Dimmrunir - karanlığın rünleri

heves16

Kayıtlı Üye
Önemli! Konuyu tamamen, tüm yorumlarıyla okumadan, soruyu sormanız, şiddetle rica ediyorum.

Dimmrunir - karanlığın rünleri.
Bunlar, balmumu üzerine oyulmuş mum büyüsü rünleridir. İzlanda'dakiler arasında en sıradışı ve en eski runelerden biri.
İlk ve en önemlisi: Bu alfabe mum büyüsü içindir. Bu harfler bir mum üzerinde kazılır ve istenen amaç için yakılır.
Mumun üstünde tek bir rune çizilir. BİR MUM İÇİN, TEK BİR RUNE. Bu runeleri sadece tek bir mum yakarak uygulayabilirsiniz ya da kağıtta veya başka bir nesneye çizdiğiniz formül ile birlikte uygulayabilirsiniz. Yaptığınız ritüeli güçlendirmek için, mumun üstünde amaca uygun runeyi kazarak , ritüeli guclendirebilirsiniz.

Muma kazılan runenin hangi yöne baktığı önemlidir:
Aşağı - maksimum gücü kullanın, bir kerelik güçlü bir vuruş yapın.
Sola - engelleri temizlemek, çok sayıda bloğun veya işlemden önce ortadan kaldırılması gereken sorunların olduğu bir alanla çalışmak.
Yukarı – uzun süreli yoğun etki, tekrarlanan etki. Kısacası uzun bir vuruş.
Sağına - Orada işlerin nasıl olduğunu bilmiyorsanız, alevi kendi takdirine göre çalışması için serbest bırakın.

b – Arzu veya Hedef. Belirli bir programı yürütür.
c – Hakikate ulaşır, gizliyi ortaya çıkartır, veya korumayı kaldırır.
d – Pus. Bir kısım gizlenir, bir kısım (istenen kısım) normalden daha parlak bir şekilde vurgulanır.
e – Bir şeyi açmak, hacklemek değil, açık erişim
f – Zorla açar ve bu konumda sabitler. Yamalanamayacak bir delik açar.
g – Tamamlama, idealleştirme, gereksiz şeyleri ortadan kaldırma.
h – İki veya daha fazla yapının iç içe geçmesi. Örneğin insanları birbirine bağlamak veya yolları birbirine bağlamak.
i – Savunma yoğun ve puslu.
k – Tüm gücün tek noktada toplandığı, hedefe yönelik bir saldırı.
l – Çemberleme.
m – Tanrılara çağrı, projenin yukarıdan beslenmesi.
in – Yolda koruma.
pn – Agresif savunma.
qo – Ateşleme, ısı, yanma.
ro – İki kişi veya iki nesne üzerinde eşleştirilmiş etki.
sr – Yelken. Yol maksimum hızda ve koruma altındadır.
s – Olumsuzlukları temizler.
t – Yok edin, kesin olarak bitirin.
u – Pil.
æ – Tamamlama ve temizleme.
y – İyileştirme runesi. Detoksifikasyon, yara iyileşmesi.
z – Aynı anda savunma ve saldırı. Arkasından saldırabileceğiniz bir kalkan.
p– İki süreci bir araya getirin.
ð – Çaba. Finale ulaştıran son bir g
Merhaba size nasıl ulaşabilirim

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Mum tek başına kullanılırsa, b daha iyi olur.
Başımdaki şeytan gitmemi istemiyor ben gidersem foyaları ortaya çıkar diye çekiniyor yani benden sonra gelen idare etmeyebilir bazı şeyleri.. ondan yelken sembolü yolculukta korunma yani istediğim yere gitmemin önündeki engelleri kaldırır gibi anladım yada ikisini de yapayım farklı günlerde.
s – Olumsuzlukları temizler. Bu işe yarar mı gitmeme mani olmaya çalışan kişilerden korunmak için.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Başımdaki şeytan gitmemi istemiyor ben gidersem foyaları ortaya çıkar diye çekiniyor yani benden sonra gelen idare etmeyebilir bazı şeyleri.. ondan yelken sembolü yolculukta korunma yani istediğim yere gitmemin önündeki engelleri kaldırır gibi anladım yada ikisini de yapayım farklı günlerde.
s – Olumsuzlukları temizler. Bu işe yarar mı gitmeme mani olmaya çalışan kişilerden korunmak için.
Goktukten formül ve muma bu runeden yardımcı yapılsa iyi.

[XTR] Similar Threads