Dimmrunir - karanlığın rünleri

Ori

Elit Üye
Bu uygulamaları nereden alıyorsunuz sevgili Absoluta, kaynağınız neresi?

nurumm

Kayıtlı Üye
Runeler oldukça hızlı hareket ediyor diğer iskandinav runları gibi yavaş değil, arakneler gibi de insanı etkilemiyor zarar vermiyor korumanızı yaptıktan sonra. Yönleri oldukça önem arz ediyor. İşlemi yaparken kendinizi tam verin ve ne istiyorsanız onu düşünün düşüncenizin ucundan geçen şey tutuyor. Ve olayları o kadar güzel şekilde organize ediyor ki iki sezon dizi çıkar rahat 😁 Aşırı keyif ve enerjik hissediyorsunuz,ve size asla negatif bi etki vermiyıor.İsteğiniz doğrultusunda yaptığınız ritüelde herşeyi siz yönetmişken siz yönlendirmişken ucu size zerre dokunmuyor.( en güzel yanı 🤩) o herşeyi kendi kendine hallediyor size de izlemesi düşüyor🤭 Benim egroruma uygun ritüeller değil inanç sistemi devreye girdiğinde egror dışı bu tip uygulamalar işliyor sohbet konusunda böyle birşeye değinilmişti.Herkes dinine uygun bi ritüel yapacak o tutacak diye bi kaide gütmüyor bu semboller. Eminim tecrübelerimiz bu kadar kısıtlı kalmayacak daha hangi yönlerini göreceğiz zamanla. Şu yönünü bilemedim henüz acaba etkisi hızlı olup bi alev topu gibi geri sönüyor mu? Eğer öyleyse orda da yine yön devreye koyacağız? Olmayan işlemde tekrar sıfırdan mı yenilemek ya da çemberlemeyi yapıp yenilemek uygun olacak bunlar bilmediklerim.Daha çok çıkar her işlemde bi bilgi katarız.

createtherules

Kayıtlı Üye
Benim ambargo sürecinin arasında bir şekilde bundan bir adet başarılı oldu. Deneyimi anlatmış olayım. Ben yönü olduğu gibi koymuştum. Ama sonuç az bir şey değişik oldu, belki de bu dizi inisiyatif kullanıyor ya da ben niyeti çok dolandırıyorum nasıl anladıysa öyle yapıyor. Veya niyette sapmalar oluyor kafamda düşünürken.
Aylardır görüşmediğim ve takipten çıktığım birinin benden bir şey istemesi lazımdı. "Şunu şunu yazılı iletişim kurarak benden istiyor, ben de onun vefasızlığını yüzüne vuruyorum" diyerek yaptım. Ortak arkadaşla sözlü konuşurken benden istemesi gereken şeyi görüp o şeyden bahsediyorlar ve kendi bana karşı vefasız oluşundan o arkadaşa bahsediyor.
Ben sağa yön vermedim ama böyle daha uygun görmüş galiba :D Veya hani benim işimi bozduğunu söyleyen varlıktan bahsetmiştim, belki o yüzden rotası değişti. Belki de o varlık aslında işlemlerimi kesmiyor ama kestiğine inandırmaya çalışıyor. Bedel aldığını söylüyor ama mantıken tutmayan bir şeyden bedel alamaz, hak doğmaz ki.

nurumm

Kayıtlı Üye
Benim ambargo sürecinin arasında bir şekilde bundan bir adet başarılı oldu. Deneyimi anlatmış olayım. Ben yönü olduğu gibi koymuştum. Ama sonuç az bir şey değişik oldu, belki de bu dizi inisiyatif kullanıyor ya da ben niyeti çok dolandırıyorum nasıl anladıysa öyle yapıyor. Veya niyette sapmalar oluyor kafamda düşünürken.
Aylardır görüşmediğim ve takipten çıktığım birinin benden bir şey istemesi lazımdı. "Şunu şunu yazılı iletişim kurarak benden istiyor, ben de onun vefasızlığını yüzüne vuruyorum" diyerek yaptım. Ortak arkadaşla sözlü konuşurken benden istemesi gereken şeyi görüp o şeyden bahsediyorlar ve kendi bana karşı vefasız oluşundan o arkadaşa bahsediyor.
Ben sağa yön vermedim ama böyle daha uygun görmüş galiba :D Veya hani benim işimi bozduğunu söyleyen varlıktan bahsetmiştim, belki o yüzden rotası değişti. Belki de o varlık aslında işlemlerimi kesmiyor ama kestiğine inandırmaya çalışıyor. Bedel aldığını söylüyor ama mantıken tutmayan bir şeyden bedel alamaz, hak doğmaz ki.
Bu uygulamaya hangi sembolü kullandınız?

Absoluta Virtute

Elit Üye
hani benim işimi bozduğunu söyleyen varlıktan bahsetmiştim, belki o yüzden rotası değişti. Belki de o varlık aslında işlemlerimi kesmiyor ama kestiğine inandırmaya çalışıyor. Bedel aldığını söylüyor ama mantıken tutmayan bir şeyden bedel alamaz, hak doğmaz ki.
Anlaşmanız da bir açık olabilir. Varlıklar anlaşmaya sadık kalırlar. Ancak anlaşmada bir açık varsa, mutlaka faydalanırlar.

[XTR] Similar Threads