Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İlk defa böle bişi duydum gerçektendede çok şaşırdım forumun hepsini okudum sizden ricam konuyu açan arkadaşı çok fazla korkutup panikletmeyin zaten kendiside çözüm yolunu bulmuş umarım kötü bir sonuçla karşılaşmaz dün mussallat filmini izlemiştim şimdide tesadüfen bu yazıları gördüm çok korkuyorum muskamda var ama dün muska üzerimdeydi boynumda duruyordu filmi izledikten sonra bi baktım ipinden çıkmış bilgisayın üzerine düşmüş bi tesadüfmü diye çok düşündüm belkide ben abartıyorum uzun oldu kbakmayın

Yok artık korkmamı gerektirecek birşey yok artık onu kontrol altına alabiliyorum ve isteklerimi yaptıracağım . karşılıksız olarak . Sanırım sizin yaşadığınız olay psikolojikdir kendinizi şartlandırmış olmalısınız o korkularınızı bilir belki oda yapmış olabilir .

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Gizlimamedim eger varlıktan kurtulmak istiyorsan bana yönlendir bu forumu düşün bana cevap yazan cem isimli kişiyi rahatsız et de bana yolla senide onuda kurtaralım

Teşekkür ederim artık gerek yok nasıl kontrol edebileceğimi biliyorum artık istersem onu def ederim istersem kölem olur.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Bnide hep rahatsız ediyorlardı fısıltı şeklinde duyardım sanki ama hep dua ederdim hiç böyle bi deneyimim olmadı. olacak olsa heralde bayılır kalırım :)

Sizdeki daha güçsüz bir varlık sanırım bunun öyle bir olayı yok istersen giderim diyordu bana . 72. demondan barbatosmuş asil dük diye geçiyor kral aynı zamanda yanında ordusuyla geziyor felan çok güçlü bir komutan benimki sizdeki çocukca bir cinni sanırım.

ReviL

Kayıtlı Üye
İfritler Demondur.

Yani Demonlarda Birer İfrit

ecz55

Kayıtlı Üye
Aramızda geçen konuşmaları zaten paylaşacağım konu içerisinde tüm üyeler okuyabilecekler.

yok hani bu aralar işler hep tersine gidiyor da en azından neden böyle gidiyor bana bir musallat mı var merak ediyorum? tabi sizin bu andaki amaçlarınız biraz farklı ama işte fırsat olursa dedim.Allah a emanet olun.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
yok hani bu aralar işler hep tersine gidiyor da en azından neden böyle gidiyor bana bir musallat mı var merak ediyorum? tabi sizin bu andaki amaçlarınız biraz farklı ama işte fırsat olursa dedim.Allah a emanet olun.

Yanlış anlaşılmak istemiyorum size yardımcı olmak isterim elbet bu işi ticarete dökenler var o yüzden yardımcı olamayacağım burada deneyimimi paylaştım sadece anlayış göstereceğinizi umuyorum.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
en son keriyr cin daveti yaptım onlarda ifrit.Hz.süleymanın şifresinden
geldiler.1 dua okudum , bir daha yaklaşamadılar.
4 taneden fazlada sufli cin yakmışlığım var.

Size tavsiyem :
Kalp nuru
Ruh gücü
ve kuvvetinizi arttırın.

sizin yanınızda durmaya bile cesaret edemiyor.
çünkü Allah nefesinden insanın ruhuna üflemiş.
biz Allahın bir nurunu taşıyoruz.
zikir yaptıkca o nur
büyür.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
en son keriyr cin daveti yaptım onlarda ifrit.Hz.süleymanın şifresinden
geldiler.1 dua okudum , bir daha yaklaşamadılar.
4 taneden fazlada sufli cin yakmışlığım var.

Size tavsiyem :
Kalp nuru
Ruh gücü
ve kuvvetinizi arttırın.

sizin yanınızda durmaya bile cesaret edemiyor.
çünkü Allah nefesinden insanın ruhuna üflemiş.
biz Allahın bir nurunu taşıyoruz.
zikir yaptıkca o nur
büyür.

Artık abdestsiz gezmiyorum benden istediği tavizleride vermiyorum kitabım geldi orada nasıl kovacağımda ayrıntılı bana yaklaşamaz bile korunma ritüelleri var çünkü orada gayet açıklayıcı akşamki davette uygulayacağım .

ecz55

Kayıtlı Üye
Yanlış anlaşılmak istemiyorum size yardımcı olmak isterim elbet bu işi ticarete dökenler var o yüzden yardımcı olamayacağım burada deneyimimi paylaştım sadece anlayış göstereceğinizi umuyorum.

işte ticarete dökmediğiniz için demiştim.kolaygelsin.yinede saolun.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
davetten sonra şunlarıda oku :

-Bakara suresi
-Ayetel kürsi
-İhlas
-Nas
-Felak
-Fatiha

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
işte ticarete dökmediğiniz için demiştim.kolaygelsin.yinede saolun.

İnsanlar yanlış anlayabilir gerçekten bu konuyu suistimal eden farklı insanlar var konuya gölge düşmesini istemiyorum ben bunu iş olarak yapmıyorum çok şükür gayet iyi bir işim var böyle hokkabazlıklara gerek yok diye düşünüyorum. Ama yardımcı olmak çok isterdim kusura bakmayın.

andrah

Kayıtlı Üye
Kitaptaki ilimle onu kölem bile yapabilirim demişsiniz,ancak şöyle bir olasılık var gibi..
sizonu köleniz haline getirdiğinizde onun tebâsındaki prensler(vb) size baş kaldırırda efendilerini kurtarmak için size zarar verebilirler.

Akşam Allah yardımcınız olsun inşallah herşey iyi gider.

Cem

Kayıtlı Üye
ecz55 dostum tüm sektörlerde işler dipte şu secimler geçsin açılır diye bekliyoruz dert etme cin musallatı falan zannetmiyorum işlerde bereket için sana vaka suresini öneririm Allah hayırlı işler versin

ReviL

Kayıtlı Üye
Vaka Suresi Zenginlerin Suresidir.

Bereket İçin Okumanızı Öneririm

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kitaptaki ilimle onu kölem bile yapabilirim demişsiniz,ancak şöyle bir olasılık var gibi..
sizonu köleniz haline getirdiğinizde onun tebâsındaki prensler(vb) size baş kaldırırda efendilerini kurtarmak için size zarar verebilirler.

Akşam Allah yardımcınız olsun inşallah herşey iyi gider.

Kitapda ayrıntılı ele olarak alıyor olabilecekler almam gereken önlemler çok eski bir kitap satışı yok zaten el altından zar zor buldum hatırla gönülle. Daveti akşama bırakmayacağım şimdi yapmayı düşünüyorum sonuçları ve aramızda geçen konuşmaları burada belirteceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...