SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

Hydroll

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bu gün 22:22 saatine uygun özel bir inisiyasyon çalışması veya bolluk bereket dilek çalışması mevcut mu?
Güçlü bir tılsım örneğin herşey olabilir.
Cevaplarınızı bekliyorum sevgiler 🎩

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bu gün 22:22 saatine uygun özel bir inisiyasyon çalışması veya bolluk bereket dilek çalışması mevcut mu?
Güçlü bir tılsım örneğin herşey olabilir.
Cevaplarınızı bekliyorum sevgiler 🎩
Özel bie çalışma istiyorsanız, kendiniz oluşturmalısınız. Deneyiminiz yok ise, forumdaki lerden bir tanesini seçin. Ama bugünü kaçırmayın derim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar , dünkünün önemli ve büyük tarihin "aynalı koridoru" hala açık. Dün istediği ritüeli ya da meditasyonu yapamayan varsa, bugün yapabilir. Astrologlar önümüzdeki 10 senede böyle güçlü bir tarih olmayacak diyorlar.

Luster

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar , dünkünün önemli ve büyük tarihin "aynalı koridoru" hala açık. Dün istediği ritüeli ya da meditasyonu yapamayan varsa, bugün yapabilir. Astrologlar önümüzdeki 10 senede böyle güçlü bir tarih olmayacak diyorlar.
'aynalı koridor' nedir, açıklayabilir misiniz lütfen

İbisu

Kayıtlı Üye
Az önce Göktürk alfabesi konusunda Bereket adlı formülü yayınladım. Onun dışında benim yayınladım ritüeller den size uygun olanına bakınız.
Absoluta Türkçe'de konuşurken yaptığım yaptım gibi çıkabilir fakat arada ufak bir fark var. Yaptım geçmiş zamanlı eylemleri ifade ederken yaptığım ya da yaptığı geçmiş zamanlı bir eylemi işaret ederken kullanılır. Ufak bir hata ama faydam dokunur diye yazayım dedim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Absoluta Türkçe'de konuşurken yaptığım yaptım gibi çıkabilir fakat arada ufak bir fark var. Yaptım geçmiş zamanlı eylemleri ifade ederken yaptığım ya da yaptığı geçmiş zamanlı bir eylemi işaret ederken kullanılır. Ufak bir hata ama faydam dokunur diye yazayım dedim.
Teşekkür ederim. :) Boşa çaba, ama yine de sağolasın! :)

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Üçüncü dünya savaşının ayak sesleri geliyor gibi.
Kan içen canavar derken kastettiğim buydu. Umarım gelmez. Savaşların kazananı yok. Kısacık ömrümüze sevgi, huzur ve mutluluk sığdırmak isterken birilerinin çıkarları ve kanlı elleri yüzünden korku ve esaretle geçmesi haksızlık. Üstelik onlar saraylarında şampanya yudumlarken.

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gündemi takip ederken Rusya'nın olası tavırları ve hareketleri bunu tetikleyecek diye düşünüyorum. Tabi olmayadabilir. Fakat bu burada bitemez. Yaptırımların boyutları dahil, Rusya'ya karşı alınan önlemler ve Finlandiya'nın olası bir Nato meselesi Rusya'yı ciddi anlamda tetikler. Unutmayın ki Putin deli bir adam. Eğer Rusya'nın başının belaya girdiğini düşünürse nükleer kullanmaktan çekinmeyecek biri ve bu yıkım meselesini daha önce birçok kez ifade etti. Şuan her şey pamuk ipliğine bağlı bir şekilde ilerliyor. Ülkelerin şuan sadece silah gönderip, hava sahası kapatıp veya uzaktan destek olmaları bizi yanıltmamalıdır. Geçen Biden'in ağzından 3. dünya savaşı lafı çıktı. Ağzından çıkan bu konu basite alacağımız bir şey değildir. Özellikle Çin, Rusya'yı sattı gibi görüyoruz fakat olayın arka planı olmadığını nereden bileceğiz? Algı bazen her şeydir. İnşallah gerçekten yarı yolda bırakmıştır. Fakat ne olursa olsun Rusya için bu mesele burada bitemez. Global bir sorun ve yıkım olmadan bu savaşın bitmeyeceğini düşünüyorum. Ukrayna ele geçirilse dahi Rusya'nın duracağını düşünmeyin. Putin sovyet ruhunu geri istiyor. Rusya halkıysa Putin'i devirecek muhalefete sahip değil.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Ori'ye katılıyorum. Ayrıca insanlar Tayvan faktörünü de göz önüne almıyor sadece Rusya-Ukrayna konuşuluyor. Zaten Çernobil de hiç konuşulmuyor. Hiç nükleer silah kullanılmasa bile Rusların elindeki çernobil'de ya bir talihsizlik yaşanırsa?

Darkon

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gündemi takip ederken Rusya'nın olası tavırları ve hareketleri bunu tetikleyecek diye düşünüyorum. Tabi olmayadabilir. Fakat bu burada bitemez. Yaptırımların boyutları dahil, Rusya'ya karşı alınan önlemler ve Finlandiya'nın olası bir Nato meselesi Rusya'yı ciddi anlamda tetikler. Unutmayın ki Putin deli bir adam. Eğer Rusya'nın başının belaya girdiğini düşünürse nükleer kullanmaktan çekinmeyecek biri ve bu yıkım meselesini daha önce birçok kez ifade etti. Şuan her şey pamuk ipliğine bağlı bir şekilde ilerliyor. Ülkelerin şuan sadece silah gönderip, hava sahası kapatıp veya uzaktan destek olmaları bizi yanıltmamalıdır. Geçen Biden'in ağzından 3. dünya savaşı lafı çıktı. Ağzından çıkan bu konu basite alacağımız bir şey değildir. Özellikle Çin, Rusya'yı sattı gibi görüyoruz fakat olayın arka planı olmadığını nereden bileceğiz? Algı bazen her şeydir. İnşallah gerçekten yarı yolda bırakmıştır. Fakat ne olursa olsun Rusya için bu mesele burada bitemez. Global bir sorun ve yıkım olmadan bu savaşın bitmeyeceğini düşünüyorum. Ukrayna ele geçirilse dahi Rusya'nın duracağını düşünmeyin. Putin sovyet ruhunu geri istiyor. Rusya halkıysa Putin'i devirecek muhalefete sahip değil.
Evet algı her şeydir. O yüzden Rus askerleri sivilleri ve şehir merkezlerini vurmaktan kaçınırken "nükleer atarım" lafları ciddiye alınacak şeyler değil. Korkutma taktiği olduğunu düşünüyorum. İsterse atsın başına neler gelebileceğini bilmeyecek kadar saf birisi değildir Putin diye düşünüyorum.

Ori

Kayıtlı Üye
Ruslar sivil yerleşim yerlerini vurmuyor mu sevgili Darkon? Harkov şehrinde parklara düşen ve şans eseri patlamayan kaç bomba var baktınız mı? Sivil arabaları kasten ezen tankları gördünüz mü? Bahsettiğiniz yerleşim yerlerinde bisiklete süren 4 yaşındaki çocuğun üzerine bomba düştüğünü görmediniz mi? Ya binaları vuran füzeler... Ruslar yerleşim yerlerini vurmuyor dediğinizde karşı kanıtlar olmamalıdır. Ruslar acımasızdır ve gayet yerleşim yerlerini patır kütür vuruyorlar. Tabi haberlerde vurmuyoruz diye algı yaptıklarından ötürü yanlış bilgilenmiş olabilirsiniz. Putin, bu savaşa sonuçlarını bile bile girdi. O yüzden Putin deyip geçmemek lazım.

Son düzenleme: