SOHBET-i MUHABBET

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi

business woman

Kayıtlı Üye
Dün gece koridorda bşy hissettim. Başta evdekilerden biri var sandım ışığı yakmamıştım. Sonra "kan nerde" dedi aşırı boğuk kalın bi sesle. Kardeşimin yanına kaçtım. Ama içimden bşy geçmiş gibiydi. Ailemin evindeyim 2 aydır ilk kez böyle bşy yaşadım birebir uyanık ayık ve net.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Dün gece koridorda bşy hissettim. Başta evdekilerden biri var sandım ışığı yakmamıştım. Sonra "kan nerde" dedi aşırı boğuk kalın bi sesle. Kardeşimin yanına kaçtım. Ama içimden bşy geçmiş gibiydi. Ailemin evindeyim 2 aydır ilk kez böyle bşy yaşadım birebir uyanık ayık ve net.
İnsan kanı seven varlıklar çok. Hangisi olduğunu , bilmek mümkün olmuyor.
Evi arındırmak ve portalı bulup kapatmak gerekiyor.

business woman

Kayıtlı Üye
İnsan kanı seven varlıklar çok. Hangisi olduğunu , bilmek mümkün olmuyor.
Evi arındırmak ve portalı bulup kapatmak gerekiyor.
6 ay oldu burayı alalı. Öyle bşy hissetmedik. Sadece 6. ayın 16sında 6 numaralı daireye denk gelene kadar. 2 aydır devamlı kalıyorum. Hiç bi his olmamıştı. İki görüm olmuştu şimdiye kadar genelde rüyalarda bşyler olurdu ama bu ilk kez oldu. Uyanıktım. Hissettim. İliklerime kadar.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
6 ay oldu burayı alalı. Öyle bşy hissetmedik. Sadece 6. ayın 16sında 6 numaralı daireye denk gelene kadar. 2 aydır devamlı kalıyorum. Hiç bi his olmamıştı. İki görüm olmuştu şimdiye kadar genelde rüyalarda bşyler olurdu ama bu ilk kez oldu. Uyanıktım. Hissettim. İliklerime kadar.
Yeni alınan daireyi arındırmak gerekiyordu. Bir daha evinizde kana susamış varlık görmek istemiyorsanız yapılacağı şey belli.

brotherhood

Kayıtlı Üye
Hoşgeldin Furking. Buralardayız hala. Bakıyorum bu aralar eskiler foruma dönüyor. :D :coffee:
Acaba he
Kaç yılın hatrı var sonuçta ☕😊 seni görmek güzel Ori. Nasılsın görüşmeyeli?
@brotherhood sen de iyisindir umarım 🌹
Seni gördüğüm için çok mutlu oldum umarım sen de iyisindir :) mabedin bu sıcacık tarafını çok seviyorum, yıllar sonra bile özlemle dönüp buradaki insanların dertleriyle dertleniyoruz, umarım herkes hayatında çok güzel yerlere gelmiştir :)

Furking

Kayıtlı Üye
İyiyim nasıl olsun iş güç. Seni sormalı? Umarım iyisindir. 😊
İyiyim ben de teşekkür ederim 😊
Askerlik sürecinde bir mola vermiştim, artık ara ara buralarda olurum 🙂
Acaba he

Seni gördüğüm için çok mutlu oldum umarım sen de iyisindir :) mabedin bu sıcacık tarafını çok seviyorum, yıllar sonra bile özlemle dönüp buradaki insanların dertleriyle dertleniyoruz, umarım herkes hayatında çok güzel yerlere gelmiştir :)

İyiyim, herşey yolunda çok şükür. Eski ortamın samimiyetini insan özlüyor arada 🙂
Ban yağmuruna tutulmuş bazı arkadaşlar. Birşeyler kaçırdım galiba 😅

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Elektrik kesintileri olacak diyenlere komplocu diyorlardı ama Isparta'daki elektrik kesintisi devam ediyormuş, sokak lambaları yanmıyor, birçok kişi yazmış şikayet var a.

Ori

Kayıtlı Üye
Komplo olarak sunulan birçok şey var. Kimisi uydurma ama kimisi gerçekleşebilecek konulardır. Mesela biri çıksa aşılar nüfus azaltmak için dese adama deliden tut her türlü hakareti ederler. O yüzden fazla kasmamak lazım. Kimin neye inandığını sorgulamak ve eleştirmektense insanın kendini ve sevdiklerini düşünüp önlem alması gerekmektedir. Bazı şeylere geç kalmamak lazım. Geleceğin ne getireceği belli değil.

dünyalı

Kayıtlı Üye
Iyi geceler mabet ailesi...Gençlerin gazaları mübarek olsun yarın okullar açılıyor malum.....Yaşarken sevimsiz geriye bakınca özlemle yadedilen zamanlardan biridir eğitim hayatı....

Ori

Kayıtlı Üye
Iyi geceler mabet ailesi...Gençlerin gazaları mübarek olsun yarın okullar açılıyor malum.....Yaşarken sevimsiz geriye bakınca özlemle yadedilen zamanlardan biridir eğitim hayatı....
İyi geceler sevgili dünyalı. Eğitim hayatına özlemle bakmayan bir ben varım herhalde, kaç yaşına geldiğim halde.