şifa çalışması deneyimleriniz

MUCİZEDİR

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ilk fefa katıldım şifa çalışmasına ilk olduğundan galiba biraz heyecan yaptım :)
Önce Ayaklarımdan başlayan ve vücuduma yayılan bir karıncalanma hissettim sonra ellerimde karıncalanma hissi arttı. Bazen uyur gibi oluyordum. Uyandığımda el bileklerimde birşeyler hissediyordum sonra yine dalıyordum. Uyumak istemiyordum ama malesef uyumuşum saat 3 de uyandım...

izmir incisi

Kayıtlı Üye
Hayırlı Cumalar...
Ben ve eşim ilk defa bir şifa çalışmasına katıldık. Eşim hiç bir şey hissedemediğini ifade ederken, ben vücudumdaki enerjiyi hissettim.
Ayaklarımdan girip bütün vücuduma dağıldığını özellikle rahatsız olduğum bölgelerde fazlasıyla hissettim. Benim taşikardim var, enerji kalbime geldiğinde ince ince sızlama ile birlikte hafif acı duydum. Seans bittikten sonra tatlı bir yorgunluk duydum ve o gece çok rahat uyudum. Sabah kalktığımda her zamankinden daha enerjik ve mutlu oldum. Dilberhala ve bu çalışmayı gerçekleştiren herkeze sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Saygılar

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Herzamanki gibi uyuya kaldım :D Ama çok güzel bir uykuydu, güzelde bir rüya gördüm... Teşekkürler :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Şifa enerjiniz kabul olsun:) Enerji akıllıdır, nereye gitmesi gerektiğini bilir.
Hiç bir şey hissedilmese bile enerji alınmıştır, bir şey hissetmek şart değildir. Bu kişinin algıları ve kendini akışa bırakmasıyla ilgilidir.
Ancak belirtmek istiyorum, dilberhala bir kişi değildir, o sadece posta kutusuna verdiğimiz sembolik isimdir.

Ori

Elit Üye
Ben bu yoğunluğumun ardından yine katılmayı unuttum. :( Poffff

biard

Kayıtlı Üye
merhaba. Ben de dün şifa çalışmasına katıldım. Enerjiyi az da olsa hissettim. Bir ara kalbim hızlandı. Bu arada duruişiti mi yoksa rüya mı olduğunu bilemiyorum ama bir adam bana bir şeyler dedi. Tam anlayamadım. Ama galiba şöyleydi: "şifa çalışması insan ya da hayvan. Doğrusuzluğu (sonsuzluğu) öğren ki biz asla yaşayamayız. (yaşamayalım.) parantez içine aldığım kelimeler onlardan önceki kelimeler olabilir yani ya parantezdeki ya da ondan önceki kelimeyi duydum ama tam hatırlamıyorum. Neyse çalışma güzeldi. Teşekkürler.

gümüş

Kayıtlı Üye
Gözlerim ve etrafına üfleniyormuş gibi hissettim çoklukla ama bu aslında şimdi bile devam ediyor ara ara :p Kulağımda vibrasyon ses en belirgin ayıractı. Baslarken bir nedenden üzgün ve sinirliydim ama şimdi değilim galiba,bu çalışmalar seviyorum, teşekkür ederim :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bende bu çalışmaları çok seviyorum ve hepinize çoooook teşekkür ediyorum. Ya havalar soğuk ya dün üşüdüm üzerimi örterek yaptım ellerim dışarıdaydı sonra bir anda uyumuşum :D

nsnnsn

Kayıtlı Üye
çok mutlu şekilde yattım ve niyetimi ettim. Sonra bir yanık kokusu sardı etrafı. Bana öyle geldiğini düşünerek anneme sordum evet yanık kokusu var dedi yinede 45 dakika belirtilen şekilde bekledim. Fakat yanık kokusu beni tedirgin etti bu yüzden gözlerimi kapatamadım. Bir yazıda bazı bedensiz varlıkların geldiklrrinde yanık kokusu geldiğini okumuştum.. Beni aydınlatırsanız sevinirim... Perşembeleri sabırsızlıkla bekliyorum çünkü.. Herkese teşekkür ediyorum

alibaran16

Kayıtlı Üye
Uyuya kaldım çok güzel rüyalar gördüm.Saat 4 gibi uyandım.Kendimi çok dinç ve huzurlu hissediyorudum kısacası çok güzeldi :) teşekkür ederim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
çok mutlu şekilde yattım ve niyetimi ettim. Sonra bir yanık kokusu sardı etrafı. Bana öyle geldiğini düşünerek anneme sordum evet yanık kokusu var dedi yinede 45 dakika belirtilen şekilde bekledim. Fakat yanık kokusu beni tedirgin etti bu yüzden gözlerimi kapatamadım. Bir yazıda bazı bedensiz varlıkların geldiklrrinde yanık kokusu geldiğini okumuştum.. Beni aydınlatırsanız sevinirim... Perşembeleri sabırsızlıkla bekliyorum çünkü.. Herkese teşekkür ediyorum

Annenizde yanık kokusunu almış, muhtemelen apartmanda biri yemeği yakmıştır:)
Şifa çalışmalarında olsa olsa şifa melekleri gelir, onlardan da yanık kokusu gelmez.
İçinizde herhangi bir şüphe ve korku olmasın:)

AJA

Elit Üye
Ben artık bu çaIışmaIarda bedenseI şifanın dışında manevi güç ve farkındaIıgın artması içinde niyet ediyorum gönderdiginiz enerjiye.Bu mükemmel bir duygu.Teşekkür etmek az geIiyor ,ışıgınız hiç eksik oImasın inşaIIah.....

nsnnsn

Kayıtlı Üye
Annenizde yanık kokusunu almış, muhtemelen apartmanda biri yemeği yakmıştır:)
Şifa çalışmalarında olsa olsa şifa melekleri gelir, onlardan da yanık kokusu gelmez.
İçinizde herhangi bir şüphe ve korku olmasın:)

:) odaya biranda doldu koku yatakodama apartmandan koku gelemez en uçta... Bir sorum daha olacak.. Şöyle okumuştum astral seyahat esnasında yönetici kişi seyehat edilen boyutu diğer kötü varlıklardan temizlermiş ki diğer transtaki kişilere zararları dokunmasın diye. Şimdi benim gerçekten geniş bir bilgim yok sizler bu konunun uzmanlarısınız o sebeple ve bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın lütfen. Acaba şifa enerjisi yollarkende şifacılar böyle bir kanalmı kullanıyorlar oluşturuyorlar..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
:) odaya biranda doldu koku yatakodama apartmandan koku gelemez en uçta... Bir sorum daha olacak.. Şöyle okumuştum astral seyahat esnasında yönetici kişi seyehat edilen boyutu diğer kötü varlıklardan temizlermiş ki diğer transtaki kişilere zararları dokunmasın diye. Şimdi benim gerçekten geniş bir bilgim yok sizler bu konunun uzmanlarısınız o sebeple ve bilmediğimden soruyorum yanlış anlaşılmasın lütfen. Acaba şifa enerjisi yollarkende şifacılar böyle bir kanalmı kullanıyorlar oluşturuyorlar..

İlahi şifa enerjisi, ilahi melekler kanalıyla ve yardımıyla yollanır.
Tamamen niyetinizin saflığı, pozitifliği önemlidir.

Astral seyehatte kişilerin astral aleme girişi söz konusudur. Şifada ise kişi bir yere gitmez, şifa ona gönderilir. Negatif bir etki veya varlık şifayı alan için söz konusu değildir, ancak asıl şifacıya karşıdakinin hastalığı veya negatif varlıkların tehdidi söz konusudur. Ama şifacılar korunma yöntemlerini bilir ve önlemlerini alırlar.
Ayrıca bir çok kere belirttiğimiz, bizler şifa yapmak için niyet eder, çalışırız. Ancak asıl şifayı yapan şifayı alan kişidir. Şifalanmaya niyet ettiğiniz anda bizlerin kanal olduğu ilahi şifa enerjisi bedeninize akar.

Koku aldığınızda hemen varlıklarla ilişkilendirmemenizi öneririm. Bazen girilen ortamlardan da oranın negatif veya pozitif olduğunu anlamamıza yarayacak kokular alırız. Ya da bir koku veya damağımızda oluşan bir tat, eskide kalmış bir olay veya kişinin hafızamızda bıraktığı izi olabilir.
Aldığınız duman kokusunun sebebini biraz zihninizi yoklarsanız belki kendi içinizde cevabı yaşamınızdan bulabilirsiniz.

Sayın JUNGFRAU, manevi güç ve farkındalığa niyet etmeniz de çok iyi olmuş. Sonuçta ruhumuzun,zihnimizin, maneviyatımızın da şifaya ihtiyacı var.

İyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederiz:)

nsnnsn

Kayıtlı Üye
cevabınız için teşekkür ediyorum embriyo. Perşembe görüşmek dileğiyle...

MUCİZEDİR

Kayıtlı Üye
Öncelikle emek veren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Dün geceki çalışmaya katıldım. En son hatırladığım ellerim ve ayaklarımda sıcaklık artışı ve uyuşmalar oldu. Yine uyuyakalmışım.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Uyuyakaldım :D Neden uyuyakalıyorum bilmiyorum, gece geri uyanıyorum ama güzel uyuyorum :D teşekkürler

AJA

Elit Üye
Şifa veren arkadaşIarıma teşekkürümü sunuyor ve bir soru sormak istiyorum,asIında bu rüya iIe iIgiIi fakat çaIışmadan sonra gördügüm için merakladım :)
Rüyamda kendimle tartışıyorum sanırım kızıyorum kendime..Fakat ayna gibi düşünün ben koItukta oturuyorum ben de yerde önümde :) Sonra kendine geI gibi bır durum oIdu yani kendi kendime dedim o sensin ne oIuyor rüyadasın giibi ve uyandım .Tuhaftı anIam hem verdim hem veremedim, sayın embriyo eminim ki bana bir cevabınız var :)
SevgiIer.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Aldığınız enerji ile bir blokaj çözülmüş olabilir. Kendinizle çeliştiğiniz, ikilemde kaldığınız bir konu varsa sizin için doğru olanı muhtemelen bulup, halledeceksiniz gibi görünüyor.
Etkisini ve çözümünü zaman gösterir.