Dimmrunir - karanlığın rünleri

nurumm

Kayıtlı Üye
Evet, olabilir yalnız hiç olmayacak bir aksilik oldu 3. bir kişiyle alakalı karşı taraf o şekilde iptal etti. 🫠
Yaaa aynısı bende de oldu yaptıpım uygulamanın birinde ben burda sizin kadar detay vermedim de mevzu da uzun ama en kısasından özet geçeyim.

Ben görüşmediğim birisiyle yollarım kesişsin istedim sonra uygulamayı yönünü ters yapmışım işte ama tamamen ters yani alakasız bi yön çizdiğim sol olacakkken sağ olmuş değil sağda olmamış:) sonra dedim ki ben bunu yaptım ama avm,düğün,iş alanında bi yerde yolumuz kesişir işime yaramaz ben bilgi almak istiyorum bunun hakkında diye ama o bilgi alma işlemini yapmadan küs oldugum bi dostum vardı sporda karşılaştık alakasız bi yer onun oldugu yere bide o spora falan gelen biri değildi o an gelmiş işte biz sarıldık öpüştük konustuk sonra oturduk kahve içtik arkasından o bilgisini almak istediğim insanla bu arkadasımın ortak arkadası çıktı ve ben bütün bilgiyi öğrendim işin garibi bilgisini öğrendiğim adam da haberin bana geldiğini öğrendi beni suçlayacak yada karşıma çıkıp yüzü tutmaya bi durum olmadı benlik bişey gelişmedi herşey tesadüf eseri biyerlerden bişeyler çıktı ve tahminimin üzerinde olan bilgiler bile geldi 😁😆 çok iyi değil mi yaaa 🤩🤩🤩

Absoluta Virtute

Elit Üye
Yaaa aynısı bende de oldu yaptıpım uygulamanın birinde ben burda sizin kadar detay vermedim de mevzu da uzun ama en kısasından özet geçeyim.

Ben görüşmediğim birisiyle yollarım kesişsin istedim sonra uygulamayı yönünü ters yapmışım işte ama tamamen ters yani alakasız bi yön çizdiğim sol olacakkken sağ olmuş değil sağda olmamış:) sonra dedim ki ben bunu yaptım ama avm,düğün,iş alanında bi yerde yolumuz kesişir işime yaramaz ben bilgi almak istiyorum bunun hakkında diye ama o bilgi alma işlemini yapmadan küs oldugum bi dostum vardı sporda karşılaştık alakasız bi yer onun oldugu yere bide o spora falan gelen biri değildi o an gelmiş işte biz sarıldık öpüştük konustuk sonra oturduk kahve içtik arkasından o bilgisini almak istediğim insanla bu arkadasımın ortak arkadası çıktı ve ben bütün bilgiyi öğrendim işin garibi bilgisini öğrendiğim adam da haberin bana geldiğini öğrendi beni suçlayacak yada karşıma çıkıp yüzü tutmaya bi durum olmadı benlik bişey gelişmedi herşey tesadüf eseri biyerlerden bişeyler çıktı ve tahminimin üzerinde olan bilgiler bile geldi 😁😆 çok iyi değil mi yaaa 🤩🤩🤩
Büyü yaparken , yaptımız yanlışlar aslında bize güçler yaptırıyor. Benim de bazen yanlışlarım oluyor, ama hissiyatım - oldu bu iş! diyorsa, yanlış değilmiş demek.

Alakan

Elit Üye

Büyü yaparken , yaptımız yanlışlar aslında bize güçler yaptırıyor. Benim de bazen yanlışlarım oluyor, ama hissiyatım - oldu bu iş! diyorsa, yanlış değilmiş demek.
Kesinlikle yaptırıyor hatta bazen yaptırmıyorlar. Açıkçası ben bu işlemi yapmaya ilk sorduğum gün niyetlenmiştim ama yapacağım günler hep bir terslik oldu. Ya fitil almayı unuttum ya uyuyakaldım... Sonuç olarak işleme gerek kalmadan bir şekilde halloldu.

nurumm

Kayıtlı Üye
Yani yaptırmayan bizim vasıtamızla yaptırmıyor. Ben de bazen niyetleri tam söyleyeceğim an kafam boş gibi hissediyordum. Söylerken cümleyi tam net kuramadım, birkaç kez daha tekrar edeyim gibi. Bitince de güzel olmadı hissi.
İlk başlarda bende de oluyordu bu durum.sonra,normal telaş etmeden yapınca daha iyi işliyor. Bazen bi kaç işlem üst üste yaparsan ya da aşırı bi yorgunluğum varsa veya keyifsizliğim öyle gibi oluyorda takılmıyorum niyeyse takıntı yaptın mı başarılı olamıyorum.Ben bu stres durumunu son birkaç yıldır hayatımın içinde sabretmem ve sakin kalmam gereken durumlar yaşadığım için rahat aşabiliyorum.Olmadı mı olmasın,keyfin bi yerinde olacak nasıl olsa yine yapacan ve illa başarıya ulaşacan bu kafadan gidersen sorun çözülüyor. Bir de yapmadan önce sürekli kendime telkin verip duruyorum akşam olsa da mesai bitse de bi kahvemi elime alsam da yapsam diye o zaman kafada kurmak da güzel hazırlıyor insanı. Buna daha birçok çözüm yolu bulunabilir.İnsanın rahat edeceği şekil ve duruma göre değişkenlij gösterir.

UnauS

Kayıtlı Üye
Hayır. Harfin üstü. Yukarı sağa sola bakacak
Harfin orijinali (Harfin üst kısmı yukarıya bakıyor) - (Yukarı bakmasını istiyorsak) :
IMG_20240505_143812.jpg
Sola bakmasını istiyorsak (Harfin üst kısmı sola bakıyor) :
IMG_20240511_120827.jpg
Sağa bakmasını istiyorsak (Harfin üst kısmı sağa bakıyor) :
IMG_20240511_121519.jpg
Aşağı bakmasını istiyorsak (Harfin üst kısmı aşağı bakıyor) :
IMG_20240511_122038.jpg

Umarım anlamışımdır. Ayrıca benim gibi anlamayanlar içinde daha net anlaşılması için faydam dokunur hem de ben anlamışımdır hele şükür. Teşekkür ederim @Absoluta Virtute

nurumm

Kayıtlı Üye
Bu aralar biraz işlerde genel anlamda durgunluk var.İş ve para akışı yoğunluğu, için y uygulayabilir miyiz? @Absoluta Virtute

createtherules

Kayıtlı Üye
Bal mumunu nasıl hallediyorsun? Ben de balmumu var ama mum yapmayı bilmiyorum. İnternette hazır satılanların yüzeyi hep tırtıklı petek gibi. Ona çizmek istemiyorum
İstediğiniz gibi mum kalıbına tam ortasında mum fitili duracak şekilde eritip dökersiniz. Mum yapım videolarına bakarsınız en kolay basit mumdan yapsanız olur. Kalıp yoksa silikondan basit bir kalıp yapabilirsiniz. Balmumu aktarda kütle olarak satılıyor fiyatı uygun. Yumuşatmak ve yanmasını kolaylaştırmak için ¼ oranında hindistancevizi yağı ekleyin.

nurumm

Kayıtlı Üye
Bir de Absolute yapalım diye konustuğumuz gece cumartesi gecesi zaten geç uyudum ama gece yatarkende yanımda bi varlık belirdi uyandım gözüm açık görüyorum ama zaten kımıldayamadım tek gözlü bişeydi maymunla insan yüzü arası bişey zarar vermedi hareket etmedi sonra kayboldu kendiliğinden.

Alakan

Elit Üye
Mumların ebatı mühim mi? kullandıktan sonra ne yapmamız gerekiyor?
Hemen yanıp bitecek bir mum tercih etmeseniz iyi olur tabii sabaha kadar da yanmasın. İnce uzun şamdan mumları oluyor onlar iş görür. Ben kendi mumlarımı balmumundan serçe parmak boyutunda yapıyorum kalınlığı da aşağı yukarı öyle oluyor.

Absoluta Virtute

Elit Üye
Hemen yanıp bitecek bir mum tercih etmeseniz iyi olur tabii sabaha kadar da yanmasın. İnce uzun şamdan mumları oluyor onlar iş görür. Ben kendi mumlarımı balmumundan serçe parmak boyutunda yapıyorum kalınlığı da aşağı yukarı öyle oluyor.
En uygun kilise tipi mum. Ne çok yanıyor ne az. Tabi hristiyan değilseniz kiliseden almayın.

nurumm

Kayıtlı Üye
4,5 -5 saat yanan tealight mumlar var minik değil, ama adı tealight diye geçiyor .Yapı market tarzı olan iki yerde her şehirde yok bu iki market ama ikisinden biri mutlaka vardır büyükşehirdeyseniz, hem ağızları geniş olduğu için çizimi çok güzel çiziyorsunuz birebir,yanma süresi de ideal oluyor. Ben de o şekil tercih ediyorum.Kendi mumumu hiç yapmayı denemedim istiyorum aslında ama ...

nurumm

Kayıtlı Üye
Absolute dediği gibi kilise mumu ise ve çok incesi değilse bende dış yüzeye çiziyorum.İnceleri bu tip çizimli ritüelde tercih etmiyorum. Birde bu runları yeni deniyor olunca ayrıca bir titiz davrandım şeklini çizmek konusunda o yüzden o tarz mumlar çok rahat oluyor.

[XTR] Similar Threads