Bir pagan ile tanıştıktan sonra yaşadıklarım yardım lütfen?

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Eskiden yılan hikayesi diye bir dizi vardı. Nasıl itici nasıl gereksiz bir karakterdi başrolde oynayan adam anlatamam. Saçını geriye doğru jöleler parlak parlak gezerdi.. O dönemlerde bu saç modeli patladı. Sokakta yaşlısı genci herkes jöleli. Yani öyle bir reklam oldu ki bu jöle saçmalığı, jöle fiyatları arttı..

Tabiki bu saç muhabbeti, ülkenin kronik benzetme sanatı. Saçımı aynı yaparsam karakterim de benzer sanki düşüncesi. Oysa görüntü kirliliğinden öteye geçmeyen benzer kafalar atölyesi ! Top atsan sekmez yani. Yapışır kalır..

Her neyse, bendeki önyargı değil. Dokunduğumda yumuşak tel tel dağılan saç isterim. Elime yapışan kazık gibi bir kafa değil.

Biscolata erkekleri ince çizgimiz olsa da head and shoulders reklamlarının yeri paha biçilemez 😂
Aman bir süre erkek milleti benden uzak dursun. Biscolatası miscolatası gelsin istemiyorum :D

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
İsmin tolga 1.90 boy factoringde çalışıyorsun ve kadın düşürmek için modern sakallı taklidi yapıyorsun. Nasıl ete açlar bunlar ki hayret doğrusu. Yani yok şamanım yok rüyalar da sekerim diyeceğine bir kahve içebilir miyiz demek neden bu kadar zor? Yani adam yememiş içmemiş çalışmış bunun için. Manipüle ederek istismar ettiğin kadınla sevgili olunca ne kazandın acaba? Tolga sana burdan allah belanı versin demek istiyorum.
Şekerim sen de öküz tolga için nasıl yüksekteysen ruh hastası manipülasyon da master yapıp boyut atlar hale gelmiş. Elinde kanıt varsa kullanabileceğin şikayet et bu modern dolandırıcı sapığı. Yemin ederim bu ülkede insanlık neden bu kadar kalitesiz..

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
İsmin tolga 1.90 boy factoringde çalışıyorsun ve kadın düşürmek için modern sakallı taklidi yapıyorsun. Nasıl ete açlar bunlar ki hayret doğrusu. Yani yok şamanım yok rüyalar da sekerim diyeceğine bir kahve içebilir miyiz demek neden bu kadar zor? Yani adam yememiş içmemiş çalışmış bunun için. Manipüle ederek istismar ettiğin kadınla sevgili olunca ne kazandın acaba? Tolga sana burdan allah belanı versin demek istiyorum.
Şekerim sen de öküz tolga için nasıl yüksekteysen ruh hastası manipülasyon da master yapıp boyut atlar hale gelmiş. Elinde kanıt varsa kullanabileceğin şikayet et bu modern dolandırıcı sapığı. Yemin ederim bu ülkede insanlık neden bu kadar kalitesiz..
Eğer ona attığım sinirimden küfür ettiğim mailler olmasaydı.Ben çoktan ailesi ile konuşmuştum.Çünkü bana annesinin ses kayıtlarını atıyordu.Ve biz konuşurken böyle paranormal olaylar olduğunda ailesi de bizi arkadan dinliyordu. Yani şöyle bir şey oldu anlatayım : Gecenin 3 ünde ailesi bunun kılığında varlık görmüşler evden çıkıyormuş babası oğlum nereye bu saatte dediğinde kapıyı kapatıp cevap vermeden gitmiş.Neyse ailesi kalkmışlar salona gitmişler bir bakmışlar bu orada oturuyor.Neyse sonra ben veya o beni aradı hatırlamıyorum biz konuşurken ailesinin yanında bunu anlattı. Eee tabi o zamanki bunun her dediğine inanan saf ben benim yüzümden ailenin de huzuru kaçtı dediğimde ailesi arkadan : Yok kızım biz zaten uyanıktık diye cevap verdiler.Bilmiyorum ailenin de bu işte parmağı varsa veya oğullarının böyle yapmalarını hiçbir şekilde umursamıyorlarsa. Mahşerde onlarında yakasında olacak ellerim bu kadar diyorum. Bir de kadın gayet torunu ile ilgilenen oynayan bir babaanne. Kardeşleri vs de kendi halinde sürekli.Babasının kitapları bile var satılan öğretmen adam muhasebe öğretmeni.İnanın bilemiyorum kafamı çok karıştırdılar.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Bir de elimde bir şey yok ki. Ne diyerek şikayet edeceğim bu adamı? Kanmasaydın derler güler geçerler. En son 2020 Ağustosta telefon ile konuşmuşuz. Eski telefonumu da kullanmıyorum artık. Önceki maillerini de sildim attım hep.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Ben kadın düşürmek için değil de artık nasıl iğrenç bir inanışı vs varsa, beni bir şeyler için kurban ettiğini düşünüyorum. Böyle insanlar ile dalga geçen pagan grupları bile varmış çıldırtıp belki de eğlenmek istedi kendince. Zaten aynı şehirde olsaydık hiçbir bahanesi olmayacağı için asla beni seçmezdi.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Bir de bana ergendik ikimizde hep güldük geçtik diye yalan sallıyor. İnanın 1 sene şahit olsanız ilişkimize bu adama siz de şaşardınız.Bazı şeyleri sen benden uzaklaş diye bile uydurdum diyor ama külliyen yalan. Beni etkilemek için yaptı korkayım onunla birlikte olmaya mecbur kalayım diye.Bir de selamın aleyküm diye selamlaşanlara kahkaha atan adam şimdi bana inşirah suresini oku 2 ay boyunca haşa Allah'tan üstün değilsem sana iyi gelmemesi için hiçbir sebebi yok diyor. Benim bu adam yüzünden rüyalarım bile zihnimden ötürü çok kötü ve berbat. 4 senedir çekiyorum bunu. Bir de komik olan ruh dağıtıyorum şöyle böyle diye iddia eden bir adamın haşa Allah'tan üstün değilsem demesi ayrı bir trajikomik.

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Aklıma bir abi geldi.Sesler duyuyordu.Onun gibi bir arkadaşım daha vardı ama bu dayı telepatik bağlantıyı yanlış anlamış.Yurtdışından bağlanıyorlardı.Diğer arkadaşımın duyduğu sesler yurtdışı kökenliydi.
Arapça haberleri okur sesli şekilde tekrarlardı.Neden yapıyosun dediğimde hediye gönderiyorlar diyordu.Garip.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Aklıma bir abi geldi.Sesler duyuyordu.Onun gibi bir arkadaşım daha vardı ama bu dayı telepatik bağlantıyı yanlış anlamış.Yurtdışından bağlanıyorlardı.Diğer arkadaşımın duyduğu sesler yurtdışı kökenliydi.
Arapça haberleri okur sesli şekilde tekrarlardı.Neden yapıyosun dediğimde hediye gönderiyorlar diyordu.Garip.
Evet.Ömrümde ilk defa duyuyorum ben de ama inanırım. Bu dünyada evrende çeşit çeşit olaylar durumlar var çünkü.

Efgan

Kayıtlı Üye
Haklısınız.Lütfen çocuklarımıza zaman ayıralım, sahip çıkalım.İletişim kuralım.

rima vita perfetto

Kayıtlı Üye
Enerji alanınıza girmiş ve kendince işlem yapmış. Arkadaşınıza uyguladım dediğiniz medi çalışmasinda arkadaşınızin gördüğü vizyonlar ve sesler de sizin enerjinizden beslendiği için olmuştur. Biliyorsunuz dur ki auralarimiz etkileşim halinde. Siz daha fazla etkileşime girdiğiniz için yaşadığınız özellikler ona da yansımış. Aura etkilenmeleri 2-3 gün sürer. Enerji vampirleri çok fazla. Ve kime hizmet ettikleri malum. Benim size naçizane tavsiyem ; Kefh süresini okuyun ve dinleyin. Her gün açın yüksek sesle dursun. Acikken de müsait olup dinlemeye çalışın. Ve dediği gibi niyet ederek inşirah süresini okuyun. Kendinizi Allah'ın himayesine emanet edin. Umuyorum ki zamanla düzelecektir.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Enerji alanınıza girmiş ve kendince işlem yapmış. Arkadaşınıza uyguladım dediğiniz medi çalışmasinda arkadaşınızin gördüğü vizyonlar ve sesler de sizin enerjinizden beslendiği için olmuştur. Biliyorsunuz dur ki auralarimiz etkileşim halinde. Siz daha fazla etkileşime girdiğiniz için yaşadığınız özellikler ona da yansımış. Aura etkilenmeleri 2-3 gün sürer. Enerji vampirleri çok fazla. Ve kime hizmet ettikleri malum. Benim size naçizane tavsiyem ; Kefh süresini okuyun ve dinleyin. Her gün açın yüksek sesle dursun. Acikken de müsait olup dinlemeye çalışın. Ve dediği gibi niyet ederek inşirah süresini okuyun. Kendinizi Allah'ın himayesine emanet edin. Umuyorum ki zamanla düzelecektir.
Artık ne yaptı ise bilmiyorum gördüğüm rüyalar bile daha anlamlaştı ve hepsi bir bir çıktı. Bu da mı yaptığı işlemle ilgili sizce? Bazen olmayacak rüyalar da görüyorum ama onlar da beni korkutuyor ya doğru çıkarlarsa diye? Durugörü olayları da yaşadım hep.