şifa çalışması deneyimleriniz

origanum

Yönetici
Liste azalmaz. İhtiyacı olan herkese şifa gönderilir.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Sayın Striker, şifa için yolladığınız mesaja kendi bilgilerinizi de yazın. Beklemenize gerek yok.
Şifanız bol ve daim olsun:)

striker

Kayıtlı Üye
teşekkür ediyorum,
şifa sizden dua bizden.
herkese teşekkür ederim

biard

Kayıtlı Üye
merhabalar. Öncelikle şifacılar grubuna çok çok teşekkür ederim. Allah sizden binlerce kez razı olsun. Bu çalışma çok güzeldi. Ellerim karıncalandı. Beynimin sol tarafında titreşimler hissettim. Ve şuan kendimi çok iyi hissediyorum. Çok teşekkür ederim tekrardan. İyi geceler. Sevgilerimle.

men0

Kayıtlı Üye
çok teşekkur ederek başlamak ıstıyorum.dun gece enerjıyı yogun şekıle sol tarafımda hıssetdım agrıyan yerlerım oldu karnımda yogun sıcaklık oldu.allah razı olsun ben tamamen arınmak ıçın dua etmıştım allahdan. arkadaşın dedıgı gıbı duacıyız

Ludwig

Kayıtlı Üye
Daha önce hiç bu kadar iyi hissetmemiştim. Önce bacaklarımda ısınma,sonra soğuma. uyuşmaya başlayan ellerim, ısınmaya başlayan vücudumla enerjiyi çok güzel bir şekilde hissettim. Hele ki sonlarına doğru oluşan tam olarak anlam veremediğim tüneller inanılmazdı. Bu güzel deneyim için tüm şifacılara çok çok teşekkür ediyorum, diğer çalışmalara da katılabileceğim günleri iple çekiyorum. Teşekkürler :)

thales

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bu akşam ki şifa çalışmasından faydalanmaya çalıştım, bilmiyorum istediğim enerjiyi alıp almadığımı, aşağıda yazdıklarım aldığımın yani şifalandığımın işareti midir.?
- önce eller ve ayaklarımda uyuşma sonra bacaklarıma yayıldı bu ( tabi bu hareketsizliktende olabilir )
- kol kaslarım ve bacak kaslarında elektriklenme
- ve acayip kulak çınlaması 15 dk oldu sol kulağım hala yüksek tonda çınlıyor.

Ludwig

Kayıtlı Üye
Diğer başlığa yazdıklarıma ek olarak bi ara tam olarak belime şiddetli bi sancı,ağrı girdi. Nerdeyse bırakmak üzereydim ki toparlandım..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merhaba,
Bu akşam ki şifa çalışmasından faydalanmaya çalıştım, bilmiyorum istediğim enerjiyi alıp almadığımı, aşağıda yazdıklarım aldığımın yani şifalandığımın işareti midir.?
- önce eller ve ayaklarımda uyuşma sonra bacaklarıma yayıldı bu ( tabi bu hareketsizliktende olabilir )
- kol kaslarım ve bacak kaslarında elektriklenme
- ve acayip kulak çınlaması 15 dk oldu sol kulağım hala yüksek tonda çınlıyor.

El ve ayaklarımızda ki küçük çakralar enerji giriş ve çıkış noktalarıdır. Enerji girişi ve akışını hissetmişsiniz. Herkesin enerjiyi hissetmesi farklıdır, siz elektriklenme şeklinde hissetmişsiniz. Kulak çınlaması da normaldir. Farkında olmasanız bile belki de kulağınızda şuan fiziki bedende kendini göstermemiş ancak enerji bedende blokaj olabilir. Enerji akıllıdır ve nereye gitmesi gerektiğini bilir ve orada çalışır. Bazen hasta olan bölgede ağrılar şifa sonrası iyice artar ancak belli süre sonra bir anda geçebilir.
Şifa niyetiniz her ne içinse bir defa yeterli olmayabilir, bunu da unutmayın.

Diğer başlığa yazdıklarıma ek olarak bi ara tam olarak belime şiddetli bi sancı,ağrı girdi. Nerdeyse bırakmak üzereydim ki toparlandım..

Sayın Thales'e verdiğim cevapta sizin için de geçerli. Enerji çalışıyor:)

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
Iyı akşamlar arkadaşlar. Bu akşamki şifa seansına katıldım. Tüm şifacılarımıza teşekkür ediyorum. Sevgi ve enerjinize saglık. Ellerde uyuşma ellerde ve kafada sıcaklık hissi. Gözler kapalıyken sankı vucudumdan gelip başımin tepesinden beyaz ışık çemberi siyah gri renkte dumanı icine alarak dışarı dogru çekti. Enteresandı. Sanki guclu bir elektrık supurgesi tepenizden tum dumanı cekmiş gibı. Tek farkı ses ve ruzgar yani hareket olmaması. Perşembe yi dort gozle bekliyecegim. inşallah bu defa enerjiyi vucudumda calışırken farketmeyi cok istıyorum. Sizce bu seansta hissedemeyisımin sebebi nedir

bellator

Kayıtlı Üye
Teşekkürler. Önce ellerim ve ayaklarım karıncalandı, sonra karın bölgemde hissettim, ardından kalbimde bir yoğunluk oldu ve tekrarladı. Bir ara da başımda yoğun bir his oldu, nasıl denir? Sanki uyanıkken bir rüyaya dalıp gidecek kadar bir derinlik, özellikle kalbimde ve baş bölgemde çok yoğundu. Önceden şifa alanlar hakkında birşeyler söylenirdi şöyle bir kişide şu bölgesinde bir iyileşme için yoğunlaşıldı diye, bu yorumları yapmayacak mı şifacılar? Emeğiniz için teşekkürler. İyi geceler.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Iyı akşamlar arkadaşlar. Bu akşamki şifa seansına katıldım. Tüm şifacılarımıza teşekkür ediyorum. Sevgi ve enerjinize saglık. Ellerde uyuşma ellerde ve kafada sıcaklık hissi. Gözler kapalıyken sankı vucudumdan gelip başımin tepesinden beyaz ışık çemberi siyah gri renkte dumanı icine alarak dışarı dogru çekti. Enteresandı. Sanki guclu bir elektrık supurgesi tepenizden tum dumanı cekmiş gibı. Tek farkı ses ve ruzgar yani hareket olmaması. Perşembe yi dort gozle bekliyecegim. inşallah bu defa enerjiyi vucudumda calışırken farketmeyi cok istıyorum. Sizce bu seansta hissedemeyisımin sebebi nedir

" Ellerde uyuşma ellerde ve kafada sıcaklık hissi. Gözler kapalıyken sankı vucudumdan gelip başımin tepesinden beyaz ışık çemberi siyah gri renkte dumanı icine alarak dışarı dogru çekti. Enteresandı. Sanki guclu bir elektrık supurgesi tepenizden tum dumanı cekmiş gibı."

Daha ne olsun sayın Zeyna:) Ne kadar güzel deneyimler yaşamışsınız.Ancak her seferinde aynı şeyler olacak diye bir şey söz konusu olamaz. Başka seferlerde de farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Şifanız bol ve kabul olsun :)

Teşekkürler. Önce ellerim ve ayaklarım karıncalandı, sonra karın bölgemde hissettim, ardından kalbimde bir yoğunluk oldu ve tekrarladı. Bir ara da başımda yoğun bir his oldu, nasıl denir? Sanki uyanıkken bir rüyaya dalıp gidecek kadar bir derinlik, özellikle kalbimde ve baş bölgemde çok yoğundu. Önceden şifa alanlar hakkında birşeyler söylenirdi şöyle bir kişide şu bölgesinde bir iyileşme için yoğunlaşıldı diye, bu yorumları yapmayacak mı şifacılar? Emeğiniz için teşekkürler. İyi geceler

Öncelikle bir önceki sayfaya da bakarsanız gerekli olduğu zaman cevap yazıyoruz. Daha doğrusu soru olduğunda.
Rüyaya dalacak gibi durum meditatif duruma geçmenizden kaynaklanıyor.
Özellikle hazmedemediğiniz bir olay yaşadıysanız ki bu geçmişte de olabilir, göbek çakrasında blokaja sebep olur.
Kalbiniz kırıldıysa, sevgi açlığı çekiyorsanız, zihninizi düşüncelerle; sevgili, iş, okul- sınavlar sizi yorduysa ya da her şeyi kafaya takan bir yapıya sahipseniz kalp ve beyinde enerjinin yoğunlaşması normaldir.

Eller ve ayaklar daha önceki mesajlarda da yazdığım gibi enerji giriş ve çıkış noktalarıdır.

men0

Kayıtlı Üye
emeklerınıze sagolun perşembe gunku çalımada özellıkle sol elımde yogun hareketlenme sankı dalgalanma oldu çok teşekkur edrım bu perşembe gununu beklıyorum

Salick

Kayıtlı Üye
Emeginize , yureginize saglik.. Ellerimden kollarima yuruyen bir uyusma hissiyle beraber, sol kasigimda ve basimda, kulagimda buyuk bir baski hissettim. ( sorunlu bolgeler) . Gogsumden baslayip butun vucuduma yayilan sicaklik ve rahatlama veren bir his olustu. Ustumu orten renkli bir isik bulutu sonrasi seansin bitisini her zaman hissederim ve sonrasinda kalkarim. Ilk kez uyuyup kalmisim, yarim saatlik bir uyku ve guzel bir dinlenme yasadim.Enerjiniz bol ve daim olsun...

blackzero

Kayıtlı Üye
ben bişey hissetmedim 11:30 gibi yorgun olduğum için çalışmayı bırakıp uyudum ilk kez katıldım belki ondan bişey hissetmedim

bendekiben

Elit Üye
ben bişey hissetmedim 11:30 gibi yorgun olduğum için çalışmayı bırakıp uyudum ilk kez katıldım belki ondan bişey hissetmedim

Sayın blackzero, şifa enerjisi siz birşey hissetmesenizde size ulaşır.Şifa çalışmasın da deneyimliyeceğiniz şeyler herseferinde farklı olabilir.Siz hissetmediniz diye şifadan yararlanamadığınızı düşünmeyin.Şifacıların emeğine sağlık.Sevgiyle..

focus

Kayıtlı Üye
ben kaçırdım.

ve çok üzüldüm. ama nasip işte bugün ne kadar ihtiyacım vardı bir bilseniz. sabah müthiş enerjim vardı. ögleden sonra koptum, sel oldum taştım, hele burç yorumum varya full hüsran çıktı.

Yönetici Notu: Burası şifa çalışması deneyimlerinizin aktarıldığı yer olduğu için; lütfen ,konu başlığı ile ilgili yorumlar yapalım.Şifa çalışmasına katıldığınızda sizde yaşadığınız deneyimleri anlatabilirsiniz

T

thadeus

Bacaklarımda bir ara bir kıpırtı oldu gibi ama enerjiden değilde uzun süre kıpırtısız kalmaktan diye düşünüyorum.Hani böyle kıpırtısız yatsam başka zamanda aynı şey olur gibime geliyor :)Yani kısacası hiçbir şey hissetmedim diyebilirim.Ama sonunda valla ben bir şey hissetmedim ama benim için şifa enerjisi göndermeye çalışanlara genede teşekkür ederim dedim :) Şifa enerjisi göndermeye çalışanların elinden geleni yaptığını biliyorum sağolun :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Bir şey hissetmeniz şart değil ki! Ayrıca herkes farklı şeyler hissedebilir, aynı kişi her çalışmada da farklı duyumlar alabilir. Bir şey hissetmemeniz enerji almadığınız anlamına da gelmez, siz zihninizi sakinleştiremediğiniz için de hissetmemiş olabilirsiniz. Farklı deneyimler yaşamak istiyorsanız, başka seferlerde de katılmanızı öneririm. Ama illa bir şey hissetmeliyim diye şartlanmayın, sadece zihninizi meşgul etmeyin ve keyfinize bakın.

Şifa çalışmasına katılanların şifaları bol ve kabul olsun:)