Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kötü deneyimlerde yaşayabilecekleriz
onun gücüne ve aranızdaki ilişkiye bağlı.

Örnek vermem gerekirse,
bunları bize anlattığınız için bile kötü tepkiler verebilir.

Sadece şunu sormak istiyorum.

Neden Lusiferle karanlık anlaşma yapmadınız?
Böylece çok daha kazançlı ve aslında daha güvenilir
bir anlaşma yapmış olurdunuz?

Bu konuyu açmamdan sonra tekrar bir davet yaptım ve ona bunu söyledim kızdınmı bana dedim biliyorum dedi ve sadece güldü baya.. cadılık konusunda yeniyim henüz cesaret edemedim diyeyim bu bana kulak daveti olarak korkutucu olmaz diye düşündüm o ritüeldeki yeminde insan formunda görünmesi için yemin ediliyor bildiğim kadarıyla ama sonradan cesaretimi topladığım için yoksa onuda düşünmüştüm.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Manevi değerlerinizden tavizler istiyor. Atıyorum namaz kılıyorsunuz bugün namaz kılma diyor. gibi şeyler istekleri.. sanırım aydınlatıcı olmuştur.

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim izniniz olmadan alıntı yaptım kusura bakmayın :)

aşık olma konusunda sanırım zaten aşık bana bunu hissetiriyor çok nazik çünkü. Kötü bir deneyim yaşamadım henüz ama bunu herzaman göz önünde bulunduruyorum ne gibi kötü deneyimler biraz açarmısınız ?

BARBATOS, Büyük ve Saygın Dük, kim onu isterse o o'na Güneş'in Sagittarius'u olduğu zaman dört soylu kral ve üç kocaman sürüsü ile gözükür; Tüm ilimleri verebilir, o'ndaki büyü hazinesini kullanabilir, geleceği ve geçmişi bilebilir, o'nun gücü ile sevgililerin arasını buldurabilirsiniz ve o Kudret'in habercisidir. Tüm kuşların şarkılarını anlayabilir ve köpeklerin dillerini konuşabilir

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
BARBATOS, Büyük ve Saygın Dük, kim onu isterse o o'na Güneş'in Sagittarius'u olduğu zaman dört soylu kral ve üç kocaman sürüsü ile gözükür; Tüm ilimleri verebilir, o'ndaki büyü hazinesini kullanabilir, geleceği ve geçmişi bilebilir, o'nun gücü ile sevgililerin arasını buldurabilirsiniz ve o Kudret'in habercisidir. Tüm kuşların şarkılarını anlayabilir ve köpeklerin dillerini konuşabilir

Aa evet doğru bana insan formunda mavi gözlü bir taç var kafasında yanında üç tane daha var o zaman kralmıymış bu dük hmm şaşkınım şuan teşekkürler paylaştığın için daha ayrıntılı bilgiye nereden ulaşabilirim onun hakkında ?

AJA

Elit Üye
Cesaretinize hayranım :)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@gizlimabedim
Açtığınız konudan hırslı ve hayalleri olan birisini olduğunuzu düşündüm.
Lusiferle karanlık anlaşmayı başaranların büyük kazandıklarını biliyorum.
O yüzden o sorunun cevabını merak etmiştim.

Yıllarca demon daveti yapmak istemiş,
halen de buna cesaret edememiş biri olarak sizi anlıyorum.

İfrit dediğiniz varlığın türünüyse tam anlamadım açıkçası.
Melekler, şeytanlar, cinlerden ayrı bir tür müdür?

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
kader bu ya size verilen bir lutuf bence:) inşlah bizimde olur birgün ama aşık olmasını istemiyorum:)

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
282.jpg

malesef çağırdığınız varlık aşırı derecede güçlü.:D
ve bir prens
Ondan baya birşey öğrenebilirsin.sadece sor

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
@gizlimabedim

Elbetteki büyük getirileri vardır ama ya götürdükleri bunu en iyi siz bilirsiniz :)

İfritte bir cinnidir nasıl insanların iyileri ve kötüleri varsa cinlerinde vardır ve şeytani cinlere ifrit deniyor genel olarak bazı kaynaklar ifriti cinlerden aşşağı bir varlık olarak tanımlamışsada doğrusu ilk belirttiğimdir.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
282.jpg

malesef çağırdığınız varlık aşırı derecede güçlü.:D
ve bir prens
Ondan baya birşey öğrenebilirsin.sadece sor

neden malesef dediniz bu benim için sevindirici bir haber . o prens bende prensesmi oluyorum yani aşık olduğuna göre allahım neler oluyor dünyada :/ Sadece sor derken her işe yarıyor kendisi . Sorularımada doğru cevaplar alıyorum teşekkürler bilgi için :)

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
@gizlimabedim

Demon şeytan demekdir. Şeytan ifrit demekdir.

Barbatos adlı demonu çağırmış.Bu kraldır ve çok güçlüdür.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
Çok hevesli yaklaşmayın..En son vücudunuzun bir parçasını istiyebilir.
Güven olmaz.
O şuan bu yazıları anlıyor.
Sizi dinden soğutmak için var.Namaz kılmayın demiş baksana.
Asla önünde eğilme , sana dinden çık diyorsa.
Hayır de.
Sen islamiyeti kabul et de.

Bu arada demonlar kıyamete kadar ölümsüzdür.
cinlerden 20 kat güçlüdürler.Öyle böyle değil.
Arkasında bir sürü ordusuda vardır.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Çok hevesli yaklaşmayın..En son vücudunuzun bir parçasını istiyebilir.
Güven olmaz.
O şuan bu yazıları anlıyor.
Sizi dinden soğutmak için var.Namaz kılmayın demiş baksana.
Asla önünde eğilme , sana dinden çık diyorsa.
Hayır de.
Sen islamiyeti kabul et de.

Bu arada demonlar kıyamete kadar ölümsüzdür.
cinlerden 20 kat güçlüdürler.Öyle böyle değil.
Arkasında bir sürü ordusuda vardır.

İdam sehpama çıkmış ilmiği kafama kendim geçirmişim desene bir demonun tekmesini bekler olduk.. Evet bu konuda tavizler vermeyeceğim artık onun müslüman olmasını isteyeceğim..

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
konuştuklarınızı buraya yazarsın , çok meraklıyımdır he :D

cehennemden korkmuyor musun ?
benden nefret mi ediyosun ?

sürekli ona soru sor sürekli aklında bulunsun sürekli ona soru sor sürekli

DreamDuality

Kayıtlı Üye
@ Ruh
cevabınız için teşekkürler.
Demonların şeytanların komutanları olduğunu
bile uzun zaman sonra kavrayabilmiştim.

@ gizlimabedim
Bu durumda Lusiferle kara anlaşmayı yapmış kadar olmuşsunuz.
Arzu ettikleriniz sahip olduklarınız olacak.

Bunu başarmakla kalmayıp kendi metodunuzu geliştirmişsiniz.
Karanlık anlaşmanın bir kerelik ayinle yapıldığını sanıyordum.
Sizinkisi değiş- tokuş şeklinde.
Deneyimlerinizi anlatmanız yeni bir yöntem de sunmuş oldu.

Onu görebildiğiniz hatta güzel gördüğünüz için de şanslısınız.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
konuştuklarınızı buraya yazarsın , çok meraklıyımdır he :D

cehennemden korkmuyor musun ?
benden nefret mi ediyosun ?

sürekli ona soru sor sürekli aklında bulunsun sürekli ona soru sor sürekli

Bir dahaki davette bir sürü sorular soracağım ona aşıkmış bana ya .. bakalım :devil2:

tabi ki konuşmalarını mümkün olduğunca gülmelerine kadar paylaşmaya çalışıyorum paylaşırım bir dahaki davetteki konuşmalarımızı.

@ Ruh
cevabınız için teşekkürler.
Demonların şeytanların komutanları olduğunu
bile uzun zaman sonra kavrayabilmiştim.

@ gizlimabedim
Bu durumda Lusiferle kara anlaşmayı yapmış kadar olmuşsunuz.
Arzu ettikleriniz sahip olduklarınız olacak.

Bunu başarmakla kalmayıp kendi metodunuzu geliştirmişsiniz.
Karanlık anlaşmanın bir kerelik ayinle yapıldığını sanıyordum.
Sizinkisi değiş- tokuş şeklinde.
Deneyimlerinizi anlatmanız yeni bir yöntem de sunmuş oldu.

Onu görebildiğiniz hatta güzel gördüğünüz için de şanslısınız.

Bana karşı çok nazik ve korkutmamaya özen gösteriyor sanırım bana aşık olduğundan böyle yapıyor yoksa umrunda bile olmayız sanıyorum .

Evet ilkler güzeldir ve bilinmezliğin içine atmışım kendimi bakalım insanlar tecrübelerimi görsünler faydalı olabilirim umarım .

Ken

Kayıtlı Üye
Ben bir arkadaşımdan bir cinin; "Bir bira iç, istediğini yapayım" dediğini işittim. Görünüşe göre bunlar yavaş ama emin adımlarla sizleri imanınızın bulunduğu yoldan başka yola çekmeye çalışıyorlar. Korkum, başarılı olmaları. Sizi anlıyorum, niyetiniz temiz ve iyi ama bu varlıklar amaçlarını zaten ortaya koymuşlar. Al-i İmran suresinde;

187. Hani Allah, kendilerine kitap verilenlerden, "Onu (Kitabı) mutlaka insanlara açıklayacaksınız, onu gizlemeyeceksiniz" diye sağlam söz almıştı. Fakat onlar verdikleri sözü, arkalarına atıp onu az bir karşılığa değiştiler. Yaptıkları bu alış veriş ne kadar kötüdür.
188. Ettiklerine sevinen ve yapmadıkları şeylerle övülmeyi seven kimselerin, sakın azaptan kurtulacaklarını sanma. Onlar için elem dolu bir azap vardır.

diye belirtilmiş. Yani sizin müslüman olduğunuzu varsayarak bunu örnek verdim. Karşınızdaki cin kendilerine kitap verilenlerden (hristiyan). Üstte belirtilen ayetlerdeki kişilerden olma ihtimali büyük. Ama aynı ayette şu da belirtilmiş;

199. Kitap ehlinden öyleleri var ki, Allah'a, size indirilene ve kendilerine indirilene, Allah'a derinden saygı duyarak inanırlar. Allah'ın âyetlerini az bir değere satmazlar. Onlar var ya, işte onların, Rableri katında mükafatları vardır. Şüphesiz Allah hesabı çabuk görendir.

Anlatmak istediğim, kendinizi bilmeden lanetliyor olabilirsiniz. Yani Allah'ın rahmetinden uzaklaştırdığı bir duruma gelirseniz, sizi çok daha rahat kontrol edebileceklerinden bu amaca doğru yönlendiriliyor olabilirsiniz. Bir insanın Allah'ın rahmetinden uzaklaşması için illa ki müslümanlıktan çıkmış ya da uzaklaşmış olması gerekmez. Çünkü Allah, kendine inanmayanları da kendi imkanlarından nasiplendiriyor ve bu kişilerin nasiplerinin sadece dünya için geçerli olacağını, ahirette ise azaptan başka nasiplerinin Allah tarafından olmadığını belirtiyor. Bu yüzden inananlar ve inanmayanlar bazı konularda eşit şekilde nasipleniyor. Ben ilahiyatçı değilim ama endişelerim yüzünden yazmak istedim, lütfen beni yanlış anlamayın. İş ticarete dökülme olayında olunca aşk kavramı boş oluyor bence. Şimdi kazandırdıkları, ileride kaybettireceklerine zemin hazırlamadığını nereden bileceğiz?

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
seni korkutmak istemem ama

eğer şeytana çok yakınlılık gösterirsen
Allaha karşı gelirsen.. artık tüm güçlerin elinden alınıyor.

aklıma şöyle bişi geldi üstündek bazı koruyucu meleklerin ölebilir mi ?
kiramen katibin hariç

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ben bir arkadaşımdan bir cinin; "Bir bira iç, istediğini yapayım" dediğini işittim. Görünüşe göre bunlar yavaş ama emin adımlarla sizleri imanınızın bulunduğu yoldan başka yola çekmeye çalışıyorlar. Korkum, başarılı olmaları. Sizi anlıyorum, niyetiniz temiz ve iyi ama bu varlıklar amaçlarını zaten ortaya koymuşlar. Al-i İmran suresinde;

187. Hani Allah, kendilerine kitap verilenlerden, "Onu (Kitabı) mutlaka insanlara açıklayacaksınız, onu gizlemeyeceksiniz" diye sağlam söz almıştı. Fakat onlar verdikleri sözü, arkalarına atıp onu az bir karşılığa değiştiler. Yaptıkları bu alış veriş ne kadar kötüdür.
188. Ettiklerine sevinen ve yapmadıkları şeylerle övülmeyi seven kimselerin, sakın azaptan kurtulacaklarını sanma. Onlar için elem dolu bir azap vardır.

diye belirtilmiş. Yani sizin müslüman olduğunuzu varsayarak bunu örnek verdim. Karşınızdaki cin kendilerine kitap verilenlerden (hristiyan). Üstte belirtilen ayetlerdeki kişilerden olma ihtimali büyük. Ama aynı ayette şu da belirtilmiş;

199. Kitap ehlinden öyleleri var ki, Allah'a, size indirilene ve kendilerine indirilene, Allah'a derinden saygı duyarak inanırlar. Allah'ın âyetlerini az bir değere satmazlar. Onlar var ya, işte onların, Rableri katında mükafatları vardır. Şüphesiz Allah hesabı çabuk görendir.

Anlatmak istediğim, kendinizi bilmeden lanetliyor olabilirsiniz. Yani Allah'ın rahmetinden uzaklaştırdığı bir duruma gelirseniz, sizi çok daha rahat kontrol edebileceklerinden bu amaca doğru yönlendiriliyor olabilirsiniz. Bir insanın Allah'ın rahmetinden uzaklaşması için illa ki müslümanlıktan çıkmış ya da uzaklaşmış olması gerekmez. Çünkü Allah, kendine inanmayanları da kendi imkanlarından nasiplendiriyor ve bu kişilerin nasiplerinin sadece dünya için geçerli olacağını, ahirette ise azaptan başka nasiplerinin Allah tarafından olmadığını belirtiyor. Bu yüzden inananlar ve inanmayanlar bazı konularda eşit şekilde nasipleniyor. Ben ilahiyatçı değilim ama endişelerim yüzünden yazmak istedim, lütfen beni yanlış anlamayın. İş ticarete dökülme olayında olunca aşk kavramı boş oluyor bence. Şimdi kazandırdıkları, ileride kaybettireceklerine zemin hazırlamadığını nereden bileceğiz?

Elhamdülillah Müslümanım ben insan oğlu bu nefsine yenik düşebiliyor ama ben mümkün olduğunca iyi amaçlarda kullanmaya çalışıyorum . Hayır sizi yanlış anlamadım aksine çok hoşuma gitti allah razı olsun.

seni korkutmak istemem ama

eğer şeytana çok yakınlılık gösterirsen
Allaha karşı gelirsen.. artık tüm güçlerin elinden alınıyor.

aklıma şöyle bişi geldi üstündek bazı koruyucu meleklerin ölebilir mi ?
kiramen katibin hariç

Artık hesap edemiyorum sonuçları kesilmeyi bekleyen kurbanlık koyun gibi bekliyorum şurda lütfen korkutmayın beni daha fazla :oops:

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
gizlimabedim büyüde yapmışsın.
yazık etme gençliğine..

kişinin iradesine hükmetmek büyüdür , sen demonu kullanarak sevgilini sana çekmişsin.

En büyük günahlar listeside şöyle yazılır.
1.Allaha eşit koşmak.
2.Büyü yapmak
3.Adam öldürmek

vsvs.

büyü yapmak da bile özgürsün.niye böyle bir karşıntıda neden bulundum , bilmiyorum.
sen sanasın ben banayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...