şifa çalışması deneyimleriniz

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merhabalar

Öncelikle bu çalışma için tesekkürler.

Biraz karıncalama ve sıcaklık hıissettim. Tam konsantre olamadım mı bilemiyorum ama bu sabah uyandığımda üzerimde bir yorgunluk gözlerimde bir ağrı vardı.Bunun sebebi ne olabilir?? Bu konuda bilgisi yorumu olan var mı?
Bir kere daha katılıp tekrar gözlem yapacağım.

Karıncalanma, sıcaklık hissi enerjiyi hissetmenizdendir.
Şifa sırasında gözlem yapmaya çalışmayın, kendinizi kasıp şartlandırmayın. Rahat olun, huzurla yatıp enerjiyi kabul edin. Gelen enerji yoğun ve bedeninizin alışık omadığı bir frekanstan geldiği için yorgunluk ve gözlerinizdeki ağrı olmuş olabilir. Ayrıca baş veya göz bölgesinde olan bir blokaj da çözülüyor olabilir. Şifa enerjisi sonrasında da işine devam eder.
Tekrar katılın ama zihninizi devreden çıkartın ve kendinizi akışa bırakın:)

ikbal1505

Guest
Şifacılara teşekkür ederim. Bacaklarımdan ince bir çizgi halinde bir şeyin geçtiğini hissettim.Sonra sağ kolumda aynı şeyleri hissettim. Sol dirseğim ve kalbimde ağrı hissettim. İlk günlerde olmasada bu gün kendimi çok daha iyi hissediyorum. Hepinize teşekkür ederim.

mersah

Kayıtlı Üye
İş
özel şirkette yoğun çalışıyor
Karıncalanma, sıcaklık hissi enerjiyi hissetmenizdendir.
Şifa sırasında gözlem yapmaya çalışmayın, kendinizi kasıp şartlandırmayın. Rahat olun, huzurla yatıp enerjiyi kabul edin. Gelen enerji yoğun ve bedeninizin alışık omadığı bir frekanstan geldiği için yorgunluk ve gözlerinizdeki ağrı olmuş olabilir. Ayrıca baş veya göz bölgesinde olan bir blokaj da çözülüyor olabilir. Şifa enerjisi sonrasında da işine devam eder.
Tekrar katılın ama zihninizi devreden çıkartın ve kendinizi akışa bırakın:)

Yorum için teşekkürler Embriyo.Tavsiyelerinizi dinleyeceğim.Otokontrolü devreden çıkaracağım ve şifayı koşulsuz kabulleneceğim. Bu haftaki seanstan sonra tekrar yorum yapıp gelişmeleri bildiririm. Sevgiyle kalın...

nsnnsn

Kayıtlı Üye
her hafta çalışmaya katılıyorum enerji sırrasında ellerimde çok değişik pamuk gibi bişeyle sarmalanıyor sanki ve enerjiyi alıp almadığımı buradan anlıyorum. Bu hafta 20 dakika sonrası sol elimin orta parmağında ağrı oldu ve aynı anda beynimin sol yanına sancı girdi bunun dışında bu hafta fzrklı birşey hissetmedim. Teşekkür ediyorum

highbreakers

Kayıtlı Üye
Bu akşamki çalısma cok güzel gecti benim için. Kendimi çok hafiflemiş hissediyorum ellerimde ve ayaklarımda enerji akışını hissediyordum resmen.Çalışmaya soğuk bir odada katıldım fakat bacaklarım bi anda aşırı derecede ısındı bu ısıyı arada sırada çenemdede hissettim.Gözlerimi kapattığımda sürekli mavi bir ışık görüyordum sonlara doğru iyice gözlerimde bir baskı oluştu.Teşekkürler

emilia23

Kayıtlı Üye
Benim ayaklarda karıncalanma ile başladı ve yukarı doğru belli bölgelerde oldu karıncalanma, baş ağrısı çok şiddetliydi hala geçmiş değil,alakasız görüntüler gördüm ,3 kere derin nefes alıp verdim ,üşüme geldi, uyku hali son 15 dakika da oldu kalktığımda 45 dk geçmişti, bu ikinci katılışım bir kaç ay önce de başka yerde katılmıştım ama bu defa enerjiyi yoğun hissettim ve gördüğüm görüntüden yardım istedim ilk çakrada da aynı görüntü gelmişti gözümün önüne onun ne olduğuda bana kalsın.kabala ile ilgili bişey sanırım.

nsnnsn

Kayıtlı Üye
Bir ay evvel net hissediyordum ve çok güzel uyuyordum. Artık hiç olmamış gibi geliyor, ellerimde de hissetmiyorum. Teşekkür ediyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bir ay evvel net hissediyordum ve çok güzel uyuyordum. Artık hiç olmamış gibi geliyor, ellerimde de hissetmiyorum. Teşekkür ediyorum.

Kendinizi rahat bırakın, ayrıca her seferinde hissetmeniz şart değildir. Siz hissetmeseniz bile enerji gelmiştir.

kiruna

Kayıtlı Üye
Ben geçen hafta ki deneyimimi yazmamıştım, şimdi yazmak istiyorum. Bu ikinci katılımımdı. El ve ayaklarda karıncalanma oldu ve kalpte bayağı bir çarpıntı vardı. Üşüdüm, el parmaklarımda seyirmeler oldu. Buraya kadar herşey doğal, anladığım kadarıyla. Ama yaklaşık bir 20 dk sorasında acayip yorgun ve üşüyor hissetmemden bilinçsizce uyuya kalmışım. Saat 03:00 civari uyandım, çok acıkmıştım ve gözümü açtığımda karşı duvarda baştan başa yeşil yeşil noktalar varı. Ben buna bir anlam veremedim, bir anlamı varsa açıklarsanız sevinirim. Teşekkur ederim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
ben gecen haftaki deneyimi yazmamistim simdi yazmak istiyorum.bu ikinci katilimimdi.el ve ayaklarda karincalanma oldu,ve kalpte baya bi carpinti vardi,usudum,el parmaklarimda seyirmeler oldu,buraya kadar hersey dogal anladigim kadariyla.ama yaklasik bi 20 dk sorasinda acayip yorgun ve usuyor hissetmemden bilinsizce uyuya kalmisim,saat 03:00 civari uyandim cok acikmistim ve gözumu actigimda karsi duvarda bastan basa yesil yesil noktalar vardi.ben buna bi anlam veremedim.bi anlami varsa aciklarsaniz sevinirim, tesekkur ederim.

Enerji bazen sıcaklık, bazen de soğukluk olarak hissedilebilir. Uyandığınız zaman belki de uyku mahmurluğuyla göz yanılsaması yaşamış olabilirsiniz. Ayrıca yeşil kalp çakrasının ve şifanın rengidir.

kiruna

Kayıtlı Üye
Enerji bazen sıcaklık, bazen de soğukluk olarak hissedilebilir. Uyandığınız zaman belki de uyku mahmurluğuyla göz yanılsaması yaşamış olabilirsiniz. Ayrıca yeşil kalp çakrasının ve şifanın rengidir.
haklisiniz uyku mahmurlugu olabilir.bende farkli bi anlami vardir diye sevinmistim ama:) cunku gözume cok sevimli gelmisti o noktaciklar.yanitiniz icin tesekkur ederim.

highbreakers

Kayıtlı Üye
Bu akşamki çalışmada çok güzeldi yine allerimde ve ayaklarımda hissettim mumu yakıp uzandım ve evrenden gelen ve gönderilen herşeyi kabul ediyorumu üç kez söyler söylemez mumdan birden cızırtılar cıkmaya basladı ve alevi yükseldi bu sefer enerjiyi çok yoğun bi şekilde hissettim bununla alakalı olabileceğini düşündüm ama olmayadabilir biraz ürkmeme sebep oldu bu olay ve erken bitirmek zorunda kaldım kendimi kastığım için teşekkürler:)

bendekiben

Elit Üye
Uzanıp kendimi gelen enerjiye açık hale getirdikten sonra, sanki hafif bir rüzgar üstümden sıyrılıp geçti. Gözlerimi kapatıp tepe çakrama yoğunlaşıp gelen enerjiyi çektiğimde, beynimin arka tarafındaki basıncı tarif edemem. Zaten meditasyon yaparken aldığım enerjinin bir hayli fazlasını hissettim. Hemen bu enerjiyi diğer çakralarıma dağıtarak, tepe çakramdaki yoğunluğu azalttım. Kalp çakramda ki deliğin 2-3 misli açılarak baskılandığını hissettim, içim huzurla doldu. Sonra gözlerim kapalıyken 5 -6 yeşil ışık noktaları gördüm, 15-20 dk sürdü. Daha sonra bu ışıklar birer birer yok oldular, en son biri bir kaç dakika daha devam etti. Sanırım bu şifacıların ışıklarıydı. Gözlerimi açtıktan sonra, tepe çakramdaki ve kafamdaki ağırlık bir türlü geçmedi ve tekrar meditasyona geçerek bende ki bu fazla enerjiyi ev ahalisine dağıtmaya başladım. Prana enerjisini hiç bu kadar yoğun hissetmemiştim. Şifacıların emeğine, eline, enerjisine, bilgisine sağlık. Evrenin ışığını hiç kaybetmemeniz dileğiyle, teşekkürler.

bendekiben

Elit Üye
Uzanıp rahatladıktan sonra, gözlerimin önü (kapalıyken tabi) çok canlı yeşil, parlak bir ışıkla doldu. O ışıktan başka birşey gözükmüyordu, her yer yeşildi. Daha sonra gördüğüm bir kaç şey daha oldu, ama bunun şifayla alakası yok sanırım. :) Emeği geçen herkeze teşekkürler

pupillist

Kayıtlı Üye
ilk defa katıldım. saat 23.05 de başlaya bildim. ilk hissettiklerim elmacık kemiklerim üzerindeki ağırlıktı bu ağırlıkla birlikte ayaklarımdaki soğukluk ve en ilginç kısmı ise sabit bir zeminde değilde sanki saat yönünde dönen bir aletin üzerinde oluşumdu. hatta bir an kafam da saat yönünde kaydı düzelteyim diye gözümü açtığımda kafamın aynı yattığım hizada olduğunun farkına vardım. gözlerimi kapayıp devam ettim sonra o elmacık kemiklerindeki ağırlıkta saat yönünde dönen zeminde durdu. neden bu döngüyü hissettiğimi açıklarsannız sevinirim. ayrıca değişik bir deneyim oldu. emeği geçen herkese teşekkür ederim.

sinirbenimgöbekadım

Kayıtlı Üye
ben de ilk kez katıldım. 26 dakika sürdü. ilk hissettiğim sağ ayağımın altından tüm vücuduma yayılan bir dalgalanma idi. kesik kesik sürekli olarak bunu hissettim, özellikle sağ ayak ve sağ elimde dalga dalga vücuduma birşeyler geldiğini hiseettim. karnımın sol en alt kısmında( sol kasığımda) ağrı hissettim ki bu bölgem sorunludur biraz. sonlara doğru başımda bir ağrı hissettim. şu an beynim boşalmış gibi hissediyorum ayrıca, h,çbir şey düşünemiyorum diyebilirim. ilginç bir deneyimdi, emeği geçenlere teşekkürler...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
ilk defa katıldım. saat 23.05 de başlaya bildim. ilk hissettiklerim elmacık kemiklerim üzerindeki ağırlıktı bu ağırlıkla birlikte ayaklarımdaki soğukluk ve en ilginç kısmı ise sabit bir zeminde değilde sanki saat yönünde dönen bir aletin üzerinde oluşumdu. hatta bir an kafam da saat yönünde kaydı düzelteyim diye gözümü açtığımda kafamın aynı yattığım hizada olduğunun farkına vardım. gözlerimi kapayıp devam ettim sonra o elmacık kemiklerindeki ağırlıkta saat yönünde dönen zeminde durdu. neden bu döngüyü hissettiğimi açıklarsannız sevinirim. ayrıca değişik bir deneyim oldu. emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Pranik şifada negatif enerjiyi saat yönünün tersinde temizleriz, enerji verirken de saat yönünde veririz. Siz enerjinin gelişini hissetmişsiniz:)

namasteipek

Kayıtlı Üye
öncelikle şifa çalışmasında emeği geçen herkese sonsuz sevgi ve saygılar... 3haftadır bu çalışmaya katılıyorum bu gece hissettiğim en bariz his başımın etrafında esen serin bir rüzgar misali bir enerji dalgasıydı. her hafta büyük bir heyecanla bu çalışmaya katılıyorum tüm şifacılara tekrardan teşekkürler namaste...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
ben de ilk kez katıldım. 26 dakika sürdü. ilk hissettiğim sağ ayağımın altından tüm vücuduma yayılan bir dalgalanma idi. kesik kesik sürekli olarak bunu hissettim, özellikle sağ ayak ve sağ elimde dalga dalga vücuduma birşeyler geldiğini hiseettim. karnımın sol en alt kısmında( sol kasığımda) ağrı hissettim ki bu bölgem sorunludur biraz. sonlara doğru başımda bir ağrı hissettim. şu an beynim boşalmış gibi hissediyorum ayrıca, h,çbir şey düşünemiyorum diyebilirim. ilginç bir deneyimdi, emeği geçenlere teşekkürler...

Enerji ayaklardan ve ellerden giriş yapar. Ayrıca enerji akıllıdır, nereye gitmesi gerektiğini bilir. Bu çalışmalar, sadece fiziksel bedene değil, zihinsel yorgunluk ve problemlere de faydalıdır.

namasteipek

Kayıtlı Üye
Dünkü şifa çalışmasına katılmıştım, bugün sabahtan beri bir mide bulantısı yaşıyorum. Acaba bunun şifa çalışması sonrası bir blokaj çözülmesinden kaynaklanma gibi bir nedeni olabilir mi? Bunu merak ettim sevgiler...