SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

dünyalı

Kayıtlı Üye
Eğitim hayatım çok zor geçmişti. Hiçbir zaman istediğim gibi olmadı. Sanırım 50 bile olsam dönüp baktığımda aynı şeyleri düşüneceğim.
Anladım...Ne diyebilirim ki bazen bir sekilde yoruyor hayat...gecmişlerden olsun buda...

Ori

Kayıtlı Üye
74711873_nEQAGLPt-X3oBzAR9J_im7VUIyWiGZ7iB80JE3O2OtA.jpg

:D

brotherhood

Kayıtlı Üye
Herkesin 14 şubat sevgililer günü kutlu olsun!
Yalnız olanlar üzülmeyin, bir gün biz de güleceğiz 😁
Kız arkadaşımı sevgililer gününün dış güçlerin oyunu olduğuna ikna ederek bu günden başarıyla sıyrılmayı planlamaktayım olayın gidişatına göre belki bir fake kavga da düşünebilirim, çünkü hediye almadım :)

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşımı sevgililer gününün dış güçlerin oyunu olduğuna ikna ederek bu günden başarıyla sıyrılmayı planlamaktayım
Sevgililer günü hristiyanların bayramı. Aziz Valentin günü diyorlar hristiyanlar. Valentin papazdı bu arada. Kutlamamak için iyi bir koz bence. ;)

star53

Kayıtlı Üye
Kız arkadaşımı sevgililer gününün dış güçlerin oyunu olduğuna ikna ederek bu günden başarıyla sıyrılmayı planlamaktayım olayın gidişatına göre belki bir fake kavga da düşünebilirim, çünkü hediye almadım :)
"Sana hediye almadım, çünkü ben zaten en büyük hediyeyim" diyerek sıyrılmayı dene ilk yöntem işe yaramazsa 😁

Darkon

Kayıtlı Üye
Sevgililer günü hristiyanların bayramı. Aziz Valentin günü diyorlar hristiyanlar. Valentin papazdı bu arada. Kutlamamak için iyi bir koz bence. ;)
Papazları koz olarak elde tutmasın bence. En son fantastik bir ülke!! koz olarak elinde tuttuğunda ekonomisine hiç iyi şeyler olmamıştı. :D

Dayanamadım gelişine yapıştırdım :D

Aisling

Kayıtlı Üye
Şimdi kafamda bir soru var. Güzeli, güzel şeyleri severim. Dış görünüşünü beğendiğim kediler, kadınlar, bebekler var mesela. Ben dış görünüşünü beğendiğim her şeye aynı beğenme refleksini gösteriyorum. Bu beğenme, hoşlanma refleksini erkeklere gösterdiğim zaman aşk diyorlar. Ama ben seni beğendiğim gibi bir kediyi, köpeği, kadını ve bebeği de beğeniyorum. Ben bunların hepsine aşık mıyım şimdi? Aşkın ekstrası nedir anlamıyorum. Şimdiye kadar hiç böyle bir duygu hissetmedim. Çokta abartı olduğunu düşünüyorum. Adına şiirler şarkılar yazılıyor...
İçinizde hiç aşık olan var mı? O nasıl bir şey?

Snooww

Kayıtlı Üye
Şimdi kafamda bir soru var. Güzeli, güzel şeyleri severim. Dış görünüşünü beğendiğim kediler, kadınlar, bebekler var mesela. Ben dış görünüşünü beğendiğim her şeye aynı beğenme refleksini gösteriyorum. Bu beğenme, hoşlanma refleksini erkeklere gösterdiğim zaman aşk diyorlar. Ama ben seni beğendiğim gibi bir kediyi, köpeği, kadını ve bebeği de beğeniyorum. Ben bunların hepsine aşık mıyım şimdi? Aşkın ekstrası nedir anlamıyorum. Şimdiye kadar hiç böyle bir duygu hissetmedim. Çokta abartı olduğunu düşünüyorum. Adına şiirler şarkılar yazılıyor...
İçinizde hiç aşık olan var mı? O nasıl bir şey?
Aşk kararında güzel olan birşeydir.Az gösterirsen de kötü fazla gösterirsen de hastalık derecesidir ki bunun için kara sevdaya düşen kişiler olmuştur.Aşkın da kahvenin de ortası makbuldür. 🤭

Müşteri temsilcisi

Kayıtlı Üye
Doğum haritamı yorumlayabilmek istiyorum.Bunun için önerebileceğiniz bi kaynak var mı?Elbette basit bir iş değil ama ilgi duyuyorum.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Bazen tedavi görmesi gereken bir hasta miyim yoksa gerçekten yaptıklarım gerçek mi diye sorguluyorum. Rüyalarım da çok sağlıklı hissettirmiyor.

Fehu

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Akşamınız güzel geçsin.
Bir sorum olacak. Çubuk şeklindeki tutsuler zararli mi ? Evde vardi bitsin diye yakıyorum da rahatsız etti açıkçası beni

Luster

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Akşamınız güzel geçsin.
Bir sorum olacak. Çubuk şeklindeki tutsuler zararli mi ? Evde vardi bitsin diye yakıyorum da rahatsız etti açıkçası beni
Merhaba, sağlık açısından solunmasının zararlı olduğunu okumuştum ve birkaç defa da negatifi çektiğine dair duyumlar aldım( bu bilginin doğruluğundan emin değilim). Aynı şekilde evde bulup yakmıştım ve beni de rahatsız etmişti, ağırlık çökmüştü üzerime. Hatta acaba bozuk mu bu diye bile düşünmüştüm :) Bir şeyin enerjisi iyi gelmiyorsa senin için iyi değildir, at gitsin