bulamadığım için sorularım mevcut. Bilgisi olan arkadaşlara teşekkür ederim.

1) Dimm ile hedeflediğimiz uygulamayı yapmak için niyet edip; tılsımlı bal mumunu yakıyoruz. Mum yanıyorken gene yanan aynı mumun enerjisi ile aynı amaç (niyet) doğrultusunda başka bir uygulama (Örn: Arakne glifi ile fotoğraf üzerine yapılan uygulama) yapabilir miyiz ?

2) Dimm glif uygulamasını yapmadan hemen önce savunma kırmak istiyorum. Bunun içinde forumdaki tecrübelere göre Arakne glifi sahih ve ben de Dimm glif uygulaması yapmadan hemen önce Arakne glifi ile savunma kırabilir miyim ?

3)Eğer (2.) sorunun yanıtı evet ise Arakne glifi ile yapmış olduğum savunma kırma uygulamasında kullanmış olacağım mumun bitmesini beklemeli miyim yoksa Dimm glifi uygulaması için bal mumundan hazırlamış olduğum mum ile yanabilir mi ?

4)Elimde olan DNA'ya en uygun malzemeler;
-Tişört
-Diş fırçası
-Toka
Bunlardan DNA'ya en yakın olanı diş fırçası gibi duruyor. Sizin öneriniz nedir ve fırça parçası ile nasıl çalışayım?

5)Muma runeyi ne ile kazıyorsunuz ? Ne ile kazımak daha uygun olur?

6)Uygulamanın amacına göre günü saati var mı ya da önemli mi?

7)Niyetten sonra bize ve sevdiklerimize zarar vermemesini emrediyor muyuz ?

8)Muma kazılacak olan rune'nin orijinal hali fotoğraftaki gibi kabul edip ona göre yönünü tayin edeceğiz değil mi?
(A)--Sağa bakmasını demek; Orijinal halinde çizilmesi demek.
IMG_20240505_143812.jpg
(B)--Sola bakması demek ; tam simetrisi
IMG_20240505_143842.jpg
(C)--Aşağı bakması demek; saat yönüne yani sağa doğru bir kademe çevirip baş aşağı bakmasını sağlamak
IMG_20240505_143934.jpg
(D)--Yukarı bakması demek; sola doğru bir kademe çevirip yukarıya bakmasını (mumun yanan kısmına doğru) sağlamak
IMG_20240505_143944.jpg

Bu şekilde doğru mudur?

Absoluta Virtute

Elit Üye
Dimm ile hedeflediğimiz uygulamayı yapmak için niyet edip; tılsımlı bal mumunu yakıyoruz. Mum yanıyorken gene yanan aynı mumun enerjisi ile aynı amaç (niyet) doğrultusunda başka bir uygulama (Örn: Arakne glifi ile fotoğraf üzerine yapılan uygulama) yapabilir miyiz ?
Evet zaten yazdım bunu.

Dimm glif uygulamasını yapmadan hemen önce savunma kırmak istiyorum. Bunun içinde forumdaki tecrübelere göre Arakne glifi sahih ve ben de Dimm glif uygulaması yapmadan hemen önce Arakne glifi ile savunma kırabilir miyim
Hemen önce yapanlar var, ama ben birkaç gün veya en azından birkaç saat önceden yapmayı öneriyorum. Ve işlemi yapmadan önce savunmanın kırılıp kirilmadigini bakım ile kontrol etmeniz gerekiyor. Dimm'da güzel runeler var bir gün önceden onlardan deneyebilirsiniz.

Eğer (2.) sorunun yanıtı evet ise Arakne glifi ile yapmış olduğum savunma kırma uygulamasında kullanmış olacağım mumun bitmesini beklemeli miyim yoksa Dimm glifi uygulaması için bal mumundan hazırlamış olduğum mum ile yanabilir mi ?
Tek işlem tek mum. Yani arakne ile kırıyorsanız muma da savunma kırma rune koyacaksınız.
Sonraki işlem ayrı işlem.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Elimde olan DNA'ya en uygun malzemeler;
-Tişört
-Diş fırçası
-Toka
Bunlardan DNA'ya en yakın olanı diş fırçası gibi duruyor. Sizin öneriniz nedir ve fırça parçası ile nasıl çalışayım?
Niyet okurken dış fırçayı formülün üstüne koyacaksınız. Niyetiniz de bu dış fırçanın sahibi (isim) falan filan. Diyeceksiniz.

nurumm

Kayıtlı Üye
Hayır. Harfin üstü. Yukarı sağa sola bakacak
Herkesin problemi burda başlıyor. En kolay yöntemi şemanın ekran görüntüsünü alıp sağa çevirinice o şekil sola çevirip o şekil yukarısı zaten belli aşağısında da tam mumum ters yönüne yazmak benim bulduğum en pratik yöntem bu oldu.

Alakan

Elit Üye
birinin istediğim bir şeyi yapmasını istiyorum. Aslında çok ufak bir şey ama iletişim kanalı ile çözülebilecek bir durum değil. Bunun için ''b'' uygun olur sanırım. b ve aşağı nasıl fikir?

Alakan

Elit Üye
Bunu içinizde mi istiyorsunuz yoksa karşı tarafa dile getirip yapmalarını mı ?
Şimdi şöyle haftasonu için bir plan var ve ben o planın karşı taraf tarafından iptal edilmesini istiyorum. Benim iptal etme şansım sıfır.

nurumm

Kayıtlı Üye
Şimdi şöyle haftasonu için bir plan var ve ben o planın karşı taraf tarafından iptal edilmesini istiyorum. Benim iptal etme şansım sıfır.
Benimde tam tersi bi durumum var bende dile getiremem,ama ben olmasını istiyorum o yüzden sordum.Absolute cevaplamış :) niyetimizdeki yapılır sonucuna varıyoruz.

[XTR] Similar Threads