Bakım bakanlar hayatımızda olan biteni ve isimleri nasıl biliyor?

Ben_&_Kedilerim

Kayıtlı Üye
Benzer bir olay benim başıma da geldi. Bu arada ben de Müslümanım ve dinim gereğince dua korunma yapıyorum.

Benim olayda arkadaşım tanıştırmak istedi bu kişiyle beni ve henüz yeni taşınmıştım bulunduğum şehre ve arkadaşım evime gelmemişti. Bu detayı veriyorum çünkü kadın tüm evimi krokisini biliyor gibi anlatıp bana aynamın olduğu yeri söyledi ve onun üzerindeki beyaz lekeleri silmemi istedi. Bana kiralık evimin çekişmeli bir ev olduğunu ve birilerinin eve muska yerleştirdiğini söyledi, yer verdi; ancak bulunamadı. Sonra bana bir sürü korkacağım şeyler söyledi ve ben uzun süre sevgilimi evde gezen hırsız sanıp çığlıklar atıyordum korkudan :-D geceleri sürekli cam kırılma sesleri duymaya başladım ve çığlıkla uyandım. En sonunda bana yazdığı şeyi bir şekilde evden uzaklaştırmak suretiyle rahata erdim. Korkumun tek çözümü zikir ve dua oldu.

Gerçekten insan psikolojisi ile bu derece oynamaya hiçbir hakları yok. Acayip sinir oluyorum bu insanlara. Sadece hacı hocalar değil new age medyumlarında da benzer saçmalıklar yaşadım. Geçmiş olsun