7 senelik şanssızlığı yok etme

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aynı gün içinde 7 titrek kavağa birer çivi cakan kişi, 7 sene şanssızlığı görmeyecek. Her civiye okunur :
Berbat hayatım
Kötü kaderim
Civiye girsin
Çivi kavağa girsin
Her çivi 1 sene olsun
Toplam 7 sene etsin
Kaderim iyi olsun
Amin,,,

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Önceden bu ağaç şehir merkezlerinde çokça vardı. Polenleri yüzünden belediyeler kesti. Şehir dışına çıkarsanız bulabilirsiniz.
Kesildiği zaman çok üzüldüm. Hem havayı en çok temizleyen ağaç, hem negatif enerjiyi en çok alan ağaç. Şehirler çok kaybetti bu ağaçlar gidince.

Alex06

Kayıtlı Üye
Bu ağaç yerine başka ağaç olabilir mi??? Ölmez ağaç zeytin mesela.

Alex06

Kayıtlı Üye
Yok, bu ağaç çok iyi negatif enerjisini alıyor. O yüzden o olmalı.
Nehir ve gölet kenarlarında çoğu zaman bulunuyor.
Bu rituele ihtiyacınız var mı ki?
Haklısınız sanırım bu rituele ihtiyacım yok. Ben glifler ve runeler ile sonuç alabiliyorum. Bunun gibi doğa ile iç içe olan ritüeller çok hoşuma gidiyor her ne kadar yapmasamda.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
7 sene uzun bir süre, biz bu ritüeli yaptım diyelim titrek kavakları bulup, ama daha sonra o ağaçlar kesildi hepsi olmasa da.. 2-3 tanesi mesela, ve bizim haberimiz olmadı, bu durumda ritüelin etkisi olmaz mı?

Maximillian

Kayıtlı Üye
Aynı gün içinde 7 titrek kavağa birer çivi cakan kişi, 7 sene şanssızlığı görmeyecek. Her civiye okunur :
Berbat hayatım
Kötü kaderim
Civiye girsin
Çivi kavağa girsin
Her çivi 1 sene olsun
Toplam 7 sene etsin
Kaderim iyi olsun
Amin,,,
Ara sıra bunun gibi küçük operasyonları yazmaya devam edermisin severek takip ediyoruz :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, çiviyi çakmak zor birşey değil . Nalbur dan en kısa ve en ince çivi alın. Cekice gerek yok, taş ile hallolur. Çok kolay çakılıyor. Yaş ağaç kuru tahta gibi değil.