Peş peşe ilginç rüyalar!

yoel34

Kayıtlı Üye
Merhaba, dün gece peş peşe ilginç rüyalar mı desem kabus mu bilmiyorum ama bir şeyler gördüm. Her yatıp kalktığımda farklı bir rüyanın içinde kendimi buldum. Rüyalar birbirleriyle bağlantılı mı veya bir uyarı mı veriliyor bilemiyorum. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

1 - Uykuya daldım. Derin bir karanlığın içine doğru sürükleniyordum. Nefes alamıyorum ve ortamda ki oksijen sürekli azalıyordu. İçimdeki ses cinlerin boyutuna götürüldüğümü ve orada ruhumun tutsak alınacağını söylüyordu. O zaman aralığında "bizim olanı geri alıyoruz" diye bir ses duydum. Tam karanlığın içinde kaybolacakken, göremediğim ama hissedebildiğim bir güç beni o konumdan çekip alıp geri getirdi. Rüyadan uyandım, ama sanki gerçekten de o karanlığa gittim, nefessiz kalışımı ve sanki uzay boşluğunda sürüklendiğim hissini gerçekten hissettim.

2- Uykuya daldım. Rüyamda 2015'te ölmüş olan ünlü bir sanatçının mezarına, sanatçının kız kardeşi ile gidiyoruz. Mezardaki yerini değiştirecektik. Ellerimizle kazıyorduk. Gerçek mezar yeri İstanbul'da olmasına rağmen, rüyada mezar yeri elazığ'daydı. Mezar taşında gri bir fotoğrafı vardi, kardesi korkusuzca mezarini actiginda ise, cesedi çürümemiş fotoğraftaki gibi rengi grileşmişti. Saçları ise yeşil bir renkteydi. Ben ürperdiğim için uzaklaşıp kaçtım. Rüya sonlandı. Uyandım

3 - Tekrar uykuya daldım. Bu sefer geçmişte, gerçek hayatta bir hocaya bir kaç büyü bozma işlemi yaptırmıştım. Rüyamda iki kız kardeşe denk geliyorum. Biri benden hoşlanıyor ve bende ondan, diğeri büyük ve bilgili olan ise geçmişte bozdurduğum büyü hakkında bilgi veriyordu. Şunu dedi: Büyüyü bozan kişi kapıyı kapatamamış o yüzden ziyaret ediliyorsun, ben kapattım artık bir problem yaşamayacaksın dedi ve ben anında kuş gibi hafifleyerek, bütün yaşadığım şeylerden kurtulduğum hissine vardım. Çok zorladım en sonunda ismini ve nerede yaşadığını söyledi, bu arada rüyadan uyandım, ismi ve yaşadığı yeri aklımdaydı, sabah yazarım dedim tekrar yattım kalktım ismi unuttum.

4 - Bu rüyalar ile bağlantısı var mı bilemiyorum ama bir önceki günde şu rüyayı görmüştüm. Rüyada farklı bir mekan, zaman diliminde gibi hissediyordum kendimi. Sanki filmlerde gördüğümüz elf diyarı gibi bir yerdi. Biri vardı yanımda ikimiz sevgiliydik. Masallar da geçen aşıklar ve aşkları gibi aramızda bir his ve çekim kuvveti vardı. El ele tutuşup geziyorduk. Gerçek gibiydi ve sonra uykudan uyandım.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Son rüyanız sevgi boyutu dediğimiz 5B kapısı gibi hissettirdi bana.

Materyal düzlemde tanımadığınız ama ruhunuzun çekildiği başka bir ruh mevcut. Arayarak bulamazsınız boşuna çabalamayın. Yapmanız gereken kendi frekansınızı yükseltmek. O zaman kendisi size gelecek çünkü bilinçsizce onu çağırdınız ve ona ihtiyacınız var.

Cinsiyetinizi bilemiyorum fakat eril uyanmadan dişil uyanmaz. Tetikleyici erildir. Önce enerjisini hissedersiniz sonra silüet görünür..
Yüksek benliğiniz ile bağlantıya geçin. Düzenli koruma yapın kendinize.