Bir pagan ile tanıştıktan sonra yaşadıklarım yardım lütfen?

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Hayır konuştuktan sonra bir çekilme olmuyordu.Ama bana şu en başta yaptırdığı nefes çalışmasından sonra kendimi günlerce yorgun hissettim. Bir kişinin aurasını gördüm sokaktayken. İnsanların arasında yürürken rüya aleminde gibi hissediyordum yapayalnız böyle. Sanki evler bile gerçekte değilde rüyada gibi geliyordu.
Biraz daha bu kişinin özelliklerini tanımlayabilir misiniz spesifik özelliklerini merak ediyorum. Görüntülü konuşmalarda ne konuşuyordunuz mesela veya sizden herhangi bir talebi oluyor muydu? Kaç yaşındaydı? Dış özellikleri nasıldı?
güneş enerjisinden beslendiğini söylüyor muydu? Bahsettiğiniz kişinin ne olduğu hakkında bir fikrim var ama daha çok örnek vermeniz gerek

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Herkes beslenmez mi güneşten? Merak ettim fikrinizi...
Bilimsel olarak evet aslında hepiniz güneş enerjisi ile besleniriz.Yediğimiz yemekten tutun içtiğimiz suya kadar bu güneş enerjisini dönüştürüz. Ama bu bahsettiğim varlıklar bu dediğim güneş enerjisi tam olaral yiyecek,içeceklerden almıyorlar. Belli maji çalışmaları ile güneşten alabildikleri en yüksek verimi almaya çalışıyorlar. Tıpkı bir enerji vampiri gibi güneşin enerjisini alıyorlar ve istekleri doğrultusunda yönlendiriyorlar. Böylelikle tanrı katına eriştiklerini iddia ediyorlar. Majisyenlerim bir kısmı karanlık enerjiden beslenirken(insanların enerjisini emiyorlar) diğer kısmı ise güneş enerjisiyle beslenirler.

Şiron

Kayıtlı Üye
Şöyle bir sorun da var. Ben bahsettiğim bu medite olma çalışmasını merak edip arkadaşıma aynısını yaptırdım. Benim iki gözümün ortasına 30 saniye baktı yeşil enerjileri o da gördü.Sonrasında nefes çalışmasını birebir yaptırdım. Sonra o da benim gibi uyku ile uyanıklık arasında bazı sesler duydu tanıdıklarının. 1 günlüğüne ışıkları parlak gördü o da. Ve daha da tuhaf olan uykuya dalma evresinde durugörü şeklinde benim eski sevgilimin yüzünü gözünün önünde çok net bir şekilde görmüş hem de onun en sevdiği deri ceketi ile ve kız arkadaşımın onun deri ceketinden hiçbir şekilde haberi yoktu.Benimle ve eski sevgilimle ilgili rüyalar da görmeye başladı ama sonradan bu durumlar geçti.
Anlatmış olduğunuz durumlar da woow , entarasanmış diyecek bir şey bulamadım. Yani şaşırmadım. Çünkü tüm insanlar belli başlı enerjiler içinde yaşam sürüyor enerjiyi yapmış olduğunuz çalışmalar sonrası yönlendirince belli başlı görüler görebilir. Kaldı ki hiç bir çalışma yapmadan bile doğal olarak enerji renklerini gören insanlar da mevcut. Mesela arkadaşınız enerji durumlarına yatkın biri ise yapmış olduğunuz çalışma sonrası görü görmesi çok normal. Ve anlattığınız hikayeler bana çok tanıdık gelen hikayeler sizler ilk başları merak dürtüsü ile güvenmeyi düşünmeden aynı titreşimi sağladığınız dış faktörlerin ilizyon çemberine girmişsiniz. Bazı insanlar enerji durumlarına çok yatkındır enerjiye açık kapı diyorum. Bunu fark edip bilen kişi çok rahat sizi sanal bir hayatın içine çekebiliyor. Hatta yeterli bilgiye sahip değilseniz sizi buna çok rahat inandırabiliyor. Ne olduğunu daha anlamadan bir bakmışsınız sevgili olmuşsunuz. Bunlar hiçte şaşırtıcı değil insan bir kere maşası olunca yönlendirmesi de kolay oluyor onlar için gönüllü o kapıdan giriyorsunuz ve kabül etmiş oluyorsunuz kapıyı açmayı. Oysa insan bilinçli olup her zaman kendisini bilinçlendirmesi lazım , yok o enerji çalışıyor yok bu enerji yapıyor. Peki ya onun arkasında o enerjiyi gerçek anlamda görmüş olsanız belki şuurunuz gider kimisi bundan korkup akıl tutulmasına giriyor. Işık görmek renk görmek sembol olması gerçekten wow bir konu değil bana göre. Kendi üzerinde ki varlıkları size kanalize etmiş , ufak çaplı sihirler de biliyorsa sevgili olmuşsunuzdur. Etkisi geçince , aaaa ben neredeyim bunlar kim bile olabilir. İnsan sorgulamalı bence iyi enerji dairesinde mi çalışma var yoksa kötümü? Benim karşıma 2 kişi geldi biri bayan biri erkek , öyle şeyler söylediler ki bu sayfaya yıllar önce üye olma sebebim oldular. Kendileri aklı sıra bio enerji uzmanı. Bilgisiz olanlar adına evet enerji dahileri gibi görünse de bana göre kötücül enerji çalıştıran tayfaydı. Onlar bana ödev verdiler , ordulardan bahsettiler. Ama es geçtikleri bir şey vardı benimde kendi kapasitem ve akıl yürütme sanatım. Söyledikleri hiç bir şeyi yapmadım. Onların borusu anca rüyada ötüyor ötesine geçemiyor. Hatta onlarla çalışmamı bile istemişlerdi heralde enerji yolu ile kendisine bağladığı kadın gibi benide saftına çekecekti. Buna kapı olmadım o kapıyıda açmadım uzun lafın kısası , arınma yapın müsade ettiğiniz kapıyı onlara kapatın. Her enerji çalışması yapana da lütfen başvuruda bulunmayın. Kimin neye hizmet ettiğini kimin ne tür varlıklarla anlaşma içinde olduğunu bilemez insan ama anlamak için sorgulaya bilir , durup dururken böyle şeylere de hiç bulaşmayın. Herkesin kabı aldığı kadar fazlası Şirazeyi bozabilir mazallah şizofreniye kadar yolu var.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Biraz daha bu kişinin özelliklerini tanımlayabilir misiniz spesifik özelliklerini merak ediyorum. Görüntülü konuşmalarda ne konuşuyordunuz mesela veya sizden herhangi bir talebi oluyor muydu? Kaç yaşındaydı? Dış özellikleri nasıldı?
güneş enerjisinden beslendiğini söylüyor muydu? Bahsettiğiniz kişinin ne olduğu hakkında bir fikrim var ama daha çok örnek vermeniz gerek
Sürekli geleceğimiz ile ilgili konuşuyorduk. Birlikte yaşamak evlenmek çocuk sahibi olmak vb. Kendi işlerinden bahsediyordu sürekli bu arada kendim bizzat şahidim o zamanlar istanbulda bir otelde bilgi işlem müdürü olarak çalışıyordu.Şu sıralar bir faktoringde bilgi güvenliği müdürü olmuş. Gerçekten anlamıyorum bu kadar işinde gücünde bir insansın ne istersin başka bir insandan böyle? Onun dışında bu verdiği mühür önceden onun olduğu için bana verince aramızda bir bağ oluşmuş benim onla ilgili şeyleri görmem duymam normalmiş biz hep geleceğimizi görüyormuş gibi konuşuyorduk bir şeyler görüyordum ama artık onun yaptığını düşünüyorum onları da. 27 yaşındaydı biz sevgili iken. Güneş enerjisinden beslendiğini hiç söylemiyordu. Pagan olduğunu doğa ile iç içe olduğunu söylüyordu sadece. Güneşinde habis ruhlar için cehennem olduğunu söylüyordu kötü insanlar oraya gidiyormuş aslında evren sisteminde her şey düzenli ve bir arada yaratılmışmış onun için ve insanlar güneşin cehennem olduğunu bilmiyorlar diyordu.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Anlatmış olduğunuz durumlar da woow , entarasanmış diyecek bir şey bulamadım. Yani şaşırmadım. Çünkü tüm insanlar belli başlı enerjiler içinde yaşam sürüyor enerjiyi yapmış olduğunuz çalışmalar sonrası yönlendirince belli başlı görüler görebilir. Kaldı ki hiç bir çalışma yapmadan bile doğal olarak enerji renklerini gören insanlar da mevcut. Mesela arkadaşınız enerji durumlarına yatkın biri ise yapmış olduğunuz çalışma sonrası görü görmesi çok normal. Ve anlattığınız hikayeler bana çok tanıdık gelen hikayeler sizler ilk başları merak dürtüsü ile güvenmeyi düşünmeden aynı titreşimi sağladığınız dış faktörlerin ilizyon çemberine girmişsiniz. Bazı insanlar enerji durumlarına çok yatkındır enerjiye açık kapı diyorum. Bunu fark edip bilen kişi çok rahat sizi sanal bir hayatın içine çekebiliyor. Hatta yeterli bilgiye sahip değilseniz sizi buna çok rahat inandırabiliyor. Ne olduğunu daha anlamadan bir bakmışsınız sevgili olmuşsunuz. Bunlar hiçte şaşırtıcı değil insan bir kere maşası olunca yönlendirmesi de kolay oluyor onlar için gönüllü o kapıdan giriyorsunuz ve kabül etmiş oluyorsunuz kapıyı açmayı. Oysa insan bilinçli olup her zaman kendisini bilinçlendirmesi lazım , yok o enerji çalışıyor yok bu enerji yapıyor. Peki ya onun arkasında o enerjiyi gerçek anlamda görmüş olsanız belki şuurunuz gider kimisi bundan korkup akıl tutulmasına giriyor. Işık görmek renk görmek sembol olması gerçekten wow bir konu değil bana göre. Kendi üzerinde ki varlıkları size kanalize etmiş , ufak çaplı sihirler de biliyorsa sevgili olmuşsunuzdur. Etkisi geçince , aaaa ben neredeyim bunlar kim bile olabilir. İnsan sorgulamalı bence iyi enerji dairesinde mi çalışma var yoksa kötümü? Benim karşıma 2 kişi geldi biri bayan biri erkek , öyle şeyler söylediler ki bu sayfaya yıllar önce üye olma sebebim oldular. Kendileri aklı sıra bio enerji uzmanı. Bilgisiz olanlar adına evet enerji dahileri gibi görünse de bana göre kötücül enerji çalıştıran tayfaydı. Onlar bana ödev verdiler , ordulardan bahsettiler. Ama es geçtikleri bir şey vardı benimde kendi kapasitem ve akıl yürütme sanatım. Söyledikleri hiç bir şeyi yapmadım. Onların borusu anca rüyada ötüyor ötesine geçemiyor. Hatta onlarla çalışmamı bile istemişlerdi heralde enerji yolu ile kendisine bağladığı kadın gibi benide saftına çekecekti. Buna kapı olmadım o kapıyıda açmadım uzun lafın kısası , arınma yapın müsade ettiğiniz kapıyı onlara kapatın. Her enerji çalışması yapana da lütfen başvuruda bulunmayın. Kimin neye hizmet ettiğini kimin ne tür varlıklarla anlaşma içinde olduğunu bilemez insan ama anlamak için sorgulaya bilir , durup dururken böyle şeylere de hiç bulaşmayın. Herkesin kabı aldığı kadar fazlası Şirazeyi bozabilir mazallah şizofreniye kadar yolu var.
Dediğim gibi salise başı sesler duyuyorum. Bana ne yaptığını çözemedim hala çözmeye de uğraşır mıyım artık bilmiyorum.Ama beni başından beri kandırdığı ve çok kötü bir şey yaptığı ortada.

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Sürekli geleceğimiz ile ilgili konuşuyorduk. Birlikte yaşamak evlenmek çocuk sahibi olmak vb. Kendi işlerinden bahsediyordu sürekli bu arada kendim bizzat şahidim o zamanlar istanbulda bir otelde bilgi işlem müdürü olarak çalışıyordu.Şu sıralar bir faktoringde bilgi güvenliği müdürü olmuş. Gerçekten anlamıyorum bu kadar işinde gücünde bir insansın ne istersin başka bir insandan böyle? Onun dışında bu verdiği mühür önceden onun olduğu için bana verince aramızda bir bağ oluşmuş benim onla ilgili şeyleri görmem duymam normalmiş biz hep geleceğimizi görüyormuş gibi konuşuyorduk bir şeyler görüyordum ama artık onun yaptığını düşünüyorum onları da. 27 yaşındaydı biz sevgili iken. Güneş enerjisinden beslendiğini hiç söylemiyordu. Pagan olduğunu doğa ile iç içe olduğunu söylüyordu sadece. Güneşinde habis ruhlar için cehennem olduğunu söylüyordu kötü insanlar oraya gidiyormuş aslında evren sisteminde her şey düzenli ve bir arada yaratılmışmış onun için ve insanlar güneşin cehennem olduğunu bilmiyorlar diyordu.
Dediğiniz kişi bana çok tanıdık geldi bir isim alabilir miyim? Yada onu tanımlayabilecek herhangi bir dış özellik.

hypetiawica

Kayıtlı Üye
Lütfen öncelikle yaşadıklarımı eleştirmezseniz ''Sen nasıl böyle bir şeye böyle bir insana inandın'' tarzı çok mutlu olacağım çünkü benim yerimde kim olsa inanırdı emin olun. Ve Pagan olan arkadaşlarım lütfen beni yanlış anlamasınlar özellikle rica ediyorum.

Bu adam ile bir Discord grubunda tanıştık. Maalesef eski flört ettiğim kişi ile ilgili yaşadığım paranormal durumlar vardı. Kendisine bunları anlattım bana pagan olduğunu söylediğinde bir de onun fikrini merak ettim. Bana bunların normal durumlar olduğunu söyledi söylediklerim paranormal olmasına rağmen

Arada sırada bana yazdı. Konuşurken bana aşk büyüsü mü isterdin tek tercihin olsa yoksa para mı dediğinde aman aman ben büyü almayayım kalsın dediğimde güldü. Ardından ben samimiyeti kestim bu cümlesinden sonra. Bulunduğum Discord grubunda sorun yaşayıp gruptan çıkartıldığımda bu adamında hala o grupta olma ihtimaline karşın sorunu yazdım.Kendisi ise bana o gruptan çıktığını söyledi.

Sonra birden bire bana kendisi ; Kusura bakma normalde asla böyle bir şey yapmam ama senin fotoğrafına baktım baktığımda da gördüm ki bu bahsettiğin kişi senin aklında alev gibi sürekli onu düşünmen için dikkatinin onda olması için uğraşıyor dedi. O öyle söylediğinde ben de şaşırdım elbette konuşmaya devam ettik. O sırada kardeşim markete gitmemi söyledi. Apartmanda merdivenlerden aşağı inerken aniden komşumun tahta sigorta kapağı şiddetli bir biçimde çat diye vidasından çıktı ben şaşkınlıkla durdum ve eski flört ettiğim kişiden yine paranormal bir uyarı olduğunu algılayıp markete gittim ve evime döndüm.

Döndüğümde ona yazdım. Yaşadığımı anlattım o da o kapağı kendisinin indirdiğini bana musallat olanın habis bir ruh olduğunu yanında insan kılığında yönettiği üç harflisi ile geldiğini ve ruhun kendisi o bana odaklandığında ifşalandığı için beni öldürmeye geldiğini söyledi. Ben de dondum kaldım tabiki de o sırada da odamda ama aslında odamda olmayan duvara vurulma sesi de duydum. Sonra bana açıkladı : İnsanla iletişime geçtiğini zannettin bunca zaman flörtün olan çocuk zamanında varlık daveti yapan bir büyü yapmış. Neticesinde bu habis ruh onun bedenini kullanmak için onun ruhunu parçalara ayırarak çıkartıp bedene kendisi yerleşmiş ve kullanıyor çocuğun kendisi de ne olduğunu bilmeden kendini hatırlamadan ruhu parçalanmış bir halde geziniyor ölüler aleminde kendisini hatırlaması onun bedenini kullanan habis ruh o bedenden çıkarken o bedeni öldürdüğünde hatırlayacak dedi. Ben inandım çünkü o eski flörtümle o kadar aşırı uç noktada paranormal şeyler yaşadım ki.Bir de taa İstanbulda yaşayan birisi hem de sonradan sevgili olduğumuzda işi gücü gayet iyi abisi ile birlikte çalışan bir adam benimle neden bu şekilde uğraşsındı ki?

Bana habis ruhların bedende olsalar bile her an her yerde olabileceklerini, astral seyahat ile 2 kez onun yanına gittiğini ve gittiğinde ilkinde dışkısını yerken gördüğünü ikincisinde de bir erkekle uyurken gördüğünü söyledi. Bedenini kullanmaya başladıkları insanın da bedeni organik olarak değil enerji ile kullandıklarını kişinin davranışlarını hafızayı görebildikleri için birebir uygulayıp yapabildiklerini söyledi. Alışkanlıkları dahil. Ve habis ruhların insan boyutunda gezen üç harflileri ruhlar daha güçlü oldukları için kendilerine köle edebildiklerini söyledi.

Bana sana mesaj atarsa sakın yanıt verme dedi. Ardından da bana şimdi iki gözümün ortasına 30 saniye boyunca bak dedi. Dediğini o an nasıl böyle bir hata yaptım bilmiyorum güven verdiği için sanırım anında yaptım. Ve yeşil renkli 0 şeklinde bir sembol gördüğümü söyledim ve buna şaşırdığını söyledi.Ardından bana hadi bir an önce uyu artık rüyana gireceğim demeye başladı.Ben uyumaya çalıştığımda üzerimde bir ağırlık hissettim. Ve saçımın sağ kısmı yanıyormuşçasına acımaya başladı. Sonra geçti uykuya daldım. Uyandığımda sağ kolumda morluk olduğunu gördüm.Ve saçımın o yanan kısmı çok kötü yanık kokuyordu.O kokudan 1 hafta bile kurtulamamıştım.

Sabah olduğunda hemen onunla iletişime geçtim.Ve bana korkmamam için rüyana gireceğim dediğini ve bana aslında onu o gece habis ruhtan ve yanındaki üç harfliden koruyan ajna mührü isimli senelerdir kendi enerjisinden oluşturup özel latince sözcükler ile geliştirdiği onu her şeyden koruyan cinsiyeti olmayan onunla konuşarak iletişim kurabilen sesi çocuk gibi olan bir varlık olduğunu söyledi. Bana bu mührü verebilmesini ve beni habisten kurtarabilmesinin sebebi ise benim de onun gibi doğuştan enerjili bir insan olarak doğmuş olmam olduğunu söyledi. Ona babaannesinden ve babasından geçmiş bana ise çok az babamdan ve geri kalanının anneannemden geçtiğini söyledi. Şu an habis ruh ve etrafındaki üç harfliler seni unuttular sen onları düşündükçe frekans yollayacaksın seni hatırlarlar dikkat etmen lazım dedi. Ben tehlikeye girerim dedi.

Sonrasında hazır olduğunda söyle medite olman lazım o mührün senin emrine girmesi sadece tamamen seni koruyabilmesi için dedi. İkimizi birden koruyamaz dedi. O mühür seni ve tüm kan bağını koruyacak benim ailemde de olduğu gibi dedi. Bana bir nefes alma verme çalışması yaptırdı yüzüm ve iki göğsümün ortası bile ısındı.Esas olaylar buradan sonra başladı. Işıkları aşırı parlak görmeye başladım üçüncü gözüm zonklamaya başladı arada.Bir insanın yolda yürürken aurasını gördüm. Salise başı sesler duymaya uykuya dalarken duru görüler görmeye başladım. Ve o sesleri her soruşumda şöyle böyle diye beni kandırdı ve oyaladı. Bu sırada beni hep çevremden arkadaşlarımdan kıskandığını farkettim.Hepsine büyücü ruhları habis ablası ile ilişkiye giren var yaptığı büyü yüzünden vs diyerek uzaklaştırdı ve durugörüler gösterdi hep bana. Sonrasında bir gün bir olay oldu ve bana habis ruhun beni hatırladığını söyledi. Arkadaşı ile birlikte üç harflilerin ve habisin eve girmemesi için ritüeller yaptığını bu ritüelleri yaparken benim de bu kadar duygusal olmamam için de bir şeyler yaptığını söyledi. Bana mührün şeklini tarif etti yeşil renkli dedi ve ben zaten her yerde yeşil renk görmeye başlamıştım altın rengi ile beraber senin kendi enerji rengin altın rengi aynı ikizininkisi gibi dedi. Bu arada kardeşimde bende bu medite çalışmasından sonra insanların duygularını hissetmeye başladık. Kardeşim üzerine durduk yere defter düşmesi gibi paranormal olaylar yaşadı. Arkadaşlarımın evindeki konuşmaları duymaya.Uzakta yaşayan akrabalarımın konuşmalarını duymaya başladım ve hepsine sorduğumda şaşkınlıkla öyle bir konuşmanın geçtiğini söylediler. Arkadaşıma kendi kafama göre bir enerji çalışması yaptığımda yanından geçen birisinin durduk yere su şişesinin ona doğru patlaması ile şaşkınlığa uğradık.

Sonrasında aniden iletişim kesmek istediğini söyleyip durdu bana kız kankaların gibi davranıyorsun dedi. Ama ben duyduğum seslerden korktum ve tuhaf bir şekilde onun hayatımdan gitmesini istemiyordum. Ona benden hoşlanıp hoşlanmadığını sorduğumda tepki verip sonra içine çekildi. Bu arada benim durugörülerimi aynı anda görüyorduk onun hayatından bir kesit bile görüyordum. Ve duyduklarım ve gördüklerimin çoğu gerçek çıkmaya başladı.Onunla sevgili olduktan sonra gelecekte gördüklerimiz dışında bir çoğu çıktı.Beni görünüş olarak vs önce hafif küçümseyip sonra iltifatlarda ediyordu.Ben ağladığımda anında biliyor ağlıyor musun diye soruyordu.Bakın her şeyi ama her şeyi biliyordu bu yüzden bile şüphelenmedim. Sonra benim geçmişimde yaşadıklarıma kadar her şeyimi gördü bildi etti. Ardından bir gün bana bu mührü vermem bizim aramızda bağ oluşturdu gördüklerin duydukların bundan sen bana aitsin ama ben seni özgür bırakıcam dedi.

İlişkinin hastalıklı boyutlarına hiç girmiyorum eninde sonunda tabikide gerçekler gün yüzüne çıkar ve ilişki bitti. Yine de beynim o kadar iyi yıkanmıştı ki 1 sene bekledim 1 sene sonra dönmediğinde ama bu sesler kesilmediğinde ben bana kötü bir şey yapıldığını oyuna getirildiğimi anladım.

Sizlerden tecrübeli olanlarınız varsa bu konuda acil bir yardım bekliyorum.Bana ne yapılmış olabilir?Bu sesleri nasıl kesebilirim görüntüleri nasıl önleyebilirim? Çoğu duyduğum sesin çıkması beni en ürkütenlerden paronoya içinde yaşıyorum ve bunun devam etmesini istemiyorum.Şimdiden teşekkürler.
Siz izin vermedikçe enerji alanınıza giremez paratoner işlevi gören yarı değerli taşlar var sizi korur üstünüzde taşıyın üstünüzdeki zehirli enerji taşa geçtiği an taş bozulur yeni alın kulanın hematit taşı alıp suya koyın yıkanın adaçayı yakın düşünüp o kişiyi çağırmayın eterik bağı kesin.

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Siz izin vermedikçe enerji alanınıza giremez paratoner işlevi gören yarı değerli taşlar var sizi korur üstünüzde taşıyın üstünüzdeki zehirli enerji taşa geçtiği an taş bozulur yeni alın kulanın hematit taşı alıp suya koyın yıkanın adaçayı yakın düşünüp o kişiyi çağırmayın eterik bağı kesin.
Teşekkür ederim mutlaka yapacağım

CilekSarisi

Kayıtlı Üye
Bu arada hematit dışında öteki değerli taşları da söylerseniz çok sevinirim.

Elnora_alila

Kayıtlı Üye
Saçını neden geriye doğru jöleleyen birisi önyargı oluşturur sizde?
Eskiden yılan hikayesi diye bir dizi vardı. Nasıl itici nasıl gereksiz bir karakterdi başrolde oynayan adam anlatamam. Saçını geriye doğru jöleler parlak parlak gezerdi.. O dönemlerde bu saç modeli patladı. Sokakta yaşlısı genci herkes jöleli. Yani öyle bir reklam oldu ki bu jöle saçmalığı, jöle fiyatları arttı..

Tabiki bu saç muhabbeti, ülkenin kronik benzetme sanatı. Saçımı aynı yaparsam karakterim de benzer sanki düşüncesi. Oysa görüntü kirliliğinden öteye geçmeyen benzer kafalar atölyesi ! Top atsan sekmez yani. Yapışır kalır..

Her neyse, bendeki önyargı değil. Dokunduğumda yumuşak tel tel dağılan saç isterim. Elime yapışan kazık gibi bir kafa değil.

Biscolata erkekleri ince çizgimiz olsa da head and shoulders reklamlarının yeri paha biçilemez 😂

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Eskiden yılan hikayesi diye bir dizi vardı. Nasıl itici nasıl gereksiz bir karakterdi başrolde oynayan adam anlatamam. Saçını geriye doğru jöleler parlak parlak gezerdi.. O dönemlerde bu saç modeli patladı. Sokakta yaşlısı genci herkes jöleli. Yani öyle bir reklam oldu ki bu jöle saçmalığı, jöle fiyatları arttı..

Tabiki bu saç muhabbeti, ülkenin kronik benzetme sanatı. Saçımı aynı yaparsam karakterim de benzer sanki düşüncesi. Oysa görüntü kirliliğinden öteye geçmeyen benzer kafalar atölyesi ! Top atsan sekmez yani. Yapışır kalır..

Her neyse, bendeki önyargı değil. Dokunduğumda yumuşak tel tel dağılan saç isterim. Elime yapışan kazık gibi bir kafa değil.

Biscolata erkekleri ince çizgimiz olsa da head and shoulders reklamlarının yeri paha biçilemez 😂
Biskolata erkekleri :love:
ama bazı keller de çok karizma.. sütun bacaklı olmasa da :D