şifa çalışması deneyimleriniz

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Herkese merhabalar,ben de reiki 1.ci aşamayı alalı aşağı yukarı 3 ay kadar oldu.21 gün uygulamalrımı hiç aksatmadan yaptım.Diğer aşamaları daha henüz alamadım.Perşembe gecesi saat 11de mi şifa çalışmaları yapıyorsunuz.Eğer önümüzdeki perşembe yine yapacaksanız bende bu gruba dahil olmak isterim,herkese sevgiler...

Sayın parıltı evet, şifa çalışması her perşembe gecesi saat 23.00'da yapılmaktadır. Şifa çalışmasına katılmak istediğinizde perşembe akşamı saat 21.30'a kadar şifa almak isteyen kişi ve/veya kişilerin adı, anne adı ve yaşadığı şehiri belirterek dilberhalaya mesaj yazmanız gerekiyor. Onay mesajı beklemeyiniz. Mesaj gönderdiğiniz takdirde mutlaka çalışmaya dahil edilirsiniz.

Detaylı bilgi için.
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?18312-Şifa-Çalışmasına-Başvuru-Hakkında

Sevgilerimle... :)

gerçekdua

Kayıtlı Üye
Selamlar.Şifa çalışmasına 2.katılışım.Annemle birlikte şifa aldık.Annem kollarında ağırlık ve acı hissettiğini söyledi.Çalışma bittiğinde bir anda geçmiş.Bende kollarımda karıncalanmalar hissettim.Çok tatlı ,çok hafif bir uykum oldu.Çok güzeldi.Bundan sonra sürekli katılabilmeyi diliyorum.Şifa veren herkese çok teşekkürler.Sevgiler.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
ılk defa böyle bi çalışmaya katıldım ve cidden çok iyiydi baya bayaa hissettim :) ama hep ellerimdeydi ellerin özelliği ne çünkü bi ara sadece basımda hissettim sonra hep elimde ayağımda hiç hissetmedim :) bunun bize faydası ne ki ? :)

Eller özellikle avuç içleri enerjinin giriş noktalarıdır. Enerjinin girişini hissetmişsiniz. Diğer hissedilen bölgeler de bedenin enerjiye ihtiyacı olan bölgeleridir, enerji sadece hastalıkta değil zihinsel blokajlara, ruhsal sorunlara da iyi gelir.

Sayın Pırıltı, bu çalışmalara katılanlar şifalanmak için başvuruyor, şifacı olmak veya şifa yapmak için değil. Bu yüzden herhangi bir eğitim gerekmemektedir, isteyen- başvurusunu yapan her üyemiz ve yakını katılabilir.

ahya

Kayıtlı Üye
Ilk önce sifa gönderenlere cok tesekkürler her hafta oldugu gibi bu haftada cok güzel ve mükemmelin cok ötesinde bir calisma idi.
Gönderilen sifa enerjisini ilk önce ayaklarimda ve ellerimde hissettim, ellerimde ve ayaklarimda isinmalar oldu. Enerjinin ayaklarimdan alnina yükseldigini hissettim ve enerji ücüncü göz bölgesinde yogunlasti, karincalanmalar oldu. Kisacasi enerji bütün vucudumu dolasti.

Sevgi ve isikla

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok garip. Geçen hafta çok güzel geçmesine rağmen bu hafta hiç bir şey hissedemedim. Ellerim biraz ısınsa da huzursuzdum. Yüzümdeki gülümseme kayboldu ve sonra dönüp yattım. Sabah arkadaşıma sordum o da huzursuz olmuş, kabuslar görmüş. Halbuki o da önceki çalışmada çok mutlu olmuştu.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Normaldir, her zaman aynı etki beklenemez. Sizin ruh haliniz veya bilinçaltınız da etkili olur. Bir daha ki çalışmada bu sefer ne olacak, hissedebilecek miyim? diye zihninizi karıştırmayın. Hep belirttiğim şeyler ama yineleyeceğim, siz hissetmeseniz veya kötü hissetseniz bile şifa enerjisi işini yapar.
Arkadaşınızın gördüğü kabuslar da bilinçaltının boşalması olabilir, sonuçta şifada fiziksel beden yanısıra zihinsel blokajlar da temizleniyor.

ceylin

Kayıtlı Üye
uzun zamandır sitenizi takip etmekteyim ama ilk defa şifa çalışmasına katıldım, öncelikle sizlere teşekkür ederim. tam olarak konsantre olamasam da (komşuların gürültüsü çok fazlaydı) ellerim ve ayaklarım buz gibi oldu, önce sağ gözüm, sonra sağ ayağım ve belimin biraz üst tarafında seyirmeler oldu. ve gözlerim kapalıyken yeşil-mavi tonlarında hareketli noktacıklar gördüm. bu ne anlama geliyor acaba gerçekten şifa çalışmasının etkisi miydi? emin olamadım. ama sonraki çalışmalara da katılacağım. tekrar teşekkür ediyorum sizlere. sevgiyle kalın.

feraye

Kayıtlı Üye
Merhaba.İlk defa Sifa Çalışmasına katıldım.Emek verenlere teşekkür etmek istiyorum.Ellerime iğneler batmaya başlamıştı.O sırada uyuyakalmışım.1saat sonra başağrısıyla uyandım.Migrenimden kurtulmuş olmayı diliyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Ceylin, şifa çalışması sırasında enerjiyi soğuk veya hissedebilirsiniz. Zaten enerji giriş noktaları avuç içleridir, renkli ışıklar görmeniz de normaldir. Evren enerjiden oluşuyor, titreşim halindedir. Size yollanan şifa enerjisinde özellikle benim kullandığım renklerin içinde bu iki renk de var ( Pranik şifa). Yeşil şifa rengidir, mavi ağrı kesici, sakinleştirici aynı zamanda enerjiyi sabitleyici renktir. Bazı kişiler şifa sırasında kullanılan renkleri hisseder.

Sayın Feraye, sonradan problemli bölgelerde ağrı pik yapabilir, yani artış olabilir. Ancak bu enerjinin çalıştığının göstergesidir, hatta sonra bir anda kesilebilir. Bu arada kronik hastalıklarda 1 sefer yetmez, en az 3-4 defa katılmalısınız. Hatta istediğiniz kadar katılabilirsiniz, sonuçta hiç bir zararı yoktur.
En son yazdığınız cümleyi şifaya yattığınız zaman, 'evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum'u 3 defa dedikten sonra söyleyin. Hastalıklı bölgenizi belirterek, 'migren ağrılarım bana yollanan şifa enerjisiyle şu andan itibaren geçiyor, inşallah şifa bulurum' deyin.

Şifalarınız kabul olsun:)

feraye

Kayıtlı Üye
Evet tekrar uykuya dalmışım ve sabah kalktğımda ağrı kesilmişti.Çok teşekkür ederim.Gelecek sefere söylediğiniz şekilde yapıcam.Annem ve teyzem de katıldılar.Onlarda çok memnun ve sizlere duacılar.

ikbal1505

Guest
Tek kelime ile mükemmel bir çalışmaydı. Sağ ve sol elimde enerjiyi çok rahat hissettim. Sağ elimdeki çakradan geçen enerji çok kuvvetliydi. Ayrıca ayaklarımda hissettim. Arada şiddetli çınlama oldu kulağımda. İlk defa bir şifa çalışmasında bu kadar iyi hissedebildim enerjiyi. Şifacılar grubunun üyelerine tek tek teşekkür ediyorum. :) Sevgi ve ışıkla.

ahya

Kayıtlı Üye
Yine her haftadaki gibi mükemmelin cok ötesinde bir calisma idi, enerjiyi bütün vucudumda hissettim. Ellerimin icinde bir isinma ve bir baski daha sonra muthis bir soguma vardi. Ayaklarim herzamanki gibi buz tuttu. Ücuncügöz bölgesinde karincalanmalar ve elektriklenmeler oldu, migdemde isinma hisse vardi.
Sifacilar grubuna cok cok tesekkür ederim, sifaniz bol olsun.
Iyiki sizler varsiniz.

Sevgi ve isikla

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
30 dakika boyunca gülümsedim hatta sırıttım diyebilirim. İnanılmaz bir sevgi enerjisiyle doldum ve kalbimden çıkan beyaz, sevgi dolu bir ışığın bütün sevdiklerime ulaştığını gördüm, hissettim. Bu arada çınlamalar arttı. Ne oldu bilmiyorum :) Enerjiyi yine sadece ellerimde hissettim ama önceki çalışmalara göre daha yoğundu. Çok güzel bir deneyimdi. Niyet ettiğim konuda gözle görülür bir iyileşme oldu çalışmalara katıldığımdan beri. Tüm şifacılara çok teşekkür ederim :)

nsnnsn

Kayıtlı Üye
son üç çalışmada enerjiyi yoğun hissediyorum ve çok uykum geliyor. Ve ertesi günleri mide bulantısı yaşıyorum. Acaba iyileşme etkisi midir? Teşekkür ediyorum

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Göbek çakrasında oluşan enerji blokajında çözülme oluyordur.

aphosiss

Banlı Kullanıcı
Öncelikle emeği geçen herkese teşekkür ederim.
İlk defa katıldım. Kollarımda karıncalanmalar ve sol kolumda uyuşma hissettim. Göz kapaklarımda ise beyaz parıltılar meydana geldi. Kaltığımda vücudum ağırlaşmıştı...

heLeL

Kayıtlı Üye
Ben de şifa çalışmasına ilk kez katıldım ve enerjinin bana ulaştığını düşünüyorum.Hissettiklerime gelince, gözlerim kapalı olmasına rağmen bütün odanın içini açık seçik görebiliyordum hatta baya bir tereddüte düştüm acaba gözlerim acık mı kapalı mı diye o derece yani :) daha sonra beyaz ışık parçacıkları görmeye başladım çevremde. gülümsedim ve gelen enerjiyi sevgiyle kabul ettim.yalnız cok geçmeden odama pat diye ev arkadasım daldı, konsantrasyonum yerle bir oldu ve sinirim bozuldu.sonra uyuyakaldım ve sabaha kadar birsürü rüya gördüm.sabah ta hiç olmadığım kadar dinç uyandım. fakat gün içinde inanılmaz duygusal gel gitler yaşadım kaç kere gözlerim doldu ağlamaklı oldum, daha önce üstünde cok düsünmediğim sorunlarımı düşündüm,sıkıntılar bastı. Ben şifa çalışmasına katılmayı zihnimdeki karışıklıkları gidermek ve olan bitenleri yalın haliyle görebilmek için istiyordum ve bu çalışmadan sonra resmen bir duygu patlaması yaşadım. sanırım bana lazım olan şey de buydu. şimdi zihnim daha berrak ve daha kolay konsantre olabiliyorum.
Şifacı arkadaşlara teşekkür ediyorum :)

araştırıcı

Kayıtlı Üye
Merhaba benim ilk deneyimimdi. Ellerimde ayaklarımda hafif karıncalanmayla birlikte vücudum tuhaf bir hal aldı. Sonrasında nedendir bilmiyorum garip bir huzur hissettim gözlerim doldu birilerinin başka birisi için bu şekilde çalışması çaba göstermesi ne güzel bir şey Allah razı olsun sizden.Bu arada çalışma sonrasına doğru kulaklarımda müthiş bir kaşınma hissi oluştu ben çalışma öncesi duş almıştım ona yordum ama bilemiyorum.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merak etmeyin, enerjiyi hissetmişsiniz. Karıncalanma, elektriklenme, soğuk veya sıcak esinti, vs... herkes faklı şekilde hissedebilir.

yek

Kayıtlı Üye
Dün akşam , ilk kez katıldım... Çalışmanın başladığını bu kadar net bir şekilde hissedebileceğimi düşünmemiştim açıkçası... Kendimi bulutsu bir varlık olarak hissettim. Bedenimde miyim diye gözlerimi açıp baktım hatta... Sonra vücudumun bazı noktalarında çok yoğun bir şekilde hissettiğim şeyler oldu...Tanımlamakta zorlanıyorum..Şİştiğimi , genişlediğimi hissettim...Bazı damarlarımın attığını , oralarda bir enerji akışının dolaştığını hissettim. Bir ara , uykuya mı daldım , tam olarak anlayamadım. Beynimde hiç bir düşünce olmadan havada asılı kalmışım gibiydi. Tüy gibi hissettim...(...)Sonra bir el bana yumuşakça dokunuyormuş gibi oldu... Bittiğini hissettim.Yavaşça kalktım.Saate baktım.Saat 23.35 di.
Çok Teşekkürler...