kafayı yemek üzereyimm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
çok kötü hissediyorum bişi olacagını biliyorum görüşler görüyorum ve bunlar benim enerjimi bitiriyo zaten yıldızım çok düşük nazara gelirim bundan dolayı akşamları 3 kadar uyuyamıyorum hep bi karaltı geziyo etrafıda gözümü kapatıyorum dua edeiyorum açsam bişi görüp kitlenecegimi biliyorum aslında nuska yazdırdılar eskisi kadar kitlenmiyorum ama yinede oluyo çok korkuyorum yasin bile okuyorum gitmiyo psikolojik sorunum yokkk :boat:

ServantofGilgamesh

Kayıtlı Üye
Hayirli aksamlar canim kardesim. Lutfen sabir et, ve hersey duzelecektir. Korkma ve tahammul et, bunlar gececektir. onlarin nasil uzaklasmaina dair bazi uygulamalar gosterecegim:

Araf suresi 54 - 55 - 56 . ayetlerini yani aşağıdaki ayetlerin okunması veya yazılıp beraberinde taşınması kotu varliklarin şerrinden koruyacaktir

إِنَّ رَبَّكُمُ اللَّهُ الَّذِي خَلَقَ السَّمَوَاتِ وَالْأَرْضَ فِي سِتَّةِ أَيَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَى عَلَى الْعَرْشِ يُغْشِي اللَّيْلَ النَّهَارَ يَطْلُبُهُ حَثِيثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَم
ادْعُوا رَبَّكُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْيَةً إِنَّهُ لَا يُحِبُّ الْمُعْتَدِينَ
وَلَا تُفْسِدُوا فِي الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا إِنَّ رَحْمَةَ اللَّهِ قَرِيبٌ مِنَ الْمُحْسِنِينَ

54. İnne rabbekümüllahüllezı halekas semavati vel erda fı sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasısev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemın
55. Üd'u rabbeküm tedarruav ve hufyeh innehu la yühıbbül mu'tedın
56. Ve la tüfsidu fil erdı ba'de ıslahıha ved'uhü havfev ve tamea inne rahmetellahi karıbüm minel muhsinın

__________________________________________________ _____________________________

Asagidaki dualari safran ve su ile karistirarak temiz kagita yazip muska olarak tasimak, kotu ruhlar senden uzaklasacaktir

Allaahumma Salle A’laa Muhammadin Wa Aale Muhammad.
Bismillaahir Rahmaanir Raheem.
Yaa man howa yaa laysa howa illaa howa salle a’laa Mohammadin wa aale Mohammad waj-a’l le haamele haazaa (write the name of the person in whose neck this is to be put) min kulle soo-in wa ham-min wa alamin wa suqmin wa wajin farajan wa makhrajan yaa kareemo behaqqe Mohammadin wa A’liyyin wa faatemata wal-Hasane wal-Husaine wa-A’liyyin wa Mohammadin wa ja’farin wa Moosaa wa A’liyyin wa Mohammadin wa A’liyyin wal-Hasane wal-Hujjatil Qaaeme salawaatoka wa Salaamoka A’layhim Ajma-e’ena berahmateka yaa arhamar raahemin.
Allaahummash fehi be shefaae’ka wa daawehi be da’vaa-e’ka wa aafehe min balaaeka be hurmate mohammadin Sayyede Ambeyaaeka wa A’liyyin Sayyede awseyaa-eka wa faatemata sayyadate emaa-eka wa aalehemit tayyebeenat taahereen.
__________________________________________________ _______________________________________________

Ha-mim ayn-sin-kaf suresi

Bu sure bir kağıda yazılır. Üstte taşınmaya devam edilirse hlkın şerrinden emin olunur.
Bir kağıt üzerine yazılıp suyu içilirse bir daha suya ihtiyaç duymaz. Nefsini kerih görür,
nefsine uymaz.
Bu su masrunun üzerine serpilirse ondaki cinler yanar. Bir daha da geri dönmezler.

__________________________________________________ __________________________

Asagidaki dualari ve yazilari elinden geldigi kadariyla cokca okumaya calis:

a-o’ozo benoore wajhil laahe wa kalemaatehit taammatil latee laa yojaawezohunna barrun wa laa faajerun min sharre maa zara-a fil arze wa maa yakhrojo minhaa wa min sharre maa yanzelo menas samaa-e wa ma ya’rojo feehaa wa min sharre fetanil layle wan nahaare wa min sharre tawaareqil layle wan nahaare illaa taareqan yatroqo bekhayrin yaa rahmaano.
Allahumma Salle Alaa Muhammadin wa Aale Muhammad. Aameen.

__________________________________________________ _________________________

yaa allaahul elaahul akbarul qaahero be qudratehi jamee-a’ e’baadehi wa motaa-o’ le-a’zamatehi i’nda kulle khaleeqatehi wa mumzaa mashiyyatohu lesaabeqe qudratehi anta taklao maa khalaqta bil-layle wan-nahaare wa laa yamtane-o’ man aradta behi sooo-an be-shayin doonka min zaalekas sooo-e wa laa yahoolo ahadun doonaka bayna ahadin wa maa toreedo behi menal khayre kullo maa yoraa wa laa yoraa fee qabzateka wa ja-a’lta qabaa-elal jinne wash-shayaateene yarawnanaa wa laa naraahum wa anaa lekaydehim khaaefun fa-aaaminnee min sharrehim wa baa-sehim behaqqe sultaanekal a’zeeze yaa a’zeezo.
Allahumma Salle Alaa Muhammadin wa Aale Muhammad. Aameen.

__________________________________________________ ___________________________

Herhangi temiz bir bardakla sirke ve tuzu icine karistir ve korktugun odada yukari ve etrafina serpmeye calis

Her ne zaman korkularin olursa, veya rahatsiz edildigini hissediyorsan her zaman bu dualari oku!

LAA ILAAHA ILLAA HUWA A'LAYHI TAWAKKALTU WA HUWA RABBUL A'RSHIL A'Z'EEM MAA SHAA-ALLAAHU KAANA WA MAA LAM YASHAA LAM YAKUN ASHHADU ANNALLAAHA A'LAA KULLI SHAY-IN QADEER WA ANNALLAAHA QAD AH'AAT'A BIKULLI SHAY-IN ILMAA ALLAAHUMMA INNEE A-O'OD'U BIKA MIN SHARRI NAFSEE WA MIN SHARRI KULLI DAABBATIN ANTA AAKHID'UM BINAAS'IYATIHAA INNA RABBEE A'LAA S'IRAAT'IM MUSTAQEEM

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
Sirkeli su dediğiniz hersey üstümde var bende zaten bir eli kadar büyük nuskadda var ama çok geliyolar bilmiyorum :( en azından sadece karaltısı vardı şimdi ssüretlerini görüyorum anlatamıycak kadar kötü sesleniyorlar beni çağırıyolar resmem sesleri çok ürpertici ya eger çok üstüme gelirlerse ben farkında olmadan kitleniyorum elim ayağım kitleniyo dişlerim vs bi süre sonra nefes de alamıyorum :( epilepsi deil 2 yıldır gitmedim doktor kalmadı amerikaya bile gittim bişey yok diyorlar :(

ServantofGilgamesh

Kayıtlı Üye
Sirkeli su dediğiniz hersey üstümde var bende zaten bir eli kadar büyük nuskadda var ama çok geliyolar bilmiyorum :( en azından sadece karaltısı vardı şimdi ssüretlerini görüyorum anlatamıycak kadar kötü sesleniyorlar beni çağırıyolar resmem sesleri çok ürpertici ya eger çok üstüme gelirlerse ben farkında olmadan kitleniyorum elim ayağım kitleniyo dişlerim vs bi süre sonra nefes de alamıyorum :( epilepsi deil 2 yıldır gitmedim doktor kalmadı amerikaya bile gittim bişey yok diyorlar :(

Can kardesim, zorlada olsa bunu oku, soz veriyorum rahatlayacaksin;

LAA ILAAHA ILLAA HUWA A'LAYHI TAWAKKALTU WA HUWA RABBUL A'RSHIL A'Z'EEM MAA SHAA-ALLAAHU KAANA WA MAA LAM YASHAA LAM YAKUN ASHHADU ANNALLAAHA A'LAA KULLI SHAY-IN QADEER WA ANNALLAAHA QAD AH'AAT'A BIKULLI SHAY-IN ILMAA ALLAAHUMMA INNEE A-O'OD'U BIKA MIN SHARRI NAFSEE WA MIN SHARRI KULLI DAABBATIN ANTA AAKHID'UM BINAAS'IYATIHAA INNA RABBEE A'LAA S'IRAAT'IM MUSTAQEEM

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
çok kötü hissediyorum bişi olacagını biliyorum görüşler görüyorum ve bunlar benim enerjimi bitiriyo zaten yıldızım çok düşük nazara gelirim bundan dolayı akşamları 3 kadar uyuyamıyorum hep bi karaltı geziyo etrafıda gözümü kapatıyorum dua edeiyorum açsam bişi görüp kitlenecegimi biliyorum aslında nuska yazdırdılar eskisi kadar kitlenmiyorum ama yinede oluyo çok korkuyorum yasin bile okuyorum gitmiyo psikolojik sorunum yokkk :boat:
-Bir şey olacağını biliyorum derken gelecek görülerinden mi bahsediyorsunuz?
-3'e kadar uyumamanız uykusuzluktan mı, korkudan mı, başka bir şey mi? Neden 2.30 değil 3.30 değil de 3 özellikle? Demek istediğim standart saat 3'e kadar mı sürekli uyanıksınız?
-Karartıyı ayrıntılı biçimde tarif ediniz. Nasıl bir şey, nasıl ortaya çıkıyor sizce, ne zamanlarda var, iletişim var mı?
-Bir şey görüp kilitlenme durumunu açınız. Ne görmeyi bekliyorsunuz veya daha önce ne gördünüz? Nasıl bir kilitlenmeden bahsediyoruz?
-Psikolojik sorun olup olmadığını bir uzman görüşü olarak aktarıyorsunuz böyle olduğuna mı inanıyorsunuz?
-Muska öncesi ve sonrası değişimler ''tam olarak'' nelerdir?

Bunları yanıtlarsanız büyük ölçüde yardımcı yönergeler sunabilirim.

sekiz8

Kayıtlı Üye
Bir kovaya su doldur, az miktarda saf gül suyu ve sirke koy içine, kollarını dirseklerine kadar girecek şekilde kovaya sok ve sesli bir şekilde suya rukyeleri oku, 7 gün parca parca suyu çoğaltarak duş al, muhakkak işe yarayacaktır, geçmiş olsun

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Can kardesim, zorlada olsa bunu oku, soz veriyorum rahatlayacaksin;

İngilizce dili konuşanlara uygun biçimde yazılmış olduğundan üyeye faydası olmayabilir. Genelde bu tür paylaşımları Türkçe karakterlerle vermek daha çok yardımcı olur. Örneğin: ''Laa Ilaaha Illaa / La İlahe İlla'' gibi. Bir de genel olarak Türk dili dışındaki dillerden (Arapça dahil) yapılan paylaşımların Türkçe karşılıklarını da yazdığımızda üyeler özümseyeceğinden daha faydalı olacaktır. Paylaşımlarınızda bunları göz önünde bulundurabilirseniz çok daha iyi yardımınız dokunur üyelere. Sevgiler.

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
sevgili arkadaş bende hissedişsel yetenek var birşey olmadan hissediyorum uykumda görüyorum yada durdum yerde pat diye görüyorum
3 yada 3.30 gibi bilmiyorum ya birşeylerin varlığını hissediyorum
ve yani her gece vs böle bişeyin varlığını hissediyorm başlıyorum dua etmeye bu tür seyleri kovdunu biliyorum okuyorum okuyorum gitmiyor odanın içinde dolanıyorr kocaman iri yarı bir şey gözümü kapatıyorum duaya başlıyorum tekrar boynumdan bir sanvcı giriyo sanki boynuma üflüyormuş gibi yok iletişim sadece duruyo bazende görüyor bana uyurken sesleniyorlar ayhh çok korkutucu sesi kitlenmeden kastım kas katı kesiliyorum bilncim gidiyor hiçbir şey hatırlayamıyorum uyansam dahi 2 saat ne dedimi bilmiyorum ellerim kitleniyo kollarım bacaklarım dişlerim vs
bir sürü insanla konuştum başıma bahsız bir olay geldi ondan dolayıymış bunlar
muskayı takdım ilk zamanlar hiç olmuyodu zamanla tekrarladı vs papaz hoca filan da biliyorlar vs papaz ve hoca beni koruyo ama muskayla vs bazen engellenemiyo

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
[SIZE=2,5]Chillout[/SIZE] sevgili arkadaş bende hissedişsel yetenek var birşey olmadan hissediyorum uykumda görüyorum yada durdum yerde pat diye görüyorum
3 yada 3.30 gibi bilmiyorum ya birşeylerin varlığını hissediyorum
ve yani her gece vs böle bişeyin varlığını hissediyorm başlıyorum dua etmeye bu tür seyleri kovdunu biliyorum okuyorum okuyorum gitmiyor odanın içinde dolanıyorr kocaman iri yarı bir şey gözümü kapatıyorum duaya başlıyorum tekrar boynumdan bir sanvcı giriyo sanki boynuma üflüyormuş gibi yok iletişim sadece duruyo bazende görüyor bana uyurken sesleniyorlar ayhh çok korkutucu sesi kitlenmeden kastım kas katı kesiliyorum bilncim gidiyor hiçbir şey hatırlayamıyorum uyansam dahi 2 saat ne dedimi bilmiyorum ellerim kitleniyo kollarım bacaklarım dişlerim vs
bir sürü insanla konuştum başıma bahsız bir olay geldi ondan dolayıymış bunlar
muskayı takdım ilk zamanlar hiç olmuyodu zamanla tekrarladı vs papaz hoca filan da biliyorlar vs papaz ve hoca beni koruyo ama muskayla vs bazen engellenemiyo
Çok karışık ve aceleci yazmışsınız. Sizden ricam benim sıraladığım gibi, soruları madde madde ve elden geldiğince toparlanmış detaylı cevaplandırmanız. Bunu yapmanız mümkünse daha iyi anlayabilirim.

ruban

Kayıtlı Üye
“Euzü bi kelimâtillahit tâmmâti min şerri mâ halak Euzü bi kelimâtillâhit tâmmâti min külli şaytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmeh Bismillah ve billâhillezî lâ yedurru measmihî şeyun fil ardi velâ fissemâ. Ve huvessemîul alîm. Bismillah ve billâhillezî lâ yedurru measmihî şeyun fil ardi velâ fissemâ. Yâ hayyu yâ kayyûm. 11 kere oku

11 kere felak
11 kere nas
11 kere ayatel kürsi
11 kere ihlas
11 kere fatiha
101 kere el hafız zikri
11 kere Ya Gavsul Azam Seyyid Abdulkadir himmet diye sesli söyle eyerki bundan sorada görüyosan ne şeytan ne cin bunların hiç biri degil olsada evinin yanına bile yaklaşamaz duanın temeli inanmaktık galetle edilen dua fayda vermez sen matıken bunları okudugum halde olmuyor dersen olmaz inanarak oku
Ga
vsul Azam Seyyid Abdulkadir

dexter

Elit Üye
“Euzü bi kelimâtillahit tâmmâti min şerri mâ halak Euzü bi kelimâtillâhit tâmmâti min külli şaytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmeh Bismillah ve billâhillezî lâ yedurru measmihî şeyun fil ardi velâ fissemâ. Ve huvessemîul alîm. Bismillah ve billâhillezî lâ yedurru measmihî şeyun fil ardi velâ fissemâ. Yâ hayyu yâ kayyûm. 11 kere oku

11 kere felak
11 kere nas
11 kere ayatel kürsi
11 kere ihlas
11 kere fatiha
101 kere el hafız zikri
11 kere Ya Gavsul Azam Seyyid Abdulkadir himmet diye sesli söyle eyerki bundan sorada görüyosan ne şeytan ne cin bunların hiç biri degil olsada evinin yanına bile yaklaşamaz duanın temeli inanmaktık galetle edilen dua fayda vermez sen matıken bunları okudugum halde olmuyor dersen olmaz inanarak oku
Ga
vsul Azam Seyyid Abdulkadir
İnanarak okumasını istiyorsunuz fakat başta verdiğiniz duayı da Türkçesi ile verirseniz okuyan kişi için çok daha etkili olacaktır.

ruban

Kayıtlı Üye
Euzü bi kelimâtillahit tâmmâti min şerri mâ halak.” (Yarattığı şeylerin şerrinde ,Allah(cc)’ın tam olan kelimelerine sığınıyorum.)
“Euzü bi kelimâtillâhit tâmmâti min külli şaytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmeh.” (Bütün şeytanlarda,zararlı hayvanlardan ve bütün kem gözlerden,Allah(cc)’ın tam olan kelimelerine sığınıyorum.)
Bismillah ve billâhillezî lâ yedurru measmihî şeyun fil ardi velâ fissemâ. Ve huvessemîul alîm. (Sabah akşam 3 kez korunmak için okunur)
Anlamı: İsmiyle beraber yerde ve gökte hiçbir şeyin zarar vermediği Alah’ın adıyla. O işiten ve bilendir.
Bismillah ve billâhillezî lâ yedurru measmihî şeyun fil ardi velâ fissemâ. Yâ hayyu yâ kayyûm.
Anlamı: İsmiyle beraber yerde ve gökte hiçbir şeyin zarar vermediği Alah’ın adıyla. O sonsuz hayat sahibi olan ve bütün kainatı ayakta tutan, koruyandır.

candokia

Kayıtlı Üye
inanamıyorum aynı şey banada oluyor ben defetme ritüeli yapmayı düşünüyorum aynen banada oluyor fakat ben saat 3 te değil saat 5 e yakın da uyanıyorum sanki hiç uyumamış gibi hissediyorum ve banada karaltılar beliriyor fakat kilitlenme olmuyor ama sanki tam uykuya dalarken takırtılar geldiğini duyuyorum ve rüyalarıma giriyor birşeylerin beni kovaladığını bende kaçtığımı görüyorum banada yardım ederseniz çok mutlu olurum sevgi ve ışıkla :)

AğLan

Kayıtlı Üye
inanamıyorum aynı şey banada oluyor ben defetme ritüeli yapmayı düşünüyorum aynen banada oluyor fakat ben saat 3 te değil saat 5 e yakın da uyanıyorum sanki hiç uyumamış gibi hissediyorum ve banada karaltılar beliriyor fakat kilitlenme olmuyor ama sanki tam uykuya dalarken takırtılar geldiğini duyuyorum ve rüyalarıma giriyor birşeylerin beni kovaladığını bende kaçtığımı görüyorum banada yardım ederseniz çok mutlu olurum sevgi ve ışıkla :)
hangi dine mensubsunuz

ruban

Kayıtlı Üye
وَمَن يَعْشُ عَن ذِكْرِ الرَّحْمَنِ نُقَيِّضْ لَهُ شَيْطَانًا فَهُوَ لَهُ قَرِينٌ

Ve men ya’şu an zikrir rahmâni nukayyıd lehu şeytânen fe huve lehu karîn(karînun).​
Ve kim Rahmân'ın zikrinden yüz çevirirse, şeytanı ona musallat ederiz. Böylece o (şeytan), onun yakın arkadaşı olur. telefonla yasini şerif aça bilir dinleye bilirsiniz kuran okunan ve ya sesi olan bir yerde duramazlar bir iki kere ateistlere vermiştim etkili oluyor bunun içinde tılsımlar ve ritüeler var ama uzun iş bu durum bende de bir ara olmuştu sanki hiç uyumamış gibi cin gibi ayaga kalkıyordum ne bir esneme ne bir uyku hali sanki uykudan uyanmamış gibi bazen de yarı uyurla uyanıklık arası çok şey gördüm ve yaşadım

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Bende yaşadım bu durumu.Ben o zamanlar namaz kılıyordum.Özellikle namazda oluyordu ve sürekli korkuyordum.Hatta namaz kılarken iteleyip düşürüyordu ben de bıraktım namaz kılmayı cami hocasından dua istedik oda dua okumuş suya verdi belli bir süre düzeldi.
Sonra rüyalarda başladı.Çok güçlüler .Korkmadıkça seni sıkıyorlar.Tekrar bir yakınım tanıdığı bir hocaya bakım yaptırdı benim adıma kötü bir şey yok demiş ve bir muska yazmış ondan sonra çok iyiyim çok şükür ama hala namaz kılmaya cesaret edemiyorum..O dönemde çok sık karabasan da yaşıyordum hemen her gün hatta bir kaç defa.şu an yok ..

ruban

Kayıtlı Üye
bu zikirleri ve sureleri okumak günlük muskadan daha iyidir muskaların beli bir enerjisi ve ya beli güçte korucusu olan görevlisi vardır ve ya muska beli günden sora da gücünü yitire bilir namaz dan bir insanı kaldırıp itmeye gelince çok denli şeyler gördüm şecesinde akıl almıcak derecede korkunç suretler belkide bir cininin veya şeytanın alaylarıla insan şunu Aklına kazı malıdır ben Allah c.c başka kimseden korkmuyorum ben Allahın yaratıklarından korkmuyorum diryerek namaza durarsan Allah sana heybet kıyafeti giydirir bundan sora kolaylıkla rahatsız etmezler sen olsan benim senden korktumu bildigin halde benlemi uraşırsın yoksa senden korkmuyan ve imanı kuvetli olan ve tüm benliginde Allahtan başka kudretin ve güçün olmadına ve Allah dilemedikçe ve ondan koruma istiyen biriylemi uraşırsın namazını elinden geldigince tek degil cemahatle kıl karabasan dan degil büyük itimal rahatsız edenler şeytanlarında çok hususiy olmadıgı sürece böyle bir yetkisi yok büyük itimal yahudi veya kafir cinlerdendir
insanlar cinlerden üstün yaratılmıştır biz dört elemet ken onlar sadece ateştendir korku ve onların istedini yapmak ancak onların nefsini körükler bu sefer daha fazla kendini birşey sanıp bizden daha düşük bir varlık bize saldırmaya başlar

وَالْجَآنَّ خَلَقْنَاهُ مِن قَبْلُ مِن نَّارِ السَّمُومِ Vel cânne halaknâhu min kablu min nâris semûm (semûmi). Ve cânn; onu, daha önce semûm'un ateşinden yarattık.

1. Elem neşrah leke sadrek
2. Ve vada'na 'anke vizreke
3. Elleziy enkada zahreke
4. Ve refa'na leke zikreke
5. Feinne me'al'usri yüsren
6. İnne me'al'usri yüsren
7. Feiza ferağte fensab
8. Ve ila rabbike ferğab

İnşirah suresi Meali

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla.
1. Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?
2. Yükünü senden alıp atmadık mı?
3. O senin belini büken yükü .
4. Senin şânını ve ününü yüceltmedik mi?
5. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.
6. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.
7. Boş kaldın mı hemen (başka) işe koyul,

------------------------------------------------------------------------------------------

Bismillahirrahmanirrahim
8 - (Allah), onların hepsini topladığı gün, cinlere: "Ey cin topluluğu! İnsanların çoğunu yoldan çıkardınız" der. İnsanlardan cinlerin dostu olanlar da şöyle derler: "Rabbimiz! Biz birbirimizden faydalandık. Nihayet bize tayin ettiğin vademize ulaştık". Allah da:"Sizin durağınız cehennemdir. Orada, Allah'ın dilemesi müstesna, ebedi olarak kalacaksınız" der. Şüphesiz Rabbin hikmet sahibidir, her şeyi bilendir.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ey cin ve insan toplulukları! Göklerin ve yerin çevresinden geçmeye gücünüz yeterse geçin gidin. Ama Allah'ın verdiği bir güç olmadan geçemezsiniz.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
39- Cinlerden bir ifrit, "Sen makamından kalkmadan ben onu sana getiririm. Gerçekten bu işe gücüm ve güvenim var." dedi.

40- Kitaptan ilmi olan kimse ise, "Gözünü açıp kapamadan, ben onu sana getiririm" dedi. (Süleyman) onu (Melike'nin tahtını) yanıbaşına yerleşivermiş görünce, "Bu, dedi, şükür mü edeceğim, yoksa nankörlük mü edeceğim diye beni sınamak üzere Rabbimin (gösterdiği) lütfundandır. Şükreden ancak kendisi için şükretmiş olur; nankörlük edene gelince, o bilsin ki Rabbim müstağnidir, çok kerem sahibidir."
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mutsuzpollyana

Kayıtlı Üye
1soru - hayır gelecek görülerim de var da öyle değil hissediyorum yani hissedişsel
2soru - huzursuzluktan uyuyamıyorum etrafımda olduklarını hissedip görüyorum 3 .30 gibi veya 4 gibi oluyo
3soru -karartı böle uzun cüsseli bişey oluyo odanın içinde geziyo genellikle etrafımda yataga girdimde yada tek oldumda ortaya çıkıyor
4soru -kitlenmeden kastım kas katı kesiliyorum bilncim gidiyor hiçbir şey hatırlayamıyorum uyansam dahi 2 saat ne dedimi bilmiyorum ellerim kitleniyo kollarım bacaklarım dişlerim vs
5soru-papazlara ve hocalar gittim onlar dedi ayrıca başıma bir olay geldi ondan sonra bu karartılar hisler görüler vs oldu
6soru - muska yapılmadan önce üstüme agırlık çökerdi uykum gelirdi ve büyük karanlık korkunç bişe üstüme gelirdi gerisini hatırlamıyorum dedim gibi kitlenirdim vs sonra bir amca geldi okudu üfledi muska yaptı elim kadar bişi vs sonra bir yıl sonra tekrar olmaya başladı vs bu aylar olmadı karartılardan seslerden rahat edemiyorum ne kadar korkmasam da biraz tedirgin oluyorum eski ben nerde yok karanlık hoşuma giderdi karanlık benim için yapılmış gibiydi karanlıkta yürüyüşler vs ama şuan karanlık düşman gibiyiz .:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...