Balmumu ile arınma

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bu arınma başka birinin büyüğünden yapılır, onun yardımıyla başarısız çalışmanızın sonuçlarını da ortadan kaldırabilirsiniz. Tek bir farkla: Başka birinin büyüyü kaldiracsksaniz, üç kez de aynı balmumu alırlar. Başarısız olan işlerini kaldiracsksaniz, her üç seferde de farklı balmumu alın ve kullanılmış olan hemen çıkarılır ve siyah bir beze sarılır, ardından üçü de toprağın farklı yerlerine gömülür.
Su bir çömlek veya cam kaseye dökülür.

Arınması yapılan kişi ellerini ya da daha doğrusu sadece parmaklarını suya sokar ve sanki yapışan her şeyi silkelermiş gibi ıslak parmaklarını yüzünün üzerinde gezdirip tekrar suya sokar. Kase, bıçakları içe doğru olan üç bıçaklı bir daire içinde duruyor, her bıçağın sapında bir mum var.
Balmumu eritilir ( 80 gram kadar) ve şu kelimelerle bir kaseye dökülür:

Üç bıçakta,
Yedi rüzgarda,
on iki ışıktan önce
dokuz nehirde.
Zaman ve uzayda,
sonsuzluk yolunda duruyorum,
gölgeleri,
zamanın hizmetkarlarını çağırıyorum: geçmiş, şimdi ve gelecek
işimde bana yardım etsinler.
( Aydın soyundan Ayşe kızı Fatma ) için
Kötü insanlar, büyücüler tarafından söylenen, yapılan, düşünülen her şeyi
yok etsin.
Amin."
Bir seferde üç kez dökülecek. Balmumu şu kelimelerle toprağa gömülür:
"Nereden geldiyse oraya gider. Öyle olsun!"

Dökülmüş mumu çıplak elle dokunmayın.

october

Kayıtlı Üye
Bu arınma başka birinin büyüğünden yapılır, onun yardımıyla başarısız çalışmanızın sonuçlarını da ortadan kaldırabilirsiniz. Tek bir farkla: Başka birinin büyüyü kaldiracsksaniz, üç kez de aynı balmumu alırlar. Başarısız olan işlerini kaldiracsksaniz, her üç seferde de farklı balmumu alın ve kullanılmış olan hemen çıkarılır ve siyah bir beze sarılır, ardından üçü de toprağın farklı yerlerine gömülür.
Su bir çömlek veya cam kaseye dökülür.

Arınması yapılan kişi ellerini ya da daha doğrusu sadece parmaklarını suya sokar ve sanki yapışan her şeyi silkelermiş gibi ıslak parmaklarını yüzünün üzerinde gezdirip tekrar suya sokar. Kase, bıçakları içe doğru olan üç bıçaklı bir daire içinde duruyor, her bıçağın sapında bir mum var.
Balmumu eritilir ( 80 gram kadar) ve şu kelimelerle bir kaseye dökülür:

Üç bıçakta,
Yedi rüzgarda,
on iki ışıktan önce
dokuz nehirde.
Zaman ve uzayda,
sonsuzluk yolunda duruyorum,
gölgeleri,
zamanın hizmetkarlarını çağırıyorum: geçmiş, şimdi ve gelecek
işimde bana yardım etsinler.
( Aydın soyundan Ayşe kızı Fatma ) için
Kötü insanlar, büyücüler tarafından söylenen, yapılan, düşünülen her şeyi
yok etsin.
Amin."
Bir seferde üç kez dökülecek. Balmumu şu kelimelerle toprağa gömülür:
"Nereden geldiyse oraya gider. Öyle olsun!"

Dökülmüş mumu çıplak elle dokunmayın.
Merhaba Absoluta Vitute. Uuzn zaman sonra yeniden foruma girdim ve sizin verdiğiniz bilgilerle karşılaştım. Hepsi gerçekten çok iyi ve uygulanabilir şeyler. Çok teşekkürler gerçekten. Bu arınma ile ilgili biraz daha ayrıntı verebilir misiniz? Balmumunu nasıl eritiyoruz? bıçakların saplarındaki mumlar aynı balmumu mu ya da farklı mumlar mı?1 seferde, 3 kez nasıl döküyoruz? tek başımıza kendimz için yapabilir miyiz?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba Absoluta Vitute. Uuzn zaman sonra yeniden foruma girdim ve sizin verdiğiniz bilgilerle karşılaştım. Hepsi gerçekten çok iyi ve uygulanabilir şeyler. Çok teşekkürler gerçekten. Bu arınma ile ilgili biraz daha ayrıntı verebilir misiniz? Balmumunu nasıl eritiyoruz? bıçakların saplarındaki mumlar aynı balmumu mu ya da farklı mumlar mı?1 seferde, 3 kez nasıl döküyoruz? tek başımıza kendimz için yapabilir miyiz?
balmumu kullanılıyor başka bir mum olsaydı türü ve rengi belirtilirdi.
Dök bekle dök bekle dök bekle şeklinde yapılacak.
Bir set üç hareket gibi düşünün.
Bal mumu, sıcak bir su üstüne başka bir kab koyularak eritilir. Benmari yöntemi yani.

ya da blok halinde değil ise kalem gibiyse bir mum ile ucu ısıtılıp erişilebilir.

En iyi yöntem ritüel mumları hazırlamaktır. Ki zaten ritüel yapacak kişilerin bu tür rütiel malzemelerini uygun gün ve zaman da hazırlaması ve kutsaması gerekir.

balmumu ile yapılan mumlar yakılır. Zaten mum erimeye başlar. Mum dökerek kutsama işlemi için kullanılır. Mühürleme işlemlerinde kullanılır.

october

Kayıtlı Üye
balmumu kullanılıyor başka bir mum olsaydı türü ve rengi belirtilirdi.
Dök bekle dök bekle dök bekle şeklinde yapılacak.
Bir set üç hareket gibi düşünün.
Bal mumu, sıcak bir su üstüne başka bir kab koyularak eritilir. Benmari yöntemi yani.

ya da blok halinde değil ise kalem gibiyse bir mum ile ucu ısıtılıp erişilebilir.

En iyi yöntem ritüel mumları hazırlamaktır. Ki zaten ritüel yapacak kişilerin bu tür rütiel malzemelerini uygun gün ve zaman da hazırlaması ve kutsaması gerekir.

balmumu ile yapılan mumlar yakılır. Zaten mum erimeye başlar. Mum dökerek kutsama işlemi için kullanılır. Mühürleme işlemlerinde kul

çok teşekkür ederim cevap için. daha bi sürü şey öğrenmem gerek yani. malzemeleri hazırlama kutsama vb.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Elbette verilen uygulama örneklerini bilen kişilerin birbiri arasında paylaşım yapıyorlar gibi düşünün. Yani uygulamalar bilmeyenler için değil bilenler için.
Önce sistem öğrenilir sonra uygulamalara geçilir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Urum çok güzel açıklamış.
Bu işlemi kendinize yapabilirsiniz. Bu işlemde herhangi birşey kutsamaya gerekmiyor. Urum kutsama'dan bahsederken bu ritüel için değil de balmumuyla çalışmak için gereken genel bilgilerden bahsetmiş.

october

Kayıtlı Üye
Urum çok güzel açıklamış.
Bu işlemi kendinize yapabilirsiniz. Bu işlemde herhangi birşey kutsamaya gerekmiyor. Urum kutsama'dan bahsederken bu ritüel için değil de balmumuyla çalışmak için gereken genel bilgilerden bahsetmiş.
ritüel bilgisi ve tecrübesi olamayanlar(yani beim gibi) da yapabilir mi? bi sakıncası olur mu? öncesinde korunma vb gerekir mi?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
ritüel bilgisi ve tecrübesi olamayanlar(yani beim gibi) da yapabilir mi? bi sakıncası olur mu? öncesinde korunma vb gerekir mi?
Yapabilirsiniz. Kendiniz için yaparsanız korunma gerekmez. Başkasına yaparsanız, negatif size bulaşmasın diye korunma gerekiyor.