Bağlandım mı?

nicksizim

Kayıtlı Üye
Merhaba güzel üyeler, size ilişkimden biraz bahsedeyim. Ben 23 yaşımdayım hiç evlenmedim, sevdiğim kadın 29 yaşında 1 kez evlenip boşanmış ve 7 yaşında çocuğu var. 4 ay önce sesini duydum aşık oldum. Ama kendimi geri çektim ve 2 ay uzak durdum. 2 ay sonra kendimi tutamadım ve gidip onu sevdiğimi söyledim. İlişkide hep ben iltifat eder sıcak davranırdım, kendisi aradığım halde beni hiç aramıyorsun derdi ve trip atardı. Sürekli sebepsiz yere tartışma çıkarırdı uzamaması için alttan alırdım lakin hep suçlu benim deyip, uzatır ve beni engellerdi. İlk kez birisini aileme anlattım, ailem karşı çıktı kavga ettim evleneceğim dedim, sonrasında ailem de kararı bana bıraktı. Dün gece senden sıkıldım dedi. Ben hiçbir şey yapmama rağmen özür diledim defalarca, cevap vermedi sadece okudu en sonunda "sadece yazma, başka bir şey istemiyorum" dedi ve engelledi. Gece yarısı engeli kaldırdı, bu sabah tekrar engelledi. İlk engelleyip gittiğinde arkadaşına "ona iyi bak, o çok üzülür ama belli etmez" yazdım. Arkadaşı cevap olarak "sen onu manipüle ediyorsun" dedi. Burada kafam da bir ışık yandı, ilişkide ondan tek istediğim bir yere gittiği zaman nerede olduğunu söylemesiydi. Bunu istediğim için manipüleci oldum. Hareketlerini düşündüğüm zaman onlar beni manipüle ediyorlar gibi geldi bana. İlişkimiz tam 2 ay sürdü (kesin sevgili olduğumuz tarihten itibaren), geçmişinde nikahsız birkaç farklı kişiyle birliktelik yaşamış, bunları benden sakladı lakin hesabına giriş yaptığımda bir mesaj kafama takılmıştı ve anlattırdım (hesabını istemiştim o da vermişti mesajı silmeyi unuttu galiba 5 sene öncesine aitti). Yaşını 2 hafta boyunca 25 olarak söyledi sonra itiraf etti ve şu an yurt dışında taşıyıcı annelik yapıyor (bunu da saklamıştı). Bunlar umurumda değil dedim, kabul ettim. Sürekli ona söylemediğim şeyleri söyledin derdin, her dediğimi yanlış anlardı, iltifat ederdim hakaret etmişim gibi olurdu. İlişkimizi tarif ettim, gelelim asıl olaya. Psikopat birisi değilim lakin intihara meyilli hale geldim son 2 hafta da onunla konuşmadan 1 saat zaman geçiremez oldum, vücudumda sigara söndürmeye başladım. Bir yandan üniversite okuyor, bir yandan kendi işimi kurmak için yazılım geliştiriyordum. Gittiği anda hiçbir şeyden zevk alamaz, kapalı alanda duramaz oldum, duvarlar üstüme geliyor gibi. Daha önce de çok sevdiğim oldu lakin bu bambaşka. Hakkında birisi iyi bir şey de söylese kötü bir şey de söylese kan beynime sıçrıyor. Yalnızca 1 akrabam konuştuğu zaman hiçbir şey duymamış gibi oluyorum. Onunla olmadığım her an içim sıkılıyor, sürekli istemesem bile onu düşünüyorum, canı yanıyor canım yanıyor, içi sıkılıyor içim sıkılıyor. Abartıyorum gibi gelebilir fakat bir ara konuşurken karnım ağrıyor dedi, belinde ağrıyor mu dedim evet dedi. O an aynı ağrıyı bende yaşıyordum. İkimizde de ağrının geçmesi 2-3 dakika falan sürdü. Kısacası tüm hayatımı değiştirdim, sabah kalkıyorum onunlayım, akşam yatıyorum onunlayım, ne olursa olsun öfke falan hissetmiyorum. Dün gece dışarı çıktım, arabayı uçurumdan aşağı sürecektim, sürekli aklımda ya onunlayım ya da hiç kimseyleyim düşüncesi var ne yaparsam yapayım bu düşünce gitmiyor. Sevdiğim birisi konuşarak vazgeçirdi beni, yanından ayrılınca yine aynı düşünceye kapıldım. Sürekli bir uyku var üstüm de normalde günde 7-8 saat uyuyan birisiyim. Her ne olursa olsun sanki hiçbiri olmamış gibi hissediyorum, sevgim de eksilme olmuyor. Gözüm ondan başka hiçbir şeyi görmüyor (canımdan çok sevdiğim ailem dahil). Ben böyle birisi değildim, beni istemeyen sevmeyen insandan anında uzaklaşırdım. Onu bırakıp lavaboya bile gidemezdim. Şu an da durmadan sosyal medya hesaplarına bakıyorum. Eski kayın validesi büyücülük yapıyormuş. Çocuğu bize bırak demiş, bu da bırakmamış ve kayın validesi kendi isteğinle getireceksin demiş. Bir süre sonra çocuğunun kıyafetinde 2 adet kırık iğne bulmuş ve suya atmış. Konuşurken durduk yere içi sıkılır, ağlardı. Hiçbir işi rast gitmez, sürekli aksilik olurdu. Dün bir yakınım bana eski kayın validesi büyücüydü diyorsun, kendisi büyücü olup, seni bağlamadığını nereden biliyorsun hareketlerin normal değil dedi. Bu düşünce aklıma takıldı, gerçekten öyle mi acaba? Sesini duyunca annesine kavuşan çocuk gibi seviniyorum. Eğer bağlanmadıysam, gerçekten gözüm ondan başka bir şeyi görmüyorsa bana gelmesi için her şeyi yaparım. Saatlerdir araştırıyorum nasıl kendime çekeceğime dair. Halen seviyor bunu davranışlarından biliyorum. Kesinlikle cinsel arzu gibi düşünmeyin, öyle bir sapkınlığım yok. Bu zamana kadar yapmadım, eşim olmayan kişiyle de yapmam düşüncesinde olan birisiyim. Saf sevgi benim hissettiğim, çocuğu kendi çocuğum gibi. Çocuk bana baba diyor, havalara uçuyorum. Biraz uzattım fakat konuya hakim olun istedim. Beni kendine bağladıysa nasıl çözebilirim? Bağlamadıysa, gerçekten aşıksam nasıl kendime çekebilirim? Yardımınıza çok ihtiyacım var, düşünmekten kafayı yemek üzereyim.

emre0654

Kayıtlı Üye
Eğer ki bağlama büyüsü yapıldı ise cinsel olarak da aşırı derecede istek olması gerekir diye düşünüyorum yine de site sahibi Uruma bir bakım yaptırın isterseniz.

nicksizim

Kayıtlı Üye
Eğer ki bağlama büyüsü yapıldı ise cinsel olarak da aşırı derecede istek olması gerekir diye düşünüyorum yine de site sahibi Uruma bir bakım yaptırın isterseniz.
Evet istek var, günde 7-8 kez düşünüyorum. Fakat asla böyle bir konuşma yapmadım. Cevabınız için teşekkür ederim.

nicksizim

Kayıtlı Üye
Eğer istemsizce aşırı kıskanma durumları ile beraber herhangi bir yerinizde ağrı vs var ise şüphelenebilirsiniz büyüden.
Evet, 1-2 günde bir ense kökü ağrısı, haftada 2-3 defa da el ayak titremesi, halsizlik ve mide bulantısı ara sıra da eş zamanlı olarak karın ve bel ağrısı oluyor. Gerçekten çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bağlamayı eski kayinvalidesi de yapmış olabilir ondan kurtulmak için. Baglama durumu yoksa bile ilişkinizde bağlılık değil bağımlılık var. Karşınızdaki kişi narsist olabilir eğer öyleyse bir an önce kurtulun. Yaşınız genç israf etmeyin değmeyen kişiler için vaktinizi, emeğinizi, sevginizi.. Dışarıda birçok kadın var size hak ettiğiniz şekilde davranacak. Dünyadaki tek kadın oymuş gibi davranmayın yoksa elinde kukla gibi oynatabilir.

nicksizim

Kayıtlı Üye
Bağlamayı eski kayinvalidesi de yapmış olabilir ondan kurtulmak için. Baglama durumu yoksa bile ilişkinizde bağlılık değil bağımlılık var. Karşınızdaki kişi narsist olabilir eğer öyleyse bir an önce kurtulun. Yaşınız genç israf etmeyin değmeyen kişiler için vaktinizi, emeğinizi, sevginizi.. Dışarıda birçok kadın var size hak ettiğiniz şekilde davranacak. Dünyadaki tek kadın oymuş gibi davranmayın yoksa elinde kukla gibi oynatabilir.
Söyledikleriniz çok mantıklı, davranışları ben narsistim diyor. Bir yanım bırak diyor, diğer yanım ne kadar ritüel bulursan döndürmek için yapmaya çalış diyor. Yapmamak için kendime engel olmaya çalışıyorum. Yabancı birinden böyle şeyleri duymaya ihtiyacım varmış çok teşekkür ederim.

emre0654

Kayıtlı Üye
Yalnız arkadaşta bağlama varsa ne yaparsa yapsın dünyadaki tek kadın oymuş gibi gelir. En azından bende öyleydi.

nicksizim

Kayıtlı Üye
Yalnız arkadaşta bağlama varsa ne yaparsa yapsın dünyadaki tek kadın oymuş gibi gelir. En azından bende öyleydi.
Bir marketteki kasiyer kadın, hoş geldiniz dese hoş buldum diyemez oldum. Çıkarken hep kolay gelsin derdim, diyemez oldum. Demek istiyorum saygıdan dolayı fakat dilim bağlanıyor. Hayatımda en son 12 yaşımda ağladım. Şimdi ise evde ağlayamıyorum, her gece arabayı tenha bir yere çekip bağıra bağıra ağlıyorum. En son 2 sene önce birlikteliğim oldu, aldatıldım ve bitti. O günden sonra 30'lu yaşlara kadar tövbe dedim. Nasıl oldu bu noktaya geldim hiçbir fikrim yok, ikilemde kaldım bağlama olup olmamasında. Sayenizde biraz daha karamsar olmaya başlıyorum. İyi ki varsınız.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Söyledikleriniz çok mantıklı, davranışları ben narsistim diyor. Bir yanım bırak diyor, diğer yanım ne kadar ritüel bulursan döndürmek için yapmaya çalış diyor. Yapmamak için kendime engel olmaya çalışıyorum. Yabancı birinden böyle şeyleri duymaya ihtiyacım varmış çok teşekkür ederim.
Narsistse arkana bakmadan kaç süreç uzarsa dönüşün zor olur. Yılların çöp olur. Urum bakım yapsın da ona göre bir yol çizersin.

emre0654

Kayıtlı Üye
Bir marketteki kasiyer kadın, hoş geldiniz dese hoş buldum diyemez oldum. Çıkarken hep kolay gelsin derdim, diyemez oldum. Demek istiyorum saygıdan dolayı fakat dilim bağlanıyor. Hayatımda en son 12 yaşımda ağladım. Şimdi ise evde ağlayamıyorum, her gece arabayı tenha bir yere çekip bağıra bağıra ağlıyorum. En son 2 sene önce birlikteliğim oldu, aldatıldım ve bitti. O günden sonra 30'lu yaşlara kadar tövbe dedim. Nasıl oldu bu noktaya geldim hiçbir fikrim yok, ikilemde kaldım bağlama olup olmamasında. Sayenizde biraz daha karamsar olmaya başlıyorum. İyi ki varsınız.
Ben de aynı durumdaydım sebepsiz yere kıskanıyordum ağlama noktasına geliyordum duygusal ve cinsel olarak da aşırı derecede ilgi duyuyordum. Uruma bakım yaptırdım büyü olduğu ortaya çıktı. Bence siz de Uruma baktırın ve büyü var ise bozdurun. Kendisi gerçekten iyi bakıyor büyü var ise ne amaçla yaptığı, niyeti vs ortaya çıkıyor.

nicksizim

Kayıtlı Üye
Ben de aynı durumdaydım sebepsiz yere kıskanıyordum ağlama noktasına geliyordum duygusal ve cinsel olarak da aşırı derecede ilgi duyuyordum. Uruma bakım yaptırdım büyü olduğu ortaya çıktı. Bence siz de Uruma baktırın ve büyü var ise bozdurun. Kendisi gerçekten iyi bakıyor büyü var ise ne amaçla yaptığı, niyeti vs ortaya çıkıyor.
Çok geçmiş olsun, birkaç bildiğim kişi var fakat uçuk ücret talep ediyorlar. Nasıl bakım yaptıracağım bilmiyorum. Sizin ilk zamanlarınız nasıl başlamıştı? Özel değilse dinlemek isterim.

emre0654

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun, birkaç bildiğim kişi var fakat uçuk ücret talep ediyorlar. Nasıl bakım yaptıracağım bilmiyorum. Sizin ilk zamanlarınız nasıl başlamıştı? Özel değilse dinlemek isterim.
Ben bana büyü yapan kişiyi fazla tanımazdım sadece uzaktan biliyordum. İlk başlarda birden bire anlam veremediğim şekilde aklıma gelmeye başladı ve duygusal olarak bağlanmaya başladım ve daha sonraları tamamen bağlanmıştım. Sürekli düşünüyordum aşırı şekilde aşk duygusu oluşmuştu. Kendisi benden neredeyse 20 yaş büyük ve neden böyle şeyler oluyor diye soruyordum kendime. Sonra bel ağrısı ve mide bulantısı başladı orada bir şüphelendim ve bakım yaptırdım büyü olduğu ortaya o zaman çıktı. Urum baktı ve amacının ilgi ve cinsellik olduğunu söyledi.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch

nicksizim

Kayıtlı Üye
Ben bana büyü yapan kişiyi fazla tanımazdım sadece uzaktan biliyordum. İlk başlarda birden bire anlam veremediğim şekilde aklıma gelmeye başladı ve duygusal olarak bağlanmaya başladım ve daha sonraları tamamen bağlanmıştım. Sürekli düşünüyordum aşırı şekilde aşk duygusu oluşmuştu. Kendisi benden neredeyse 20 yaş büyük ve neden böyle şeyler oluyor diye soruyordum kendime. Sonra bel ağrısı ve mide bulantısı başladı orada bir şüphelendim ve bakım yaptırdım büyü olduğu ortaya o zaman çıktı. Urum baktı ve amacının ilgi ve cinsellik olduğunu söyledi.
Film gibi olaymış, yaşını başını epey almış birisi cahil gibi hareket etmiş yazık gerçekten. Çok şükür atlatmışsınız.
İçiniz sıkılıyorsa vardır bir durum varlıklar sıkıntı verir..
Burdan alabilirsiniz danışmanlık..

Çok teşekkür ederim, en kısa sürede almaya çalışacağım.

Vanilia

Kayıtlı Üye
23 yaşında, üniversiteli, yazılımcı gencin düştüğü aşka bak. Bana kızmayın ama oğlum olsaydınız kahrolurdum.
Resmen harcanıyorsunuz, yazık etmeyin kendinize de, masum duygularınıza da.
Kadını arzulasanız bile, masum duygularla da seviyorsunuz.

Kadının boşanmış, çocuklu, yaşı büyük vs olması mesele değil. Sizden götürüyor, zarar veriyor.
Ne kadının erkeğe bunu yapmasını doğru buluyorum, ne erkeğin kadına. Yazıktır.
Kimse kendine köpek aramasın.

nurumm

Kayıtlı Üye
Ben böyle herşeyi bağlanmaya yada büyüye bağlayan bir insan değilimdir açıkcası eğer durumunuzda bağlanma yapıldıysa bozdurursunuz bi şekilde de eğer bağlama değilse bu da ayrı bi sorun.23 yasında bir insanın daha hayat yeni başlıyor birçok insan tanıyacaksınız seveceksiniz sonra o duygular bitecek isteyerek ya da mecbur kalarak zor bi süreç.Çok bi ücreti yok urum tek seans da bakıyor baktırmanızda fayda var.