kafayı yemek üzereyimm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
1soru - hayır gelecek görülerim de var da öyle değil hissediyorum yani hissedişsel
2soru - huzursuzluktan uyuyamıyorum etrafımda olduklarını hissedip görüyorum 3 .30 gibi veya 4 gibi oluyo
3soru -karartı böle uzun cüsseli bişey oluyo odanın içinde geziyo genellikle etrafımda yataga girdimde yada tek oldumda ortaya çıkıyor
4soru -kitlenmeden kastım kas katı kesiliyorum bilncim gidiyor hiçbir şey hatırlayamıyorum uyansam dahi 2 saat ne dedimi bilmiyorum ellerim kitleniyo kollarım bacaklarım dişlerim vs
5soru-papazlara ve hocalar gittim onlar dedi ayrıca başıma bir olay geldi ondan sonra bu karartılar hisler görüler vs oldu
6soru - muska yapılmadan önce üstüme agırlık çökerdi uykum gelirdi ve büyük karanlık korkunç bişe üstüme gelirdi gerisini hatırlamıyorum dedim gibi kitlenirdim vs sonra bir amca geldi okudu üfledi muska yaptı elim kadar bişi vs sonra bir yıl sonra tekrar olmaya başladı vs bu aylar olmadı karartılardan seslerden rahat edemiyorum ne kadar korkmasam da biraz tedirgin oluyorum eski ben nerde yok karanlık hoşuma giderdi karanlık benim için yapılmış gibiydi karanlıkta yürüyüşler vs ama şuan karanlık düşman gibiyiz .:(

Durumunuzu aşağı yukarı anladım. Yüksek ihtimaldir ki, 5. cevabınızda çok açmadığınız o olaya dönülüp çözümü o şekilde yapılmalı. Bu şekilde etkili ve kalıcı önlemler alınabilir.

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
1 soru - hissedişsel yetenegim var bişeyler hissediyorum huysuzlanıyorum
2 soru - bazı çözümleyemediğim şeylerin varlığını hissediyorum rahatsız oluyorum uyamıyorum etrafımda dolanıp duruyorlar
3 soru - böle iri yarı korkunç birşey sipsiyah tek kaldığımda ya da uyuycakken ortaya çıkıyo
4 soru -kitlenmeden kastım kas katı kesiliyorum bilncim gidiyor hiçbir şey hatırlayamıyorum uyansam dahi 2 saat ne dedimi bilmiyorum ellerim kitleniyo kollarım bacaklarım dişlerim vs
5 soru - hocaya papaza gittim başıma gelen olaydan dolayı olduğunu söyledi
6 soru - muskayı takdım olmadı bir yıl vs tekrar başladı bu sefer papaz çağırdık oda bişeyler yaptı filan beni koruyorlar ama yine oluyo

ha pardon aynı mesaj iki defa gitmiş
5 soru şöyle açayım biz tatile gittik geldik 3 yıl önce kapı parlıyodu annem babama dedi yağdır dedi ben babamın kolunun altından geçti eve ilk adım atan bendim kapıya domuz yağı sürülmüş vs büyü yapılmış oda bana isabet etti ondan beri böle şeyler oluyo hocaya gittik papaza gittik gitmedimiz her kalmadı bi süre koruyo bi süre sonra hiç vayda etmiyor

ledunist

Kayıtlı Üye
çok kötü hissediyorum bişi olacagını biliyorum görüşler görüyorum ve bunlar benim enerjimi bitiriyo zaten yıldızım çok düşük nazara gelirim bundan dolayı akşamları 3 kadar uyuyamıyorum hep bi karaltı geziyo etrafıda gözümü kapatıyorum dua edeiyorum açsam bişi görüp kitlenecegimi biliyorum aslında nuska yazdırdılar eskisi kadar kitlenmiyorum ama yinede oluyo çok korkuyorum yasin bile okuyorum gitmiyo psikolojik sorunum yokkk :boat:

durumunuz hakkında bir tahminim var ama emin olmak adına soracağım , normalde sizde olmaması gereken rahatsızlıklarınız var mı , mesela dişlerini fırçalayan , fazla şekerli gıdalar tüketmeyen biri olduğunuz halde dişlerinizin çürümesi gibi , sinirlendiğiniz anlar da krize girer misiniz,duygu değişimleriniz ani ve şiddetli olur mu , sülalenizde yakın akrabalarda cini olan var mıydı , annenizin hisleri güçlü müdür ( iyi fal bakmak gibi )

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
bizde genetiktir bunlar annemin babası kimin ne niyetle gelgiğini erlere pirler gelirmiş 12 imanlara gidermiş vs annemden duydum bu gelecegi görürmüş vs ölecegi zaman bile bilmiş vs abim çok iyi fal bakar oda geleceg görür rüyalarında sonra annem okadar deil ama oda rüyasında görür bende öyleyim abim gibi yani genetik sinirli oldumda kimse olmamalı yanımda sinirden dört bin köşe olurum kendimden geçerim ne yapıcam belli olmaz andrelenin vs çok güçlü olurum göz rengim koyulaşır ve daha da beyazlarım göz altları morarız ve buz keser vücudum soğukluk olarak onu bilme bilmem cini oldunu ya

ruban

Kayıtlı Üye
Soyundan evliya veya şehid olanlarda ve bunların soyuna dua ederse soyunda böyle şeyler zuhur edebilir iyi bir araştırma gerekli

ruban

Kayıtlı Üye
yani eyerki soyunda böyle kimseler varsa bu haler yaşana bilir

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
evliya varmıdır bilmem yarın ararştırırım net bir şekilde ama annemin babasından bize geçmiş bişe annemde çok az ortancı abimde ve bende diğer abim ve babamda yok

ruban

Kayıtlı Üye
ozaman annenin soyundan gelmiş ola bilir bunlarda korkulacak birşey yok kulanırsan perdeler dahada aralanmaya başlar

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
ben birşey yapmıyorum ki hatta hiç kullanmıyorum yeteneklerimden şikayetci deilim ben bana görünen rahıtsız eden varlıklardan dolayı bana daral geldi uyuyamıyorum vs dualarımı ediyorum felak nas fatiha ayetel kürsi yasin de okuyorum yinede rahıtsız ediyorlar beni gözlerimi kapatsamda etrafımda görüyorum hissediyorum baya korkutuyo beni yakında 17 gircem hala kurtulamadım şu merunlardan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...