Zihin okuma

Kaylee

Kayıtlı Üye
Merhaba gizli mabet sakinleri...

Daha önce ''psişik yeteneğim'' hakkında birkaç şey sormuştum. Şu anda da benzer bir konuda yardım istiyorum. Önceki konuda insanlara dokunduğumda ya da biri bana dokunduğunda aklını okuyabildiğimi söylemiştim. Bunların azaldığın, durugörü yeteneğim VE bu yeteneğimi geliştirmek istediğimi de söylemiştim ama istediğim yardımı henüz alamadım.

Çok yakın zamanda, bırakın aşık olmayı, hiç hoşlanmayacağımı sandığım birine aşık oldum. Hatta kendisine inanılmaz şefkat duyuyorum, kimseye duymadığım kadar. Ama bırakın onun aklını okuyabilmeyi, ''hisler/duygular'' konusunda konuşturamıyorum bile. Konuşmuyor. Yani hislerini söylemiyor. Onu bir türlü anlayamıyorum, ne istediğini, ne düşündüğünü.. O kadar karmaşık biri ki, bu karmaşıklığı beni deli ediyor, başıma ağrılar giriyor. Madem onu konuşturamıyorum, dokunarak hissetmem gerekiyor diye düşündüm. O da olmuyor. Herkesi anlıyorum, onu yine anlayamıyorum. Hayır bilmesem kafasının içine girmemi engelliyor zannedeceğim..

En son birlikteyken, ona sarılırken, birden daldım ve geçmişi hakkında birkaç şey sıraladım. Suratı değişti. Söylediklerim doğruydu çünkü. Dediklerimi onayladı. Çünkü sonunda az bir şey öğrenebilmiştim dokunarak. Ama onun dışında, bana olan hisleri ya da o anki duyguları/düşünceleri hakkında hiçbir şey alamıyorum. Çok uzattım biliyorum. Lafın kısası, yardıma ihtiyacım var. Ne yapmalıyım şimdi ben?

Adarr

Kayıtlı Üye
Akrep veya terazi burcu mu bu kişi?
Pazar gecesinden başlayarak 7 gün görüşmeyin
iletişim kurmayın aradığında cevap vermeyin. Sonra karşına çıkıp konuşurken göz bebeklerinin büyüyüp küçülme hızına dikkat edip onu dinleyin :)

Duyacağınız ses titreşimlerinin içinde hem size olan hisleri hem de duru görünün başlangıcını sağlayacak şifreler gelir.

Tam bir kumardır ama yukarıda yazdığım ve tehlikeli. :) Sırrı ise yaşandıktan sonra anlaşılır. Çünkü beynine girmenize izin vermiyor, bu sayede bir kapı açılmış olacak.
(Psikolojik bir oyundur)

Kaylee

Kayıtlı Üye
Akrep veya terazi burcu mu bu kisi?
Pazar gecesinden baslayarak 7 gun gorusmeyin
iletisim kurmayin aradiginda cevap vermeyin. Sonra karsina cikip konusurken goz bebeklerinin buyuyup kuculme hizina dikkat edip onu dinleyin :)

Duyacaginiz ses titresimlerinin icinde hem size olan hisleri hem de durugorunun baslangicini saglayacak sifreler gelir.

Tam bir kumardir ama yukarida yazdigim. Ve tehlikeli :) Sirri ise yasandiktan sonra anlasilir. Cunku beynine girmenize izin vermiyor, bu sayede bir kapi acilmis olacak.
(Psikolojik bir oyundur)

Boğa burcu. Tam da pazar günü görüşecektim. Zaten kısıtlı görüşebiliyoruz.. Hem 7 gün boyunca onunla konuşmazsam ya baya kırılır, ya da öldüm mü kaldım mı kontrol etmek için eve gelebilir :D O olmaz gibime geliyor ama yine de teşekkür ederim.

Kaylee

Kayıtlı Üye
Sen kendine o yeteneğinle yardım edemiyorsan biz sana hiç edemeyiz güzelim o yeteneğin bende olsa hiç zaman kaybetmem bu tür forumlarda :)

Bu yeteneğimi geliştirmek isteyişim gizli mabeti keşfettikten sonra oldu. Bu forumda gezinerek, yardım isteyerek, ya da yardım ederek "zaman kaybettiğimi" düşünmüyorum. Sevgiler..

Seçilmiş

Kayıtlı Üye
Bu süper bir şey. Ben de hemen değil de çok isteyince o an 5 dakika sonra napacağımı ya da 1 saat sonra görebiliyorum. Ya da mesela telefonuma mesaj gelecek o mesaj gelmeden ne yazdığı da dahil aklıma geliyor 2 dakika sonra ise gördüklerim oluyor. Tabi bu her zaman değil, dediğim gibi isteyince. :D

pcxlord

Kayıtlı Üye
İş
student
Olabilir tabi insan her zaman duyguların en yoğun olduğu anlarda bilmeden kendi psişik özelliklerini kullanır. Ama aşkın gözü kördür o yüzden onunla iken kullanamayabilirsin. :)