şifa çalışması deneyimleriniz

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Bende niyet ettikden sonra yatağıma uzandım. Yogun bir sıcaklık hissi ve karıncalanma hissettim. Ve maalesef uyumuşum :( ama sabaha kadar sürekli uyandım. Ve bu gece çok terledim. En son saat 5 ti ve ben halaa doğrudüzgün uyuyamamıştım. Çok garip rüyalar gördüm ve sabah hiçbirini hatırlayamıyordum.

bellator

Kayıtlı Üye
Merhaba,enerji akıllıdır nereye gideceğini bilir. Muhtemelen sınava gireceğiniz için strese bağlı, karın bölgenizdeki solar plexus çakranızda siz farkında olmasanız bile tıkanma oluşmuştu ve enerji orda probleme yönelik çalıştı.Başınızda hissetmeniz de normal, dersle dolu ve yorulan zihninize enerji akışı olmuş.
Ellerde hareketlenme ve enerji akışını hissetmeniz enerjiyi yoğun bir şekilde aldığınızı gösterir.Ayrıca parmaklarınızla yaptığınız bir mudradır. Sitede daha önce bu konuyu paylaşmıştım, belki burdan veya başka yerden okuduysanız,biliçaltınız size yol göstermiş :) tam şuanda ihtiyacınız olan mudra,bence enerji akışıyla ortaya çıkan sezgilerinizi dinleyin ve en azından sınava kadar bunu uygulayın. Zihin açıklığı ve daha pek çok faydasını görürsünüz.

Gyan Mudra (Bilgi Mudrası)
Yöntem: Baş parmak ucu ile işaret parmak ucuna dokunulur. Diğer üç parmak uzatılır. Özellik: Bilgi mudrası olarak bilinir, Bilgiyi geliştirir. Baş parmak ucunda hipofiz ve endokrin bezlerinin merkezleri vardır. Parmaklarınızı bastırdığınız zaman , bu iki bezin bulunduğu merkezleri aktifleştirirsiniz. Süre: Bu mudra için belirli bir zaman süresi yok .
Her yerde ve her zaman; otururken , ayakta veya yatakta yatarken uygulayabilirsiniz.. Faydaları: Hafıza gücünü arttırır, beyni keskinleştirir, konsantrasyonu artırır ve uykusuzluğu önler Eğer düzenli olarak uygulanırsa , tüm ruhsal zihinsel bozukluklar tedavi olur.(Histeri , Öfke ve Depresyon gibi.)

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Yorum için teşekkürler sizden özel bi istekte bulunabilirmiyim sınavla alakalı olarak.Sorun olmayacaksa özel mesaj atabilirim benim içinde daha iyi olur.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de açıklama için teşekkür ederim. :)

salemesed

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Dün ilk kez şifa çalışmasına katıldım.Niyet ettim,yattım.Sonra birden ayaklarım serinlemeye basladı.Bu böyle devam etti.Ayaklarımın üzerinde ferahlık vardı.Çok güzeldi.Sonra uyuştu bedenim.Ve ben son birkaç gündür sabahın 05:00'inde uyuyordum ama dün hemen uykum geldi,üstüme bir ağırlık çöktü.Esnemekten gözlerimden yaş geldi o derece.Sanırım 23:40'da bitti benim.Rüyalar gördüm yine.Gece uykumda ''Ben katil değilim'' diye bağırmışım.Niye öyle sayıkladım bilmiyorum.Korkunc rüya da görmedim.Sabah uyandıgımda sırtım tutulmustu.Herhalde üstüm acık uyudugum icin.Ve Urumhamatahayil,Yule,Embriyo,Cibabu,Elfangel ve Mally hepinize yine teşekkür ederim.

Yadesu

Kayıtlı Üye
Ben de dün ılk katıldım.Bana dünkü gece farklı gelmedı.
Ama çokdan berı ağlayamıyordum.Konsantrem yok gıbı desem.Ben hıç düşünmedım ıçın.Bugün ılk defa uzun süreden berı ağladım.

Katarina

Kayıtlı Üye
Uygulamaya başladığınız anda ellerimde uyuşmalar başladı.Daha sonrasında ayaklarımda karnımda göğsümde boğazımda ve en son başımda.Dalgalanmalar halinde bazende çapraz hareketler halinde bir enerji akımı hissettim.Bitmesine yakın enerji yine aynı sırayla vücudumdan çekildi;bu sırada ben sizlere teşekkür aşamasındaydım :)))

Katarina

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şifa çalışmasına katıldıktan sonra; astral seyahat denedim.Farklı yerler gördüm lale bahçeleri menekşe bahçeleri;büyücüler gibi.Uyumuyordum bilincim gayet yerindeydi hatta burda ne işim var diye bile kendi kendime sordum.TEk yapmaya çalıştığım uyanık kalmaktı yaklaşık 15 dk falan sürdü.Bu neydi bilmiyorum bir fikri olan var mı? :banghead:

alin

Kayıtlı Üye
Daha önce astral ya da lusid deneyiminiz oldu mu? Lusidde bilinç yön verebiliyor ama aslında uyku ve rüya durumundasınız çok ta ilginçve keyifli bir deneyim.Astralde de ben kendimi hep uyanık gibi algılıyordum ama sonra hissediyordum farkı kısa zamanda.Başka bir durumsa daha ayrıntılı anlatırsanız fikir verir arkadaşlar.Misal uyumuyordum diyorsunuz ama sanırım gözü açık bi uyanıklık değildi bu.

Katarina

Kayıtlı Üye
Kesinlikle uyumuyordum hatta kendi kendime diyorumki olmak istediğim yer burası değil neden burdayım :) Farklı yerlere yönelmeye çalışıyorum ama yönelmek istediğim yerleri görmüyorum onun yerine hiç düşünmediğim aklımın ucundan dahi geçmeyen yerlerde geziniyorum.Gerçekten çok ilginçti.Bir ara büyücünün tipini görünce bir korktum zaten :) O sıradada aklımdan şunu geçiriyorum ne alaka bu kadın :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Kesinlikle uyumuyordum hatta kendi kendime diyorumki olmak istediğim yer burası değil neden burdayım :) Farklı yerlere yönelmeye çalışıyorum ama yönelmek istediğim yerleri görmüyorum onun yerine hiç düşünmediğim aklımın ucundan dahi geçmeyen yerlerde geziniyorum.Gerçekten çok ilginçti.Bir ara büyücünün tipini görünce bir korktum zaten :) O sıradada aklımdan şunu geçiriyorum ne alaka bu kadın :)

Yaşadığınız şey muhtemelen bilinçaltınız ile ilgilidir. Astral seyahat sırasında bilinçaltımızla ortak bir çalışmaya girdiğimizi asla unutmamalıyız. Bilinçaltının bazı oyunlarına maruz kalmak mümkündür. Bunların farkında olabilmek için yapılabilecek en iyi şey bir koruma alanı ile denemelere girmek ve karşılaşılabilecek zorlukların neler olduğu ve kaynağının ne olduğunu iyi ayırd edebilmektir. Bunu da en iyi okuyarak ve araştırarak yapmak mümkündür.

Lütfen Astral Seyahat bölümündeki konuları okuyunuz. Böylece kendiniz de yaşadıklarınız konusunda bir fikir oluşturabilirsiniz. İyi forumlar.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Öncelikle, emeği geçen herkese çoook teşekkür ederim :)

Deneyimlerime gelince:

Daha önce de çalışmalara katılmıştım ama dün diğerlerinden farklı olarak bacaklarımda gerinme isteği ve hafif kasılmalar, el ve kollarımda seğirmeler, parmaklarımın hızlı hızlı hareket etmesi ve çalışma bitince farkına vardığım üşüme vardı.

Ayrıca nefes çalışmasına başladıktan kısa bir süre sonra göbek deliğimin 1-2 cm altında ilginç bir basınç hissi vardı. İlginçliği sanki orada dönen bir topaç varmış gibi hissetmemden kaynaklanıyor.

Bir de sanki biri başıma masaj yapıyormuş gibi hissettim.

Dikkatim ara ara çok dağıldı, düşüncelerim ordan oraya zıpladı, hatta saçmaladı ama tekrar toparlamayı başardım :D

İlgilenen herkese tekrar teşekkür ederim :hurray:

haydar14

Kayıtlı Üye
Aslında çok şüpheci biriyim ve bazı şeylerin insan psikolojisinden kaynaklandığına inanırım. O nedenle öyle kolay kolay kabul etmem herşeyi. Ancak şifa çalışmasına deneme amaçlı katıldım. Çalışma sırasında tüm vücudum ama özellikle baş bölgemde acayip bir çekilme ve gözlerimin kapanması hissi oldu. Sonrasında huzur hissi gelişti. Enerji dediğimiz şey doğru kanallarla doğru yolu buluyor. Bundan sonrada katılmayı istiyorum. Çünkü gerçekten verdiği temizlenme duygusu çok iyi geliyor. Emeğinize ve yüreğinize sağlık. Teşekkürler

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Başta Sayın URUM olmak üzere emeği geçenlerin herbirine teşekkür
ediyorum. Sevgilerimle...

tırıvırı

Kayıtlı Üye
Çalışmada emeği geçen herkese teşekkürler. Bir süre hiçbir şey hissetmeden bekledim. Zihnim ok dağınıktı, odaklanmakta zorluk çektim. Sonra sağ tarafımda çekilmeler hissettim ve bir şey rahmimin üstüne kondu gibi hissettim, su torbası ya da hava yastığı gibi rahatsız etmeden basınç uygulayan birşey. Masaj yapılıyor gibiydi. Bu, benim katıldığım ilk çalışmaydı. İnanmayı gerçekten isteyerek ama şüpheyle katılmıştım. Kısa bir süredir buradayım. Hayal ettiğim ama hayalden ibaret olduğunu düşündüğüm şeyleri konuşuyor, paylaşıyor insanlar. Tuhaf bir ruh haline bürünsem de kendimi çok daha iyi hissettiğimi söyleyebilirm. Şimdilik büyük bir öğrenme açlığı ve merakla herşeyi okumaya, süzgecimden geçirmeye çalıştığımı söyleyebilirm. Neyse konuyu dağıttım :) Tekrar teşekkürler.

desire

Kayıtlı Üye
Şifa çalışması için başta Urum ve diğer hocalara teşekkür ederim. Bende şöyle bir tepkime meydana geldi, 5 dakika geçtiğini sandığımda baktım 40 dakikadan fazla sürmüştü gözlerimi açtığımda. Diz kapaklarımdan aşağısı sanki günlerce yürümüşüm gibi çok ağrıdığını hissettim. Ayağa kalktığımda birşey yoktu. Gözlerimi kapattığımda + şeklinde bir sembol yaklaşıp uzaklaşmaktaydı. Hafiften ayak ve el parmaklarım, kollarım inceden karıncalandığını hissettim. Son olarak kalktığımda göz çukurumda bir acı hissettiğimde aynaya baktım koskocaman bir sivilce çıkmıştı. Daha önce sivilce çıkanı duydunuzmu bilmem ama seanstan 1 saat kadar önce dışarı çıkarken ayna karşısında saçlarımı düzeltirken hiç görmedim. Neyse kısaca emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Haftaya yine hazır olacağım. Şimdilik bu kadar.

serfiraz

Kayıtlı Üye
uyuyorum.evet,bu benim şifa çalışması esnasındaki en büyük problemim.saniyesi saniyesine şifa çalışması vaktini bekliyorum,çalışma başlıyor 10 dakika felan sonra uykuya dalıyorum .Gözümü bir açıyorum ki istifimi hiç bozmamışım avuç içlerim tavana bakıyor,sırt üstü uzanık vaziyetteyim ama tam bir buçuk saat olmuş uyuyalı.ben uyumak istemiyorum,bitene kadar çalışma o enerjiyi her hücremde hissetmek istiyorum ama nedense hep böyle oluyor.