Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kitap elime sandığımdan da erken ulaşacak kitabı alacağım kişi getireceğini söyledi kitap yarın elimde olacak içinde bu habisi nasıl yönetiğime dair bilgilerde varmış kullanma klavuzu gibi birşey kitap geldikten sonra bir davet daha yapacağım buraya malumatları yazarım.

La-edri

Kayıtlı Üye
Olan olmus demeyin, mutlaka bir cikis yolu vardir, Yok demek Allah'dan umudu kesmektir..

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Olan olmus demeyin, mutlaka bir cikis yolu vardir, Yok demek Allah'dan umudu kesmektir..

Allahın izniye o kitap elime geçsin yarın 8 de gelecek bi güzel okurum içerisinde o ordusu olan habisi nasıl kedi fareyle oynuyorsa bende onla öyle oynayacağım ardından işim bitince infaz etmeyi düşünüyorum .. dinimi elimden alacak her kimse bunu hakediyor o da bir canlı ama ölmeyi fazlasıyla hakediyor .. !

La-edri

Kayıtlı Üye
Arkadasim eger dedigiz kadar ciddi ise durum, ki hem sizin hemde deramduality'nin samimiyetine inaniyorum, bu is pek öyle kitapla cözülecek sey degil.

Bakin ben Italyan asilli bir Alman'im tahmin edeceginiz gibi islam dini benim besigime konulmadi, ama ben Kuran ile kurtuldum, ve biliyorumki Allah'dan büyük bir güc yok onlara o izni Allah veriyor, saptirayim izin ver dedi Allah verdi, imtihan..
Namaz abdest ile baslar bir bir tavizler gelir sonu küfür olur.Söz aldi cünki...
Allah yardimciniz olsun...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Habislerin görüntüsünü merak edenler internette bir çizgi resim buldum bana gelen varlık buna benzerdir insan olarak gelsede o yanında 3 tane koruması gibiler var onlar bunlara benzer varlıklardı gözlerinden kırmızı mavi karışımı alevler çıkıyordu

jgk67p.jpg

darkangels

Banlı Kullanıcı
Size aşık olduğunu açık açık söyledi mi peki ?

can-dan

Kayıtlı Üye
Sevgili gizlimabedim ;Ben de ,bu ifritin sizden istediklerine ve size verdiklerine takıldım .Sizden bir istiyor size 3 veriyor.Size 3 dünyalık veriyor ve sizden sonsuz hayatınızı alıyor.Sizden aldığı bir karşılığında inanın size bin de verir beşbin de milyar da ..Parça parça hazinelerinizi yok ediyor..Ben fazla birşey söylemek istemiyorum ,dil sürçer yanlış konuşur . .

Buyurun ,yarattıklarını en iyi bilen Yüce Allah'ımın şeytanı bize tanıttığı ve bizi uyardığı bazı ayetler ....

Ey insanlar! Yeryüzünde bulunanların helâl ve temiz olanlarından yeyin, şeytanın peşine düşmeyin; zira şeytan sizin açık bir düşmanınızdır.2/Bakara-168

Ey iman edenler! Hep birden barışa girin. Sakın şeytanın peşinden gitmeyin. Çünkü o, apaçık düşmanınızdır.2/Bakara-208

O, size ancak kötülüğü, hayâsızlığı ve Allah’a karşı bilmediğiniz şeyleri söylemenizi emreder.Bakara-169

İblis: «Öyle ise andolsun ki, beni azdırmana karşılık ben de onları saptırmak için her halde Senin doğru yoluna oturacağım.7/Araf-16

(İblis) dedi ki: Rabbim! Beni azdırmana karşılık ben de yeryüzünde onlara (günahları) süsleyeceğim ve onların hepsini mutlaka azdıracağım!. Ancak onlardan ihlâslı kulların müstesna.15/Hicr-39-40

Çünkü şeytan, sizin düşmanınızdır, siz de onu düşman sayın. O, kendi taraftarlarını ancak ateş ehlinden olmaya çağırır.35/Fatır-6

Ey insanlar! Allah'ın verdiği söz şüphesiz gerçektir; dünya hayatı sizi aldatmasın. Allah'ın affına güvendirerek şeytan sizi ayartmasın.35/Fatır-5

Ey İnananlar! Şeytana ayak uydurmayın. Kim şeytanın ardına takılırsa, bilsin ki, o, hayasızlığı ve fenalığı emreder. Allah'ın size lütuf ve merhameti bulunmasaydı, hiçbiriniz ebediyen temize çıkamazdı. Fakat Allah dilediğini temize çıkarır. Allah işitir ve bilir.24/Nur-21

Şeytan onlara vadediyor, onları kuruntulara düşürüyor, ancak aldatmak için vaadde bulunuyor. İşte onların varacağı yer cehennemdir. Oradan kaçacak yer de bulamıyacaklardır.4/Nisa-120-121

Şeytan şüphesiz içki ve kumar yüzünden aranıza düşmanlık ve kin sokmak ve sizi Allah'ı anmaktan, namazdan alıkoymak ister. Artık bunlardan vazgeçersiniz değil mi?.5/Maide-91

Şeytan onlara işlediklerini güzel gösterdi ve «Bugün insanlardan sizi yenecek kimse yoktur; doğrusu ben de size yardımcıyım» dedi. İki ordu karşılaşınca da, geri dönüp, «Benim sizinle ilgim yok; doğrusu sizin görmediğinizi ben görüyorum ve şüphesiz Allah'tan korkuyorum, Allah'ın azabı şiddetlidir» dedi.8/Enfal-48

Allah'a and olsun ki, senden önceki ümmetlere peygamberler gönderdik. Şeytan yaptıklarını onlara hep güzel gösterdi. Bugün de dostları odur. Onlara can yakıcı azap vardır.16/Nahl-63

Haberiniz olsun ki, kendilerine doğru yol belli olduktan sonra gerisin geri küfre dönenlere, şeytan fit vermiş ve onları uzun uzun emellere düşürmüştür.47/Muhammed-25

ALLAH 'ın , neyi istememiz gerektiği konusunda bizi uyardığı ve doğruyu öğrettiği ayetlerden birkaç örnek ...

ŞURA SURESİ-20: Kim âhiret kazancını isterse, onun kazancını artırırız. Kim de dünya kazancını isterse, ona da istediğinden veririz, fakat onun ahirette hiçbir payı yoktur.

BAKARA :200 : İbadetinizi bitirdiğinizde, artık atalarınızı andığınız gibi, hatta ondan da kuvvetli bir anışla Allah’ı anın. İnsanlardan, “Ey Rabbimiz!
Bize bu dünyada ver” diyenler vardır. Bunların ahirette bir nasibi yoktur.

201-Onlardan, “Rabbimiz! Bize dünyada da iyilik ver, ahirette de iyilik ver ve bizi ateş azabından koru” diyenler de vardır.

202-İşte onlara kazandıklarından bir nasip vardır. Allah, hesabı pek çabuk görendir.

VE ALLAH ŞEYTANA UYANLARA SORUYOR

And vermedim mi size? «Ey adem oğulları! Şeytana kulluk etmeyin, o size açık bir düşmandır» diye. Ve bana kulluk ediniz, doğru yol budur» demedim mi?.36/Yasin-60-61

Hesap günü belki de bu ayet karşımıza çıkacaktır şahit olarak..Doğrusunu Allah bilir ..

İşte bunlar, sana doğru olarak okuduğumuz Allah'ın ayetleridir. Allah hiç kimseye zulmetmek istemez.3/Ali İmran-108

Allah'ım sizi,bizi ve bütün yarattıklarını da gafletlerden kurtarıp hidayete erdirsin ,selamete çıkarsın inşaALlah ..

Sevgiyle...

darkangels

Banlı Kullanıcı
İlginç ona açık açık sor bence.Sana neden yardım ettiğini sor.Yakında bir davet daha yapacakmısın?

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İlginç ona açık açık sor bence.Sana neden yardım ettiğini sor.Yakında bir davet daha yapacakmısın?

evet elbette benimde kafamı kurlayacan soru bu soracağım bana aşıkmısın diye evet yarın bir davetim olacak .

Cinlerin İnsanların Gözlerini Boyamayı Sevdiğini Duymuştum.. Dersliyim Ordan Biliyorum

Sana rengarenk bir dünya vadediyorlar ilk başlarda herşey toz pembe tabi sonradan başlıyor istekleri

darkangels

Banlı Kullanıcı
Merakla bekliyorum.Lütfen davetten sonra olanları ve konuştuklarınızı ayrıntısı ile yazarmısın?...

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz zannediyorsunuzki onunla aklibasinda bir insan gibi konusabilirsiniz.
Asla! O biliyor Sizin duymak istediklerinizi.Amac kandirmak, davet falan yapmayin ilgilenmeyin, o nasilsa , isteklerine cevab vermeyin, girmissiniz bir ise dahada batmayin. Sizin tahmin edemeyeceginiz boyutta seylere maruz kalirsiniz..
Allah muhafaza..

mumunisi

Kayıtlı Üye
Sayın @gizlimabedim
"Sorularınız aklınıza takılan şeyler varsa çekinmeden sorabilirsiniz."
demişsiniz.Bundan cesaret alarak;
Elektronik cihazları etkilediğini söylemişssiniz.Peki internete sızıp bir siteyi hackleyebilirmi?Yada bizim gibi yorumlarını,(herhangibi bir insanı aracı tutmayarak)yazabilirmi?
"ne gibi şeyler olduğunu sordum bana baya uzun isteklerini sıraladı kabul ettiğimi söyledim ( ayrıntısına girmek istemiyorum ne istediğini ) "demişsiniz.Özel mesaj olarak ne istediğini yazabilirmisiniz.İnanın bunu bu formda sır olarak tutacam.

Ken

Kayıtlı Üye
Bana medyumun söylediği kadarıyla, 3 iblis (benim bildiğim ve öğrendiğim kadarıyla iblisler kötüler içinde en kötü ve güçlü olan cinlerdir. Yani ifritlerden de beterler) bana musallat olmuş durumda. Diğer ikisi ise açık olan kapıdan girmek için hazırlanmışlar öyle söylemişti. Sizinle iletişime geçen ifrit hristiyan olduğundan belki çok kötü işlerini görmediniz ama yalan söylemediğini bilemeyiz. Sonuçta hristiyanlar da dini yükümlülüklere sahipler. Bana musallat olanlar Allah'a küfür ediyor, hayvanları öldürmem için telkinde bulunuyorlar ve intihar etmem için telkin veriyorlar. Üstelik ben onları ne çağırdım ne de anlaşma yaptım. Tamamen kendileri bana yaklaşmışlar. Onlardan birşey de istemedim, istemem de. Çünkü niyetleri çok açık.

Şu an gençsin anladığım kadarıyla ve onların etkilerini hissetmiyorsun ama bana verdikleri depresyon, üzüntü, hüzün ve sinir var. Bir işte doğru düzgün çalışamıyorum bile. Mutluluk, heyecan, korku gibi hisleri unuttum desem yeridir. En sevdiğim şeyleri yapsam dahi sadece rahatlıyorum. Zaman geçtikçe etkileri ağırlaşıyor ve insanda travmalara sebebiyet veriyorlar. Aileme karşı sevgim yok, sadece içten gelen bir sebepten bağlıyım onlara (Halbuki ailem her zaman yanımda oldu ve çok iyiler). Ben senin geleceğine bir örneğim. Senin halin daha da kötü olabilir Allah korusun çünkü işin içinde ticaret var.

Hayatında düşlerini kurduğun hiçbirşeyi yapamayacaksın ve dünyada seni bağlayan birşey kalmayacak. Deliren, intihar eden insanlar boş yere dünyadan vazgeçmiyorlar. Çünkü artık öyle kötü bir ruh haline düşüyorlar ki onları dünyaya bağlayan bağlar gitmiş oluyor.

Amacım sadece bilgi sunmak. Başka bir niyetim yok inanın. İleri seviyelerde ailendekileri bile kıskanıp musallat durumuna düşürme ihtimalleri var. Yani aslında büyük tehlikede olduğunu düşünüyorum. Forumda okuduysan hamilelere bile etki edenleri mevcut. Hayatını mahvedebilirler o açık kapı vasıtasıyla. Kararına saygı duyuyorum ve bilgilerini paylaştığın için çok memnunum ama, bu işin yan etkilerini sana göstermediklerini düşündüğümden bunları yazdım. Allah yardımcın olsun...

Günes2

Banlı Kullanıcı
Genelde neyi duymak istiyorsak onu söylüyorlar.dikkat etmelisiniz bence

Bnide hep rahatsız ediyorlardı fısıltı şeklinde duyardım sanki ama hep dua ederdim hiç böyle bi deneyimim olmadı. olacak olsa heralde bayılır kalırım :)

Cem

Kayıtlı Üye
Gizlimamedim eger varlıktan kurtulmak istiyorsan bana yönlendir bu forumu düşün bana cevap yazan cem isimli kişiyi rahatsız et de bana yolla senide onuda kurtaralım

klaus89

Banlı Kullanıcı
İlk defa böle bişi duydum gerçektendede çok şaşırdım forumun hepsini okudum sizden ricam konuyu açan arkadaşı çok fazla korkutup panikletmeyin zaten kendiside çözüm yolunu bulmuş umarım kötü bir sonuçla karşılaşmaz dün mussallat filmini izlemiştim şimdide tesadüfen bu yazıları gördüm çok korkuyorum muskamda var ama dün muska üzerimdeydi boynumda duruyordu filmi izledikten sonra bi baktım ipinden çıkmış bilgisayın üzerine düşmüş bi tesadüfmü diye çok düşündüm belkide ben abartıyorum uzun oldu kbakmayın

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Sayın @gizlimabedim
"Sorularınız aklınıza takılan şeyler varsa çekinmeden sorabilirsiniz."
demişsiniz.Bundan cesaret alarak;
Elektronik cihazları etkilediğini söylemişssiniz.Peki internete sızıp bir siteyi hackleyebilirmi?Yada bizim gibi yorumlarını,(herhangibi bir insanı aracı tutmayarak)yazabilirmi?
"ne gibi şeyler olduğunu sordum bana baya uzun isteklerini sıraladı kabul ettiğimi söyledim ( ayrıntısına girmek istemiyorum ne istediğini ) "demişsiniz.Özel mesaj olarak ne istediğini yazabilirmisiniz.İnanın bunu bu formda sır olarak tutacam.

Hack derken ne demek istediniz ? ben sorunuzu not alıyorum davette sorayım unutmazsam istediği şeyleri bir kısım paylaşım lütfem tüm mesajları okuyunuz.

Bugün bu habisi kontrol etmemi sağlayacak hatta onu def etmeme yarayacak formülü içeren kitap geldi . Ben akşama doğru bir davet daha yapacağım ve kitaptan öğrendiklerimle artık o benden istek istemeden onu kölem gibi kullanmaya başlayacağım . sadece benim isteklerim olacak ama iyi niyetli istekler isteyeceğim

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
Gizlimabedim, öncelikle cesaretinize hayran kaldım diyebilirim. Herkes kötü düşünüyor ancak bu o kadar da kötü olmayabilir. Size verilen bir fırsat olabilir. Neden her şeyi kötü algılıyoruz ki tamam tavizler vermenizi istemiş ancak siz de taviz vermezsiniz. Hiç kötü bir şeyiyle karşılaştınız mı tavizlerinin dışında? Ayrıca bildiğim kadarıyla bir cin veya ifrit bir insana nasıl yaklaşırsa öyle devamı gelir kötüyse kötü iyiyse iyi gibi, ama bu canlı iyi yaklaşmış ve sürekli böyle yaklaşacağını bekleyebiliriz haksız mıyım_?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...