şifa çalışması deneyimleriniz

ahya

Kayıtlı Üye
Her zamanki gibi mükemmelin cok ötesinde bir calisma idi. Ellerimde ilk önce igne batar gibi bir his vardi sonra ellerime sogudugunu hissettim. Sol bacagimda enerji cok yogundu, ayaklarim baya bir sogudu. Ilerleyen dakikalarda migdem isindi ve bulanmaya basladi. Kafamda bogaz bölgesine enerjinin yayilmasi cok güzel bir sekilde hissedildi ve ücüncü göz bölgesinde karincalanmalar cok yogun bir sekilde idi.
Sifaya katilan arkadasin evinin önündeki sokaklambasi patlamis ;)
Sifacilar grubuna cok tesekkürler, iyiki sizler varsiniz.

Sevgi ve isikla

canmert196

Kayıtlı Üye
ilk sifa calismasi disinda cogunda medatif durumda oluyorum bi anda boslugun icinden cikip gelmek hos bir duygu :)

ahya

Kayıtlı Üye
Bu seferde cok güzel bir calisma oldu, önce ellerimde biraz yanma oldu sonra ellerimde ve ayaklarimda bir soguma oldu. Enerjiyi en cok bacaklarimda ve ücüncü göz bölgesinde hissettim.

Sifacilar Grubuna cok tesekkürler

ahya

Kayıtlı Üye
llk önce sifacilar grubuna tesekkür etmek istiyorum. Bugün yine mükemmlin cok ötesinde bir calisma idi, enerji girisini ellerimde ve ayalarimda hissettim ve daha sonra karnimdan ücüncü göz bölgesine cikti. Karnimda bir isinma ve sol kulagimda bir kac dakikalik aci hissettim.
Bügünkü calismayi gecen haftaya nazaran daha cok hissettim.
Bu arada pazartesiden gününden beri agriyan bogazimin acilari gitti.;)

Sevgi ve isikla

damned

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bende kendi deneyimlerimi paylaşmayı dört gözle bekliyorum...umarım birdahaki çalışmaya katılabilecek yeterliliğe ulaşabilirim...sevgiler..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Boğaz ağrınızın geçmesine çok sevindim, şifanız daim olsun:) Şifadan sonra mecbur değilseniz yarına kadar banyoya girmeyin. Genelde şifa çalışmalarından sonra hemen banyo yapmak önerilmez, şifanın vücutta kalıp işine devam edebilmesi için.

Merhaba arkadaşlar bende kendi deneyimlerimi paylaşmayı dört gözle bekliyorum...umarım birdahaki çalışmaya katılabilecek yeterliliğe ulaşabilirim...sevgiler..

Katılım için her hangi şart aranmıyor! İstenilen bilgileri dilberhala'ya yollayan her üyemiz ve yakını şifalanmak için, her perşembe olan şifa çalışmalarına katılabilir.
Şifa Çalışması başlıklı konuyu, özellikle ilk sayfasını ve 5.ci sayfadaki benim yazmış olduğum detaylı açıklamayı okuyunuz, linki aşağıda veriyorum.

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?16457-Şifa-Çalışması

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?18312-Şifa-Çalışmasına-Başvuru-Hakkında

black_butterfly

Kayıtlı Üye
Selamlar.İlk defa Sifa Çalışmasına katıldım.Tüm şifacılara çok teşekkür ederim. ilk başta hiç bir şey hissedemedim. Tam olarak konsantre olamadım. 10 dk. sonra Karnımda isinma oldu sonra da 3. gözde baskı hissettim. Gözlerim kapalıyken beyaz ışıklar gördüm. 20dk sonra da birden gözlerimi açtım.

anippe

Kayıtlı Üye
en sonki çalışmaya anneannem katıldı vicudunda çok fazla ısınma olmuş daha sonra karıncalanma olmuş çok şaşırmış bu kadar çok hissedeceğii hiç düşünmüyormuş :) çok teşekkürler :)

ahya

Kayıtlı Üye
Sifacilar grubuna cok cok tesekkürler, bugünkü calismayi önceki haftalara nazaran cok etkili bir sekilde hissettim. Ayaklarimda ve ellerimde isinma/soguma hissi oldu, daha sonra enerjiyi basimda hissettim sanki bir baski olustu. Ücüncü göz bölgesinde karincalanmalar ve sag kulagimdaki zarda dalgalanmalar olustu. Kisacasi mükmelin cok ötesinde bir calisma idi.
Iyiki sizler varsiniz....

Sevgi ve isikla

ahya

Kayıtlı Üye
Sifacilar grubuna tekrardan tesekkürler, bugünkü calisma da cok güzel gecti. Ilk önce ellerimde ve ayaklarimda bir soguma daha sonra migdede bir isinma hisse olustu. Ücüncü gözde karincalanmalar oldu ve vucudumun bazi bölgelerinde birkac saniyelik igne batirir gibi oldu.
Kisaca cok süper bir calisma idi.....

Sevgi ve isikla

ahya

Kayıtlı Üye
Sifacilar Grubuna tekrardan tesekkürler, bügünkü calismada cok iyi idi. Ellerimde ve ayaklarimda sogumalar, ücüncü gözde karincalanmalar. Daha sonra enerji ücüncü gözden göbegime indi... Her zamanki gibi süper bir calisma idi.

Sevgi ve isikla

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çalışmaya katılanların şifası kabul ve daim olsun :)

Salick

Kayıtlı Üye
Emegi gecen butun herkesten Allah razi olsun.Guzel bir seansti.Avuclarimdan baslayip kollarimdan ,omuzlarima , boynuma yayilan karincalanma hissi oldu.Sol bacagim ve sag kolumda cekilmeler oldu.Ense kokumden basimin tepesine dogru ,bir hat cizilirmiscesine bir aci oldu, basimin tepesinde ani bir aci oldu.Gozlerim kapaliydi, genisleyen bulutumsu mor renkli isiklar gordum.Sonrasinda havada ucuyormus gibi bir his ve hafifleme hissi oldu.Enerjiniz bol ve daim olsun..Sevgiyle...

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Mor ilahi şifa enerji rengidir, etkisi çok kuvvetlidir ve de şifa sırasında kullanırım, algılamışsınız:)

black_butterfly

Kayıtlı Üye
Dünkü şifa çalışması için teşekkür ederim..Bir aksilik çıkmazsa düzenli olarak kalıcağım....Emeginize saglik, herkese şifa olsun insallah..

ubk3370

Kayıtlı Üye
Öncelikle dünkü Şifa Çalışması için emeği geçen herkese teşekkür ederim... Güzel bir deneyimdi benim için... Değişik duygular içindeydim ama tam ilk deneyimim olduğu için sanırım tam teslimiyetçi olamadım... Yine de ellerimde alnımda ve omuzlarımda karıncalanmalar hissettim... En çok dikkatimi çeken sol kalçamla sağ dirseğimin ağrıması oldu, zira yorulduğumda en çok ağrıyan iki bölgedir bunlar... Herhalde enerji o bölgelerde yoğunlaştı diye düşündüm... Gözlerim kapalıydı sonra birden açtım ve kalktım, saate baktığımda 23.20 idi... Yani tam 20 dakika sürmüş benim enerji alışım... Haftaya yeniden katılacağım kısmet olursa...

Tekrar teşekkürler... :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Enerji akıllıdır, nereye gideceğiniz bilir:) İstediğiniz zaman katılabilirsiniz.

men0

Kayıtlı Üye
ilk defa katılıyorum yarınkı şifa çalışmasına katılmak için mesaj gonderdım dilberhala kayıt edıldıgıme daır mesajmı gelecek şuan gelmedı .yardımcı olrmsunuz..şifaya daha önce katılan arkadaşlar teşekkurler şimdıden .

men0

Kayıtlı Üye
forumu gezerken gordum dilberhala mesaj atmamış yetrlıymış tşkrlr.

striker

Kayıtlı Üye
şifa çalışmalarına çevremdeki , şifaya ihtiyacı olanları yazdığımdan , listewgittikçe kabarmaya başladı,
mahcubiyetten dolayı kendimi hiç yazamadım,
akrabalarım hepsi , şifa çalışmaları yapanlara , emeği geçenlere, vesile olanlara, okadar çok dua ediyorlarki,
anlatamam.
müthiş duygular yaşadıklaarını söylüyorlar, etkileri hissedilir derecede,
her perşembe gününü iple çekiyorlar.
ben de bu duyguları yaşamak istiyorum,
inşallah verdiğim listedeki isimler , şifa bulunca , liste biraz azalınca, ozaman kendimide yazmak istiyorum.
emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.
günün her saati dua alıyorsunuz .
selametle kalın.