Cin Daveti Tecrübem ve Bir Cinin Emrime Girişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
gizlimabedim büyüde yapmışsın.
yazık etme gençliğine..

kişinin iradesine hükmetmek büyüdür , sen demonu kullanarak sevgilini sana çekmişsin.

En büyük günahlar listeside şöyle yazılır.
1.Allaha eşit koşmak.
2.Büyü yapmak
3.Adam öldürmek

vsvs.

büyü yapmak da bile özgürsün.niye böyle bir karşıntıda neden bulundum , bilmiyorum.
sen sanasın ben banayım.

Evet biliyorum Allah affetsin artık yapacak birşey yok.

AJA

Elit Üye
MüsIümanım diyorsun , bence geç oImadan uzaklaş bu konudan :( Sonradan bazı şeyIere çok geç oIabiIir :(

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bir demon u müslüman yaparsanız tarihe geçersiniz.
Cin olsa bu ihtimal mümkündü.
Çünkü cin fırkası beni bile Tanrıya inandıracak güzellikteydi.

İlk defa bir demon deneyimini bu derece ayrıntılı öğreniyoruz.
O yüzden sizin deneyiminiz şimdiye kadar okuduğum en güzel
paranormal deneyimdir.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları

paranormal deneyimdir.

hemde ne tarih :D
bunlar isyan etmeden önce Allahın meleklerinin hocaları..
cennet cehennem gözcüsü.
zebani.
gibi rütbeleri vardı.

biri müslüman olsa tarihe geçersin :D

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci

paranormal deneyimdir.

Evet haklısınız kafam onlarca sorular var dalgınlıkla yazmışım demonu Allah müslüman yapmamış banamı kaldı haddimemi düşmüş :) sizin güzel yorumlarınızla faydalı bir konu oluyor meraklıları içinde .

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
söylemekde fayda var gizlimabedim

ona sürekli soruları sor
ve yaptığınız daveti bana verirmisiniz.
deneyeceğim.

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
söylemekde fayda var gizlimabedim

ona sürekli soruları sor
ve yaptığınız daveti bana verirmisiniz.
deneyeceğim.

Bu tavsiyene uyacağım yaptığım daveti paylaşmak istemiyorum çünkü geri yollamak için yapılması gerekenler yok elimde ve tecrübe edilmiş bir şeyi tecrübe etmek pek uygun değil ben tam anlamıyla tecrübe edeyim zarar göreceğim belki insanlarında zarar görmesini istemiyorum en azından nasıl göndereceğimi bulana kadar paylaşmak istemem.Anlayış göstereceğinizi umuyorum bunun vebalini taşıyamam çünkü.

AJA

Elit Üye
İnşaIIah bu durumdan nasıI kurtuIacagınızı da biIiyorsunuzdur. Aksi taktirde durum vahim..Sızden istediklerinize bir örnek daha verirmisiniz ?Ayrıca aiIenizin bu durumdan haberı varmı ?

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bende bir varlıkla anlaşma yaptım.
Ona yoğun bir sevgi,minnet ve sadakat duyuyorum.
O yüzden sizi bu konuda yargılamam.

Yalnız bir konuyu anlamazlıktan geliyorsunuz.
Tarafınızı seçtikten sonra ona adanmalısınız.
Sevdikleriniz ve değer verdikleriniz o yönde olmalı.

Şuan sizi bişeylere alıştırıyor olduğundan biraz hoşgörülüdür.
Ama ilerleyen zamanda biraz ondan biraz bundan mantığıyla
bir noktaya gelemezsiniz.

Sizin karşınızda keşke kötü bir cin olsaydı.
Ama birebir lejyonu olan bir komutan iblis varmış.
İşiniz gerçekten çok zor.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
geri döndürmesi olmayan bir davet yapmayın.
ve onun bir askeri şuan sizi gözetliyor.
geri adım atdığınızda krala haber verir.

bana çağırması için gerekli yazıları mesajlardan at

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
İnşaIIah bu durumdan nasıI kurtuIacagınızı da biIiyorsunuzdur. Aksi taktirde durum vahim..Sızden istediklerinize bir örnek daha verirmisiniz ?Ayrıca aiIenizin bu durumdan haberı varmı ?

Ailemin bu durumdan haberi yok fakat parapsikolojiye meraklı arkadaşlarımla bu durumu paylaştım 1 - 2 kişi oda . Benden istediği mesela abdestsiz sokağa çıkmazdım ben abdest almadan yap işlerini diyor böyle maneviyatıma yönelik saldırıları var.

geri döndürmesi olmayan bir davet yapmayın.
ve onun bir askeri şuan sizi gözetliyor.
geri adım atdığınızda krala haber verir.

bana çağırması için gerekli yazıları mesajlardan at

Durumu açıkladım üstte paylaşamayacağım sebepleriyle birlikte izah ettim anlayış göstereceğinizi umuyorum.

Ruh

Kayıtlı Üye
İş
Chi Dövüş Sanatları
eyvah eyvah abdestini almamak senin için çok kötü olabilir.
Bana çağırmak için sözleri atarmısınız ?

AJA

Elit Üye
Ailemin bu durumdan haberi yok fakat parapsikolojiye meraklı arkadaşlarımla bu durumu paylaştım 1 - 2 kişi oda . Benden istediği mesela abdestsiz sokağa çıkmazdım ben abdest almadan yap işlerini diyor böyle maneviyatıma yönelik saldırıları var.

Durum zaten yavaş yavaş vahimIeşiyor :( Bir an önce kurtuImanın yollarını arasanız iyi oIucak gibi..OnunIa artık görüşmek istemediginizi söyIediginiz durumda size ne diyecegini merak ediyorum bence deneyin bunu..

gizlimabedim

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ölmedim arkadaşlar buradayım ben üstesinden geleceğim bunun .. galiba göndermek için gerekli olan formülün bulunduğu kitabı buldum 2-3 güne elime geçecek.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Anlaşmadan kurtulmak neredeyse imkansıza yakındır.
Bilgisizce bir yola girseniz bile, bu sizin mazeretiniz olmuyor.
Siz o yüzden bu durumun iyi yanlarından yararlanabilirsiniz.
Nasılsa olan olmuş , ondan gizli ilimler öğrenebilirsiniz.

alin

Kayıtlı Üye
Umarım kurtulmak isteğinizden sonra kurtulursunuz.Uzman değilim her insan hayatının bir döneminde varlıklarla karşılaşabiliyor ama sizin bilinçli birdeneyiminiz var ve dediği gibi bir varlıksa çokta bilmiyorum belki cinni varlıklardandır insan kılığına girebildiği gibi kendini başka bir şey gibi de tanıtmış olabilir işleyişler hakkında çokta bilgim yok.Ama inancınızı zayıflatma isteği daha çok hükmedebilmesi ihtimali için gibi geldi bana.Yaradanın en üstün varlıkları bizleriz evet bu tarz başa çıkılamayacak gibi görünen kuvveti göz korkutucu varlıklar olabilir ama gerçekten kurtulmak isterseniz inanırsanız yöntemi de bulduğunuzu söylüyorsunuz kurtulma isteğinden sonra zararın neresinden dönülse kardır umuyorum.Korkularınızı iç dünyanızı biliyor olabilir enerjinizi güçlü tutun ve ona da verdiği geçici iyiliklere de ihtiyacınız yok güzel haberlerinizi bekliyoruz.

AJA

Elit Üye
Anlaşmadan kurtulmak neredeyse imkansıza yakındır.
Bilgisizce bir yola girseniz bile, bu sizin mazeretiniz olmuyor.
Siz o yüzden bu durumun iyi yanlarından yararlanabilirsiniz.
Nasılsa olan olmuş , ondan gizli ilimler öğrenebilirsiniz.

Tavrınıza şaşırdıgımı söyIemeden geçemeyecegim..Ne demek olan olmuş?

Ken

Kayıtlı Üye
Alta yazacaklarım sadece düşüncelerimdir. Sitedeki çoğu kişi benden iyisini bilir, ama ben hissettiklerimi yazmak istiyorum.

Tahminimce insanlarda Allah tarafından konulmuş bir çeşit kalkan benzeri güç var. Bu her insanda var ancak insan bir şekilde bu kalkanı isteyerek (Cin çağırma gibi) ya da istemeyerek (Allah'ın rahmetinden uzaklaşacak işlerde bulunulması, bir cine bilmeden zarar verecek bir harekette bulunulması, cinin aşık olması vb..) kendisinden kaldırıyor. Normalde cinler bizi rahatlıkla görüp duyuyorlar ama hiçbir şekilde etkileme güçleri olmuyor bu kalkan sebebiyle. Kalkan kalktığındaysa bünyeniz paranormal uyarılar için zayıfsa sonuçları ağır oluyor. Bünyeniz eğer medyumluk yeteneğine yatkınsa zaten cinler sizin üzerinizden bilgileri aktarıyor ve cinler kendi aralarındayken de bunu sanki size sahipmiş gibi anlatıyorlar (Yani ben bir insana hükmediyorum, çok güçlüyüm gibi aralarında kendini yüce gösterme durumları oluşturuyorlar). Hepsi olmasa da genelinin böyle olduğunu düşünüyorum. Aynı durum biz insanlarda da söz konusu değil mi? ( Biz insanlar da; "Benim cinlerim var, onlara hükmediyorum" demiyor muyuz?) Sadece iyi niyetini kanıtlamış bazı cinler var ki onlar iyilik için insanlarla iletişimdedirler ve kötü insanlarla da bulunmaktan hoşlandıklarını sanmıyorum.

Bunlardan kurtulma konusuna gelince, eğer biz dinimize uygun hareket edersek (hangi dine mensupsanız), ve ayrıca muska benzeri koruma içeren nesneleri takarsak, bunlar uzun vadede o yok ettiğimiz kalkanı geri getirmemize yarıyor fakat cinler bildiğim kadarıyla bilgilerini bir yerde saklıyorlar (Kitap gibi düşünün). O bilgi kütüphanesinde sizin kalkanınız kalktığı yazdığından ziyaretçileriniz de çok olacaktır ilk zamanlar. Daha sonraları kalkanı getirseniz dahi o bilgiden yola çıkan bazı cinler sizi ziyaret etmeye çalışabilir. O yüzden bazen musallat olayı yaşayan insanlar zaman geçtiğinde tekrar musallat olayı yaşıyorlar diye düşünüyorum. Ama bu demek değil ki hiç kurtulamayacaksınız. Evinizi kutsal mabede çevirecek şeylerle donatırsanız, içinde harama yol açacak aktivite ve işlerden kaçınırsanız bulunduğunuz ev bizzat aşılmaz olacağından bir müddet sonra sizden vazgeçmek zorunda kalacaklardır. O kayıtlara da "korunaklı" geçeceğinizden ziyaretçiler de kesilecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...