VARLIKLARIN İLETİŞİMLERİ

cathrine

Kayıtlı Üye
Arınma yapmalısınız. Negatif var.
@Absoluta Virtute Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim...Negatifler derken son günlerde negatif elektrik veren bir insanla tanıştım,onun gibi mi?Yoksa negatif varlıklar mı?Benim bildiğim arınma yöntemi tuzla ,sirkeyle yıkanma ya da dinlendirici müzikler....BU şekilde arınırsam olur mu?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye

Demileus

Kayıtlı Üye
@Demileus Soracağım soru biraz alakasız olabilir ama bu konuyu başlattığınız için size sorabileceğimi düşündüm...Aynı gün içinde iki defa kurtlanmış yiyeceklerle karşılaştım....Bu bana ne aynalar?Olumsuz bir durum mu?Rehber hayvandan farklı olarak ölü kuşlar görmek de bir durumu aynalar...Ama ne ?Ya da fare neyi aynalar?
Genel olarak kurtlu şeyler ve çürük yiyecekler o şeyin bize zaralı olduğunu göstereceğinden, demek ki sende senin için iyi olmayan ve yolunda gitmeyen şeylerin habercisi niteliğinde değerlenmek lazım. Her ne düşünüyorsan kafanın etini yemekten başka bir sonuca varamazsın. Senden aldığım enerji şu yönde düşüncelerini değiştirmeni tavsiye ederim, kafa yorduğun konu her ne ise.Fareleri görüyorsan onlar genelde yerin altında yaşarlar ve genelde insanlardan uzakta işlerini görünmeden hallederler. Herhangi olumsuzluk sezmedim senin rehber hayvanını bir fare olarak yorumladığımı var sayar isem. İşlerini görünmeden ve insanlardan uzakda yaptığını dile getirebilirim. Ölü hayvanlar görmek dediğim gibi sana gittiğin yoldan dönmeni işaret eder. Kendini sitrese sokma düşünerek ve sakince kararlarını al.

cathrine

Kayıtlı Üye
Genel olarak kurtlu şeyler ve çürük yiyecekler o şeyin bize zaralı olduğunu göstereceğinden, demek ki sende senin için iyi olmayan ve yolunda gitmeyen şeylerin habercisi niteliğinde değerlenmek lazım. Her ne düşünüyorsan kafanın etini yemekten başka bir sonuca varamazsın. Senden aldığım enerji şu yönde düşüncelerini değiştirmeni tavsiye ederim, kafa yorduğun konu her ne ise.Fareleri görüyorsan onlar genelde yerin altında yaşarlar ve genelde insanlardan uzakta işlerini görünmeden hallederler. Herhangi olumsuzluk sezmedim senin rehber hayvanını bir fare olarak yorumladığımı var sayar isem. İşlerini görünmeden ve insanlardan uzakda yaptığını dile getirebilirim. Ölü hayvanlar görmek dediğim gibi sana gittiğin yoldan dönmeni işaret eder. Kendini sitrese sokma düşünerek ve sakince kararlarını al.
Rehber hayvanım hiçbiri değil zaten...Ama psikolojik olarak yorumladıklarınız doğru...İçimin içimi yediği bazı konular,kabul edemediğim durumlar vardı....Hani içinizi bir kurt kemirir de bulantı gibi bir his gelir ya kalbe...Hatırladığımda kalbimi kıran ya da inciten bazı anılarım vardı...Karar vermem gereken bir durum yok da ,psikolojik olarak yorumunuz daha yakın geldi...Rehber hayvanım başkalarıdır herhalde....Fil,tavşan,köpek,kedi ve kuşlar,arılar ...hepsine çok yakınlık duyuyorum ama ayırt edemem:)Cevapladığınız için çok teşekkür ederim...Ayna durumlarımı bu şekilde yorumlamaya çalışacağım,bir de peşimi bırakmayan bir eşekarısı var:)

Demileus

Kayıtlı Üye
Rehber hayvanım hiçbiri değil zaten...Ama psikolojik olarak yorumladıklarınız doğru...İçimin içimi yediği bazı konular,kabul edemediğim durumlar vardı....Hani içinizi bir kurt kemirir de bulantı gibi bir his gelir ya kalbe...Hatırladığımda kalbimi kıran ya da inciten bazı anılarım vardı...Karar vermem gereken bir durum yok da ,psikolojik olarak yorumunuz daha yakın geldi...Rehber hayvanım başkalarıdır herhalde....Fil,tavşan,köpek,kedi ve kuşlar,arılar ...hepsine çok yakınlık duyuyorum ama ayırt edemem:)Cevapladığınız için çok teşekkür ederim...Ayna durumlarımı bu şekilde yorumlamaya çalışacağım,bir de peşimi bırakmayan bir eşekarısı var:)
Rica ederim, durumunuz evrensel enerjinin dışında piskolojik evresi de var. İki yönlü de kendiniz için bir şeyler yapmanızı tavsiye ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Daha ciddi işlemler ne olabilir ki?Ben yapmayı beceremeyeceğimibildiğim için hiç kalkışmıyorum...Ne gibi ciddi işlemler?

cathrine

Kayıtlı Üye
Balmumu ile arınma tavsiye ederim. Kolay etkili, belki kalkışma zamanınız gelmiştir
Ritüeller çok güzel,tavsiyeleriniz için de çok teşekkür ederim....Ama benim inancım sadece tuz,sirke,adaçayı yakmak gibi basit ,iyi hissettirenlere yetiyor...Balmumu da olabilir....Ritüelin görevini yerine getirmesi için çok inanmak gerekiyor,benim iç sesim kabul etmediği için inançsızlık frekansına geçiyorum yaparken...Zamanında hıdırelleze kadar her durumu değerlendirip sonuç alamadığım inancı gelişince kıramıyorum bu düşünceyi...Yapıp da tutturanları da tebrik ediyorum zaten...Herkesin inanç frekansı aynı değil,yaparken iş içinden dalga geçmeye kadar varınca ;basit olanları sadece kabul ediyor bünyem...Kırmızı bileklik,nazar boncuğu,güzel kokular...

cathrine

Kayıtlı Üye
Rica ederim, durumunuz evrensel enerjinin dışında piskolojik evresi de var. İki yönlü de kendiniz için bir şeyler yapmanızı tavsiye ederim.
Anlattığım durumları daha az yaşıyorum artık ama bazı izleri var tabii ki...Eskiye göre daha iyi hissediyorum...Ama kendi üzerimde çalışmaya gayret eden bir ruhum,önerinizi dikkate alacağım...çok teşekkür ederim:)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Absoluta Virtute Emekleriniz için çok teşekkür ederim...Bana en uygun çalışmalar.''Evimizi kötü enerjilerden arındırma ve ''karmik düğümleri çözme çalışması''...
Yapması zor olanlardan seçtiğiniz. Bence sizi korkutan zorluk derecesi değil. Ya da bizim zorluk anlayışımız farklı :)
Kolay gelsin.

cathrine

Kayıtlı Üye
Yapması zor olanlardan seçtiğiniz. Bence sizi korkutan zorluk derecesi değil. Ya da bizim zorluk anlayışımız farklı :)
Kolay gelsin
Teşekkür ederim,beni korkutan malzemeler,neden olduğunu bilmiyorum...İçime inançsızlık geliyor...Demem o ki insan inanırsa baykuş dedikleri kuş bile insana uğur getirmiş...Benim de inandığım objeler,bitkiler,taşlar var ama malzeme içeren ritüellerde yapım aşamalarını başaramayacakmış gibi hissetmek zoruma gidiyor...

Lusia

Kayıtlı Üye
Bu ellerimdeki aktivasyon da kendiliğinden oldu bence ben bir şifacıyım ama bunu anlamam biraz gecikmeli oldu.En çok kendime uygulama yapıyorum çok faydasını gördüm sertifika almak istiyordum biyoenerji access bars için ama vazgeçtim çünkü ben şu halime kurs almadan geldim şimdi gidip onları dinlemenin bir manası yok bence çevremdekilere pek anlatmam çünkü onlardan eminimki çok talep gelecek ben şu zamana kadar kimseden bir ücret talep etmedim uygulamalarımı hep sevgi ve sabırla yaptım onların güzel dilekleri beni daha da iyi etti hepsine şifa olsun iyi insanlardı.
Merhaba. Sizin yardımınızı nasıl alabilirim? Benim annem hem manevi anlamda hem de normal olarak çok hastalık çekiyor. Yardımcı olursanız minnettar kalırım her türlü karşılığını size sunarım çünkü hayatta annemden başka kimsem yok lütfen benimle iletişime geçer misiniz? Belki güvenmezsiniz tanımadığınız biriyim diye ama konuşup tanışırız gönlünüz razı olursa yardımcı olursunuz lütfen

Punishment

Banlı Kullanıcı
kelebek görürüm sık sık, buda sizin için en bereketli yol olduğunu açıkça gösterir
🐌 🐚 Salyangoz: Korunma ve savunma, ruhsal gelişim, ruhsal büyüme

Karga: Manevi yeniden doğuş, dönüşüm

🕸️🕷️ Örümcek: Yanılsama ve nihaî gerçekliğin gizlenişi

Benimde ilgimi çekenler. Ama arka plânda başka şeyler var gibi