VARLIKLARIN İLETİŞİMLERİ

Demileus

Kayıtlı Üye
Dünya dışındaki varlıklar, bir çok yoldan bizimle iletişime geçerler. Veya her hangi nesneler ile sizinle iletişim kurmanın yollarını ararlar. Eğer ki enerjiniz yüksek ve bu sembolik nesneleri anlayacak seviye ye gelmiş iseniz ne mutlu size. Yolda yürürken en basiti dikkatinizi bir nesne yada bir ses çekiyor ise bilindi ki birileri sizinle bir bağ kurmak istiyor. Benim totem hayvanım Kelebektir. Ruhani Rehberim ise Panter. Totem hayvanlarımız bize yardım ederler. Etrafımda bir yolda yürürken yada bir iş yapmaya başladığımda kelebek görürüm sık sık, buda sizin için en bereketli yol olduğunu açıkça gösterir. Sizde bu tarzda sık sık bir şeyler ile karşılaşıyorsanız biraz düşünün derim. Sizin için en bereketli yolları böyle bulursunuz.

Ekli dosyalar

• Butterfly,moon phases_tattoo and t-shirt design_.png
    Butterfly,moon phases_tattoo and t-shirt design_.png
    935.5 KB · Görüntüleme: 9

lightofgoddess

Kayıtlı Üye
Dünya dışındaki varlıklar, bir çok yoldan bizimle iletişime geçerler. Veya her hangi nesneler ile sizinle iletişim kurmanın yollarını ararlar. Eğer ki enerjiniz yüksek ve bu sembolik nesneleri anlayacak seviye ye gelmiş iseniz ne mutlu size. Yolda yürürken en basiti dikkatinizi bir nesne yada bir ses çekiyor ise bilindi ki birileri sizinle bir bağ kurmak istiyor. Benim totem hayvanım Kelebektir. Ruhani Rehberim ise Panter. Totem hayvanlarımız bize yardım ederler. Etrafımda bir yolda yürürken yada bir iş yapmaya başladığımda kelebek görürüm sık sık, buda sizin için en bereketli yol olduğunu açıkça gösterir. Sizde bu tarzda sık sık bir şeyler ile karşılaşıyorsanız biraz düşünün derim. Sizin için en bereketli yolları böyle bulursunuz.
Ne yani totem hayvanım dağ ayısı olursa yolda giderken karşıma bir dağ ayısının çıkmasını mı beklemem gerek😂

Demileus

Kayıtlı Üye
Ne yani totem hayvanım dağ ayısı olursa yolda giderken karşıma bir dağ ayısının çıkmasını mı beklememt
Tam olarak öyle değil, dağ ayısı kavramında çıkmaz toteminiz ayı ise onu andıran şekilde evren size tepkilemeler yollar ve ya en basidi karşınıza ayıcık çıkar yada ayı markalı herhangi bir şey. Bu bir çok şekilde mesaj olabilir

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Hayvanları severim. Ama konu kediler olunca benim için: 'Kalbimde bir kese olsa da bir tanesini orda taşısam.' şeklinde bir sevgi. Belki benimki de budur. Rüyamda çok kedi görmedim. Bir iki kere belki. Rehber hayvanım kedi midir bilmem. Ama günlük hayatta kedili olan her şey benim ilgimi çeker.

hekate22

Kayıtlı Üye
Ruhani rehberiniz olduğunu nasıl anlarsınız? Bu çok ilgimi çekti ve bana birşeyi hatırlattı .

Demileus

Kayıtlı Üye
Ruhani rehberiniz olduğunu nasıl anlarsınız? Bu çok ilgimi çekti ve bana birşeyi hatırlattı .
Ruhani rehberler size yoldaş olan rehberlerdir. En kolay yolu meditasyondur. Ruhani rehberinizi bulmak niyetiyle meditasyon yaparsanız kendisini hissetirir yada azıcık çevrenize dikkat ederseniz hayatınızın kritik karar alacağınız noktalarda kendini belli eder.

hekate22

Kayıtlı Üye
Ruhani rehberler size yoldaş olan rehberlerdir. En kolay yolu meditasyondur. Ruhani rehberinizi bulmak niyetiyle meditasyon yaparsanız kendisini hissetirir yada azıcık çevrenize dikkat ederseniz hayatınızın kritik karar alacağınız noktalarda kendini belli eder.
Mavi ışık saçan kurt, 2019 yılının sonuna doğru gördüm. Toplu taşıma içindeydim ve hava kararmıştı...biliyorum inanmak güç, onun rehberim olabileceği söylendi. Arkası dönük tepeye doğru koşuyordu.

Sizin söylediğinizi biri daha söylemişti ama o, kurt üzerinde meditasyon yapmamı istedi. Sanirim artık bazı şeyleri ciddiye almalıyım.

Teşekkür ederim.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Mavi enerjiyi bedeninde kullanırsan varlıklar bedenine etki edebilir.Benim deneyimlerimden sentezlediğim bir durum.Herhangi bir kitapta yazmıyor.

cathrine

Kayıtlı Üye
Bir de bu rehber hayvanımızın anlamları oluyormuş...Bütün hayvanların ne anlama geldiğini nereden bileceğiz? @Demileus mesela kelebek size bereket getiriyor....Bizim karşımıza sık çıkan hayvan figürü ya da rüyamızda sürekli gördüğümüz hayvan bize neyi işaret ediyor....Bu hayvanlar için yapmamız gerekenler var mı?Bizim hayatımıza anlamlarıyla katkıda bulunuyorlar,bizim de onların hayatına dokunmamız mı gerekiyor?Kafamda deli sorular?Gerçekten merak ediyorum ,her yerde 'rehber hayvanlarla''ilgili bilgiler ile karşılaşmaya başladım....Karıncalar,arılar,örümcekler ne anlatıyor?

hekate22

Kayıtlı Üye
Rüyamda bir hayvan gördüğünü pek hatırlamıyorum fakat çok eskilerde büyük yılan ve renkli balıklar görürdüm. Ama 2019 yılın sonunda iki kez Kurt gördüm ve rüya değil. Araştırdım hatta çok iyi araştırdım. Abd de rüya ve matematik karşılığı olan makale yazarı ve araştırmacı bir ağabeyeden yardım bile istedim. Surda bir gerçek var yanlız; gören bunun yorumunu yapabilir, bunu anladım.

hadi ilk kurtlu görüyü boş veriyorum bunun yorumu bir mudder sonra çıktı, tabi kendimden. Sorular cevap buluyor sonuç da.

Mavi ışıklı kurt, Sirius ile bağlantısı var, vs diğerleriyle birlikte.
Uzun aramalar,tesadüfler vs derken zihnime oturan en fazla hastalıkla ilgili olan dı. Çünkü 2020 başında dünyayı sarsan bir hastalık yayıldı. Inceledim; 2019 yılın bitimine doğru çinde yeni duyulması ilgimi çekti ve odaklandım. 2020 yılında patladı.

Ha, ne kadar gerçek olabilir emin olamam ama bir yerlerde notu tuttum.

flamingo

Kayıtlı Üye
Ben yaklaşık bir ay önce bir tanıdığıma ellerim aracılığıyla şifa verirken bacaklarına dokunduğumda ani sıçramalar oldu istem dışı uyguladığım kişinin bacaklarında oda korktu ben ona kanal olduğunu söyleyemedim çünkü daha çok korkabilirdi ama bana ne anlatmak istedi acaba şifa çalışmalarıma şu an ara verdim.Bence onun koruyucu meleğiydi bana bişey demek istedi ama ne bilmiyorum

flamingo

Kayıtlı Üye
Bu ellerimdeki aktivasyon da kendiliğinden oldu bence ben bir şifacıyım ama bunu anlamam biraz gecikmeli oldu.En çok kendime uygulama yapıyorum çok faydasını gördüm sertifika almak istiyordum biyoenerji access bars için ama vazgeçtim çünkü ben şu halime kurs almadan geldim şimdi gidip onları dinlemenin bir manası yok bence çevremdekilere pek anlatmam çünkü onlardan eminimki çok talep gelecek ben şu zamana kadar kimseden bir ücret talep etmedim uygulamalarımı hep sevgi ve sabırla yaptım onların güzel dilekleri beni daha da iyi etti hepsine şifa olsun iyi insanlardı.

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Ben siyah bir kurt gördüm.Dediği sev ve savaş ama ben sevecek bir şey bulamıyorum.1984 adlı romanda sisteme kaybetmenin sevmeyi bırakmak olduğu anlatılıyormuş.Ben romanı bitirmedim.Hayvanlar çiftliğini okuduğumda her sistemin aynı olduğunu anlayıp üzülmüştüm.Okumayıda mutsuz yapıyor diye bıraktım.
Hayatı yaşamak yerine onla sürükleniyor gibiyim.Akışına bıraktım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ben siyah bir kurt gördüm.Dediği sev ve savaş ama ben sevecek bir şey bulamıyorum.
Kendi kendinize yalan söyleyip depresyona bürünüyorsunuz.
Kağıt kalem alın ve kendinize o kağıda sevdiğiniz 30 tane şeyi yazmadan kalkmaya ağınızı söz verin. Baştan zorlanırsınız, sonra çorap söküğü gibi arkası gelir.
Mutsuz olmaktan zevk almıyorsanız bunu yapın.

Okumayıda mutsuz yapıyor diye bıraktım.
Bu durumda duyguları kapatıp, sadece inceleme yapacaksınız. Sistemi tanımak gerekiyor. Kuralları bilmek. Hileleri öğrenmek. Ve zevkle oynamak.
Hayatınız, bakış açınızdan ibaret.

cathrine

Kayıtlı Üye
Kuralları bilmek. Hileleri öğrenmek. Ve zevkle oynamak.
Ah @Absoluta Virtute Bu hileleri biz de senin kadar öğrenebilsek,biz kendi kendimize ne kadar bulabilirsek işte 😂

@Manetekelfares Sizin yapmanız gereken biraz hayatla dalga geçmek...Biraz neşe,biraz keder,biraz mutluluk katmak bizim elimizde...Hayata farklı alanlardan bağlanın...Hiçbir amacınız yoksa bile küçük amaçlar yaratabilirsiniz daha anlamlı bir hayat için...Bir arkadaşım vardı,her sabah erkenden kalkar, sokak hayvanlarını beslemeye koşardı,işine bağlıydı...Ona yetiyordu...Yapılacak çok şey var...Vaktiniz bolsa yardım dernekleri var,derneklere katılamam derseniz kendinizi geliştirin..Yabancı dil öğrenin,ilgilendiğiniz alanlar için uyanın her sabah yataktan(Kitap okumak,edebiyat,felsefe,sinema,yürüyüş ya da herhangi başka spor)''Meşguliyet mutluluktur''
Bir de benim ''Hangi Kişisel Gelişim Kitabını Okudunuz''başlıklı bir sayfa altında paylaştığım alıntılar var.....Orada bir kitap önermiştim:''Üzüntüyü Bırak Yaşamaya Bak''Lütfen inceleyin diğer kitaplardan da yaptığım alıntıları...Bunalrın hiçbiri uymuyorsa sezon sezon dizi bitirin,komik videolar ,filmler izleyin...Yazı yazın,resim çizin,puzzle yapın,hayvan besleyin....Yapacak o kadar çok uğraş var ki....Kendiniz de bunlara ekleyin....İşiniz varsa bu daha da iyi...Bir komşuya yardım edin,ders çalıştırmak olur,dert dinleyip yükü hafifletmek olur...Tek başınıza kulaklıkla dışarı çıkıp gezin....Aklınıza takılan soruları burada tartışalım...İsterseniz sizi okumaya teşvik etmek için ortak bir kitap seçelim..Katılmak isteyen üyelerle birlikte ortak okuma yapalım,siz de bize katılın:))Bol bol mizah dolu izlemeler ve okumalar yapın!Gülmek iyileştirir...Her gün hissettiklerinizi de yazabilirsiniz,şifa oluyor hepsi...

Manetekelfares

Banlı Kullanıcı
Hileleri bende merak ediyorum.
Eskiye nazaran daha az etkinlik yapıyorum.Film izlemeye çalışıyorum.Oyunda oynuyorum.Oyunun eski hali yok.O beni üzüyor dengelenme sonrası takım oyununa döndü.Yeni oyunlarıda 7 yaşındaki çocuk benden daha iyi oynuyor.Oyun muhabbeti nerde o eski ramazanlar oldu.
Üzüntüyü bırak yaşamaya bak kitabını yarılamıştım.Ölecek bir hasta gemi turuna çıkıp sadece olumlamayla yaşama geri dönüyordu.
Okuyanı avlıyorlar.Nefes alıp versen tutuklayabilirler.Bir sebeb olması gerekmiyor.Farklı sesin çıkabileceği medya kuruluşu olmaması sorun.Sistemin hilelerini bulmak gerekiyor.Sesini çıkartabilsende ne içerde ne de dışarda sevilmediğin için sonun ölüm oluyor.
Farklı etkinliklerle uğraşmak kısmen insanı bilgilendiriyor peki ama 5 liraya adam bıçaklayanları ne kadar kurtarabilirsin.