Bilgi sahibi insanlar yardım edebilir mi? Büyü mü Kabus mu? Nasıl kurtulabilirim? Varlık hissediyorum

hekate22

Kayıtlı Üye
Zihinsel oyunlar diye düşünüyorum. Hiç bir faydası yararı olmayan şeyler . Zihin yalancıdır, oyunları vardır müsade ettiğimiz sürece. ...bu zihin oyunlarınla vakitsiz zaman kaybı olduğu gibi kişiler ruhsal sağlığını da kaybediyor.

Dünya içinde dünyalar, yaşamlar ve zamanlar mekanlar var. Bunun bile bize yada bana ne yararı olabilir diye düşünüyorum. Ve en fazla yapacağımız , ki yapacak birşeyimiz varsa o da yaşama kendi zaman ve mekânlarımızı katmak, yaratmak olur. Zihin oyunları bize ne katacak? Hiç...varlıklar, kara basanlar vs bunlar birer çöplük diye düşünüyorum... gerçek bilinç düzeylerinden zeki enerjilerin bana birşey katmalarını istiyorum, eskisi gibi...tabi gücümün taşıyabileceği enerjisiyle...Artık boş rüyalar , mesajlar beni sıktı. Gereksiz haylas zihin oyunlarım yada birilerin gereksiz zihin oyunlari; ama sıkıldım.
Ben böyle düşünmeye başladım, tabi kendi adıma fikrimi açıkladım.

Nobady

Kayıtlı Üye
Zihinsel oyunlar diye düşünüyorum. Hiç bir faydası yararı olmayan şeyler . Zihin yalancıdır, oyunları vardır müsade ettiğimiz sürece. ...bu zihin oyunlarınla vakitsiz zaman kaybı olduğu gibi kişiler ruhsal sağlığını da kaybediyor.

Dünya içinde dünyalar, yaşamlar ve zamanlar mekanlar var. Bunun bile bize yada bana ne yararı olabilir diye düşünüyorum. Ve en fazla yapacağımız , ki yapacak birşeyimiz varsa o da yaşama kendi zaman ve mekânlarımızı katmak, yaratmak olur. Zihin oyunları bize ne katacak? Hiç...varlıklar, kara basanlar vs bunlar birer çöplük diye düşünüyorum... gerçek bilinç düzeylerinden zeki enerjilerin bana birşey katmalarını istiyorum, eskisi gibi...tabi gücümün taşıyabileceği enerjisiyle...Artık boş rüyalar , mesajlar beni sıktı. Gereksiz haylas zihin oyunlarım yada birilerin gereksiz zihin oyunlari; ama sıkıldım.
Teşekkür ederim. Anlamadigim bir kac nokta var aciklarsaniz sevinirim, zeki enerjilerin bana bir şey katmasini istiyorum, demissiniz bu enerjileri nasil aliyorsunuz yani eskisi gibi demissiniz enerji alim uygulamasi vs gibi bir şey mi bahsettiginiz şeyi acarsaniz . Ben de kendime bir şeyler katmak isterim.

fuumaster

Kayıtlı Üye

kendi söyleminiz mi karaladınız ben mi yanlış anladım. zeki enerji demişsiniz. zeki enerji olması demek zeka demek, ounda yolu bilince çıkar. bilinç dediğinizde de negatif olsun, pozitif olsun, akıl yani düşünerek ayda iç güdüsel olsun fark etmez canlı demektir.bilincin olması için iç güdüsel de olsa düşünerekte olsa canlılık gerekir. bu canlılık illa biizim boyutumuz olacak değil elbette. normalde göremediğimiz ama bazen tam da bahsettiğiniz gibi enerjisini hissettiğimiz farklı boyutlarda ( farklı alemlerde ) yaşayan varlıkları hissettiğinizi anlıyorum. zaten dünya içinde dünyalar, yaşamlar ve zamanlar cümlenizdede aynı vanlılık var olan hayattalardan bahsetmişiniz. aslında varlığından bahsettiğiniğz var olduğunu enerjisell oalrak hissettiğinizi inkar etmiş olomuyormusunuz. merakımdan soruyorum soruların devamı gelmicek.

hekate22

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim. Anlamadigim bir kac nokta var aciklarsaniz sevinirim, zeki enerjilerin bana bir şey katmasini istiyorum, demissiniz bu enerjileri nasil aliyorsunuz yani eskisi gibi demissiniz enerji alim uygulamasi vs gibi bir şey mi bahsettiginiz şeyi acarsaniz . Ben de kendime bir şeyler katmak isterim.
Konu üzerinden epey zaman geçti.
Enerjiler bilinçlidir. Maddeye bağımlı oldukça önce kendi enerjimizi mutasyona uğratıyoruz, ki madde dünyasının artan sorunlarından kaçmak olanaksız hale geliyor. Örnek vericek olursam, eskisi gibi doğaya karışabiliyormuyuz. onu inceliyor, hissediyormuyuz. Bunu yapacak olsak zaten bunun karşılığını alırız.; gerek rüya gerek ruyetlerle. Bir dolunaya, sevdiğinize baktığınız gibi baktınız mı hiç? Hayır. O halde bakın, ama laf olsun diye değil. Hissedin. Bütünleşin. Bir buket çiçeği koklarken aldığınız zevki, pırıl pırıl parlayan o saf sessiz gizemli ay'da duyuyormusunuz. Ben, beş para etmez insana derdimi anlatacağıma , Aya, o saf abartısız ışığa bakar içten konuşurum. Belki de küçüklüğümden yapmaya başladığım bu şeye alışmış olmalıyım, ki rahatliyorum. Bunu herkes hissedemez. O muşteşem bilincli bir enerjidir. Bir ağacın gövdesine yaslandığımızda o bilinçli bir enerjidir. Bunu kaç kez yaptınız veya kaç kez böyle olduğunu düşündük. bedon ve lüks bir dünya edindik....
Çocukluğumdan yana, tuttuğum bir dal parçasının bile bir canı olup olmadığını sorgulardım.
kendi enerjimiz bile yapaylaştı sanki... sadece birbirimizin enerjisini tüketen parazitler halini aldık. Gece gök yüzüne bakmadan geçirdiğim bir günü kayıp sayarım. Anlatabildim mi bilmiyorum...

hekate22

Kayıtlı Üye
kendi söyleminiz mi karaladınız ben mi yanlış anladım. zeki enerji demişsiniz. zeki enerji olması demek zeka demek, ounda yolu bilince çıkar. bilinç dediğinizde de negatif olsun, pozitif olsun, akıl yani düşünerek ayda iç güdüsel olsun fark etmez canlı demektir.bilincin olması için iç güdüsel de olsa düşünerekte olsa canlılık gerekir. bu canlılık illa biizim boyutumuz olacak değil elbette. normalde göremediğimiz ama bazen tam da bahsettiğiniz gibi enerjisini hissettiğimiz farklı boyutlarda ( farklı alemlerde ) yaşayan varlıkları hissettiğinizi anlıyorum. zaten dünya içinde dünyalar, yaşamlar ve zamanlar cümlenizdede aynı vanlılık var olan hayattalardan bahsetmişiniz. aslında varlığından bahsettiğiniğz var olduğunu enerjisell oalrak hissettiğinizi inkar etmiş olomuyormusunuz.

kendi söyleminiz mi karaladınız ben mi yanlış anladım. zeki enerji demişsiniz. zeki enerji olması demek zeka demek, ounda yolu bilince çıkar. bilinç dediğinizde de negatif olsun, pozitif olsun, akıl yani düşünerek ayda iç güdüsel olsun fark etmez canlı demektir.bilincin olması için iç güdüsel de olsa düşünerekte olsa canlılık gerekir. bu canlılık illa biizim boyutumuz olacak değil elbette. normalde göremediğimiz ama bazen tam da bahsettiğiniz gibi enerjisini hissettiğimiz farklı boyutlarda ( farklı alemlerde ) yaşayan varlıkları hissettiğinizi anlıyorum. zaten dünya içinde dünyalar, yaşamlar ve zamanlar cümlenizdede aynı vanlılık var olan hayattalardan bahsetmişiniz. aslında varlığından bahsettiğiniğz var olduğunu enerjisell oalrak hissettiğinizi inkar etmiş olomuyormusunuz. merakımdan soruyorum soruların devamı gelmicek.
Inanırmısınız konuyu unuttum. Ama her enerjinin bilinçli olduğunu savunurum. Ve bizler enerji kaybına uğrayabilir, bir an olduğu gibi sonraki anda bunda kayıp yaşayabiliriz ve gücümüzü gecici yada çok uzun süre toparlayamabiliriz. Ama doğa, kayba uğramaz. Ondan ayrı olduğumuz surece kayba uğrarız.

Bilinç ve zeka demişsiniz, bu o anki konuyla nasıl bağlam kuruldu hatırlayamadım, çünkü zaman geçti. Ve sanırım tam ne demek istediğinizi anlayamadım. Zekadan, enerjiden ve farklı dünyalardan bahşetmişsiniz. Bunlar birbirinden ayrıdır. Ve ayrı ayrı olarak sorarsanız bir neticeye çıkabilir.

Mesela, dünya içinde dünya olduğunun farkına varan bir iki kişiyle konuşmuştum. Bana sormuştu yillar önce ve bu konuda deneyimli değildim. Sonraki zamanlarda başıma bir kac kez geldi ve....Bunlar pek ulu ortam anlatılacak şeyler değil, zaten istesenizde anlatamazsınız. Sözcükler basit kalıyor. Halusinazyon da olabilir diye düşünmüştüm. Ama bu gün bir hayal olmadığına eminim...
Fakat sorunuzun kapsadığı şeyi anlayamadım. Ama zeka, bilinç ayrı seydir diye düşünüyorum. Çünkü bilinçler katmanlıdır. Alt ve üst bilinç normal bilinç, bunları anlatmak epey uzun zaman alır. Ve biz alt dünyada yaşayan varlıklarız , bunlarda ele alınırsa içinden çıkamayız. Sonuçta herşey enerji. Ve sanırım frekans gücü birbiriyle az ve çok olarak bağlamlı...şu an epey yorgunum, sanırım biraz cevap niteliği olmustur.🙂

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Merhaba, öncelikle anlatmadan önce bu bir psikolojik olarak kabus mu yoksa büyü mü yapıldı tam emin olamadığımı belirtmek isterim. Ama büyü şüphelerim var. Eski sevgilim çok takıntılı bir insandı 2sene oldu ayrılalı bunu belirtmek isterim. Rüya yorumlayabilen ve büyü hakkında derin bilgisi olan yada başına bu benzeri durum gelen var mı? Bu durumu değerlendirip yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkür ederim.

Rüyamda evde eşimi bekliyordum üzerime siyah yorganı almış bir yandan da güçlü korkunç bir varlık hissediyordum cin değil şeytan gibiydi. Uzaktan kara tren siyah dumanlarla geliyordu ve aşırı korkup dualar okuyordum ama görmediğim varlık gitmiyordu. Bu son gördüğüm rüya ve bu rüyadan uyandığımda da garip olan kısım eşimde korkarak uyandı ve elini korkar şekilde kendini korur gibi kaldırıp karşıya baktı tabii ki orada kimse yoktu, anında kabus ne gördüğünü sordum hatta bir kaç kere sordum bana baktı gözleri de açıktı. Ama cevap vermedi yani ayık gibiydi beni de gördü ama cevap vermedi sonra geri uyudu ve bende korkudan uyumadım, dualar okudum. 2 gündür eşimin telefonunu bir sapık arıyordu şansa titresim geldi ve yine aradığını gördüm garip kısım şu, neredeyse bizim korkarak uyandığımız sırada aramış. Bana yada eşime geçmişte takıntılı bir insan kafayı takmış olabilir. Ne olabilir tam olarak bilmiyorum ve anormal kabuslar görmeme neden olan şey ne olabilir yada gerçekten bir anlamı var mı yok mu bilmiyorum. Bir kaç ay önce de gördüğüm diğer kabusta çevremde insanlar daire oluşturmuş ve bana büyü yapıyorlardı arapça yazılar olan bir kitap vardı ve ondan sayfa koparmışlar duaları değiştirip bana vermişlerdi bunu öğreniyordum ve ortalarında dua okuyordum yine kurtulmaya çalışıyordum . Bu varlık hissetme durumu rüya içinde ilk olmuyor bir kaç kez yaşadım. Bir keresinde kardeşimle aynı odada yatarken köşede bir varlığın bizi izlediğini hissetmiştik aynı anda. Ve ben kabus görürken bir anda kabustan kurtulmuştum, ben kabus görürken sırada da kardeşim rüyasında bir şeyle savaştığını görmüş. Başka bir zaman da 3kere aynı şekilde yattığım yerde uyandım ilkinde yataktan çıkamadım baskı ve varlık hissettim 2.de odadan çıkmak için kapıyı zorladım 3.de odadan çıktım ama bu sefer havada dönmeme sebep oldu ve yine dua okudum uyandım. Bu tarz şeyler son 2 senedir var diyebilirim önceden sadece iyi rüyalarım başka insanlar hakkında rüyalarım olurdu ve bazı rüyalarım sembolik olarak anlamları çıkardı. Bu nedenle çok korkmaya başladım ve kime danışacağımı bilmiyorum. Eşimle evlendikten sonra bir kaç ay kavgalarımız oldu bir sıkıntımız yok ama kavga ettik hep sonra büyü bozan bir duaya denk geldim 40 gün okudum ve kavgalarımız durulduydu. Ama ne olduğunu anlamadım ve sormam gerekiyor. Çok uzun bir yazı oldu farkındayım ama danışacak güvenilir insanlar bulmak zor olduğu için nereye ve kime danışacağımı bilemedim . Karşıma çıkan herkes ya umursamıyor öylesine geçiştiriyor ya da menfaat para için bakarım diyor. Kimseye güvenemiyorum ve danışacak kimsem yok yardımcı olursanız sevinirim. Tekrar teşekkürler.

Bu tarz yaşadığım durumların dışında büyü olduğunu düşünmeme sebep olan şeyler arasında tartışmalar ve sürekli yorgun hissetmemiz de var. Her ne kadar uyuyup dinlensek de b12 bile kullandım ama hep yorgunum ve hiç bir zaman işlerime bir türlü başlayamıyorum kafamda ne varsa yapamıyorum. Belki bu kısım psikolojiktir bilemem ama kabus ve bir varlık hissetme durumu beni son derece korkutmaya başladı dualar dinliyorum ve büyü yapan bir insan değilim uzak dururum. Ne yapmam gerek ? Ve bunlar nedir?
Bunlar büyü belirtileri değil kara tren fala

eğer kara kedi siyah yılan kara akrep kara köpek kara kara pis iğrenç insanların san saldırdığını görmek varlık belirtisidir

bu tarz şeylere merak salıyorsan bilinç altına yazmış olabilirsin en iyisi muska yada Cevşen yaptır yastığının altına koy

cevşenin içinde namei peygamberi bulunsun safranla yazılmış
Ayetel kürsi fatiha ve ihlasda yine safranla yazılmış olsun
Vede içine bir parça kurşun koy yanınada mümkünse kabenin örtüsünden yada cami gibi mübarek yerlerden alınmış bir parça iplik at
Hem üzerinde taşı hem yastığın altına koy yat
Muhakkak işe yarar biiznillah…
yatarken de ayetel kürsü oku zira bir insanın en savunmasız anı uyku anıdır şeytanlar o anda insanlara çok yaklaşır tabi rüyanada dahil olabilir ayetel kürsü okursan şeytan geri duracak yanaşamayacaktır…

Nobady

Kayıtlı Üye
Bunlar büyü belirtileri değil kara tren fala

eğer kara kedi siyah yılan kara akrep kara köpek kara kara pis iğrenç insanların san saldırdığını görmek varlık belirtisidir

bu tarz şeylere merak salıyorsan bilinç altına yazmış olabilirsin en iyisi muska yada Cevşen yaptır yastığının altına koy

cevşenin içinde namei peygamberi bulunsun safranla yazılmış
Ayetel kürsi fatiha ve ihlasda yine safranla yazılmış olsun
Vede içine bir parça kurşun koy yanınada mümkünse kabenin örtüsünden yada cami gibi mübarek yerlerden alınmış bir parça iplik at
Hem üzerinde taşı hem yastığın altına koy yat
Muhakkak işe yarar biiznillah…
yatarken de ayetel kürsü oku zira bir insanın en savunmasız anı uyku anıdır şeytanlar o anda insanlara çok yaklaşır tabi rüyanada dahil olabilir ayetel kürsü okursan şeytan geri duracak yanaşamayacaktır…
Teşekkür ederim, deneyeceĝim.

Ü

Üye silindi 45859

Bir kocakarı tarifiyle geldim, genelde yapmam ancak :) Varlık musallatları, büyüler, çalışmalar majisyenlerin görüş ayrılıklarının yoğun olduğu konular çünkü hepimiz dünyayı kendi zihnimizle ve kendi gözlerimizle biricik algılıyoruz. Yaşadığınız durumla ilgili "bu büyüdür" ya da "bu varlık musallatıdır" gibi net bir şey söyleyemem, birçoğumuzun da söylemesi zor genelde daha fazla veriye ihtiyaç duyarız çünkü perdenin arkası genellikle göründüğünden daha karmaşıktır. Eğer olumsuz bir etki yaşıyorsanız bu sizi tam da yukarıda anlattığınız gibi bir döngüye çekip iradenizi zayıflatmaya çalışacaktır. Kavga, zihinsel yorgunluk, anlaşılmama hissi, tekrar kavga vs. gibi. Davranışlarınız ve olaylar üzerindeki gücünüzü unutmayın ve bu gücü kullanın. Şimdi gelelim benim kocakarı tarifime; sirkeyi temizlenme için sıklıkla kullanırım, evinizin her köşesini sirkeli suyla bir yandan dua okuyarak (bu benim kişisel tavsiyem, olumsuz enerji hissettiğimde Ayetel Kürsi okuyarak sirkeli suyla evi kırklıyorum) temizleyebilirsiniz. Kendi kişisel temizliğinizde sirkeli suyu kullanmanızı öneririm. Onun dışında abdestli olarak Tekvir suresini düzenli olarak okumanızı (üç gün, yedi gün ya da daha fazla) ve gün içerisinde korunmaya yönelik dualar, esmalar zikretmenizi tavsiye edebilirim. Yorgunluk ve huzursuzluk gibi belirtiler bir anda kaybolmaz hatta güçlü bir varlık söz konusuysa çalışmalarınızı duraklatmak için sizi daha çok yıpratabilir bile. Ancak o bir varlık, siz de bir varlıksınız ve bu kaybetmek zorunda olduğunuz bir savaş falan da değil. Kolaylıklar dilerim.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Tekvir suresi çok etkili.
21 kere okuyun. Okurken direnç olur eşyalar kendi kendine oynayabilir yada gölge görebilirsiniz ama direnin :)