şifa çalışması deneyimleriniz

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben gecen ve bu haftaki çalışmalara katıldım.

İlk çalışmada o kadar meraklıydım ki yanıma not defter ve kalem aldım. Çalışma 23.00 de başlayacak olmasına rağmen ben 22.30 için izalosyon yazmısım ve hayır henüz uzanmamıstım, masada kitap okuyordum. 22.55 de uzandım, vibrasyon ve uğultu. Ve bu sanki kafamın üstünde yogunlasmıs gibiydi, oylece beklerken o vibrasyon- uğultu daha da o noktada kaldı ve o zaman düşündüm ki beklerken gerildim ama aslında kendimi açmam , izin vermem lazım. Öyle yapınca başımdan gövdeme doğru serinlik akmaya başladı. Karnımda bekledi, üşüdüm. Sırt acıdı. Ama hareket etmedim. Sonra ayak uclarıma kadar serinlik gitti , bilek ve parmaklarda bekledi ve çok acı geldi ama sonra hareket edince acı gecti. Süre olarak toplamda 21 dakika yazmısım deftere, bu süre icinde rüyamsılar eslik etmiş , uyuklamısım. En son anımsadığım hic sanki kafamdaki her köseye el feneri tutuluyomus gibi yoklanmasıydı sonra itildim ve uyandım.

Acı veren sırt ve ayaklar icin kendi yorumum, bu zaten benim problemli bölgeler ve acıması normal diye düsünüyorum. Ama ilgili ya da ilgisiz benim icin en özel yanı, epeydir rüyalarımda bile beni rahatsız eden bir durum vardı ve sabahları uyandıgımda sorunu halen itemedim diye kendime kızıyordum, evet güzel yan bu kez rüyamda, (çalışmadan sonraki gün) sorunu sadece ittim ve devam ettim. Bu benim icin süper harika bir şey.

2. çalışma (dünkü) için ise bu kez yine vibrasyon ve uğultu en belirgin hislerdi. Gecen haftaki gibi serinlik ve uyuşma bekliyordum ama bu kez öyle olmadı ve ben düsündüm belki olamayacak bu kez. Sonra saldım kendim ve farkettim ki farklı sekilde gözlerimi sardı ve daha cok bas boyun da kaldı. İçinde dönen saran şey hissettim, iyi hissettirdi ve eger bogazımdan yükselen öksürük olmasa devam edermiydi bilmiyorum ama öksürüklerle tepemde elektirik gibi ince beyaz cakmalar olustu bir kac kez bundan çok eminim. Ama belki karanlıktan kaynaklı bilmiyorum. Neyse tavana baktığımda birkac dakika havada kımıl kımıl yoğunlaşmala r gördüm gecene dek bekledim, 23 dakikalık 2. çalışmayı da tamamlamış oldum :)

Teşekkür ederim :)

özözöz

Kayıtlı Üye
Öncelikle Sn.; Urumhamatahayil, Yule, Embriyo, Cibabu, Elfangel, Mally...
Hepinize teker teker teşekkür ederim. Bu ilk enerji deneyimimdi ve beklediğimden çok daha fazla şey hissettim.

Çalışmadan kalktığımda saat 23.45 di. Burada genelde okuduklarım 20 25 dk benim neden uzun sürdüğünü anlamadım. Uzun olması daha iyi elbette. Hissettiklerime gelince başladıktan 1 2 dk sonra boynumun yanlarında felaket şekilde yanmalar hissettim. Özellikle sağ tarafta. Daha sonra sıcaklık devam etti fakat kulağımın arkasından alnıma doğru karıncalanmalar şeklinde yayıldı. Kulağımda basınç hissettim sanki kalbim orada atıyormuş gibi oldu. Tavan hareket ediyor gibiydi dalgalanmalar vardı. Siyah duman gibi birşeyler dans ediyor gibiydi. Belirli aralıklarla da tavanda beyaz ışık halkası ve odada gezinen ufak bir ışık topu gördüm. Zaten bir süre sonra yarı uyanık olduğumu farkettim tamamen gözlerimi kapadım. Sanki deprem oluyormuş gibi titremeler çalışma boyunca devam etti. Hemen sonrasında sağ ayak baş parmağımda bir seyirme ardından ise bir sıcaklık akışı oldu sanki yukarı doğru bütün vücuduma yayıldı. Bacağımda seyirmeler oldu. Ancak sağ elimin isaret parmağındaki yanma ve orta parmaktaki ağırlık biraz can yakıcı oldu. Boynumun yanmasından sonra hissettiğim en yoğun şeydi. Son anlara doğru ise sol elimin tam üstünde seyirme oldu hatta bu çalışma bittikten sonra 2 3 dk daha devam etti. Hatırlayabildiklerim bunlar.

Kalktığımda 1 saat pc ile uğraştım. Kendimi yorgun ama garip bi şekilde rahatlamış hissettim ve bebekler gibi uyudum. :)

can-dan

Kayıtlı Üye
Benim birkaç gündür içimde anlatamadığım bir sıkıntı vardı.Şifa çalışmasına ilk defa katıldım ancak yoğun tempodan unutmuşum .Bir ara kalbim heyecanla çarpmaya başladı sanki yerinden çıkacak .Hoş bir çarpıntıydı,hani çok sevinirsiniz de sevinçten çarpar ,öyle birşey.O an çalışma aklıma geldi bilgisayarın saatine baktım tam 23.00,çalışmayı hatırladım.Zaman içinde içimdeki sıkıntının da dağılıp yerini boşluğa bıraktığını gördüm .Şu an aynı boşluk devam ediyor .Annem de derin bir uykuya daldı,oysa çok sık uyanan birisidir.Bizler için emek sarfeden herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum .Allahım sizleri de bir an bile sıkıntıda bırakmasın .Sevgi ve dua ile..

gümüş

Kayıtlı Üye
28 dk

Bu kez değişik oldu o yüzden üzerine yazmada kararsız kaldım ama deneyim deneyimdir dedim sonunda ;) Daha evvelkilerle ortak nokta vibrasyon ve uğultu kısmı ve dolaşanın normalde problemli noktalarım da yoğunlaşması ve oralarda acı ama bu kez ne serinlik ne üşüme ne başım. Uyuklamak yok, rüyamsılar yok. Değişik ve farklı idi. Bitti dediğim nokta ciddi anlamda üşümeye başladığım andı. Ama şifa çalışmalar da üşümek serinlik normal diye okumuştum geçende bu durumda ben aksine havaya rağmen ılık- normal geçti o zaman bu da normal mi diye sormak istiyorum lütfen.

Ve şifa çalışmaktan beklenti ne olmalı ben bilmiyorum, bu çok önemli mi diye düşündüm ve hiç bir şey değilse de psikolojik anlamda bana artı güç veriyor, iyi ve güçlü hissettiriyor, ben çok teşekkür ediyorum bunun için :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Her seferinde farklı hissedebilirsiniz, hatta bazen hiç birşey hissetmeyebilirsiniz.Bunlar normaldir,zaten beklenti içine girmeyin.Sadece keyfini çıkartmak için kendinizi ve düşüncelerinizi rahat bırakın. Belli noktalarda seğirme,basınç gibi hisler o noktalarda gerekli olan enerjinin hissedilmesindendir. Şifa enerjisine ne kadar ihtiyacınız varsa vücudunuz o kadarını alır.
Şifa sonrası uyumak da çok doğaldır. Sonuçta şifa enerjisi, sevgi enerjisidir vücuttaki negatiflikleri nötrlediği için huzur verir.
Sevgi ve ışıkla kalın:)

AJA

Elit Üye
Her defasında uyguIamanın ertesi gün müthiş positiv hissediyorum kendimi ve bu beni en az 1 hafta idare ediyor :) manevi bir güç doIayısıyIa, yeniIenme tazeIenme hissine sahip oIuyorum, emegi gecen herkese teşekkür ediyorum tek tek.

glfm

Kayıtlı Üye
nisan ayındaki son şifa çalışmasına katıldım.ben 15 dk önce yatağa erken uzandım.zaten çalışmanın başladığı anladığım ilk an.beynimde belli biyöe doğru akan dalgalanmalar hissettim.daha sonra ayak bileklerimde ve avuç içlerimde karıncalanmalar sanırım yarım saat sürdü çalışma yada bende öyle oldu

enginarx

Kayıtlı Üye
Bende bugun ilkkez katıldım bu calısmaya neden bilmiyorum hiç bişey hisetmedim bu normalmidir

Elfangel

Kayıtlı Üye
Bende bugun ilkkez katıldım bu calısmaya neden bilmiyorum hiç bişey hisetmedim bu normalmidir

Şifa çalışmasına katılan her birey deneyim yaşamak zorunda değildir. Deneyim yaşasanız da yaşamasanız da gönderilen şifa enerjisini alırsınız.
Sevgi ve ışıkla...

tokatlist

Kayıtlı Üye
Selam
Şifa çalışmasına ben de katıldım.Sadece uyumuşum, güzel dinlendirici bir uykuydu.Annem de yaptı o da aynı şekilde...Bugün kendimi daha iyi hissediyorum , bu güzel bi uykudan mı kaynaklanıyor sadece, bilemiyorum.
Tekrar katılacağım inşallah..Emekleriniz için teşekkür ederim.Allah yolunuzu açık etsin..

taakuk

Banlı Kullanıcı
Bu çalışmalara ben de katılmak istiyorum.Katılabilir miyim? Urum'dan cevap rica ediyorum. Sevgiyle kalın.

Elfangel

Kayıtlı Üye

AJA

Elit Üye
Bir çok kez şifa çalışmasına katıIdım ama iIk defa bu kadar uzun sürdü ve başımda müthiş basınç hissettim ve ayagımdan dizIerime kadar yogun bir ısı.. Başımda atıyordu sanki kaIbim ve bir ara acıdıgından doIayı ve yüz ifademin degiştigini fark ettim.Emegi geçen sayın Urum'a ve diger şifacı arkadaşIarıma binIerce kez teşekkür ederim..

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de sol kolumda bir karıncalanma hissettim. Solak olduğum için bu koluma daha çok yüklendiğimden olsa gerek. Ve vücudumun etrafında basınç hissettim. Ama rahatsız edici boğucu birşey değildi aksine çok rahatlatıcıydı. Tam bittiğini düşündüğüm anda da sarsıntı başladı. Emeği geçen herkese gerçekten çok teşekkürler.

• Beğendim
Tepkiler: AJA

serfiraz

Kayıtlı Üye
benim el parmak uçlarımda yanma vardı önce,sonra sanki ayaklarımda ve bacaklarımda kan akışının hızlandığını hissettim.bir de sürekli esnedim,gözlerimden yaşlar geldi.çok rahatladığımı hissettim.bu çalışmaya katılmamıza olanak sağlayan ve enerji gönderenlere sonsuz teşekkürler

bellator

Kayıtlı Üye
09/06/11 şifa deneyimim
Öncelikle şifacılara çok çok teşekkürediyorum
İlk başladığında fazla bişey hissetmeyeceğemi sandım çünkü önceki denyimlerimden çok daha hafif bi enerji akışı vardı sanırım 5 kadar falan sonra birden başımın sol tarafında hafif bi his belirdi bu his giderrek yoğunlaştı sanki oraya bişey sabitlenmişte kafamı o tutuyomuş gibiydi hafifte ısınma oldu ben 8 gün sonra falan sınava giricem özellikle çalışmalarımdan daha çok faydalanmak için akli zihinsel isteklere yoğunlaşmıtım bununula alakalı olabilirmi ? Daha sonra karın bölgemde bi yoğunlaşma oldu karnım artık nefesimle birlikte yükselmiyodu sanki üstüne bir elle bastırılmış gibiydi en son olarakta bittiğini sandığım sırada sol elim yukarı döndübaş parmağım yanındakiyle birleşti ve elimin üstünde yoğun bi akış yoğun bi his vardı ve dalga dalga olduğunu açık açık hissedebildim.Şifa gönderen arkadaşlar yaşıdıklarıma bi yorum getirebilirse sevirim takrardan teşekkürü bi borç bilirim.

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben de teşekkür ediyorum. Merak ettiğim bir şey var bu şifa enerjisini istediğimiz gibi vücudumuzda yönlendirebiliyor muyuz? Zira bu günkünde bende sanki ona benzer bir şey oldu. Enerji sanki elimde toplandı da ben nereye gitmesini istersem oraya gitti gibi.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
09/06/11 şifa deneyimim
Öncelikle şifacılara çok çok teşekkürediyorum
İlk başladığında fazla bişey hissetmeyeceğemi sandım çünkü önceki denyimlerimden çok daha hafif bi enerji akışı vardı sanırım 5 kadar falan sonra birden başımın sol tarafında hafif bi his belirdi bu his giderrek yoğunlaştı sanki oraya bişey sabitlenmişte kafamı o tutuyomuş gibiydi hafifte ısınma oldu ben 8 gün sonra falan sınava giricem özellikle çalışmalarımdan daha çok faydalanmak için akli zihinsel isteklere yoğunlaşmıtım bununula alakalı olabilirmi ? Daha sonra karın bölgemde bi yoğunlaşma oldu karnım artık nefesimle birlikte yükselmiyodu sanki üstüne bir elle bastırılmış gibiydi en son olarakta bittiğini sandığım sırada sol elim yukarı döndübaş parmağım yanındakiyle birleşti ve elimin üstünde yoğun bi akış yoğun bi his vardı ve dalga dalga olduğunu açık açık hissedebildim.Şifa gönderen arkadaşlar yaşıdıklarıma bi yorum getirebilirse sevirim takrardan teşekkürü bi borç bilirim.

Merhaba,enerji akıllıdır nereye gideceğini bilir. Muhtemelen sınava gireceğiniz için strese bağlı, karın bölgenizdeki solar plexus çakranızda siz farkında olmasanız bile tıkanma oluşmuştu ve enerji orda probleme yönelik çalıştı.Başınızda hissetmeniz de normal, dersle dolu ve yorulan zihninize enerji akışı olmuş.
Ellerde hareketlenme ve enerji akışını hissetmeniz enerjiyi yoğun bir şekilde aldığınızı gösterir.Ayrıca parmaklarınızla yaptığınız bir mudradır. Sitede daha önce bu konuyu paylaşmıştım, belki burdan veya başka yerden okuduysanız,biliçaltınız size yol göstermiş :) tam şuanda ihtiyacınız olan mudra,bence enerji akışıyla ortaya çıkan sezgilerinizi dinleyin ve en azından sınava kadar bunu uygulayın. Zihin açıklığı ve daha pek çok faydasını görürsünüz.

Gyan Mudra (Bilgi Mudrası)
Yöntem: Baş parmak ucu ile işaret parmak ucuna dokunulur. Diğer üç parmak uzatılır. Özellik: Bilgi mudrası olarak bilinir, Bilgiyi geliştirir. Baş parmak ucunda hipofiz ve endokrin bezlerinin merkezleri vardır. Parmaklarınızı bastırdığınız zaman , bu iki bezin bulunduğu merkezleri aktifleştirirsiniz. Süre: Bu mudra için belirli bir zaman süresi yok .
Her yerde ve her zaman; otururken , ayakta veya yatakta yatarken uygulayabilirsiniz.. Faydaları: Hafıza gücünü arttırır, beyni keskinleştirir, konsantrasyonu artırır ve uykusuzluğu önler Eğer düzenli olarak uygulanırsa , tüm ruhsal zihinsel bozukluklar tedavi olur.(Histeri , Öfke ve Depresyon gibi.)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Ben de teşekkür ediyorum. Merak ettiğim bir şey var bu şifa enerjisini istediğimiz gibi vücudumuzda yönlendirebiliyor muyuz? Zira bu günkünde bende sanki ona benzer bir şey oldu. Enerji sanki elimde toplandı da ben nereye gitmesini istersem oraya gitti gibi.

Tabii ki mümkün, niyet çok önemli.Hatta şifaya yatarken nereye gitmesini ve tedavi etmesini veya enerjilendirmesini istiyorsanız, niyetinizle bunu belirtebilirsiniz. Gerçi enerji siz niyette bulunmasanız bile gideceği yeri bilir. Ancak sizde yönlendirebilirsiniz. Avuçiçlerinde ve ayak tabanlarında enerji giriş noktalarımız vardır. Oradan vücudumuzun ihtiyacı olan bölgesine gider ve işini yapar.

duriod

Kayıtlı Üye
09/06/2011 şifa deneyimi
ilk önce ayaklarımdan başıma kadar bir elektrik akımı geliyor hissi yaşadım vücudumun içine giriyordu sanki bu akım sanki ilk başlarda enerji beni yıkıyor gibiydi daha sonra alnımda boğazımda ve kafamın etrafında çok yoğun hissettim enerjiyi vücudum çalışma boyunca yatağa yapışmış gibiydi.Çalışma bitiminde gelen enerjiye enerjinin rehberlerine ve görev alan şifacılara teşekkür ediyorum diye bitirdim.Çalışmada emeği geçen bütün şifacılara teşekkürler.