Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

turco

Kayıtlı Üye
ilk mesajım bu gizlimabedim bir soru ufacık bir soru soracağım sana NEDEN ? NEDEN Uğraşıyorsun merakmı adı yoksa hayatına birşeyler katmakmı nedir?

ecz55

Kayıtlı Üye
peki ilk çağırmanızda tütsü filan yakmış mıydınz ve riyazete girdiniz mi?
bende riyazete çok takılıyorum:D

klaus89

Banlı Kullanıcı
Zarar görmemenize sevindim benim anlamadığım size gelen varlığın yanında 2 tane daha olduğunu söylemiştiniz onlar size saldırmadılar mı ?

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
peki ilk çağırmanızda tütsü filan yakmış mıydınz ve riyazete girdiniz mi?
bende riyazete çok takılıyorum:D

Sanırım bu sıradan bir kulak daveti değil bu sapkın ifritlerin geldiği bir davetmiş bu konuyu parapsikoloji konusunda uzman arkadaşlarlımla değerlendirdim. Riyazat felan gerektirmiyordu . Tütsü içerisinde yok siz sanırım yavaş yavaş tariflere bakıp benim kullandığım daveti çıkarmaya çalışıyorsunuz yapmayın :) tecrübe edilen kötülükleri bir daha tecrübe etmek kadar gaflete düşmek olmaz.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Zarar görmemenize sevindim benim anlamadığım size gelen varlığın yanında 2 tane daha olduğunu söylemiştiniz onlar size saldırmadılar mı ?

2 ilk baştaki rakam sonradan 3 oldu değişiyor sürekli o yanındaki varlıklar prensleri ve ordusu koruma gibi birşey sanırım . Hayır kralları benimle anlaşma yapacak saldırırlarmı ? saldırmadılar ama çok ürkütücü baktıklarını söyleyebilirim.

ReviL

Kayıtlı Üye
2 ilk baştaki rakam sonradan 3 oldu değişiyor sürekli o yanındaki varlıklar prensleri ve ordusu koruma gibi birşey sanırım . Hayır kralları benimle anlaşma yapacak saldırırlarmı ? saldırmadılar ama çok ürkütücü baktıklarını söyleyebilirim.

2Side Birbirinden Güçlü Demon.

Aman Dikkat Edin Siz Gene Kendinize :)

klaus89

Banlı Kullanıcı
Peki istediğinize ulaştınız ne kadar emrinizde tutmayı düşünüyorsunuz

ecz55

Kayıtlı Üye
Sanırım bu sıradan bir kulak daveti değil bu sapkın ifritlerin geldiği bir davetmiş bu konuyu parapsikoloji konusunda uzman arkadaşlarlımla değerlendirdim. Riyazat felan gerektirmiyordu . Tütsü içerisinde yok siz sanırım yavaş yavaş tariflere bakıp benim kullandığım daveti çıkarmaya çalışıyorsunuz yapmayın :) tecrübe edilen kötülükleri bir daha tecrübe etmek kadar gaflete düşmek olmaz.

:) benim de az çok bilgim var cin çağırmak gibi gaflete de düşmedim çok şükür.sadece sordum çünkü merak ettim!

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Afedersiniz ama ben burada ilahlık taslayacak değilim size cinlerimi yollarım şunu şunu yapayım diyemem somut kanıt istiyorsanız yukardakine bakın o herşeye muktedirdir.

Anlıyorum.. Somut kanıt derken yani herkese kanıtlayacak şekilde forumdan isteyen birinin hakkında bir şeyler sorabilirsiniz bir dahaki ritüelinizde ve bunu yazarsınız sonuçta bunu kasdetmiştim. Ayrıca anlatılanlar doğa üstü konular ve insanın sınırlarını zorlayan konular inanan ve inanmayanlar mutlaka olacaktır. Ben inanmamayı seçiyorum ve size saygı duyuyorum. Başarılar..

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
2Side Birbirinden Güçlü Demon.

Aman Dikkat Edin Siz Gene Kendinize :)

İyi dileklerin için teşekkür ederim kitapta korunma ritüelleri mevcut ve abdestsiz gezmiyorum artık bana birşey yapamazlar onlar korksun benden.

Peki istediğinize ulaştınız ne kadar emrinizde tutmayı düşünüyorsunuz

İnsan oğlu bu istekleri hiç bitmez ama duruma göre bakacağım kesin birşey söyleyemem.

sir7634

Kayıtlı Üye
Burada kendimde dahil olmak uzere bazi arkadaslarin supheleri oldugunu goruyorum...Hatta okuyan bi cok arkadasin inanmiyorum mumkun degil diye soylemlerinin de oldugu az da olsa tahmin edebiliyorum Sevgili gizlimabedim kimseye birsey ispatlamak zorunda degilsin saatlerdir buraya bu kadar sey yazdigina gore dogruluk payi vardir ama yinede insan supheye dusmuyor degil kelimenin basinda yazddigim gibi ispat etmek zorunda degilsin ama kend icimdeki supheden tamamen kurtulmak icin ben su an nerdeyim ve ne is yapiyorum...bana soyleyebilirmisin

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Burada kendimde dahil olmak uzere bazi arkadaslarin supheleri oldugunu goruyorum...Hatta okuyan bi cok arkadasin inanmiyorum mumkun degil diye soylemlerinin de oldugu az da olsa tahmin edebiliyorum Sevgili gizlimabedim kimseye birsey ispatlamak zorunda degilsin saatlerdir buraya bu kadar sey yazdigina gore dogruluk payi vardir ama yinede insan supheye dusmuyor degil kelimenin basinda yazddigim gibi ispat etmek zorunda degilsin ama kend icimdeki supheden tamamen kurtulmak icin ben su an nerdeyim ve ne is yapiyorum...bana soyleyebilirmisin

Katılıyorum.. Ve doğal olarak hak veriyorum. Bunu bir ritüelle yapıp veya zamanla bir şekilde yapıp cevaplarsan şüphelerimizi giderebilirsin teşekkürler.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Anlıyorum.. Somut kanıt derken yani herkese kanıtlayacak şekilde forumdan isteyen birinin hakkında bir şeyler sorabilirsiniz bir dahaki ritüelinizde ve bunu yazarsınız sonuçta bunu kasdetmiştim. Ayrıca anlatılanlar doğa üstü konular ve insanın sınırlarını zorlayan konular inanan ve inanmayanlar mutlaka olacaktır. Ben inanmamayı seçiyorum ve size saygı duyuyorum. Başarılar..

Aşşağıdaki yorumum sizin içinde geçerli

Kendiniz söylemişsiniz kimseye birşey ispat etmek durumunda değilsin burada itham ediliyormuşum gibi hissettim inanan inanır inanmayanı zorla inandırmaya çalışmıyorum ve bu tecrübemi paylaşmamın sebebi bu işlere meraklı insanların meraklarını gidermek aydınlatmaktı .

sir7634

Kayıtlı Üye
Katılıyorum.. Ve doğal olarak hak veriyorum. Bunu bir ritüelle yapıp veya zamanla bir şekilde yapıp cevaplarsan şüphelerimizi giderebilirsin teşekkürler.

En azindan herkesin gozu onunde forumda bir ispat cok onemli diye dusunuyorum... anne adim dogum tarihim dahil ozelden degilde buradan paylasabilirim problem degil icimde gizlimabedim e karsi yuzdelik olarak inanc var beni yanlis anlama ama o ufak da olsa soru isaretinin bende dahil herkesin kafasindan kalkmasi acisindan ispat etmek en iyisi diye dusunuyorum

klaus89

Banlı Kullanıcı
Ben inanıyorum ve konuya yazmayı devam etmenizi istiyorum takip ediyorum bu konuyu

sir7634

Kayıtlı Üye
Aşşağıdaki yorumum sizin içinde geçerli

Kendiniz söylemişsiniz kimseye birşey ispat etmek durumunda değilsin burada itham ediliyormuşum gibi hissettim inanan inanır inanmayanı zorla inandırmaya çalışmıyorum ve bu tecrübemi paylaşmamın sebebi bu işlere meraklı insanların meraklarını gidermek aydınlatmaktı .

Kesinlikle sana katiliyorum tabii ki ispat etme zorunlulugun yok seni itham etmek hem kabalik hemde ayip olur ama madem sayfalarca yaziyorsun bunun ispatlanmasi icin ufakda olsa bir test hem senin hemde bu forumdaki herkesin daha saglikli dusunmesine vesile olacakdir...Eger kirdiysam kusuruma bakma sakin asla itham etmek istemem seni

AphraeL

Kayıtlı Üye
En azindan herkesin gozu onunde forumda bir ispat cok onemli diye dusunuyorum... anne adim dogum tarihim dahil ozelden degilde buradan paylasabilirim problem degil icimde gizlimabedim e karsi yuzdelik olarak inanc var beni yanlis anlama ama o ufak da olsa soru isaretinin bende dahil herkesin kafasindan kalkmasi acisindan ispat etmek en iyisi diye dusunuyorum

Anne adı, doğum tarihi gibi önemli bilgileri, bırakın forum sayfasında özelden bile paylaşmak yasaktır. Forumda yenisiniz, kurallara tekrar bir göz gezdirebilirsiniz..

Saygılar,
AphraeL

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
hem varlık çağırmakla o kadar uğraşan insan var..
biri çağırınca ona diyorki ; ben inanmıyorum..e sende uğraşıyorsun
(genel konuşuyorum)
söylediklerinin hepsine baktım doğru çıktı.

Kral dedi doğru.Tipleri doğru.Askerleri doğru.İsmi doğru.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...