Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkangels

Banlı Kullanıcı
Teşekkürler gizlimabedim merakla bekliyoruz...

ikra

Kayıtlı Üye
sadece bir goole da bir dua aratmıştım ve bu siteye rastladım, okuduklarıma inanamıyorum, meğer dünyadan haberim yokmuş, merakla bekliyorum davetin sonucunu :0

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Daveti gerçekleştirdim kitapdan öğrendiğim ilimle onu bana itaat etmeye zorladım verdiği tepkiler ve aramızda geçen konuşmalar şöyle gerçekleşti . Bir kaç arkadaşımızın sormasını istediği soruları yönelttim önce umarım atladığım soru yoktur. Atladığım soru varsa bir daha ki davette telafi edeyim inş.

Ben : Yaduris geldinmi ( burada daveti yaptığım an elektronik cihazlarda dalgalanmalar olur oradan anlıyorum geldiğini )

Yaduris : keh keh keh ( gülüyor genelde böyle tepki verir geldiğinde )

Ben : Sana soru soracağım .

yaduris : sorasınnn ( bastırarak söylüyor burasını bir yılan gibi)

Ben : sen bana aşıkmı oldun ?

yaduris : birden göründü bir masa gibi birşey var onun yanında prensleriyle belirdi . yüzü çok güzel ama anlatamam mavi gözlü kafasında taç var bir demonu bu kadar beğenmem allahım sen aklıma mukayet ol .. ) gülümser bir bakışı vardı ama yanındaki prensleri korkutucu bakıyorlardı. cevap vermedi sadece gülümsedi.

ben : o zaman bana aşıksın ama sen bir ifritsin insana aşık olmak demek ne demek azarlar bir tavır koydum.

yaduris : sen çok tehdit kar konuşuyorsun ben kudretli barbatosum !

ben : bana tehdit eder bir şekilde konuşma seni istersem kül ederim o ilimi öğrendim artık tavizler vermeyeceğim sana !! anladınmı beni vermeyeceğim ..

yaduris : ben beni yakmakdan söz ediyorsun ? keh keh keh ! birden odanın sol tarafına ışınlandı elinde elma gibi birşey vardı onu havaya atıyor tutuyor çok rahattı.

ben : bak ben müslümanım ve sen benden tavizler istiyorsun dinimden ibadetlerimden .. bunun sonu yok ve bundan hiç hoşnut değilim artık isteklerini yapmayacağımı bilesin .. abdestsiz gezmiyorum artık !!

ben : bana zarar veremessin bunuda böyle bil .

yaduris : o zaman isteklerinin olmayacağını bilesiiin

ben : isteklerimde olacak tavizlerde vermeyeceğim istediklerimi yapmadığın her davette sana azap edeceğim ;) bu ilmi biliyorum .

yaduris : bir kralı köle yapmak istiyorsun öylemi ? unutma kralların orduları vardır intikaam intikaam alırlar . ben kral barbatossa öfkem dağları harlar !! karşılıklı istekler devam etmeli yoksa ... ( burada uzun bir sessizlik oldu yanındaki varlıklar prensleri telaşlandılar ordan oraya gidiyorlardı ne yapacağını bilemez bir vaziyette krallarını tehdit etmiştim ! )

ben : öğrendiğim ilmi uygulamanın vakti geldi dedim ve sözleri söylemeye başladım la ... haraj ... na .... ummi .... . .... ..... ..... ...... sözleri veremiyorum ona isteklerimi yaptırmak için itaat etmesi için söylediğim sözlerdir .

yaduris : uuuhaarrrraaanaa ıntekee VALEFOR VALEFOR VALEFOR ( burada çığlık atıyor VALEFOR diye birini çağırıyor sanırım oda 72 demondan bir varlık söylediği sözler tam anlamıyla bu olmaya bilir çünkü fısıltı gibi geliyordu ardından çok tiz bir ses sonra kükrer bir ses oldu yani yanlıs yazmıda olabilirim ama bunun mukabilinde sözler söyledi volefor sözünü çok net duydum kükrer gibi söylüyordu .. )

ben : artık benim emrimdesin ! yapmadığın her bir isteke azap edeceğim sana bu sözlerle anlıyormusun beni prenslerinde umrumda değil gerekirse onlarıda kül ederim !!

yaduris : masanın üzerine oturur gibi durdu yanında prensleri susmuştu . peekii peeki dedi !

ben : şimdi senden istediğimi yapacaksın !

yaduris : peeki !!

ben : ayşe xxx nerede ? ( soy isimini vermedim ayşe bizim bir arkadaşımız ailesinden bunalıp ve sevdiği çocuğa kaçmıştı bizde haber alamıyorduk )

yaduris : anne ve babasının adı nee ? ( buna benzer bir soru sordu )

ben : adem babanın adı fikriye annesinin adı

yaduris : urla ! ( biz izmirde yaşıyoruz oda izmir içinde bir semt olan urladaymış )

ben : tam adresini istiyorum bulunduğu yere kadar

yaduris : haaaeettttttt haeeeetttt ( anlamadım burada bağırır bir sesle söyledi bunu )

ben : söyle !! azap etmemi istemiyorsan

yaduris : xxxx de 77 / 33 evde ( tam adresi verdi )

ben : doğru değilse seni kül edeceğim bilesin !

yaduris : doğruuuu doğruuuu

ben : tamam artık gidebilirsin .. ( daveti burada bitirdim gerekli korunma ritüellerini yaptıktan sonra kapadım daveti )

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
helal olsun :D :D :D
bu arada Valeforda başka bir kral

ReviL

Kayıtlı Üye
VALEFOR, Güçlü Dük, birkaç aslan kafasından oluşur. Kim hırsızlık yaparsa onlar yönetir. Wierus demiştirki aynı bir hırsız beyni vardır. Arkadaşça yaklaşır ve tuzaklar kurar.

:))))))))
Tavrını Koymussun :)

ikra

Kayıtlı Üye
ne yazacağımı bilemiyorum, sanırım doğru yazılanlar, eğer değilse hayal gücünüz fazla gelişmiş demektir. Cinlerin insanlara musallat olduklarını duydum ama bana hep safsata gibi gelirdi, hala inanamıyorum. İkna olmak mı istiyorum, yoksa olmamak mı istiyorum garip bir durumdayım şuan. Gizli mabedim o cine benim hangi ilde olduğumu sorarmısın?

ReviL

Kayıtlı Üye
Kimdir bu Valeford bilgi paylaşırmısın. En üstün varlık olarak insanı yaratmaış Allah c.c onlarda anlayacak bunu !

VALEFOR, Güçlü Dük, birkaç aslan kafasından oluşur. Kim hırsızlık yaparsa onlar yönetir. Wierus demiştirki aynı bir hırsız beyni vardır. Arkadaşça yaklaşır ve tuzaklar kurar.

Sanırım Yeterli :)

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci

Sanırım Yeterli :)

Teşekkür ederim paylaştığın için iğrenç bir varlık bu barbatos insan formunda görünüyor demek bu gelse aslan kafası felan .. neyse bana yaklaşamazlar korunma ritüellerini ve sözlerini biliyorum.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Ya bir şey söylemek istiyorum bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası. Yani inanmak istiyorum ancak inanamıyorum.. Gerçekten üzgünüm.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
işte kükret gibi ses geliyo diyosunya VALEFOR o.

6825.jpg

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Ya bir şey söylemek istiyorum bana pek inandırıcı gelmedi açıkçası. Yani inanmak istiyorum ancak inanamıyorum.. Gerçekten üzgünüm.

anlattıklarının hepsi doğru..

barbatos ve valefor 2 kralıda yenmiş işte :D

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci

Görüşünüze Saygı duyarım yorum yapmanız bile incelik teşekkür ederim. :)

işte kükret gibi ses geliyo diyosunya VALEFOR o.

6825.jpg

İğrençmiş bu ya barbatos yanında melek kalıyo :oops:

anlattıklarının hepsi doğru..

barbatos ve valefor 2 kralıda yenmiş işte :D

Teşekkür ederim destekleyici yorumun için :)

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Yani bana kurgu gibi geldi de neyse sorgulamak bana düşmez tabiki benim bu konularda çok fazla bilgim yok.. Ancak inanmayı isterdim somut bir şeylerle anlamayı isterdim merak ediyorum açıkçası.. sevgi ve ışıkla...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Yani bana kurgu gibi geldi de neyse sorgulamak bana düşmez tabiki benim bu konularda çok fazla bilgim yok.. Ancak inanmayı isterdim somut bir şeylerle anlamayı isterdim merak ediyorum açıkçası.. sevgi ve ışıkla...

Afedersiniz ama ben burada ilahlık taslayacak değilim size cinlerimi yollarım şunu şunu yapayım diyemem somut kanıt istiyorsanız yukardakine bakın o herşeye muktedirdir.

ReviL

Kayıtlı Üye
gizlimabedim flood olmasın ama

bende destek veriyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...