Mumlu arınma işlemi

Absoluta Virtute

Tecrübeli Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
29 Eyl 2020
Mesajlar
484
Tepkime puanı
761
Mumu bir peceteyle tutarak, peceteden "etek" yapın veya bir şamdan içine yerleştirin . Balmumun elinize damlamaması önemlidir! Mum balmumundan olmalı! Odadaki pencere açılmalıdır!


Yanan mumu vücuttan 10 cm uzakta (yaklaştirmaya gerek yoktur, auraya zarar verme tehlikesi vardır) sağdan sola ve aşağıdan (yaklaşık dizlerden) yukarı doğru hareket ettirin. Daha sonra aynı şekilde arkadan yapıyoruz. Böylece çakra seviyelerinde arınma gerçekleşir. Mumun nerede fazla duman saldığı veya çok "ağladığını" fark etmek önemlidir. Duman kaybolana ve mum normal şekilde yanana kadar bu yerleri "temizliyoruz."
Aynı zamanda şunu okuyun:

Seni (İsim) ateşle arindiriyorum,
sende tüm kötülükleri yakıyorum .
Dumanla, isle git kötülük
ve (isim) geri dönme .
Öyle olsun!".

Mum ve peçete kalıntıları alüminyum folyo içine sarıp çöpe atabilirsiniz.

Kendinize yaptığınız zaman isim yerine bana vs. beni kelimeleri kullanın.

Ayrıca evinize bu işlemi yapabilirsiniz. Ozaman isim yerine evimi kelimesini kullanın.
Ev arındırma işlemi giriş kapısından başlayarak saat yönünün tersine hareket ederek tüm duvarların ve eşyaların önünde mumu gezdiriyorsunuz. Mum yetmezse bir tane daha yakarak bıraktınız yerden devam edin. Arınma bittiğinde mumu sondurmeyin. Bir mumlugun içinde bırakın de bitene kadar yansın.
 

Sauron

Kayıtlı Üye
Katılım
27 Mar 2018
Mesajlar
99
Tepkime puanı
120
Konum
Berlin
Kendimi ateşle arindiriyorum, kendimdeki tüm kötülükleri yakıyorum . Dumanla, isle git kötülük ve bana geri dönme . Öyle olsun!"

Böyle değiştirsem bir sıkıntı olur mu
 

Similar Threads

Üst