Merhaba...

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Hakkı Aramak...91No_Contact19
Çocuğum,

İnsanlar sana farklı bir doktora daha görünmen gerektiğini belirtiyor sen hala bakım diyorsun.
Yaptıracağın en iyi bakım Mazhar Osman ileri musallat cemiyetinde. Bakırköy- İncirli hattı.

İlk sayfalarda 5 paket içtiğin sigara, ilerleyen sayfalarda 15 pakete çıktı. Burada kimse sana çare değil. Anla artık.
@Elnora_alila , yaptığım terbiyesizlikten ötürü özür dilerim.

Sadece @URUMHAMATAHAYİL psikolog olduğunu öğrendim.Acaba ondan yardım alabilir miyim diye sordum.

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Forumda bulunma amacım bu değil, dolayısıyla hayır. Ayrıca yetkinlik alanıma dair bir konu da değil. Forum kurallarına aykırı olmasından bahsetmiyorum bile. Buralarda bize yazmaktansa bir an önce biriyle görüşseniz daha etkili olur. Üst uzmanlığın tanınması ve etik çerçeve gereği ilaç önerisinde de bulunamıyoruz. Gidin, görüşün lütfen.
Tamam.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Çocuğum,

İnsanlar sana farklı bir doktora daha görünmen gerektiğini belirtiyor sen hala bakım diyorsun.
Yaptıracağın en iyi bakım Mazhar Osman ileri musallat cemiyetinde. Bakırköy- İncirli hattı.

İlk sayfalarda 5 paket içtiğin sigara, ilerleyen sayfalarda 15 pakete çıktı. Burada kimse sana çare değil. Anla artık.
Doktora gitmesin doktora da yazık sonra o da buralara gelip çare arar 🤪
Bir an Urum için bile endişe ettim akıl sağlığını koruyarak çözmek imkansiz gibi ama sana ve Büyük Kahin Retroya güveniyorum malum seversin sen bulmaca gibi denklemleri Retro da bilinç ustası eğer kendi de bilinç kırılması kişilik bölünmesi yaşamazsa durumu analiz ederken, başarırsınız siz bu işi, bisi olursa da sizin için konu açarız 🙈🙈

Retro

Kayıtlı Üye
15 sayfa analiz yaptım. Oyun çok büyük.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
@Elnora_alila , yaptığım terbiyesizlikten ötürü özür dilerim.
Sorun yok. Aslında var da benden yana yok. Tamamen senin zihinsel faaliyetlerinden kaynaklanıyor. Nöronlar ateşlemeyi karşı uçlara yaptığı için elektrik akımın kesiliyor. Kontak attıktan sonra denge hak getire. Ciddiyim, iyi bir hekime ihtiyacın var. Burada zaman kaybetme, yolu adımla 👣

ZeytinVeSu

Kayıtlı Üye
İş
Sorun yok. Aslında var da benden yana yok. Tamamen senin zihinsel faaliyetlerinden kaynaklanıyor. Nöronlar ateşlemeyi karşı uçlara yaptığı için elektrik akımın kesiliyor. Kontak attıktan sonra denge hak getire. Ciddiyim, iyi bir hekime ihtiyacın var. Burada zaman kaybetme, yolu adımla 👣
Tamam